Keresés

Részletes keresés

lafun Creative Commons License 2006.01.30 0 0 195

Siettem, hogy le ne késsem a megbeszélt találkozót. A lakótelepek számomra mind egyformák, ráadásul a szám is hiányzott. Beléptem a lépcsőházba, de már sejtettem, hogy eltévedtem. Kopogtattam az első lakás ajtaján, hogy útbaigazitást kérjek, de senki sem válaszolt. Benyítottam, és beköszöntem. Kellemes zene szólt szobából, de senki sem reagált a szólongatásomra. Odaléptem a szobaajtóhoz, de azonnal be is húzodtam mögé, és onnan kukucskáltam ki. Tudtam, hogy nem a megbeszélt helyre jöttem, de a látványtól nem tudtam szabadulni. A szobában két lány volt, akik nem vettek észre. Az egyik fekete hosszúhajú, formás gömbölyű melle, hosszú combja, karcsú alakja igazi szépséget mutatott. Ruházata vadító volt. Piros latexruha feszült az egész testén nyaktól bokáig, csak egy helyen a nemi szervénél volt egy vágás rajta. Ruhája testének minden vonulatát kihangsúlyozta. Fekete tűsarkú lakkcsizmája még jobban megnyújtott az alakját. A másik lány gyönyörű szőke szépség, fekete lakk miniruhát viselt, necc combfixel és tűsarkú körömcipővel. A piros ruhás két tenyerével a falnak támaszkodott, háttal a szőkének, aki egy fekete lakk fűzőt vett fel a mellettük található asztalról, amit feladta a piros ruhásra. Lassan elkezdte fűzni a ruhát, majd mindig rántott egyet a bőrszíjakon. A piros ruhás minden egyes rántásra felszisszent, de nem tiltakozott. Mikor a szőke végzett a befűzéssel és egy szép masni kötött a végére a piros ruhás szembe fordult vele. Az egyébként karcsú derekát szorosabbra kötötte, és a feszes melleit még jobban megemelte a lakk fűző. Gyönyörű látvány volt. Rejtekhelyemről figyelve éreztem, hogy a farmerom egyre szűkebb lesz. A szőke lány ezután a különböző bondage segédeszközökkel telerakott asztalról egy ballgag-ot vett fel és a labdát a pirosruhás szájába tette, majd a fején hátul és az ála alatt is összeszijazta. Ezután egy fekete bőrből készült zsákot vett elő és rászolt a fekete hajú lányra, hogy rakja hátra a kezeit, aki engedelmeskedett. A szőke felhúzta a fekete lány kezeire a bőrzsákot, majd a vállainál bőrszijakkal rögzitette. Ezután ezt is elkezdte összefűzni, egyre szorosabban húzta össze az alkarokat, egészen addig, amig a lány könyökei össze nem értek. Ezzel válla kicsit hátra feszültek, és tenyerével sem tudott már fogni. A szőke lány ezután egy köteg bőrszijat vett elő. Az egyik végén egy nyakörv volt, amit rácsatolt a pirosruhásra, majd az ehhez rögzitett leomló bőrszíjkötegből elkezdett kirajzolodni egy polipszerű eszköz, amely egy fő szállal végigfutott a lány nyakától a nemiszervéig, a mellékszálak, pedig mind a polip karjai elkezdték szőke lány aktív közreműködésének köszönhetően körbe szorítani. A szőke szorosan összecsatolta őket egészen a vállaktól le a csipőig, majd a fűggőleges szálat, ami kicsit vékonyabb volt mint a többi áthúzta a lány két lába között és egy karabinerrel rögzitette a karrögzítő zsák alsó részén található fémkarikához. Amikor a szőke megfeszítette ezt, a pirosruhás felnyögött. A bőrszíj becsúszott a szeméremajkai közé és elkezdte ingerelni. Ezután a lakkruhás lefektette a fekete hajút a földre és 5 db szijjal még összekötötte a lábait a comboktól a térden át egészen a bokáig, majd felhúzta a lábát és egy kis lánccal rögzitette ahhoz a fémkarikához, ahová a bőrszíj végét is erősítette. A piros latexruhás lány hasonfeküdt, teljesen gúzsbakötve. Mozdulni szinte alig tudott, mégis elkezdett ide-oda forgolodni és amennyire tudta, felemelte a csípőjét. Ebben a pillanatban a lába között futó bőrszíj elkezdte ingerelni a csiklóját. A lány egy pillanatra megált felnyögött, fejét kicsit hátra feszítette és szemeit becsukta. Lehetett látni, hogy örömet okoz neki a dolog. Lassan visszaengedte a csipőjét, majd megint felemelte. Az előre-hátra mozgó bőrszíj újból ingerelni kezdte. Ezt a mozdulatsort folytatta, közben néha az oldalára fordult majd vissza hasra. Láthatóan élvezte a dolgot, folyamatosan nyögöt. Közben a fekete lakkruhás felállt, enyhén széterpesztette a lábait és csípőre tette a kezét. Igy nézte, arcán elégedett mosollyal a földön vonagló lányt. Én az ajtó mögött már nem birtam magammal és előléptem. Gyorsan odamentem a szőke mögé és egyik kezemmel befogtam a száját, a másikkal átkaroltam, úgy hogy a karjait a testéhez szorítottam. Megijedt, próbált rúgkapálni, de tudtam hogy erőssebb vagyok nála és nem tud szabadulni. A szoba közepén található székhez vonszoltam és leültettem. Combommal a hátracsavart kezeit szék háttámlájához szorítottam. Az egyik kezem továbbra is a száján maradt, míg a másikkal a mellettünk az asztalon látható eszközök között kezdtem el vállogatni. A szőke lakkruhás lány odanézett és rájött, hogy most ő lesz összekötözve. Még jobban akart szabadulni, de szorosan fogtam. Ereje egyre jobban fogyott, majd megadta magát, nem küzdött tovább, beletörödött a sorsába. Ekkor én is lazítottam a szorításomon és az asztalról felemeltem egy ballgag-ot.

