Keresés

Részletes keresés

Levvy Creative Commons License 2006.01.22 0 0 183

Hát kinek mi :D!

Neked az hogyha a párod ruhéját levagdoshatod róla valakinek az ha nem tud mozdulni a kötelektől és van akinek a megkötözött nő vagy férfi (kinek mi ) jelenit a húshoz a köretet!!

Előzmény: messyjacke (182)
messyjacke Creative Commons License 2006.01.21 0 0 182
Hiába beszélek nektek, hogy próbáljátok a megkötözött partnert továbbkínozni azzal, hogy apránként (nyiszi-nyisziszi) megszabadítjátok a ruhájától?
Eszméletlen izgalmas folytatás.

Ha nem így ér véget, az olyan, mint ha a csodálatos sülthúst eszem, de se köret se savanyúság.
Levvy Creative Commons License 2006.01.21 0 0 181

Na igen :D ezt szerintem ha egyszerre 3 nő kényzetetne akkor nekem sem okozna gondot a bondage es ha meg melletem is meg van kötözve akkr meg inkabb :D

Apropó köszi a bíztatást amit meg az oldal elejen írtal :D a remény megvan :)

 

Előzmény: azaiak (178)


rubber68 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 180

 

Ha "ŐT,, az izgatja, az nekem sem gond.:))

 

Előzmény: milliam (179)
milliam Creative Commons License 2006.01.20 0 0 179
Miért ne? Ha őt az izgatja?
Előzmény: rubber68 (176)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 178

Ja, a kép lemaradt.

Én meg ígérem, többet nem megyek WC-re.

Előzmény: azaiak (177)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 177

Bizot ismeritek, hogy kapta Kecskemét a nevét.

( Árpád vezér arra járt: Sok itt a kecske, sok itt a mét, legyen a neve Kecskemét. Hát Zalaegerszeg? Árpád arra járt: sok itt a kecske. sok itt a mét...

- Ne izélj már Árpád. Kecskemét már van.

- Jó van na! Akkor legyen Zalaegerszeg.)

 

Jó van na, akkor játszanak többen.

Előzmény: rubber68 (176)
rubber68 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 176

 

Látom a téma megmozgatott bennetek.:))

Egyébbként jacobsonnal vagyok egy hullámhosszon. Ezt a dolgot én is csak úgy tudom elképzelni, hogy mindenki tud a dologról és benne van. Nem egyedűl a telek hátsó részén lévő budiban, egyedűl játszadozni.

 

 

Előzmény: jacobson (166)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 175

Akkor menjünk ki a szabadba, pólóban. Persze, ezek csak kis jelképes elnémítások.

Előzmény: jacobson (171)
BÁTHORY BÖBI Creative Commons License 2006.01.20 0 0 174
ez nekem nagyon teccik,de lehet,h csak azért mert most is nagyon fázok
Előzmény: azaiak (169)
BÁTHORY BÖBI Creative Commons License 2006.01.20 0 0 173
nálatok biztos jo meleg van...
Előzmény: jacobson (171)
Rawo Creative Commons License 2006.01.20 0 0 172
Szerintem az előző kifejezőbb volt szituációsan.
Előzmény: azaiak (169)
jacobson Creative Commons License 2006.01.20 0 0 171
Jó melege lehet... Én ilyen helyzetben jobb szeretem a felesleges burkolatok mellőzését...
Előzmény: azaiak (169)
footlegs Creative Commons License 2006.01.20 0 0 170
nem semmi:)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 169

Akkor gondolom ez is.

Előzmény: Rawo (168)
Rawo Creative Commons License 2006.01.20 0 0 168
Ez egy kifejezetten szimpatikus kép :)
Előzmény: azaiak (167)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 167

Hát, igen. ez a különbség. nem is túl szerencsés ez a Love bondage kifejezés, talán jobb lenne Law Bondage-t mondani.

 

 

Előzmény: jacobson (166)
jacobson Creative Commons License 2006.01.20 0 0 166
Hát, ilyen formában nekem sem "volt meg", de értem, hogy miről szól a dolog. Ennek a műfajnak a tökéletes megvalósulása az, amikor te megkötözve fekszel, optimális esetben az Úrnőd lábainál, esetleg bezárva egy ketrecbe, Ő pedig önfeledten beszélget a barátnőjével, személyesen vagy akár telefonon, alkalmasint éppen rólad, de egy cseppet sem törődve veled, mintha a világon sem lennél. Páratlanul izgalmas érzés, persze ehhez az kell, hogy a partnered (sőt, adott esetben a barátnője) is benne legyen a dologban. Ellenkező esetben marad a fantáziálás a mellékhelyiségben.
Persze van olyan nagyon "elszállt" versenyző is, akinek az a csúcs, ha ő ki van zárva egy hideg melléképületbe, esetleg a latrinát takarítja éppen, miközben belülről fűti a tudat, hogy odabent a meleg szobában a Hölgyek nélküle beszélgetnek, jól érzik magukat, és ő ebből kimarad. Én ennyire azért nem vagyok elszállva, de rokon a motiváció.
Előzmény: rubber68 (165)
rubber68 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 165

 

- Hát, hogy ez megvolt már? - Nem. nem volt meg:(

Elismerem fetisiszta vagyok de nem az a lihegős, homályos tekintetű narkós tipus akire ha rájön, mindegy hol van csak kiverhesse!:(

 

Előzmény: azaiak (164)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 164
Hát, hogy ez megvolt már? Kinn barátnők, Benn te. És akkor izé...Most rohanok, majd részletezem, hacsak addig valaki meg nem teszi helyettem. 
Előzmény: rubber68 (163)
rubber68 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 163

 

Azaiak! Evvel most mit akartál mondani?

