Keresés

Részletes keresés

szalka Creative Commons License 2000.08.07 0 0 152
En ugyan no vagyok es nem ismerem himnemiszerv koruli borotvalas csinyjat -binjat.
De barhol borotvalja az ember a szort a testerol akkor gyullad be a szortuszo, ha a szornovesi iranyaval ellentetesen borotvaljuk. Szoval mindig a szornovessel megegyezo iranyban kell borotvalni es akkor nem lep fel ilyen problema, se elsore se kesobb.
Előzmény: enomine (151)
enomine Creative Commons License 2000.08.07 0 0 151
Csak elsőre, vagy csak az elején gyullad be a szőrtüsző és ugyanekkor viszket. Később már semmi baj vele. De ez csak saját vélemény.
Előzmény: CSCSCS (149)
Zs Zs Creative Commons License 2000.08.05 0 0 150
Hm... Érdekes :)
Ami a módszereket illeti: mit szóltok a agyantához? Az két-hátom hétig is eltart és vékonyan kezd el kinőni utána...


CSCSCS Creative Commons License 2000.08.05 0 0 149
Azzal egyetértek hogy nem lesz tele az ember szája szőrrel, azzal is hogy higiénikus, de mit csináltok mikor másnap baromira elkezd szúrni, viszketni, és ha esetleg be is gyulladnak a szőrtüszők.......?????? Én egyszer csináltam de majd' megbolondultam kb.3-4 napig, mire rendbejött.

CSCSCS neje

Előzmény: PM (132)
acmepi Creative Commons License 2000.08.05 0 0 148
Szerintem is remek dolog leborotválva az egész mindenség és szexis, de csak frissen. Utána a karbantartáshoz javasolnám a villanyborotvát. Biztonsáűgos, minden lágy részt (zacsi) tökéletesen leborotvál, gyors. Néhány naponta nem árt megismételni.
Mivel abszolut jobbkezes vagyok, a zacsi bal oldalával voltak nehézségeim a borotvát illetôen. Ekkor jött a szakálvágó nullás állása, majd ezt követte a villanyborotva és minden probléma megoldódott. Ezt persze csak elôször kell végigbumlizni, a karbantartás a villanyborotvával csak néhány percet vesz igénybe és ismét sima, mint az elején.
Megjegyzés: A villanyborotva rezgése nem semmi! Ajánlom lányoknak is, lehet, hogy beveszik a tárgyat az elôjátékba. (Nekem korrekt vérbôséget okozott)

Sok sikert, sziasztok!
Chuleta Creative Commons License 2000.07.29 0 0 147
Ma kipróbáltam, megtrimmeltem magam. Igaz csak a herémet, de valahogy olyan fura éezés. Olyan érzésem van mintha izzadna ahogy a combomhoz ér.
Meg marha sokáig is tartott és türelmem meg nemigen van a pepecs dolgokhoz. Lehet talán túl negyok nekem, negyon lógnak és ezért volt nehéz bánni vele.
De a látvány az tényleg nagyon sirály!!!

Borotváljam le teljesen? De akkor milyen hülyén nézne ki, nem???

sper-ma Creative Commons License 2000.07.29 0 0 146
Udv csupasz kuki rajongok!

Nemregen egesz egyszeruen meguntam a szort. Regota foglalkoztam a gondolattam, hogy megszabadulok a bundatol, mert erotikusnak tartom nelkule (is) a latvanyt. Par hetig trimmelve hordtam a szort, aztan egyszer leberetvaltam teljesen. Tok jo erzes. De tenyleg csak szaliranyban szabad borotvalni, ugy nem fog egyetlen szorszal sem bosszut allni amikor visszano.
Tud valaki valamilyen modszerrol, amivel mondjuk nem no ki rogton a szor hanem mondjuk csak 1 het mulva?

S/ma

nobodybuilder Creative Commons License 2000.07.27 0 0 145
bocs a kései válaszért, ritkán vagyok a huszban.
nem értem a technikai részletkérdéseket, a sineadéit sem. ahol borotva, ott borotva. azt úgy kell, hogy a nyelét fogod és a pengés részét huzigálod a bőrödön : ))) ahol trimmelés, ott egy "nullásgépet" használok, ami mechanikus, nagyapai örökség. gyakoriság: pár naponta. kivitelezés: zuhanyzás közben. elég részletes voltam? : )))
Előzmény: GoldenEye (136)
Medveczky Creative Commons License 2000.07.25 0 0 144
>Maradok a természet bevált rendjénél. Az arcomat persze borotválom....
Na, ez asztan! :) a termeszet rendje... Hiaba, mar az osember is borotvalkozott :)
Amugy en egyenlore csak farok-borotvalo szimpatizans vagyok. Inkabb mosom...

