Keresés

Részletes keresés

Jirzsij Creative Commons License 2005.01.20 0 0 206

...ööö... még nem :)))) De sosem megyek olyan állat módon, hogy ez akadályozna...ööö... vagy ez most ellentmondás volt? :)))))) Szegény Prelude (terveim szerint) 7végén megkap mindent: légszűrőt, olajat, ...törődést :)))) Különben is, hétfőn lemostam :)))

 

 

Jirzsij

Előzmény: Siorac_BlackCB (205)
Siorac_BlackCB Creative Commons License 2005.01.20 0 0 205

 Ez nyáron teljesen eltűnik. - J (o.e.) :))

 

Persze, mert nyárra mindig leamortizálod szegény Preulde-öt... ;))) A légyszűrőt kicserélted már????

 

Siorac

Előzmény: Jirzsij (204)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.20 0 0 204

Szia KicsiVara! :))

 

Üdv köreinkben!

A 125-ös motorok tényleg jók a városi közlekedésben. Szóval hajrá! Használd egészséggel! És ha egyszer megvalósul (mondjuk abban a pillanatban, hogy a meleg előcsal minket) a topik-tali, akkor számítunk rád is! És ha kedved van, megkóstolhatod a böszmemotor feelinget is :)))

 

...Mikor megyünk már a RoadCaptain-be??? Türelmetlen vagyok és kezdenek jelentkezni az elvonási tünetek is. Pl elkezdtem autóval megint eszetlenül közlekedni. Ez nyáron teljesen eltűnik. Motor után hiába nyomom, úgysem megy :)))))

 

 

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (203)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.19 0 0 203
Bármennyire szeretném a nagytesót, számomra nem életképes alternatíva a budapesti közlekedésben. Nem vagyok futár, de nagyon sokat járok motorral Bp.-en és szerelmes lettem a Varaderoba, csak azt sajnálom, hogy nem készült belőle 250-es. Sajnos még bővebb tapasztalatokkal nem tudok szolgálni, mert csak 400 km van benne és még nem húztam neki 5-6000-nél többet, de nem is versenygépnek vagy túragépnek vettem, bár még lehet hogy annyira belezúgok, hogy hirtelen meghízik majd egy 1000-esre. :o)
Előzmény: Varapapa (202)
Varapapa Creative Commons License 2005.01.19 0 0 202

Részemről örömmel!

 

Főleg, hogy a fiam (13 év) szemet vetett a kistesóra, de igazából még sehol nem láttam rendesen, üzem közben.

(Meg ugyebár előbb-utóbb úgyis megveszed a bátyókát :))

 

Varapapa

Kicsivara Creative Commons License 2005.01.19 0 0 201

Sziasztok kedves motorostársak!

 

Egy szerény kérdéssel indítanék:

Befogadjátok-e a topicba a kistestvért is a maga 125 köbcentijével, vagy az inkább legyen egy másik topic témája?

Macipapaa Creative Commons License 2005.01.19 0 0 200

Hali Bozsevác !

 

Jól láttam, hogy Csongrádon csinálták a csöveket a gépedre? Ki foglalkozik ott vele, mert én laktam 1 évet Csongrádon is ,de nem hallottam róla igaz az 8éve volt már. Szerel is aki csinálta vagy csak 'hangtompítokkal' foglalkozik?

 

Üdv:Macipapa

Előzmény: Bozsevác (199)
Bozsevác Creative Commons License 2005.01.19 0 0 199

Üdv mindenkinek!!!

 

Kiült a döbbenet az orcámra.... Az ember kiteszi a lábát az országból 1 hétre, és százával jönnek a hozzászólások. Két nap kellet, hogy mindent elolvassam. Örülök , hogy 1 illen csapat verbuválódott össze. JA... én próbálom erősíteni a NY Mo-i oldalt (Sopron). Itt is ismerek még két Varást, küldöm is nekik az infót, hogy kapcsolódjanak fel hozzánk.

Én a nyáron feldobtam két csövet a mocira, HÁÁÁT tudom ajánlani (persze annak aki nem szeret motorral lopni járni). Csongrádon csinálták.