 

 

Folyt. köv.

 

                          

Előzmény: azaiak (194)
azaiak Creative Commons License 2006.01.26 0 0 194

Már nagyon szerettem volna átlépni a Rubicont. Kivenni néhány kendőt, ledobni az ágyra, leülni a kedves elé az ágyra, törökülésbe, két tenyerembe fogni az arcát, megcsókolni az ajkait, kicsit bedugva a nyelvem, aztán nagy levegőt venni, és belevágni.

- Nézd, ha igazán szeretsz, már úgyis tudod, miért hoztam ide ezeket a kendőket. Nem akarom tovább titkolni azt, amit úgyis sejtesz. Szóval amikor ülök a vesződben, a hajadba markolok, leszorítom a fejed a párnára, betapasztom a szád a tenyeremmel, és ...

- Azt akarod mondani ugye, hogy szeretnél megkötözni, betömni a szám, kicsit kínozgatni, gyötörni. Én is erre vágyom, csak nem mertem még beszélni róla...

 

Magam elé képzeltem a jelenetet, elszántam magam, na, most aztán tényleg megteszem, aztán csak elmaradt. Igazából attól féltem, hogy nem tudom hozni azt a természetes, könyned, játékos hangot, ami még lehetővé tenné a visszavonulást, ha begörcsölne a drága.

- Jól van, na, csak egy játék az egész.

 

Gondoltam, előbb kipróbálom Krisztával. Persze benne volt a játékban, kikészítettük a kellékeket, de a drága túl korán érkezett haza. Épp csak annyi időnk volt, hogy bevágjuk a szekrénybe a kendőket, szárítókötelet.

 

- Mi van veletek? Ittatok? Leheljetek rám!

És akkor Krisztába belebújt az ördög.

