Keresés

Részletes keresés

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1312
Érdekes probléma, nekem még nem csinálta...forduljunk az EAhez, nehogy már ez így legyen.
Előzmény: Hex (1311)
Hex Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1311
Hi

A gond az,hogy akinek az All Star meccs jonne annak ugyebar formaciot kell valasztani,NA vs World ; Wset vs East.BArmelyiket valasztod a gep kilep a jatekbol!Eddig ez csak nekem volt tegnap viszont a league-gazda Gedal gepen is.Korkerdes,mit lehet ilyenkor csinalni???
A kezikonyv sajna tul sok segitseget nem ad a problemara!

Udv
Pari
#91 rules!

Előzmény: MacPhisto (1309)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1310
Valamint itt talán megtudakolhatnánk, ha tudnám mi a gond...
Előzmény: MacPhisto (1309)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1309
Mi a probléma? Kézikönyv nálam és Parinál egyaránt fellelheto...

"Magyar nyelvu technikai segédvonal:+36/1/351-3078"

Vagy írjunk az EASportsnak.

Előzmény: Gedal (1308)
Gedal Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1308
Vége a ligának!!!!!!!!:-((((
Eljutottunk az All-Star meccsig.

SUCK EA SPORT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez kib@szás, valaki kérdezzen már rá, hogy miért csinálja ezt, vagy olvassa el a kiskönyvében, nekem nincs tippem. Ez azért nem kerek.

Jimbo Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1307
Azt néztem:))
Előzmény: DERRICK (1306)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1306
hát az EA olodalt hiába is nézed :-(

Az Easports oldalt kéne nézni, ott talán még info is van a gameről

Előzmény: Jimbo (1305)
Jimbo Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1305
Hali!

Megnéztem ezt az Ea.com-ot... Hááát, elég gáz, ha igy marad. NHL-ből pld a '97 a legfrisebb csakúgy mint Fifa-ból. De Bugs Bunny az bezzeg van:)))

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1304
Már rájöttem...
Előzmény: DERRICK (1303)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1303
Miért, volt hardware problémám? :-)))))

Nagy nap lesz pénteken :-))))))

Előzmény: MacPhisto (1301)
Jimbo Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1302
Hali!
Látta valaki az EA Sports honlapján az Ea.com-ot?
Állitásuk szerint igy jobb lesz az online játék.

Remélem ez nem csak kamu reklámszöveg....

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1301
Meddig?Mi lesz 3 nap múlva?

Hardver problémád megoldódott?

Előzmény: DERRICK (1300)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1300
Kicsit felbosszantott a vége. Utálom tehetetlenül nézni, ahogy az utolsó percekre hullára fáradnak a védőim.

Mindenestere nekem nem segített volna az a győzelem, te viszont így rájátszásos lehetsz...ez van :-(
McGillisért kár volt! :-(

A 2001-ebn talán sikeresebb leszek

u.i. MÁR CSAK 3 NAP!!!!!!!

moata Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1299
Gratu Mac. Ezzel a győzelmeddel Te fogsz továbbjutni, mert ha nyernék is meccset akkor is ugyanannyi győzelmünk lenne de sajna az egymás elleni eredmény feléd billenti a mérleget. Egyébként csúcs a kép. Kösz

Let's go STARS
Modano #9 Rulezzzzzzzzzzzzz

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1298
Hát ez mindenvivo.
Előzmény: DERRICK (1295)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1297
Adrenalin Nyúz,Detroit

Philadelphia Dudes látogatott meg minket némi elokészületi és szimulációs zurzavar után,ezúttal jónak mondható kapcsolat mellett,ami azonban Fedorovra nem vonatkozott,akárhányszor ziccerbe került, mindig megdermedt a kapcsolat - ez az igazi cold streak.
Tocchet nyitott be eloször Osgood háta mögé,a Vörös Csepel és Yzerman felelt rá.Majd Philly el 4-1re(McGillis,Lindros,White), de jövünk fel mint a talajvíz(Brown,Yzerman,Duchesne -a volt csapata ellen...),mikor LeClaire azért lo egy gólt, bevégezve a második harmadot.Primeau és Hull folytatják, már 7-4re égünk hazai közönség elott.Szegény McGillis elhullik a kapuja elott(3-4 weeks).Minden scoring sorunk hulla fáradt, Draper kénytelen gólt loni, és megvan a momentum:
beindulunk.Ab következo két perc termése:Kozlov,Maltby,Shanahan.A végét az oroszok koronázzák meg:Larionov és Fjodorov.10-7.A kapusok pocsékok voltak.3Stars:1.Shanahan GWG,Yzerman 2G,Leclaire 1G,3A.Említésre méltóak még:Primeau 1G,2A,+4! és Fjodorov 1G,2A.

Amikor ezt írom még mindig remeg a kezem.

Külön köszönet Derrick Dudenak, hogy belátó és türelmes volt a hétvégi kuszaság kapcsán.Az idei év Masterton díja ot illeti.

Trade News:a sérült Ronningért ment Nashvillebe Roest és a következo draft 2. körös választása.

Gedal Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1296
Original 8 Season!