Reklám:

A cimborámék csináltak pesten egy motoros kocsmát: ROAD CAPTAIN néven. Ha tartunk örsi gyűlést javaslom.

 

Na megyek leporolom a síbakancsomat...

Varapapa Creative Commons License 2005.01.18 0 0 198

Szia Macipapa!

 

Amíg a fiúk a bányában dolgoznak, mi megbeszélhetjük pl. a pecát. Szóval első nap 2 csuka, második nap 2 csuka, harmadik nap 2 süllő, negyedik nap meg 1cm-es jég.

Egyébként a zene szintén előkelő helyen áll, egyszer személyesen is megbeszéljük, de még két ilyen sort írok és megintenek a fiúk.

Egyébként azért idegesek, mert ha csúszik az út, meg hideg van, nincs mit csinálniuk. Rábeszéljük őket a lékpecázásra? Legalább kiszenvedik magukat és lenyugszanak...

Varapapa

 

kope68 Creative Commons License 2005.01.18 0 0 197

Hali mindenki!

 

Dakar motorosaink ma 22 órakor érkeznek a Ferihegy 2B-re.

 

RTL Klub, TV2, MTV, KTM Hungária figyelem!

 

Ezek a fiúk az elsők akik magyar színekben sikeresen teljesítették a Dakart motoron!

Lehetséges, hogy nagyobb teljesítmény, mint autóval?!

 

Ha tehetitek, fogadjátok Őket őszinte tisztelettel, minél nagyobb számban.

Macipapaa Creative Commons License 2005.01.18 0 0 196

Varapapa !

 

Jól láttam 'Se motor, se peca....' csak nem...  akkor más is űzi ezt az 'őrülteknek' kitalált hobbit nem csak én? Nincs is jobb mint nyáron etetni a szúnyogokat meg sz.....á ázni és utána kisétálni a jó kis térdigérő sárban:))) avval az alig 50kg os cuccal a nyakadban kezedben meg ahova fér, mert hát már vagy 20éve tanulok pakolni de mindig kell ez meg az meg amaz. Ennél már csak az volt érdekesebb amikor az XT-vel mentem. Na haggyuk ez egy másik topic.

 Gondolom az nem lehet, hogy a  Jazz.-t meg a 'régi' zenéket szereted, nekem a zenehallgatás a 3-ik. 

 

VaraRider !

 

Remélem beválik a C2 kiváncsian várom a tapasztalataidat. Nekem is újítani kellene valamit habár semmi bajom a jelenlegi sisakkal Lazer Tornado csak én is szemüveges vagyok ráadásul eléggé bántja az erős fény a szememet napszemüveg meg kizárva mint Gadának. Néha ezért szoktak problémáim lenni ha nagyon szembesüt a nagy 'tarhonya érlelő'. Már néztem sötét plexit ,de az ára brrr nem is írom le.

 

Macipapa

Előzmény: Varapapa (191)
Macipapaa Creative Commons License 2005.01.18 0 0 195

Üdv !

 

Mindenki motorozik :)) vagy siel? Nekem sajna melózni kell:(

 

Petyavara sajna későn olvastam az üzeneted pedig mentem volna ezerrel meg kétkerékkel.

 

Na amíg a napocska kidugja orcáját addig pihi egy kicsit csak sajna a Vara nem fér el mellettem:))

Macipapa

VaraRider Creative Commons License 2005.01.16 0 0 194

 

Varapapa:

A 24 órás itinerét előbb átküldtem  a mailcímedre.

 

Tibisomi,

Üdv a Klubban, remélem nemsokára az egész kecskeméti különítménnyel személyesen is találkozunk végre, egyelőre NY-Mo erős kisebbségben van :-)

 

Gada:

pénteken beszereztem egy új C2-t, tapasztalatok hamarosan

elsőre nagyon profinak tűnik, jó megoldások vannak benne: többféle szellőzés (pl. téli/nyári), karc és páramentes még a napellenző is, egyszerű kezelhetőség, sisakbeszélő előkészítés, pár mm-t előremozdítható plexi, ja és állítólag 86,5 db/100 km/h; hátrány, hogy egyébként kint is 419 EUR, és tényleg 1710g :-(

remélem lényegesen jobb mint a Concept, és bízom benne hogy beválik

 

Üdv

Feca 

 

Előzmény: Varapapa (191)
GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 193

Persze hogy az outboxomba. Na.