- Valóban, egyikünk már ivott, de nem adjuk meg ilyen könnyen magunkat.

Leültette a székbe a drágát, elővett egy kendőt, bekötötte a szemét.

- Ki kell találnod, melyikünk volt az! És hogy ne tudd levenni a kendőt, a kezedet is odakötöm a székhez. - azzal elkezdte a kezei hátrakötözését.

- Na, ezt én akarom, löktem félre.

A kedves zavartan nevetgált:

- Ne hülyéskedjetek már, tiszta szado-mazo gruppenszex.

- csend! - pörgött be teljesen Kriszta, és kezdett a szájába gyömöszölni egy kendőt. Elhűlve láttam, ahogy engedelmesen kitátja a száját, hátrahajtja a fejét. Előbb kicsit megijedtem, Kriszta lecsapja a kezemről a pasimat, aztán elindult bennem valami, letepertem krisztát a heverőre, nevetve kötöztem hátra a kezeit!

- Hagyod békén a pasimat! Néhány perc alatt gúzsbakötöttem, elnémítottam, a szemét nem kötöttem be, had lásson mindent. Most a drágám következett, aki eddig engedelmesen ücsörgött a széken, vigyázott, tartogatta a szájában a kis selyemkendőt.

- Valld be, hogy szeretted volna, ha ez a kis szuka beleül vessződbe? Na, majd adok én neked.

Teletömtem a száját, bekötöztem, bekötöttem a szemét is, kivettem a vesszőjét, beleültem, és akkorát élveztem, mint még soha. A drága pedig olyan szökőkutat varázsolt a farkából, hogy percekig törölgettem a nadrágját.

Aztán kivettem a szájukból a tömést, beléjük önöttem egy-egy deci vodkát, tömés vissza, én is leengedtem egyet, és csak akkor kezdtem kiszabadítani őket, amikor már megérett a helyzet arra, hogy alaposan átbeszéljük eddigi gyávaságainkat.

Előzmény: lafun (190)
azaiak Creative Commons License 2006.01.26 0 0 193
Várjuk!
Előzmény: Levvy (192)


Levvy Creative Commons License 2006.01.25 0 0 192

át fogunk menni ilyetörténet írósba mert ha igen azt szeretem!!

pár éve én is imegpróbálkoztam ilyen történetekkel de valahogy nem sikerült soha mert a türelmem elfogyott sajnos! de majd előbányászok egy ilyet vagy írok egyet én is! Apropó tényleg jók lenne ha egy pár emberke írna történeteket!! Lenne rá olvasóság!!

Előzmény: azaiak (191)
azaiak Creative Commons License 2006.01.24 0 0 191

Mármint, hogy a két lány téged vesz kezelésbe? Love-bondage-ilag? Vagy te őket?

Nem írnál erről valamit?

Előzmény: lafun (190)
lafun Creative Commons License 2006.01.24 0 0 190
Ez a két lány dolog beinditotta a fantáziámat. De úgy, ha köztük vagyok én is.
azaiak Creative Commons License 2006.01.23 0 0 189

Nem nekem jutott eszembe, hanem a két lánynak, illetve szerintem nekik eszükbe jutna. De amúgy tényleg nem probléma az a havi pár ezer forint, már, ha van vonzalmatok a másodkézből származó ruhákhoz. De nem vagyok otthon a dologban.

Kár, hogy csak erre reagáltál. nem akarsz írni egy történetet?

Előzmény: messyjacke (188)
messyjacke Creative Commons License 2006.01.23 0 0 188
Miért jut a vagdosásról mindenkinek a ruha megvétele az eszébe? - ?

Ha egy lányhoz elmegyek vacsorázni, a vacsora után, nem kezd ordítozni, hogy hova lett a kaja a tányérról. Jajj- jajj fizesd ki mer megetted.
A vacsora lehet, hogy több ezer forintba is került a borral, a gyertyával együtt.
Egy vacak ruci, nem kerül többe néhány száz forintnál, de az mindenkinek fáj.
Vajon miért?