Megjavitottad a kedvem, pedig szar volt egesz nap! :)

Na udv!

Előzmény: Keren Imre (138)
PM Creative Commons License 2000.07.25 0 0 143
Jómagam a zacsit és az anus körüli részt borotválom (a hónaljamat is), a pénisz körül pedig 3 mm-esre nyírom. Még soha sem volt (kisebb sem) balesetem.
Szerintem a mai kétpengés borotvákkal nem lehet gond, csak a bőr feszességére kell figyelni.
Epoxi Creative Commons License 2000.07.15 0 0 142
Nálam:

acskó csupaszra borotválva, felette tengereszgyalogos, két farpofa között nullázva, szemeremtájék kiegyenesítve, hónalj daerolva, mellkas bánfi hajszesz+poly color soft toner szökére.

Haha hat ez baromi jo poen volt, en egyelöre a szeriafelszerelesnel maradok, majd ha ugy alakul megrendelésre modositom.

köszöm szepen

beitar Creative Commons License 2000.07.15 0 0 141
A borotvalasrol csak annyit ,hogy ha visszaemlekeztek, ugy 10-20 eve a noknel a
honaljszorzet meg termeszetes volt es csak a
szinesznok meg hasonszoruek(ez jo ,erted?)borotvaltak.Ma mar undoritonak tartjuk ugyebar.
Igy kezdodott a ferfiaknal is ez a dolog csak
mi meg konzervativabbak vagyunk.10 ev mulva mar
a honaljunk is szortelenitve lesz.Lassan megszabadulunk osunktol a majomtol.
En a villanyborotva pajeszvagojaval vagom egesz
rovidre mert igy nincs par nap szenvedes.Igy viszont a herezacskokat nem lehet rendesen leszedni.Hagyomanyos borotvaval meg nem probaltam.
Kalap47 Creative Commons License 2000.07.13 0 0 140
Magam reszerol sosem szerettem a szoros palikat.
De, ha mar alul sem marad semmi, pusztan a csu-
paszcsigara fog emlekztetni. Ha egyebkent egy
orangutan, akkor lehet, hogy jol fog neki allni.
Vagy felallni. Amugy csupaszokkal nincs semmine-
mu tapasztalatom.
Bubaj! Miau56
Bocs a hianyzo ekezetekert.
szalka Creative Commons License 2000.07.13 0 0 139
Szerintem is izgato lehet egy felig vagy teljesen borotvalt ferfi nemi szerv. Persze izlesek es pofonok. Mindenesetre en orulnek , ha a parom probakepp leborotvalna, aztan ugyis eldol, hogy ez mennyire tetszik a ket felnek, ha nem visszano es kesz. Sajna eddig meg mindig ellenallt az ilyen iranyu kereseimnek :-(
Keren Imre Creative Commons License 2000.07.13 0 0 138
Leborotválják a fiúk is, bizony.
Ők férfiasnak gondolják talán, nem tudom....
Van, aki szőröstől-bőröstől borotválkozik, mert az neki higiénikus.
Azért a mosás se egy utolsó dolog.

A hülyeségre vagyok érzékeny, főleg, ha valaki olyan alkatrésszel nem rendelkezik, ami - a szőrrel ellentétben - nem nő csak úgy vissza és erre büszke is.
Nem vagyok érzékeny "bi" hajlamaim emlegetésekor, mivel ilyen hajlamaim nincsenek, nem is voltak és nem is lesznek.
Maradok a természet bevált rendjénél. Az arcomat persze borotválom....

Előzmény: Duhimar (137)
Duhimar Creative Commons License 2000.07.12 0 0 137
Hát nekem speciel eszembe se jutott. Még hogy leborotválják a fiúk is? ???
GoldenEye Creative Commons License 2000.07.12 0 0 136
Na igen szerencséd van, hogy nem vagy nagyon szőrös...mert azok a pasik, akik azok, nekik azért tényleg elég hülyén néz ki, hogy a nagy csupaszságnak egyszer csak vége és a fenekük meg a combjuk meg úgy szőrös, ahogy náluk normális...

Mindemellett csatlakoznék Sineadhez, érdekelnének nagyon a technikai részletek, a gyakoriság, problémák, technika, kivitelezés...

/me, aki lány, csak nagyon kíváncsi...:)))

Előzmény: nobodybuilder (131)
sinead Creative Commons License 2000.07.12 0 0 135
nobodybuilder

Két technikai jellegű kérdés:
A farpofák között hogyan borotválod ?
Mellkas ritkítása mivel és hogyan ?

