Keresés

Részletes keresés

niki0129 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 1668

Takarításokat vállalunk.Számlaképesek vagyunk!

Irodák

Lakások

társasházak

Üzletek

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségen

k.nikolett@gmail.hu

niki0129 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 1667

Takarításokat vállalunk.Számlaképesek vagyunk!

Irodák

Lakások

társasházak

Üzletek

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségen

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.19 0 0 1666

Kedves Fórumozók!

4-6 óra alatt elvégezhető takarítási munka érdekel, Kőbánya-Kispest metrótól 1 órán belüli elérhetőséggel.

Hétfő-keddi napokon tudnám vállalni.

Tel: 06-30-222-5986

Szép napot mindenkinek: Ildikó

th.takaritas Creative Commons License 2014.01.17 0 0 1665

Tisztelt Forumozók!

 

2 emeletes kőbányai társasházunk számlaképes takarítót keres az alábbi feladatokra:

- 80 m2 (lépcsőház + előtér) heti kétszeri felseprése + felmosása

- kukatároló (9m2) heti egyszeri felseprése, felmosása

- heti egyszer szemétszállításkor a kukák ki/berakása

- 2 db 240 literes kuka + 2 db 120 literes szelektív kuka 2 havi kimosása

- félévente korlátok letörlése

- évi kétszer ajtók és ablakok takarítása

- évi egyszeri nagytakaritás

- télen a társasház előtti járdán + gépkocsi behajtónál a hó ellapátolása (ha van), ami kb. 10 négyzetméter

 

A heti kétszeri takarításoknak vagy napközben vagy esténként kellene történnie.

 

Kérjük, ajánlataikat a th.takaritas@indamail.hu címre küldjék.

 

A szomszédos ikertársasház is takarítót keres kb. ugyanúgy a fent leírtakra. Várjuk a 2 társasházra együtt is az ajánlatokat.

zzzxz Creative Commons License 2014.01.17 0 0 1664

Tisztelt Fórumozók!

 

Alkalmi és rendszeres takarítást, nagytakarítást vállalok, elsősorban Érden, Törökbálinton, Budaörsön, Budapesten. Felújítások utáni takarításban is nagy tapasztalatom van. Kérése esetén referenciával. 

Beszéljünk a részletekről. Elérhetőségeim: 0670/397-5027, szepenjol@gmail.com

Csillaxy Creative Commons License 2014.01.16 0 0 1663

Kedves Fórumozók!

 

Budapesti, főiskolás, nem dohányzó lány vagyok. Családoknál illetve magánszemélyeknél vállalok takarítást. Szakmai tapasztalatomat 3 csillagos szállodában szereztem. Amit nyújtani tudok: precizitás, megbízhatóság, maximalizmus. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, ezen az email címen keressen: csillampor01@gmail.com 

niki0129 Creative Commons License 2014.01.16 0 0 1662

vállalunk takarítást lehet alkalmi vagy rendszeres.Lakás,iroda,társasház,üzlet.számlaképesek vagyunk.érdeklődni lehet a megadott eamil címen.

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2014.01.16 0 0 1661

Kedves Fórumozók!

 

Keresem azt a családot, házaspárt, ahol szükség van rám a lakás tisztántartásához. Ha úgy érzi, hogy munka és egyéb elfoglaltságok miatt nem jut ideje a takarításra, bízza rám nyugodt szívvel.

 

35 éves vagyok, heti-kétheti rendszerességgel vállalok takarítást magánlakásokban.

 

Keressen bátran, ha ilyen segítséget keres:

- pontos, megbízható

- tulajdonosi szemlélettel takarít

- nem dohányzik

- nem húzza az időt

 

Elérhetőségem: takaritasbudapesten@gmail.com

 

(Kérem írja meg a lakás alapterületét, a hozzávetőleges címet és minden mást, amit fontosnak tart.)

enemi2013 Creative Commons License 2014.01.16 0 0 1659

Üdvözlöm!

 

28 éves hölgy személyében vállalok kis- és nagytakarítást Budapest egész területén, alkalmi és rendszeres jelleggel. Nagytakarításoknál szívesen megyek környező településekre is. Referenciával rendelkezem. Kérem, csak anyukák és nagymamák keressenek. Köszönöm :) Elérhetőségem: molnevi@gmail.com

Szép napot!

Németh Szilvi Creative Commons License 2014.01.14 0 0 1658

Megbízható,munkájára igényes 27 éves lány vagyok.

Családi ház vagy lakás takarítását vállalom heti egy vagy két alkalommal,hétköznap délelőttönként.

Jelenleg egy Day Spa-ban dolgozom,itt is a rendre és a tisztaságra ügyelek.

Fényképes önéletrajzot kérésre szívesen küldök.

Kérem hogy csak takarítási ajánlatokkal keressenek meg,egyéb szolgáltatást nem tudok nyújtani.