Végre sikerült lenyomnia Det-Phi meccset, így megkezdődhet az ANA nagy menetelése is végre. Lord, kérlek jelezz vissza, hogy mostmár minden rendben, azaz lehetséges az indulásod? Ha nem úgy néz ki, marad a gép erre az idényre.

Friss hír:
Kevesebb mint egy napja került ki Ronning a Nashville transfer-listjére, máris lecsapott rá egy csapat. A szárnyak ajánlották fel érte Roest-et, ill. egy 2. körös draftjogot. Mindkét csapat jól járt, hisz mint tudjuk Cliff idén már nem léphetett volna volt csapata színeiben jégre, sőt év végén vissza is vonult volna, míg új csapatában a rájátszásra nem kis segítséget jelenthet MacBowman mesternek. Ráadásul jövőre is valószinűleg talpon marad.
Nálunk pedig az ANA ellen az új fiú bizonyíthat.

DERRICK Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1295
A kövi kép(link) Moatanak kötelező darab, Macphisto meg nézhet újabb überbild után :-))))

Macphisto überelve :-))))

Stars Bad Boys Rulllahhhhh!!!!!!!

DERRICK Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1294
Rullah, Rullah de nem ez volt a téma...

Egy kiskorú spiné Reds mezben és egy átlag Pittsburghi még kevés a boldogsághoz

...de azért reagálunk rá :-)))

Előzmény: MacPhisto (1293)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1293
Na Derrick, jön a végso csapás:

Az egyik Pingvin(rád bízom az azonosítást):

Überrullllahhhhhhhhh

Előzmény: DERRICK (1291)
Hex Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1292
Na akkor ezt ubereld dude!:-)

Ne Girl Power!

Udv
Pari
Anna&Fjodi rules!

DERRICK Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1291
Dear Macphisto!

Ezt a képet már Lord Sage elsütötte egyszer, így még mindig überelhetetlen vagyok :-)))))

Ma este van az utolsó próba, ha nem jön össze összekötjük a két gépet és bedobjuk a Dunába :-)

Mindenki Rulezzz akit Derrick komál

Előzmény: MacPhisto (1288)
moata Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1290
Hi Gedal. Nekem bármikor jó a meccs. Nem mindegy, hogy mikor zúz porrá a Rangers? :-) Este minden nap fent vagyok icq-n (17:00 után). Üzenj oda.

Let's go STARS
Modano #9 Rulezzzzzzzzzzz

Gedal Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1289
Kicsit későn jutottam ide.

Elkészítettem a két szenvedő fél részére az új meccset, kéretik csatlakozás előtt a régi bajnokságot törölni. Én ajánlanék egy időpontot, ha kedd (szerda hajnal) 3-kor nem megy a meccs, akkor soha, legfeljebb korábban kellene feküdni, az említett időpont előtt a vekkert megcsörgetni. Legalább kétszer meg lehetne próbálni. Ha megszakad, akkor is van már tervem, hogy mit lehetne tenni, még mindig jobbnak érzem, mint a sim-et.
Jó hír, előrehaladott tárgyalások folynak az ANA kispadjáért, elképzelhető, hogy nem lesz szükség gépi közreműködésre a ligában.
Ha jól láttam van még lehetőség a Dal-NyR meccs lenyomására, kérlek Moata írj időpontot, hogy FG-vel tudja egyeztetni.
Addig is mindenki készüljön, ill. nézzen körül, hogy nem férne be valaki helyett Ronning a csapatába, aki nekünk is erősítést jelenthetne. Mint tudjuk a srác tőlünk év végén visszavonul, szerintem van néhány csapat, ahol még lehet pár jó idénye. Ráadásul rájátszásra felépül. Figyelmeztetek mindenkit, hogy az átigazolási stop pillanatokon belül itt van, ha valakinek van valami megfontolandó ajánlata, gyorsan tegye meg.

Üdv. Gedal

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1288
Lord Sage bemutatja:

A Red Wings büszkeségei sorozat No. 278:

Na Derrick? Elég feddhetetlen? :o)

Előzmény: DERRICK (1287)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1287
HOHÓÓÓ!!!!!!

Mac, Mac találhattatok volna fedhetetlenebb embert is az egyes Redwings mezre! :-)))))))


Clinton Rulezzzz

DERRICK Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1286
Storno!

Hétfő este még egy próbálkozást teszünk arra, hogy kikapjak..remélhetőleg most sikerül :-)

Flyers & Zubi#56 Rulezzzzzz

DERRICK Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1285
Sorry, Macphisto, de tényleg nem tudok egynék tovább fentmaradni :-(((((
...Erre az eredményre meg tényleg nem számítottam, remélem legközelebb nem kell Simulálni, mert ilyenáron nem akarok nyerni :-(

Flyers Norulezzzz

Lord Sage Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1284
DERRICK Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1283

:-))))))))))
:¤)

:P

MÁR MŰKÖDIK AZ OFFICIAL NHL2001 OLDAL AZ EA.COMON
....ÉS A TENGERENTÚLON MÁR KAPHATÓ A GAME, IGAZ MÉG CSAK ONLINE RENDELÉSRE!!!!!!!!!!!!!!

EASPORTS & NHL RULEZZZZZZZ!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!