Ha mindketten élvezzük a játékot, az nem ér többet a vacsoránál?
Előzmény: azaiak (186)
messyjacke Creative Commons License 2006.01.23 0 0 187
Igen-igen. Az ilyesmi nyisszantós játékok nagyon tetszenek.

Remek kis történet. :)
Előzmény: azaiak (184)
azaiak Creative Commons License 2006.01.23 0 0 186

Na, akkor a végét is ideteszem. Ezek egyébként nem írások, csak vázlatok. Egyszer majd megírom őket. A vázlat és az írás olyan viszonyban van egymással, mint mikor a balettáncos lejárja a táncot, de csak lejelzi a figurákat. Ezekben a vázlatokban is épp csak jelezve vannak az alakok, az aktusok.

 

Már megismerkedésünk is… pirosnál álltunk, a szomszéd autóban jóképű fiatal srác ült. Átnézett rám, leengedte az ablakot, kiszólt:

-         Majd hívlak.

-         Jó, hívj.

Kár, hogy nem fog hívni, gondoltam, honnan tudná a számomat. Délután „megcsörrent” a mobilom:

-         Meghívhatlak egy vacsorára? Én vagyok a srác az Audiból. Tudod, megígértem, hogy hívlak.

Egy rendőr barátjával kinyomoztatta a telefonszámomat.

Rögtön az elején tisztázta:

-         Nézd. Rögtön láttam a szemeden, hogy nem vagy akárki. Ahogy nézted azt a srácot, aki ment át előtted a zebrán. Az a finom, kis gonoszkodó, kéjes mosoly a szád sarkában. Aztán, ahogy átnéztél rám, és láttad, hogy láttam, de ezen is csak mosolyogtál. És valahogy a bőröm alá láttál. A tekinteted mintha… Akkor arra gondoltam, nem tévedhetek, ez a lány nem lehet egy langyos kis vanilla. Mi nagyon tudnánk szeretni egymást. De jobb, ha az elején elárulom, én elég bizarr fiú vagyok. Ha nálad ez kizáró ok, akkor jobb, ha csak barátilag ismerkedünk.

Hát, arra szépen ráérzett, hogy egy kis bizarr szex nekem sincs ellenemre, de amikor néhány nap múlva azt is elárulta, hogy  az ollóval dúsított megkötözős játékokat élvezi igazán. Akkor egy kis haladékot kértem, és rohantam Krisztához.

Krisztával próbáltuk ki először milyen a csókolózás.

-         Tudod, olyan idétlen lenne, ha az első fiúmat azon buknál el, hogy nem tudok rendesen csókolózni. Gyakoroljunk egy kicsit. De ne dugd rögtön a számba a nyelved, először csak finoman puszilkózzunk.

Finom volt. Fokozatosan éreztünk rá a mélyebb csókok ízére. Érdekes volt, hogy nem is gondoltunk arra, hogy esetleg átmegyünk leszbibe. Valahogy úgy voltunk vele, hogy persze, jó egy kis pónin kocogni, de az azért mégis egész más, amikor a kedvenc ménünkön vágtázunk a mezőn. És tényleg így is lett. Az első fiús csóknál megvolt a mén élmény. Később aztán a csődör élmény is megjött.

Krisztával játszottam először megkötözős szexet is. Illetve legelőször még nem tudtuk, hogy ez szex, egyszerűen izgalmas volt betörős játék ürügyén megkötözni, elnémítani egymást. Hallgatni az elfojtott nyögdécselést. Aztán láttunk ilyen weblapokat, és rájöttünk, hogy ez bizony szex a javából. Néhány héttel a csókolózás után Kriszta gondosan megkötözött, a számat is alaposan betömte, bekötözte, sőt, még ragtapasszal is rögzítette a kendőt, aztán közölte velem, hogy ő bizony az első orális szexet sem szeretné egy fiúval kipróbálni.