 

Gada

Előzmény: GADA (192)
GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 192

Betettem az inboxomba, holnap délelőtt megy át. (itthon lassú a modem)

 

Se motor, se peca....

 

Ez a gáz. Most lehet nekiállni dolgozni, hogy ne unatkozz egész nap :)))

 

Gada

Előzmény: Varapapa (191)
Varapapa Creative Commons License 2005.01.16 0 0 191

Akkor várom, akár nagy méretben is!

 

Lesz időm bogarászni, mert ma reggelre befagyott a Kis-Tisza, egy darabig nuku peca :((

Se motor, se peca....

 

GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 190

Igen, az. Szerintem Szepynek megvan az itiner is, de a csatolt térkép eredetije (nem kicsinyített, 3Mb-os verzió) nekem is, azon pontosan látszik. Esetleg egy zip-ben (kb 800kb) el tudom küldeni.

 

Vara klub:

Én a Lehrékkel vagyok jóban, de van ismerős a Takobernél is.

 

Gada

Előzmény: Varapapa (188)
Varapapa Creative Commons License 2005.01.16 0 0 189

A MaxxPowernél elintézem, hogy minden Varatulaj nyakon legyen csípve, szerintem mindenki említse meg motoros berkekben, és ha a hír szárnyra (Honda szárnyra) fog kelni, leszünk vagy jó sokan :)

 

Varapapa Creative Commons License 2005.01.16 0 0 188

Halihó!

 

A 24 órás az a BMW klubos lenne?

Mivel a térképen nézve ez az én környékem, szívesen utánanéznék a dolognak, csak pontosabb útvonalleírást szerezzen valaki.

 

Varapapa

 

Petyavara Creative Commons License 2005.01.16 0 0 187

szia GADA! valami KPM-es haver kellene.aki kicsit belenézne az adatbázisba :)))))

a magam módján azért én is munkálkodok ez ügyben.az ötletem meg van már.ha sikerül a belső infó,közzéteszem.s aztán szaladhat is a postás egy meghívóval a többi manushoz...:))))

üdv Petyavara

 

Előzmény: GADA (186)
GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 186

Én mentem ma a Pilisben egy jóóóóót. Gyönyörű az idő, bár az árnyékos kanyarokban azért óvatoskodtam. Ja, és megmutattam a Varának az egyik kedvenc kirándulós helyemet, még a KTM-mel. (Egri vár környéke) Asszem mostanában nem vágyom terepre:))

Kicsit fel volt ázva a föld, egyébként letaposott füves. Hát egy besz@rás volt, ahogy jobbra-ballra ment alattam a segge a legkisebb gázra is. De megúsztam a bukócső felavatása nélkül.

 

Varások eléréséről:

Adatvédelmi ügyek miatt nem egyszerű. A munkám során többször kellett már ilyesmi adatgyüjtést csinálni. Ráadásul gyanítom, hogy a többség nem itthon, szalonból vásárolt, mert ebben még esetleg kinek kinek a kereskedője/szervíze, akivel jóban van, segíthet.

Szóval, maradnak a személyes kapcsolatok. Én eddig is próbáltam szólni, akinek tudtam és ez ezután is így lesz, mert annál jobb, minél többen vagyunk. Szerintem.

 

Gada

Előzmény: Petyavara (183)
GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 185

Én bárhová szívesen megyek, de nagyon jónak tűnik a tavalyi 24 órás útvonalának valamelyik szakasza. Mindenki, aki ott volt ódákat zengedezett az útvonalról. Igaz-e Szepy? (én sajnos nem voltam, nade majd idén)

Mondjuk egy márciusi tavaszköszöntő topic gurulás?

