70 zseptember 22 én született magyarán még nincs 30 éves, ha csak nem kapott be valami nagyobb sérülést, nem hiszem, hogy visszavonulna.

A Stars honlap is azt írja, hogy békésen Camppel a többiekkel, és a két NHL oldal sem tesz említést a vodkásról.

zzuubi kicsit fiatal még a visszavonuláshoz, és én azt olvastam, hogy van még 3 éve Dallasban.

mi lesz Lord Sagevel, adjuk a csapatát a gépnek?

Zubie 56# Rulezzzz!!!!!!

Lord Sage Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1250
A nagy szopások ideje....

Az a helyzet, hogy az eddigi ingyenes connectom lehalt, UGYHOGY MOST OTTHON NINCS NET :((((
Nem tudom, mikor lesz megint, de addig csak "innen-onnan" tudok netezni, de ez semmiképpen nem jelent játékot. Amugy meg azt sem tudom, mit és honnan kéne letöltenem :)
Szóval tényleg nem tudom, de egy ideig bizos szünet lesz :(((
Majd ha van valami, jelentkezem, addig is bocs

Sage

Hex Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1249
Origin 8 News

Megkezdodott a szezon az Ottawai Szoroshatuaknak is!Idegenbe utaztak a retteget Detroitba.A ket headcoachdude a meccs elott megallapodott,hogy minden gol jatszik es er,fo az eredmenyesseg.De a publikum ennek ellenere meg lett kimelve a kamu goloktol.A Scotty "Macphisto" Bowman egy kis meglepetessel fogadta a kisse almosan kezdo szenatorokat,az elso sor centere Larinov lett huseges szarnysegedivel,mig a masodik sorba Yzerman kenyszerult es egy csepet megalazo cheking line centere Fjodi lett!De ez a kis rafko inkabb vissza fele sult el.Szoval a meccs hatalmas rohamokkal indult mindket reszrol,de mig a szoroshatuaknak csak kapufara tellet,addig Holmstrom egy onetimert ertekesitve megszerezte a vezetest a Wingsnek.Innentol kezdve a golok felvaltva estek.Ket kiemelkedo teljesitmeny volt a meccsen Yashine es Holmstrome mindkettojuk hat-trickel zarta a meccset.A meccset az dontotte el,hogy az szenatorok jobban erkeztek a kipatanokra es 7-6-os ottawai vezetesnel egy sokkolo gollal bebiztositottak gyozelmuket kb.1:30-al a meccs vege elott.

Col - Nas : 8-2

Király meccs volt, az első harmad legalábbis.
Majd a második harmadban eldőlt a meccs. Volt 20 perc alatt 1 lövésünk, az is valahonnan a kék vonalról teljesen hatástalanul. Ritkán fogom a sporira, de ebben az időszakban nem játszottunk egyenlően a pályán, legalább 7-8 percig voltunk kettős hátrányban. A harmadik harmadra már nagyon ki sem akartunk menni, de mivel nem volt kedvünk szembeszálni a szövetséggel lenyomtuk a meccset. Persze nagyrészt továbbra is hátrányban. Az ellenfél persze profihoz méltóan nagyon magabiztosan élt a lehetőséggel. Gratu neki.

Tetszett, hasonlóan sok jó meccset kívánok mindenkinek.
Köv. állomásom Ottavában van. lehet készülni.

Előzmény: Gedal (1247)
Gedal Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1247
Köszönöm!
Kívánom, hogy valaki válogassa ki tőled a Lindros, Primeau, LeClair, Zubov egyébként is gyenge láncszemeket.:-)))