-         Nekik sem lehet rosszabb szagunk, mint nekünk, és tudod, hogy mennyire imádom a saját testem illatát. – mondta, azzal felgyűrögette a ruhámat, szétfeszítette a lábaimat, félrehúzta a bugyim pántját, és elkezdte az ismerkedést a puncimmal.

Finom volt, bár, amikor vissza kellett adjam, először kiküldtem a fürdőszobába, mert én azért kicsit érzékenyebb voltam a szagokra.

Szóval rohantam Krisztához.

-         Te, figyelj, összejöttem egy ollós sráccal. Azt mondja, nincs annál jobb, mint ha egy megkötözött nőről levagdoshatja a fehérneműit.

-         Na, és meg is veszi?

-         Hát, amekkora Audija van, szerintem nem lesz a fő gond. Na, próbáljuk ki. Kötözz meg, és vagdoss.

Kriszta persze megint szívesen segített, és mivel már néhány évvel túl voltunk a serdülőkorunkon, a megkötözős játékba bizony két vibrátor is bekapcsolódott.

 

Előzmény: rubber68 (185)
rubber68 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 185

 

Hmmm:))) Egész jó írás, azaiak! Csak túl rövid:))

 

A Cool tv-én megy vagy ment a bevállalós csajok cimű műsor. Nem igen láttam belőle sokat de reklám spotjában van egy bőrnadrágos csaj akinek oda csapnak egy finomat a fenekére. Valami eszméletlen kidolgozásu bőr lehet mert bár éppen csak érintve lett a popója de olyat hullámzot a feneke és nem azért mert kuffer nagyságú volt hanem azért mert olyan finom lágy anygaú bőrnadrág volt rajta. Ha bőr volt és nem latex.

 

 

Előzmény: azaiak (184)
azaiak Creative Commons License 2006.01.23 0 0 184

Nem beszélsz hiába, de nem írnál erről részletesebben?

Valami ilyesmi történik?

Ma nagyon hamar eljutottam a szakadék szélére. Fáradt volt a drága, lassú, nyugodt, és ez mindig nagyon felizgat. Ha mohón rám veti magát, szinte reszket, hogy hozzám érhessen, akkor mindig valami elejtendő vadnak érzem magam, márpedig én született vadász vagyok. Szóval olyan finom, lassú, tétova mozdulatokkal közeledett, óvatosan húzta félre a bugyimat, finom, lassú kis nyalogatás, a nyelve épp csak becsusszant kicsit a résbe…. Éerztem, mindjárt vége lesz. De nem akartam még bezuhanni a szakadékba. Még éheztetni akartam magam, tovább lengni a hintával, mielőtt elkezdődik az az őrjítő pörgés.

-         Várj, hozom az eszközeidet! – nyomtam le az ágyra.

A keresgélés, válogatás kissé kizökkentett, főleg, hogy magam elé képzeltem, mindenféle dolgot, amit nem szeretnék a fiókokban tudni.

- Na, Á! Nyisd csak ki szépen a szád!

Nem szereti a drága, de tudja, hogy útálom, amikor motyog magában, közvetíti amit csinál. Tűri hát, hogy a szájába gyömöszöljem a kendőt, bekötözzem egy másikkal.

-         Ha megint leveszed, nagyon megbánod!

Aztán engedelmesen elnyúltam az ágyon, hátratettem a kezem, és hagytam, hogy összekötözze a csuklóimat, könyökömet, bokámat, majd a felhúzott bokáimat a csuklóimhoz kösse. Persze a számat is betömte, bekötözte, bekötötte a szemem. Aztán hideg fém érintését éreztem a vállamon, halk, metsző nyisszantást, és tudtam, hogy a kedves tekintete most homályos, mint egy szürke tócsa, az arca merev, nem bántam, hogy be van kötve a szemem.

