Keresés

Részletes keresés

Robeee Creative Commons License 2003.07.07 0 0 3
Nekem is van egy Verhovina-4(nagyapámé volt most 31 éves) bátyámnak meg egy riga-12(apám első motorja volt most 29 éves) mindkető full felújított, tavaly mióta megvanak a simsonok azóta a padláson porosodnak, ha kérdésed van tőlem kérdezhetsz én is sokat szereltem (minden nap).
ha érdekel majd csinálok róluk képeket.
- Tyt - Creative Commons License 2003.07.07 0 0 2
Öhöm! :) Rxdns, nem hasonlít a topicod címe véletlenül az enyémre??? :)) Legalább odaírhattad volna, hogy "Thanks Tyt, my topic's name is same as yours"... :))

Amúgy sok szerencsét a rigázáshoz, de az idegeidet fogod tépni. Vagy mi. :)
EZ TUTI. Tapasztalatból mondom, volt rometom... ;)))
Inkább gyűjts még, ne vegyél ilyeneket, 1 év múlva add el Benőkét, és vegyél valami nagyobbat.... ;))))

Na jó, nemmondok semmit, mert kivételesen kurva jól megy a Szinyóm, mint a vadbarom! Ha 20 kilóval könnyebb lennék, mindent aláznéK!!!!

Sok sikert a topichoz.
Üdv
Tyt

Rxdns Creative Commons License 2003.07.07 0 0 1
Még nem akarom elkiabálni, ha biztosan nyélbe ütöm az üzletet irok, addig - babonából - nem árulom el.
Előzmény: I__ZOLI__I (0)
I__ZOLI__I Creative Commons License 2003.07.07 0 0 0
Üdvözletem.
Te honnan tudsz szerezni egy ilyen motort. (RIGA R-12)? Érdekelne.
Előzmény: Rxdns (-)
Rxdns Creative Commons License 2003.07.07 0 0 topiknyitó
Hello!

Hadd mutatkozzak be: egy 15 éves srác vagyok, egy S51-es Simson boldog tulajdonosa. Megfogott a szocimotor-feeling, és egy Riga-12 beszerzésén gondolkodom, második, amolyan hobby-motornak. Eszméletlen kis összegért lehet kapni ilyeneket, de alkatrészellátással gondba vagyok. Alap dolgokat - gumi, bowdenek, dugattyú, gyűrű, lánc, lánckerekek, csapágyak - beszerezhetőek általam is, és egy komplett motorgenerál - főtengelyfelújítással, csapágyak cseréjével, fúrással, új dugóval, tűgörgővel, stb - max. 10 ezerből kijön. De pl. nemtudom, hogy egy esetlegesen hiányzó dekompresszor-kart honnét szerezzek itt pesten.
Szóval érdekelne minden. Régi nosztalgiázó tulajdonosok, esetleg újdonsült, hozzám hasonló bolond emberek írjatok! Érdekelnének tapasztalatok, élmények, alkatrészforrások, melyik bontóban érdemes keresgélni, melyik börzét érdemes meglátogatni - egyszóval minden érdekel!
Tudom, sokan kezdték pályafutásukat Rigával vagy Verhovinával, remélem írtok!
Széles utat, kevés defektet, alacsony benzinárakat: :)

Rxdns

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!