20. I. Larionov

Ha már ennyire belejöttem, egy kis összefoglaló az Original 8. liga Phili-i idény-nyitójáról. Azon szerencsés csapatok közé tartozunk, hogy 3-szor is tüzijátékot láthatunk a meccs előtt. Persze mindig felfokozott idegenbeli meccsen. A tegnapi produkció sokkal jobb volt, mint amit NY-ban szerveztek, a játékosok egyenként más színnel voltak megvilágítva, végén a sztárokat is színes fénnyel követődtek. S hát valljuk meg igazán jól kezdődött a meccs. A buli után Eric lódult meg, s meg sem állt, a kispadig, csak előtte még tett egy örömkőrt, miután beköszönt a vendégkapusnak. Az előző meccsen gyengébben védő Dunham helyett ezen az estén Vokoun kapott bizonyítási lehetőséget, aki bár bravúrt nem mutatott be, de nem volt benne az első gólban. Inkább a védőknek kellett volna jobban melegíteni. Persze Gedal Managger bízott a csapatban, tudta, hogy a taktika jó, a fiúk jók, azt mondta, nem változtatunk, próbálja meg újra az első sor.
Megpróbálta. Elhoztuk a bulit, majd Ronning veszélyesen érkezett Vani kapuja elé, ahol viszont egyszerre hárman úgy szerelték "szabályosan", hogy már csak a kórházban tért magához. Ekkor már tudtam, hogy ez csak egy jó meccs lehet, hiszen tegnap az első harmad után a teljes csapattal is sima 4-1-re égtünk. Most azért nem ez történt, nem törtünk össze, s gyorsan egyenlítettünk, majd átvettük a vezetést. Közben agyonvágtunk mi is egy kutyaütőt, aki persze a végére felépült. Mivel egy igazán jó, s fordulatos meccset láthattak a szurkolók a végére fordítottak a hazaiak. Szerencsére a spori egész jól fújt a meccsen, senkit sem súlytott feleslegesen a hülyeségeivel, viszont elég sokszor kiszórta a meglehetősen dúrván játszó henteseket. Egy ilyen kiszórás után emberelőnyből egyenlítettünk.
A második harmadban az hiszem kijelenthetem, hogy jobbak voltunk, hiába ütötték agyon mostmár a 2. sorból is a középső embert, ráadásul egy elsősoros hátvédet is (szerencsére ő felépült), mégis 6 gólt ütöttünk ebből minegyiket különböző játékos szerezte. A hazaiaktól 3 gólonként Zelepukin mutatott be két gyönyörű kapumegkerülőst. A harmadik harmadra négy gólos előnnyel jöttünk ki, ill. azzal a tudattal, hogy Legwand fog játszani az első sorban. Ez még nem okozott volna nagy fájdalmat az edzőben, de tudta, hogy a második, ill. a harmadik sorban is ő fog fellépni. Mondhatnám, 3. ligameccsén kulcsfigurává lépett elő, s egész jól megoldotta a dolgot. Főleg védekezéssel foglalkoztunk, egész jól ment, majd 7-8 perccel a vége előtt 2 perc alatt kaptunk 3 gólt, köztük egy kékvonalas Zubi fonákemelést, mely után hoszzú ideig harsányan nevetett Derrick felügyelő a túloldalt. Teljesen nyílttá vált a meccs, ám ezek után újra összeszedte magát a csapat, s kivívták a győzelmet.
Érdekes soraink lettek elsőben az eddig mindkét meccsen 4. soros Bordeleau fog szerepelni, reméljük nem eröltette meg túlságosan magát, képes lesz valami maradandót alkotni.

Scarborough Sting 40 3 34 3 9 49 170

Az általam éltetett Griffek idén szerepelnek először az NWHL-ben, természetesen szeptember 19-től a csajok minden egyes mozdulának nyoma lesz a topicban :-)

Griffins Rulezzzz!!!!!!!!

DERRICK Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1244
Azon is tanakodtunk, hogy ha ilyen ütemben amortizáljuk egymás emberit, a végére már csak a csere-csere centerek totyogásában gyönyörködhetünk.

Egyébként meg Gedal hálás lehet a Flyersnek..kiválogatták a gyenge láncszemeket a nashwilleből :-))))

DERRICK Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1243
Vicces vagy Macphisto!

Parival vágóhídra visszük az összest, még stacy Roest sem úszhatja meg, ezt a mészárszéket :-)))

Az első az az áruló dög Verbeek lesz!!!

Flyers & Zubi Rulezzzzz!!!!!

Előzmény: MacPhisto (1242)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1242
Dear Rick!

Pari soha,soha nem bántaná Fjodit,Yzermanról nem is szólva.
Arról nem beszélve, hogy szar ügy, ha az ember 1st line centerére egyszerre vadászik Chelios,McCarty,Shanahan és Lapointe.

"Én egy babonás ember vagyok, Derrick.Ha a centereimmel bármi történik,véletlenül felakasztják magukat az öltözőben, vagy akár az utcán beléjük csap a villám,én azt fogom hinni, hogy innen tette valaki.És akkor nem bocsájtok meg."

:o)
Kap egy Fjodi wallpapert,aki megmondja mi ez.

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1241
Primeau nincs eltiltva, letöltöttem és megnéztem...

Pari:ugye nem gondolod komolyan :o), de term. nem sajátítottam ki a Wingset,mindenki játszhat vele. :-)

Előzmény: DERRICK (1239)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1240
Szia Mac!!!!

Parival megbeszéltük, hogy ő bezúzza Fjedo és Yzerman koponyáját, én meg lazán verlek a kövi meccsen :-)))

Ez ám a csapatmunka!!!!!!

DERRICK Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1239
No akkor jöjjön a vesztes öröm-bánat lisája!

A sérültek jelentéktelen kutyaütők voltak

No kb. ennyi, sejtettem, hogy az előző félbemaradt meccs után ez fog jönni, de hát ez van...a citrom díjat legalább lehet nyalogatni :-)