Lassan haladt, finoman csókolgatta, harapdálta a bőröm, a selymet, amit csíkokká vágott. Szóval megint rosszalkodtál. Kiszabadítottad a szádat! Na, megáll csak! – gondoltam elégedetten. Mert valóban nem szeretem a nyögdécseléseit, de a tudat, hogy ezzel jogossá válik a büntetése, megelégedéssel töltött el. Aztán a melltartó következett, a harisnyanadrágnál már nagyon lelassult, éreztem, hogy a vesszőjét szorongatja, tudtam, az ollóba is befogja, megszorítja, hogy visszafogja magát. Pedig nem bántam volna, ha vége van, fájt már mindenem, a szám kiszáradt, aljasul vonaglani, nyöszörögni kezdtem, ennek nem soha nem tud ellenállni. És valóban, gyorsan elnyisszantotta a testem karikába feszítő kötelet, hasra fordított, majd megint tartott egy kis szünetet, hogy a bugyi lemetszegetését is kiélvezhesse, de már nem tudta apró darabokra vágni, néhány metszés után forróság ömlött a fenekemre, és tompa elfúló nyöszörgést hallottam, mert annyi lélekjelenléte azért mindig volt, hogy a kendőt visszatömje a szájába.

Néhány percig tűrtem, hogy ernyedten feküdjön rajtam, aztán elkezdtem a türelmetlen vonaglást. Következett a szokásos ígérgetős játék, hogy csak akkor enged el, ha megígérem, hogy nagyon finoman bánok vele. Persze hevesen bólogattam, és aztán természetesen minden kímélet nélkül kötöztem ki a kezeit, lábait az ágy rácsához, tömtem tele a száját a melltartóm, bugyim maradványaival, kötöztem be a harisnyanadrággal, kendőkkel. A szemét nem kötöttem be, ha akarja, nézze ahogy lovagolok rajta, beleülök a vesszőjébe. Most már nagyon közel voltam a szakadék széléhez, nagy, puha sállal kötöztem be az egész arcát, még annyi erőm volt, hogy valami rongydarabot a számba tömjek, aztán valami felrobbant bennem, valahová felrepültem, megint tovább tartott kicsit, mint legutóbb, aztán visszahullottam a kedvesre, feküdtem erős mellkasán, láttam arjta a vörös csíkokat, körmeim nyomait, tudtam, ha az arcát nem tekerem be a sállal, ujjnyomok lennének rajta, mert megint nem bírtam megállni, hogy ne pofozgassam. Istenem, mikor jutunk el oda, hogy a csupasz bőrén csattanhat a tenyerem.

Aztán elengedtem, feküdtünk egymást átölelve, és egyszerre kezdtük suttogni:

-         Annyira szeretlek.

 

Előzmény: messyjacke (182)
Levvy Creative Commons License 2006.01.22 0 0 183

Hát kinek mi :D!

Neked az hogyha a párod ruhéját levagdoshatod róla valakinek az ha nem tud mozdulni a kötelektől és van akinek a megkötözött nő vagy férfi (kinek mi ) jelenit a húshoz a köretet!!

Előzmény: messyjacke (182)
messyjacke Creative Commons License 2006.01.21 0 0 182
Hiába beszélek nektek, hogy próbáljátok a megkötözött partnert továbbkínozni azzal, hogy apránként (nyiszi-nyisziszi) megszabadítjátok a ruhájától?
Eszméletlen izgalmas folytatás.

Ha nem így ér véget, az olyan, mint ha a csodálatos sülthúst eszem, de se köret se savanyúság.
Levvy Creative Commons License 2006.01.21 0 0 181

Na igen :D ezt szerintem ha egyszerre 3 nő kényzetetne akkor nekem sem okozna gondot a bondage es ha meg melletem is meg van kötözve akkr meg inkabb :D

Apropó köszi a bíztatást amit meg az oldal elejen írtal :D a remény megvan :)

 

Előzmény: azaiak (178)
rubber68 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 180

 

Ha "ŐT,, az izgatja, az nekem sem gond.:))

 

Előzmény: milliam (179)
milliam Creative Commons License 2006.01.20 0 0 179
Miért ne? Ha őt az izgatja?
Előzmény: rubber68 (176)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 178

Ja, a kép lemaradt.

