Keresés

Részletes keresés

Bozsevác Creative Commons License 2005.01.27 0 0 285

Azért mellékelek erre az átkos időre is 1 frappáns alkatrészt....

 

 

Bozsevác Creative Commons License 2005.01.27 0 0 284

Gyerekek nekem ég az orcám mellettetek.. én utoljára cca. októberben ültem a lovon. igaz rendszeresen megyek a garázsba meghallgatni azt gyönyörű V2-est.

 

A Road Captain nevű motoros kocsmában szívesen látnak minket "örsi" gyűlésre. A kocsmáról 1 kicsit olvashattok a 111-es Wild-be.

GADA Creative Commons License 2005.01.27 0 0 283

Ha nem is tegnap, de kihasználva a szép időt tegnapelőtt még gurultam egy békéset a Pilisben. Illetve csak indult békésnek a dolog. Gyönyörű napsütés, +4 fok, száraz aszfalt, széles vigyor. Egyszer csak viszont beértem az erdőbe a fák közé, és egyik pillanatról a másikra 3 cm vastag hó volt az úton, egy egy keréknyomnyi aszfalttal közötte. Persze midez jó kis szerpentinen (Pilisszántó környéke, aki ismeri). Lelki szemeim előtt végig láttam, ahogy rángatom ki a Drágaszágot a fák közül, ahová az oldalán becsúszott. Szóval kb olyan volt, mint egy bangi jumping - majdbesz@rtam közben, de állat jó volt utólag. (főleg, hogy talponmaradtam)

 

Gada

Előzmény: Macipapaa (282)
Macipapaa Creative Commons License 2005.01.26 0 0 282

Az lemaradt, hogy vonattal:(.

 

Ami az emaileket illeti általában a freemail-ról az 1 megánál nagyobb cuccosok visszapattannak mert sok helyen le van korlátozva a szolgáltatónál. 

 

Macipapa

Macipapaa Creative Commons License 2005.01.26 0 0 281
Sajnos utána felébredtem és rákellett döbbennem, hogy éppen zötykölődom Szegedre :(((((  De majd csak jön a tavasz!!!!
Macipapaa Creative Commons License 2005.01.26 0 0 280

Hali mindenki !

 

Ma gurultam egy jót legalább 250km-ert. Nem is fáztam nagyon és csak néztem vigyorogva az árokban a sok autóst:))))

 

Petyavara Creative Commons License 2005.01.26 0 0 279

helló mindenki!

Jirzsíj,megkaptam a cuccot,nagyon jóóó....

te,az itthoni gépem kötözködés nélkül megnyitotta,fájíntosan elmentettem...

még valami szöveges infóra is gondoltam,pontosan azt kellene megtudni: szelephézag értékeket szívó/kipuf és,hogy hidegen vagy félmelegen mérik-e?

és köszi mindent,üdv: Petyavara

Előzmény: Jirzsij (267)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.26 0 0 278

Azért volt dilivöri a falióra, mert megszórtak 4 megás, elmésebbnél elmésebb képekkel és videókkal. Most kiborítottam a postaládámból mind. Próbáld mégegyszer légyszi! ...Egyébként jó lesz az otthonira is. Köszönöm!

 

Jirzsij

Előzmény: GADA (276)
GADA Creative Commons License 2005.01.26 0 0 277
Khm delivery khm
Előzmény: GADA (276)
GADA Creative Commons License 2005.01.26 0 0 276

Jirzsij,

A mh-i emiledről visszapattognak a küldemények, csak egy deliveri failure recipe gyön vissza a postmasteretektől, hogy ennek a f@szinak nem lehet kézbesíteni. (én ilyenkor gyorsan le szoktam ellenőrizni, hogy az egyéb hozzáféréseim megvannak-e még, hátha már nem is dogozok a cégnél. Csak elfelejtettek szólni :) )

 Elküldöm az otthonira.

 

Gada

Petyavara Creative Commons License 2005.01.26 0 0 275
köszönöm Kicsivara! este tudom megnézni... most megyek havat lapátolni,mert a főnököm agyvérzést kap rögvest:)))
Előzmény: Kicsivara (274)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.26 0 0 274

Még szerencse, hogy a Varán nincs klaviatúra! :o))))))

Nem is kell mindig újraindítani!

Petyavara, elküldtem a másik címre is a mailt!

KV.

Előzmény: Petyavara (273)
Petyavara Creative Commons License 2005.01.26 0 0 273
kissé zavarosak számomra "e" bötűk,de valahogy majd lezongorázom itt a gépemen../köszi ,hogy segítesz/ :)
Előzmény: Jirzsij (272)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.26 0 0 272

Figyelj tézsvérem! Zip filet küldtem neked. Ezt ki tutod tömöríteni winzip-pel, vagy total commanderrel. Utána a kapott pdf file-t Acrobat Reader-rel tudod megnézni.

Remélem nem tűnik úgy, hogy káromkodok :)))))))

 

Jirzsij

Előzmény: Petyavara (268)
GADA Creative Commons License 2005.01.26 0 0 271

Végülis nem kell mindenhez érteni, a lényeg, hogy tudd, hol az okos kolléga :))

(nekünk már az egyetemen is ezt tanították)

 

Gada

Előzmény: Petyavara (270)
Petyavara Creative Commons License 2005.01.26 0 0 270
szines a csapat ,miiiii? de nem lehet mindenki profi....:)))))
Előzmény: GADA (269)
GADA Creative Commons License 2005.01.26 0 0 269
:)))))))))))))
Előzmény: Petyavara (268)
Petyavara Creative Commons License 2005.01.26 0 0 268
Jirzsij,király vagy! annyira friss ez az email,hogy még a belépési kódját sem tudom... otthon megnézem estére. itt a cégnél is le bírtam menteni 3734 kb,vagy ilyesmi terjedelem,de ez a kancsó gép programot kér tőlem,azt meg nem tudom még ilyenkor mi van,de mindjárt keresek valami okos kollegát,aki segít. üdv:Petyavara
Előzmény: Jirzsij (267)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.26 0 0 267

Megint elküldtem. Az előbb megadott címedre.