 

Előzmény: Varapapa (182)
Petyavara Creative Commons License 2005.01.16 0 0 184
a fővárosban szerintem van legalább 30-40 db vara. vagy tévedek?
Előzmény: Varapapa (182)
Petyavara Creative Commons License 2005.01.16 0 0 183

Hali varatársadalom!

ma én is motoroztam itt az utcánkban fel-alá,igaz nem varával,de nagyon jól esett. hideg van mint a veszedelem...:)))

más: ha szeretnétek egy igazi NAGY VARA KLUB-ot összeröffenteni,itt kicsi hazánkban,nem gondoltatok-é arra,hogy meg kellene tudni az összes mo.-i varatulaj hollétét? szinte biztos,hogy nem mindegyik mozog internetközelben.van ötletetek arra miként lehetne ilyen adatokhoz hozzájutni?

üdv: Petyavara

Varapapa Creative Commons License 2005.01.16 0 0 182

Halihó!

 

Valami lehet Kecskeméten, mert kéthetenként csatlakozik hozzánk 1-1 kecskeméti Varás.  Lehet, hogy a makói hagyma, meg az szabolcsi szilvapálinka után hungarikum lesz a kecskeméti Varadero?

 

No akkor mikor gurulunk először? (az, hogy hova, talán mindegy)

 

 

 

 

GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 181

Azért volt alkalom. Barnáékkal mentünk összesen vagy 3000 km-t, Géza meg itten lakik nem messze. Meg is volt lepve, hogy nem Capo lett a vége. Csak valahogy Veled kerültük el egymást (kivéve Győr). Na, majd idén másképp lesz ;)

 

Gada

Előzmény: Körte néni (174)
GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 180

Üdv Tibisomi!

Lassan mindenki kissebség, aki nem kecskeméti:)

 

Nekem is van jó meredek garázsbejáróm, aminek a 4/5-ét még egy tehén Mondeo is elfoglalja, úgyhogy kb 1 méter széles helyem marad a beálláshoz,de megszoktam, hogy tolatva gurulok le, igy nem kell forgatni a garázsban a vasat. (nem is nagyon tudnám, mert ott meg a zasszony Twingoja áll.

 

Gada

Előzmény: tibisomi (176)
GADA Creative Commons License 2005.01.16 0 0 179

A C2 van vagy 370 (90?) Ajró. Ráadásul 1750g, ami már súlyzónak is méretes. A mostani kupakom majd 20 dekával könnyebb, de 2-3 óra motorzás után így is étzem a nyakam. (Csak kicsit zajos, zárt és nincs benne a belső setét plexi -ez utóbbi szemüveges lévén nagyon hiányzik)

Na,de most nincs napirenden a csere. Ha csak asszony meg nem örökli az enyémet, és akkor ugyebár kénytelen lennék venni egy másikat...

 

Gada

Előzmény: Varapapa (175)
Petyavara Creative Commons License 2005.01.16 0 0 178

Üdv tibisomi!

örülünk neked,hogy ide találtál!:)))) milyen színű a géped? (mert mi vagyunk most már a "tricolor-ok") de úgy sejtem bordó,ugye?

Macipapa: jövő héten megejteném azt a" fel-próbát" ,jooó?

ha netán ma motorzni van kedved (amit kétlek--3 fok van) délután lent lagyok a garázsban,csinálom a varát,vele párhuzamosan szervizelek egy H&D-t.....

csörögj rám ,ha jössz.

sok napsütést!!!!    

 Petyavara

 

Előzmény: tibisomi (176)
Macipapaa Creative Commons License 2005.01.16 0 0 177

Üdv tibisomi !!!

 

Na szépen lassan gyülekezünk, ha jól számolom akkor már 3-an is vagyunk Kecskemétről (Petyavara, Te meg jómagam)

 Ami a túraplexit meg a középsztendert illeti akkor vagy írsz egy mailt vagy felhívsz és elugrasz megnézni, nekem mindkettő van a markolatfűtés helyett meg jó vastag bundakesztyűt tudok mutatni:))))

Ha jól látom páran imádjuk tologatni a vasat a jó kis mély télen csúszósz lejáratú pincegarázsban, pedig azt hittem csak én vagyok ilyen 'bolond' meg amúgy is jólesik az a kis testmozgás amivel jár egy jó kis havazás után lapátolás, söprögetés utána meg persze 'hajszárító' és már lehet is fel-le állnia a garázsba :))

Persze lehet, hogy csak én vagyok nagyon béna, de tolatva még nem mertem lemenni a Varával:) 

 

Macipapa

Előzmény: tibisomi (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!