Keresés

Részletes keresés

Varahernyó Creative Commons License 2005.02.07 0 0 531

 A szombati összejövetel nagyon tettszett ,igazán jól éreztük magunkat!!!

A Fecának üzenem ,hogy a lengyel túra nekem sajnos időpontban nem jön össze, gondoltam csak jelzek még ha negatív az üzenet akkor is. IRÍGYLEK MINDEN RÉSZTVEVŐT,,,,,,

Kicsivara Te nagyon ki lehetsz éhezve!!! Na de én sem bírom már sokáig!!!!!

 

ÜDV MINDENKINEK !!!!!!!

U.I.:Hasogat a fejem és e mellett melegfrontra vagyok érzékeny részemről csak egyet jelent : itt a közelben bolyong a jóidő reménykedjünk ,hogy megtalál minket!!!!!!!!!!

 

VARAHERNYÓ Szolnokról

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.07 0 0 530

Kiszaladtam egy kicsit "randalírozni" az utcára a géppel, hogy képviseljem a Varaderos társadalmat ezen a szép téli napon.

NAGYON JÓÓÓÓÓ VOLT!

 

KV.

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 529

Csak az jutott eszembe, hogy sok itt a hal párti és az éjszakát biztos egy lék mellett töltöttétek, most meg mindenki alszik. De ezek szerint van itt legény a gáton.

 

Sió bácsi! :))

Ne haragudj! Nem tudtam, hogy téged megzavar a nagy melóban, ha a Varadero topikban kiabálok. Bár szerintem az ébresztésnek kevésbé hatékony módja a suttogás, legközelebb ki fogom próbálni. :)))))

 

Jirzsij

Előzmény: Macipapaa (527)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 528

 

Viszont legalább lehetek sereghajtó!!!

 

Neszomorkodj miatta és ami a legszebb, majd nézünk neked szép fényvisszaverő mellényt amiben még discóba is járhatsz meg legalább messziről megismerünk:)))))))

 

Ui: Van egy közepesen kopott első gumim ami nálad vagy 3-4 hátsót kiszolgálna még ha úgy használod mint a (521) :)))))))))

Én is kísérletezem vele csak még nem volt két önkéntes aki felemelje az elejét a vasnak másképp meg nekem nem megy :))((((

 

Macipapa

Előzmény: Jirzsij (522)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 527

Hali !!!

 

Ezt most vegyem személyeskedésnek:)) a horgászok nevében vagy netán lemaradtam valamiről? vagy mire gondoltál?

 

Macipapa

Előzmény: Jirzsij (525)
Siorac_BlackCB Creative Commons License 2005.02.07 0 0 526

Jirzsij,

 

már megint olyan hangosan kiabálsz, hogy a szomszéd topikban is hallani. Kicsit halkabban, mások dolgoznának, jóóóóó ???

;)))))

 

Siorac

Előzmény: Jirzsij (525)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 525

Halló! Horgász klubb! Ébresztő!!! :))))))

 

 

Jirzsij

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 524

Te csak nézz előre! Még a végén nem figyelsz és beelőzöd az egész csapatot :)))

Amúgy tényleg jó lehet onnan a kilátás. Hmmm.... Nehogy azt hidd, hogy ki akarom próbálni! :)))

 

 

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (523)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.07 0 0 523
Ezek szerint te így akarod majd hátulról szemmel tartani az egész sort a túra folyamán? Ezt megnézem! :o)
Előzmény: Jirzsij (522)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 522

Morgen mindenkinek!

 

Kicsivara! Még egy ilyen kép és kimegyek a hóba gyakorolni. Már alig bírok magammal. :))))

Ma regel nekem nem úgy tűnt, mintha tavasz lenne :((

 

Nagyon jól éreztem magam a találkozón! Még akkor is, ha lemondhatok arról, hogy valaha is rangidős lehessek. :)))) Viszont legalább lehetek sereghajtó!!!

 

 

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (521)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 521

Ennél jobbat is el tudok képzelni, mint a Lengyeleknél ittasan furgont vezetni, és a raktér tele nem kevésbé rosszabb kedvű legényekkel, leányokkal..... Na ezt az érzést még itthon sem tudnám "megvenni" :o))))))

Feca, elküldtem a képeket egy kétszer 5 megás csomagban. Többi a mailben írva vagyon.

Jirzsij, ide beteszem a képet, amit ígértem (kicsi vagyok, de nem székre állok):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KV.

Előzmény: VaraRider (520)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 520

 

VIM

 

Kösz az eddigi visszajelzéseket.

 

A VIM saját szervezésében csak egyben lehet foglalni, amely tartalmaz:

- 3 éj szállás

- szombati reggeli, vacsora, sör

- vasárnap reggeli, vacsora

- hétfő reggeli

- ajándék

- térkép, őrzés

 

Ez kb. 115 EUR, szállás nélkül (egyéni foglalással) 75 EUR

A sima belépőjegyről, és 1 éjszakáról nincs szó a honlapjukon.

 

Tehát vagy kifizetjük ezt, és alszunk 1-et (v. 2-őt), vagy nekiállunk szállást keresni 20-30km-es körön belül. Ebben az esetben az esti sörözésre Kicsivara a szervizbusszal fog befuvarozni mindenkit a buli helyszínére....:-)))) 

Előzmény: GADA (508)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 519

Lehet, hogy egy Varadero plexit fel kéne csavarozni a Hornetre, mert ilyen ábrázattal megtenni vagy 2000 km-t, hát elég fárasztó lesz  :)

 

 

 

 

Szélvédelem hiányában ...
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 518

 

Tudtam előre, hogy korpa is fog közénk keveredni ....:-)))

Persze hogy jössz, hónapkkal ezelőtt te voltál időrendben a 2. jelentkező, és Hondád is van, ez asszem elég indok...