 

Előzmény: azaiak (162)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 162
Erről, a latex magas nyakát eltakaró kendőről jut ezsembe. Eddig még senki nem hozta fel azt az egyszerű, ártatlan játékot, amikor a kedvesed a barátnőjével az ebédlőben beszélget, te pedig a szomszéd fal mögötti wc-re mész, de nem, mert sürgetne a natúr természet, hanem mert a zsebedben mindenféle szközök laulnak, önelnémítás, önmegkötözés, és szépen, csendben eljátszadozol magaddal.
Előzmény: rubber68 (147)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 161
Kezdő vagy ugyan, de őszinte, és tisztán, világosan fogalmazol, gondolkodsz. Így akár partnert is találhatsz magadnak a neten. Ha kiépül egy kapcsolat, fényképváltás, tovább írogatás, találkozás, utána nyilván meglesznek a gazdag élményeid. Én újság ügyben járatlan vagyok, mások nyilván segítenek.
Előzmény: Levvy (160)
Levvy Creative Commons License 2006.01.19 0 0 160

Erre igazán nem tudom mit írjak!! Mert teljesen  igazad van!!

A mérce csak azért merült fel bennem (ezek szerint tévesen) mert ugye én itt nagyon zöldfülű vagyok még!! Bátorságot meg valahogy csak szerzek vagy nem tudom még nem sikerült odáig eljutnom senkivel sem de ezt már szerintem említettem!!!

ugyan akkor még mindíg kíváncsi vagyok hogy van-e olyan újság magazin vagy bármilyen sajtó termék ami a témát érinti ír róla esetleg többet is mond mint hogy egy cikkben kétszer megemlítik!!

Előzmény: azaiak (159)
azaiak Creative Commons License 2006.01.19 0 0 159

1. Persze, hogy kérés volt, minek nézel engem.

2. Miféle mérce? Itt nincs semmiféle mérce, a mérce te vagy, neked kell tudnod, honnan-hová akarsz eljutni, én csak annyit mondok, hogy a langyosat kiköpi az isten, amiből persze még nem következik, hogy a hév vagy hideg a szájában marad, el lehet égni, meg lehet fagyni. De bátornak lenni tapasztalataim szerint mindig jobb, mint az ellenkezője. Nehéz torna persze. Megküzdeni a szavakkal, élményekkel, megírni legbennső vágyaidat. De megéri, mert utána jobb, tisztábban látod magad.

Előzmény: Levvy (153)
rubber68 Creative Commons License 2006.01.19 0 0 158

 

Szerintem, szét kell választani a lovebondage-t és az esztétikai megkötözést  az az a művészi

bondgae-t. Más, amikor egy szolgát kötözünk meg más, amikor büntet az ember és az is más, amikor

művészi bondaget készít valaki.

A lovebondage lehet pl. egy előjáték. Kinek mennyi gúzsra van szüksége. Ki mennyi ideig akar pepecselni vele. Kinek mennyire fontos, hogy mennyire legyen megkötözve.

Ha a subot kötözzük meg, az is más. Az egy tortúra. Ez is attól függ milyen hosszú büntetést akarunk neki adni azzal, hogy pl sokáig tart a kötözés vagy a gúzs ereje milyen stb.

Végül a művészi bondage SZERINTEM megköveteli a precíz, szimmetrikus kötözést. Ha konkrétan a

sok sok métert felemésztő bondagera gondolunk.

 

SZERINTEM

 

milliam Creative Commons License 2006.01.18 0 0 157
Ez igaz!:-)
Előzmény: Snakeins (156)
Snakeins Creative Commons License 2006.01.18 0 0 156
Nem.
Sőt.

Ha valamit túl aprólékosan csinálunk, elveszünk a részletekben.

A bondage is ilyen, mint bármi más.

Más a trehányság, más a precizitás, és megint más a tökéletességre törekvés - én így gondolom.
Előzmény: milliam (155)
milliam Creative Commons License 2006.01.18 0 0 155
Vajon csak a tökéletes lehet esztétikus?
Előzmény: Snakeins (154)
Snakeins Creative Commons License 2006.01.18 0 0 154

"Jeromos mester azt írja, ha lát egy megkötözött nőt, a kötözés technikai tökéletessége érdekli legkevésbé. "

Azért az igazi szakember az esztétikára is ügyel.
Előzmény: azaiak (150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!