Elérhetőségem: nemethszilvi@vipmail hu

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2014.01.13 0 0 1656

Kedves Fórumozók!

 

Keresem azt a családot, ahol segítségként szükség van rám a lakás tisztán tartásához.

 

35 éves vagyok, heti-kétheti rendszerességgel vállalok takarítást magánlakásokban.

 

Keressen bátran, ha ilyen segítséget keres:

- pontos, megbízható

- tulajdonosi szemlélettel takarít

- nem dohányzik

- nem húzza az időt

 

Elérhetőségem: takaritasbudapesten@gmail.com

 

(Kérem írja meg a lakás alapterületét, a hozzávetőleges címet és minden mást, amit fontosnak tart.)

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.13 0 0 1655

Tisztelt Fórumozók!

 

50-150 nm iroda, vagy lakástakarítást vállalok a 3-as metró vonalán.

Tel: 06-30-222-5986

 

Szép napot: Ildikó

 

 

SzabóOlga Creative Commons License 2014.01.12 0 0 1654

Kedves fórumozók!

 

 

Sok éves gyakorlattal takarítást vállalok Budapesten!

 

Éveken át szállodai takarítóként, szobalányként dolgoztam.

Belefáradtam a vendéglátásra, idegenforgalomra oly jellemző össze-vissza beosztásba, a rengeteg hétvégére eső munkanapba. Eddig "mellékállásban" végeztem rendszeres vagy eseti iroda- és lakástakarítást, valamint felújítás utáni takarítást. Úgy döntöttem, hogy a függetlenség, önállóság útjára lépek.

 

Hétköznap délelőtti (akár már reggel 7-től, legkésőbb 15 óráig) takarítási munkákat keresek. Nem rendszeres jelleggel hétvégét is vállalok.

 

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, az önéletrajzom és az elérhetőségem megtekinthető a szaboolga.hupont.hu oldalon.

 

 

További szép napot kívánok midenkinek! Szabó Olga

niki0129 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 1653

Takarítást vállalunk,Budapesten,és pest megyében lehet szó,irodáról,lakásról,üzleztről,társasházról,olcso árakon.érdeklődni lehet eamilben

k.nikolett@gmail.hu

_Szilvi_ Creative Commons License 2014.01.11 0 0 1652

Kedves Fórumozok!

 

Megbízható, nem dohányzó nő iroda takarítást vállal!

 

Délután 5 órától. 4-5 órás munkarendben.  500 ft -os óra bérbe.

 

20 éves tapasztalattal és referenciával rendelkezem!

 

Hívjon bizalommal :)

 

Tel.: 06 30 446-0178

 

vagy írjon: b.szilvia65@freemail.hu 

 

Szilvia

Bella2089 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 1651


Takarítást vállalok Budapest területén.
Ez történhet hetente, kéthetente vagy akár havonta is megbeszélés szerint.

Három éves tapasztalattal rendelkezem magánlakások takarításában.


Vállalok: - mosást,
- mosogatást,
- vasalást,
- portörlést,
- ablaktisztítást,
- nagytakarítást.

Ezenkívül gyerek felügyeletett is vállalok.

Ha szükségük lenne rám, akkor kérem írjanak bátran.
06704190275 Incze Erika

Niranara Creative Commons License 2014.01.08 0 0 1650

Kedves fórumozók!

 

50 éves iskolázott főállásban dolgozó, megbízható, önmagára és környezetére igényes nő vagyok. Budapest területén vállalok magánlakásoknál takarítást, ablaktisztítást, vasalást, gyerekfelügyeletet péntek délutánonként, vagy hétvégén rendszeresen, vagy alkalmilag. Fizetés megegyezés szerint.

 

Mariann

70/6300930

menton11 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 1649

Székesfehérvárra takarítőnőt keresünk azonnal!!

 

Székesfehérvárra(Öreghegy városrész) egy alkalomra,január 11-re,szombatra takarítőnőt keresünk!
A feladat egy elhanyagolt,évek óta nem lakott családi ház(kb.100nm) teljeskörű takarítása és fertőtlenítése lenne.

Fizetési igény megjelölésével az e-mail címemre várom a jelentkezéseket:menton@hotmail.hu

niki0129 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 1648

Takarításokat vállalunk Budapesten.Lehet társasház,lakás,iroda,üzlet,megfizethető árakon.Érdeklödni emailben

k.nikolett@gmail.hu

kregora3 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 1647

I. kerületi lakásunkba (85 nm) keresek precízen, igényesen takarító hölgyet heti 1 alkalommal, alkalmanként kb. 4-5 óra. 4000 Ft/alkalom.

Önéletrajzot, referencia megjelölésével ide várom: kregora@freemail.hu

 

Andy0 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 1646

Kedves fórumozók,

A IX. kerület, József Attila Lakótelepre, 59 m2-es lakásba keresek megbízható, kulturált, angolul alapszinten kommunikálni képes takarítónőt általános takarításra, heti 1 alkalommal, alkalmanként kb. 4-5 órás időtartamra.