 

 

Jirzsij

Előzmény: Petyavara (266)
Petyavara Creative Commons License 2005.01.26 0 0 266
köszönöm az email-t fiúk,de egyszerűen nem tudom megnyitni.... de azthiszem az a baj ,hogy béna vagyok még a számítógépekhez. december óta van csak netem,azt sem tudom ezsik vagy isszák ezt a postafiókot:))) rider01@axelero.hu-ra is küldhettek most már/hátha nagyobb hellyel rendelkezik... üdv: Petyavara
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.25 0 0 265

Mail ment!

 

Petyavara, a címedről lepattant a levélke! :o((((

Előzmény: GADA (264)
GADA Creative Commons License 2005.01.25 0 0 264

Szerintem legjobb, ha ide feldobod. Ha visszakeresel, látod, hogy mi is ezt tettük.

 

Gada

Előzmény: Kicsivara (263)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.25 0 0 263
Hol osszam meg veletek az elérhetőségemet, esetleg dobjak egy mailt mindenkinek?
Előzmény: Jirzsij (262)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.25 0 0 262

Persze! Este megcsinálom otthon és küldöm. Max az esti órákban tapasztalható, fáradtságból eredő dekoncentráltság és feledékenység hinthet port a gépezetbe. Ezt kb este 9-körül kiküszöbölheted egy ártatlan telefon hívással. (mondjuk be is állíthatom emlékeztetőnek :))))

Még este átküldöm neked.

 

 

Jirzsij

Előzmény: GADA (261)
GADA Creative Commons License 2005.01.25 0 0 261

Jirzsij,

Esetleg be tudnád szkennelni a cikket és átlőni? Az újságot nem találtam. (kutakon néztem)

 

Ha tud működni ez a megoldás, a céges címem : agadanec kukac jnjhu.jnj.com

 

Gada

Előzmény: Jirzsij (252)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.25 0 0 260

Felsorakoznék: elég a mail.

 

Petyavara! Küldtem mailt neked a freemailedre. Nem biztos, hogy átment: 3.5MB. A honlapon lévő fórumon kértél Varadero leírást. Azt küldtem el.

 

 

Jirzsij

Előzmény: GADA (259)
GADA Creative Commons License 2005.01.25 0 0 259

Szerintem is elég az emil. A telefonszámokat meg úgyis megosztja, aki és akivel akarja. (Asszem aki eddig írogatott ide, többnyire már meg is tette egy-egy üzenetben)

 

Gada

Előzmény: VaraRider (258)
VaraRider Creative Commons License 2005.01.25 0 0 258

 

Türelem, már majdnem kész vagyok a weboldallal, és már magamtól is tettem rá XL125V-t  :-)))  (a most fent levő oldal hamarosan lecserélődik

Egyelőre egy induló verzió lesz, aztán majd valami hozzáértő nekiállhatna fejlesztgetni.......Részletek nemsokára...

Ezzel kapcsolatban egy kérdés: egymás telfonszámait szerintem nem kéne kirakni az oldalra, szerintem elég az e-mail cím, ugye?

 

 

 

 

Előzmény: Kicsivara (257)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.25 0 0 257

Tessék azonnal feltenni a www.varadero.hu -ra XL125 képeket is vagy a honlap nevét megváltoztatni www.varadero1000.hu -ra! :o))))))))))

(most Kicsivara el van kenődve, hogy rá nem is gondol senki) :oDDDD

Ha lesz rajta kép (lehetőleg egy ezüst színűről), akkor fogok ám egy nagyot regisztrálni boldogságomban.

Na most aztán jól meg vagy zsarolva! ;o))))

Előzmény: GADA (256)
GADA Creative Commons License 2005.01.25 0 0 256

www.varadero.hu -val kapcsolatba jutott eszembe számtalan szebbnél szebb gondolat. (Na, jó, csak pár szerény)

Szerintem érdemes lenne összegyüjteni a magyarországi Honda kereskedők emil címeit, és küldeni egy körlevelet, amiben tájékoztatjuk őket az oldalról. Nekem, mint marketingesnek, logikusnak tűnik, hogy érdekeltek lehetnek abban, hogy minél több varást irányítsanak az oldalra, mert ezen keresztül számukra is egy helyen elérhetőek vagyunk. Akár cserébe fel lehet ajánlani egy olyan helyet az oldalon, ahová a kereskedők is feldobhatják az aktuális ajánlataikat, akcióikat, varásokat érdekelhető információkat, esetleg egy műszaki "helpdesk" helyet (mondjuk valamelyik nagy szervíz egy bannerért cserébe).

Meg ilyenek jutottak eszembe nagy ráérésemben.

Én megcsinálom ezt, ha jó ötletnek találjátok. (hivatalból is csinálok ilyesmit) Csak úgy mondom. Aztán a télből már "csak" pár hét van hátra. Az első örsi gyűlésen ezt is átbeszélhetjük, de addig is lehetne ötleteket gyüjteni. 

 

Gada

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!