Legfeljebb a szállásra nem engednek be a Hornettel, de akkor becsempészünk a dobozokban :-))))

Előzmény: Hornet72 (515)
GADA Creative Commons License 2005.02.06 0 0 517

Mizujs Maci, nem ízlett a halász(bocsánat hal)lé? :))))) Színre is elég sápadtnak tűnsz itt :)))

 

 

Lengyel túra: Részemről nem bánom, ha nem varások is jönnek, sőt örülök, ha jó arcokat megismerek. Csak menjünk már!

 

Gada

 

 

Előzmény: Macipapaa (516)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 516

Jó buli volt:)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macipapa

Hornet72 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 515

Üdv Varások! Egy hornetes alak befér a lengyel túra résztvevői közé? Ha kell Feca ad rólam referenciát :-) Szepyvel vigyázzatok, aljas kém! :-) Üdv!

Petyavara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 514
Dobzse!
Előzmény: Varapapa (513)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 513

Azoknak, akiknek még nem pelyhedzik a........az  álluk, ill.  csak a papájuk tanulta a szép orosz nyelvet:

 

Magyar-lengyel két barát

Varapapa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 512

Halihó!

 

Jelentkezést nyújtok be a lengyel túrára. Az asszony nagyon örül, hogy a Pünkösd nélkülem zajlik :(

 

Polski wengri dva bratá! - csak így fonetikusan, hogy majd a rendőrök is megértsék!

 

Üdv: Varapapa

Petyavara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 511

Tartani is kell az asszonyságtól!

nálunk reggel a szomszéd oda fagyott a kerítéshez:)))) -16 fok volt.ki sem mertem dugni az orromat az udvarra....

Előzmény: GADA (510)
GADA Creative Commons License 2005.02.06 0 0 510

Mindjárt itt? Ma már el is múlt! Nálunk 9 fok volt, de a zasszony azt mondta, csak a tesén keresztül tolhatom ki a mocit a garázsból, mert a kerítéd előtt térdig ér a hó. (Ijesztő ám egy ilyen 45 kilós asszonynép :) )

 

Gada

Előzmény: Petyavara (509)
Petyavara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 509

Ébresztő VARÁSOK!!!!!!! mindjárt itt a jó idő! vagy nem?:)

 

VaraRider,küldtem mailt arra a shoppos-ra ,de az is lehet,hogy elbaltáztam valamit.majd nézd már meg....

üdv:Petyavara

Előzmény: VaraRider (507)
GADA Creative Commons License 2005.02.06 0 0 508

Ahogy megbeszéltük, én jönnék.

Viszont akkor csak 1 éjszakát (a szombatit) kellene foglalni gondolom, esetleg az aznapi vacsival, meg a másnapi reggelivel. (Lodz-ban lehetne megszállni odafelé pénteken, ez Bp-tól 670 km - Zakopanen keresztül - onnan még kb 250 Debryzno.) Vissza meg valahol a Tátrában.

A lengyel útközbeni szállásokkal, optimális útvonallal, az ottani kollégáimon keresztül valószínűleg tudok segíteni.

 

Gada

Előzmény: VaraRider (507)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 507

 

Üdv Mindenkinek!

 

Szuper volt a tegnapi esemény, végre személyesen is találkozhattunk mindenkivel.

 

Ami most a legsürgősebb volna, az a szállásfoglalás a VIM-re, Lengyelországba,
május 13-16-ra.

 

Már alig van helyük, ezért aki tervezi, kérem jelezze nekem és befoglalom.

Nem baj ha nem végleges, de jó volna látni legalább egy körülbelüli létszámot (már több, mint 110-en jelentkeztek....)

 

Feca

 

 

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.05 0 0 506

Helyszíni közvetítés a Varadero klub alakuló üléséről Dunaföldvárról, jelen vannak:

Feca

Silvervara

Varapapa (Varapapakissebikfia)

Jirzsij

Macipapaa

Bozsevácz

Kicsivara

Kékvarangy

Gada

Jenci (párja)

Petyavara

Varahernyó (párja)

Jenő (és családja)

 

Várjuk a további csatlakozni vágyókat!

 

 

 

Petyavara Creative Commons License 2005.02.04 0 0 505

hali Tibisomi! nem gond,bár jó lett volna ha az első talin mindenki ott van. azért majd beszámolunk róla mi történt.holnap délig a munkahelyemen robot van,nem találsz itthon.ebéd után itthon leszek elvileg,míg Macipapával el nem indulunk földvárra.

ha átjössz,csörögj előtte.

üdv: Petyavara

Előzmény: tibisomi (504)
tibisomi Creative Commons License 2005.02.04 0 0 504

Üdv a Varásoknak!

 

Nem tudok menni a találkára ,de előbb-utóbb ez is összejön.

 

VaraRider!

 

Megkaptad az emilt? Sikerült beszélni a hondás emberrel?

 

Petyavara!

 

Holnap délelőtt talán sikerül szerét ejteni a vizitnek. Azt már kifigyeltem hol laksz. Ez nincs öt utcányi csak kb 200 m.

 

Ha mégsem jön össze, jó mulatást a társaságnak!

 

Tibisomi

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.04 0 0 503
De legalább őszinte! ;o)
Előzmény: KTMSzepy (502)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.04 0 0 502

Csak tiszteletbeli és érdekember! ;)))

 

Szepy

Előzmény: Siorac_BlackCB (499)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!