Én meg ígérem, többet nem megyek WC-re.

Előzmény: azaiak (177)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 177

Bizot ismeritek, hogy kapta Kecskemét a nevét.

( Árpád vezér arra járt: Sok itt a kecske, sok itt a mét, legyen a neve Kecskemét. Hát Zalaegerszeg? Árpád arra járt: sok itt a kecske. sok itt a mét...

- Ne izélj már Árpád. Kecskemét már van.

- Jó van na! Akkor legyen Zalaegerszeg.)

 

Jó van na, akkor játszanak többen.

Előzmény: rubber68 (176)
rubber68 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 176

 

Látom a téma megmozgatott bennetek.:))

Egyébbként jacobsonnal vagyok egy hullámhosszon. Ezt a dolgot én is csak úgy tudom elképzelni, hogy mindenki tud a dologról és benne van. Nem egyedűl a telek hátsó részén lévő budiban, egyedűl játszadozni.

 

 

Előzmény: jacobson (166)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 175

Akkor menjünk ki a szabadba, pólóban. Persze, ezek csak kis jelképes elnémítások.

Előzmény: jacobson (171)
BÁTHORY BÖBI Creative Commons License 2006.01.20 0 0 174
ez nekem nagyon teccik,de lehet,h csak azért mert most is nagyon fázok
Előzmény: azaiak (169)
BÁTHORY BÖBI Creative Commons License 2006.01.20 0 0 173
nálatok biztos jo meleg van...
Előzmény: jacobson (171)
Rawo Creative Commons License 2006.01.20 0 0 172
Szerintem az előző kifejezőbb volt szituációsan.
Előzmény: azaiak (169)
jacobson Creative Commons License 2006.01.20 0 0 171
Jó melege lehet... Én ilyen helyzetben jobb szeretem a felesleges burkolatok mellőzését...
Előzmény: azaiak (169)
footlegs Creative Commons License 2006.01.20 0 0 170
nem semmi:)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 169

Akkor gondolom ez is.

Előzmény: Rawo (168)
Rawo Creative Commons License 2006.01.20 0 0 168
Ez egy kifejezetten szimpatikus kép :)
Előzmény: azaiak (167)
azaiak Creative Commons License 2006.01.20 0 0 167

Hát, igen. ez a különbség. nem is túl szerencsés ez a Love bondage kifejezés, talán jobb lenne Law Bondage-t mondani.

 

 

Előzmény: jacobson (166)
jacobson Creative Commons License 2006.01.20 0 0 166
Hát, ilyen formában nekem sem "volt meg", de értem, hogy miről szól a dolog. Ennek a műfajnak a tökéletes megvalósulása az, amikor te megkötözve fekszel, optimális esetben az Úrnőd lábainál, esetleg bezárva egy ketrecbe, Ő pedig önfeledten beszélget a barátnőjével, személyesen vagy akár telefonon, alkalmasint éppen rólad, de egy cseppet sem törődve veled, mintha a világon sem lennél. Páratlanul izgalmas érzés, persze ehhez az kell, hogy a partnered (sőt, adott esetben a barátnője) is benne legyen a dologban. Ellenkező esetben marad a fantáziálás a mellékhelyiségben.
Persze van olyan nagyon "elszállt" versenyző is, akinek az a csúcs, ha ő ki van zárva egy hideg melléképületbe, esetleg a latrinát takarítja éppen, miközben belülről fűti a tudat, hogy odabent a meleg szobában a Hölgyek nélküle beszélgetnek, jól érzik magukat, és ő ebből kimarad. Én ennyire azért nem vagyok elszállva, de rokon a motiváció.
Előzmény: rubber68 (165)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!