Jelentkezéseket, ajánlatokat a palotas.endre@t-online.hu email címre várok.

A részleteket telefonon tudjuk majd egyeztetni.

Endre

cllarissa Creative Commons License 2014.01.07 0 0 1645

REFERENCIAKAL RENDELKEZO TAKARITONO A-Z-IG !

PRECIZ ALAPOS ,IGENYES MINOSEGI MUNKAT VEGZEK.HETFO-CSUT.

TF:06-30-593-79-78.

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2014.01.07 0 0 1644

35 éves, megbízható, nem dohányzó, magára és környezetére igényes nő takarítást vállal magánszemélyeknél.

 

Igény szerint szerdánként 9-14 óra vagy csütörtökönként 9-15 óra közötti időszakban, heti-kétheti rendszerességgel.

 

Keressen bátran, ha ilyen segítséget keres:

- megbízható

- igényesen takarít és relatíve gyorsan (mert ugye ha túl gyorsan, az a minőség rovására mehet :) )

- tulajdonosi szemlélettel takarít

- ismeri a kritikus területeket

- nem dohányzik

 

 

Elérhetőségem: takaritasbudapesten@gmail.com

 

(Kérem írja meg a lakás alapterületét, a hozzávetőleges címet és minden mást, amit fontosnak tart.)

 

 

Kriszten35 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 1643

Magánház takarítás

Ha az egész napot végig dolgoztad és nincs időd rá,keress minket!

www.egyszeruentiszta.info

niki0129 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 1641

Lakások,üzletek,irodák,társasházak takarítását vállaljuk rendszeresen vagy alkalmanként.A hét minden napján.Budapesten.Megfizetehető árakon.

Érdeklődni a nikcuka2@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.06 0 0 1640

Tisztelt Judit!

 

A XVIII. kerületben lakom, jelentkezem a takarításra, személyes találkozót megbeszélhetnénk ha gondolja.

Tel: 06-30-222-5986

 

Ildikó

Előzmény: juditsideas (1639)
juditsideas Creative Commons License 2014.01.05 0 0 1639

Kedves Fórumozók!

    Megbízható, munkájára igényes takarítónőt keresek tizenkilencedik kerületi 68 négyzetméteres lakásunkba. A takarítás portalanításból, a padlók tisztításából, a pókhállók eltávolításából, a szőnyegek tisztításából, a konyha, a fürdőszoba és a mellékhelység takarításából, valamint minden alkalommal 1 ablak és egy ajtó lemosásából áll.  Hetente, esetleg kéthetente venném igénybe a segítségét péntekenként vagy keddenként nap közben. A lakás 4-5 óra alatt kitakarítható, ezért alkalmanként 5000 Forintot tudok kínálni.

   Amennyiben az ajánlatom felkeltette az érdeklődését a jelentkezéseket a : juditsideas@gmail.com  -  ra várom.

             Köszönöm!

luna_l Creative Commons License 2014.01.05 0 0 1638

Kedves fórumozók!

 

Takarítónőt keresek 9. kerületi, 38 m2-es lakásomba. 3 heti rendszereséggel lenne szükségem a segítségére, 4-5 órára, lehetőleg péntekenként, vagy csütörtökönként. misiaczku@freemail.hu-ra küldjék el kérem önéletrajzukat, fizetési igény megjelölésével, amennyiben a feltételek megfelelnek.

 

niki0129 Creative Commons License 2014.01.05 0 0 1637

Takarítást vállalunk.lépcsőházak,üzletek,irodák,lakások elérhetőségeken bármikor elérhetőek vagyunk.Budapesten.Rövid határidőn belül már megoldjuk a problémáját.Megbizható emberekkel,megfizethető árakon.

 Számlaképesek vagyunk.

Érdeklődni lehet: k.nikolett@gmail.hu

06302016784

Niki

SzabóOlga Creative Commons License 2014.01.05 0 0 1636

Kedves fórumozók!

 

 

Sok éves gyakorlattal, érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal, takarítást vállalok Budapesten!

 

Éveken át szállodai takarítóként, szobalányként dolgoztam.

Belefáradtam a vendéglátásra, idegenforgalomra oly jellemző össze-vissza beosztásba, a rengeteg hétvégére eső munkanapba. Eddig "mellékállásban" végeztem rendszeres vagy eseti iroda- és lakástakarítást, valamint felújítás utáni takarítást. Úgy döntöttem, hogy a függetlenség, önállóság útjára lépek.

 

Hétköznap délelőtti (akár már reggel 7-től, legkésőbb 15 óráig) takarítási munkákat keresek. Nem rendszeres jelleggel hétvégét is vállalok.

 

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, az önéletrajzom és az elérhetőségem megtekinthető a szaboolga.hupont.hu oldalon.

 

 

Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek! Szabó Olga

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!