Előzmény: nobodybuilder (131)
tiBI Creative Commons License 2000.07.12 0 0 134
Kevés szó volt az egyik eredeti topic-kérdésről. Milyen technika (eszköz) kinek hogy vált be? Bőr védelme? Segítsetek ezekben, mert egy ideje én is csinálom, kisebb (de tényleg csak pici:-)) balesetekkel, és q*ra élvezem. (A partnerem is.)
PM Creative Commons License 2000.07.11 0 0 132
szerintem tök sirály a pénisz, a zsacsi és az anus borotválása vagy trimmelése...egyrészt magamnak is jó érzés, amikor csinálom, másrészt látványnak is fantasztikus a végeredmény...ráadásul baromi higiénikus és nem lesz tele a partnered szája szőrrel...én a hónaljamat is borotválom...csatlakozom nobodybuilderhez, utálom a szőrt
nobodybuilder Creative Commons License 2000.07.11 0 0 131
hehe, na'on sakál a topic : )))))
milyen magasságokba jutunk még el vajh?
-----
na jó, mutatom az "igazi" énemet is: zacsek, tő, közvetlen környék borotválva, felette fél centisre trimmelve, két fenékpofa között szintén borotválva, hónalj borotválva, mellkas félcentisre trimmelve és ritkítva. pedig amúgy nem is vagyok nagyon szőrös típus. olyan közepes vagy az alatti. útálom a szőrzetet, irigylem a csupasz muksókat. (huhh. nem röhögni!!! : ))))
Linduska Creative Commons License 2000.07.10 0 0 130
Hehe, csak le ne borotváld a szőrrel együtt a kukidat is :))))
Előzmény: szasza_hungary (129)
szasza_hungary Creative Commons License 2000.07.10 0 0 129
Én is kiprobáltam igy is meg úgy is. Nálam bejön a teljesen csupasz, bár ez tényleg kisfiús. Azért jobban szeretem, amikor rövid, egy két milliméter, a cerke eleje, meg csúpasz.

Szerintem ez teljesen azon múlik, hogy milyen a barátnőd, és te mit akarsz neki nyújtani

Keren Imre Creative Commons License 2000.07.10 0 0 126
!!!!!!@!+"!!""+!%%%%/=(+!!!ł!!Đ[]\|€!!!!!!!, tudod giritz, és kívánok neked sok +!%"""+!!!"+""%% és minden +"!+!!!!+++!!!=!"+!''+!(%
Ki ne hagyd a sorból más tájékokat se, @"+"!}##>]^đĐ[]íđĐ[{!! és @}![]|!Đđ[!Đ.

Azt hiszem, az összes indulat kijött belőlem. Életemben nem voltam ennyire közönséges...és intoleráns.
Szívedre ne vedd!

Előzmény: giritz (116)
mamahkata Creative Commons License 2000.07.07 0 0 125
Ha szoros vagy, ne vagd le csak ott.... az tenyleg nevetseges lenne.
Van akinek jol all es van olyan is aki ezektol a szoroktol szexi.
K
Előzmény: abyss (121)
themaster Creative Commons License 2000.07.07 0 0 123
Hali!

Egy ideig nem voltam, latom nem is ment nagyon a topic, de az utolso nap beindult..

Hat ugye tapasztalatokrol nemigen esett meg szo (lehet hogy ennyire kevesen vagyunk ezzel?)

De -fantomin- hozzaszolasa bizatatoan hangzott. ugye nem art a folyamatos pozitiv visszacsatolas:)

Nekem esztetikailag es foleg higieniai szempontbol nagyon bevalt (foleg mert folyamatosan izzadok)

Na hajra!!

Előzmény: fantomin (122)
fantomin Creative Commons License 2000.07.07 0 0 122
Hűűű ! Fiúk!
Ti aztán tudtok egymás között szövegelni.
Mi lányok sem vagyunk "kutyák", de ti felül múltok minket. ( ezt a seggszörre értem ):))))
A témához szolva : - Fenomenális öttlet. Engem is fel tudna izgatni egy csupasz zacsi. De a fütyinek legyen azért frizurája. Az ugy izgató.
-Haza jön a Párom + is mondom neki.....
abyss Creative Commons License 2000.07.06 0 0 121
Nekem van ez probléma, hogy mindenhol nagyon vagyok szőrös.
Most ha leborotvalom a kukim körül, akkor valóban rémesen nevetséges leszek.
Szép vagyok egyébként, azt hiszem.
Előzmény: mamahkata (120)
mamahkata Creative Commons License 2000.07.06 0 0 120
NAGYOBBnak tünik .....
Előzmény: wigh (118)
mamahkata Creative Commons License 2000.07.06 0 0 117
Én már láttam ilyet.....hát minden esetre optikailag javít a dolgokon.
Előzmény: themaster (105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!