Keresés

Részletes keresés

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.08 0 0 545

Kit ábrázol a kép? NemTOM. :)))

 

 

Jirzsij

Előzmény: TOM (543)
GADA Creative Commons License 2005.02.08 0 0 544

Annyi aktualitása van azért, hogy Laja egy exvarangy.

 

Gada

Előzmény: TOM (543)
TOM Creative Commons License 2005.02.08 0 0 543

Egy egyszerűbb patak, Kemencén.

Mai találós kérdésünk, kit ábrázol a kép:

 

http://www.motoros-friends.hu/ktom/Patakatkeles_Laja.jpg

 

 

http://www.motoros-friends.hu/ktom/Patakatkeles_Szepy.jpg

 

Bocs, hogy idepofátlankodtam...

KToM

Előzmény: KTMSzepy (537)
GADA Creative Commons License 2005.02.08 0 0 542

Na, hamár PíáR és marketink.

 

Beszéltem Mező Janival. A mostani MR számnak pénteken volt a zárása, így a mi anyagunk még nem kerül bele, de írt egy beharangozót arról, hogy a Varadero Klub megalakult, és vagy a WWW.varadero.hu vagy az info@varadero.hu szerepel benne.

 

A következőbe viszont beletesz egy beszámolót a Földvári eksönről - ezt én összerakom, természetesen ide felteszem véleményezésre. Ehhez kellene kép is, úgyhogy aki csinált, küldjön párat (jó felbontás kellene a nyomda miatt).

A képeket ne erre a címemre küldjétek, mert itt nem tudok nagyot fogadni, hanem az agadanec kukac jnjhu.jnj.com-ra. (ott 3 mega átjön egyben)

 

Feca, Körtével beszéltél? Ha nem én hívom az Origo miatt. Hátha egy kalap alatt oda is befér.

 

Gada

Előzmény: Kékvarangy (540)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.08 0 0 541

Még volna néhány :))

 

Na szépen alakulnak a leosztások:

 

1. Gada: Pr és marketing referens

2. Jirzsij: Csoportot lezáró munkatárs ( Group closer person:)

3. Macipapaa és Varapapa: Élelmezési munkatársak (halászlé hegyek!) Food-logistic managers

4. Bozsevác: A rendőri erőkkel tartja majd a kapcsolatot. (Összedobjuk a bírságot,  te meg lealkudod:)

5. "Fecáék": A főfő ügyek intézői. (executive directors)

6. Kicsivara: a kicsi (The small, der Klein :)), járhatatlan utak fő felderítője (discoVara), a topik fagyálló hőmérője (universal thermometer)

7. Kékvarangy: motortalan Varaderosok képviselője (Varaless Person)

8. Szepy: Tiszteletbeli tag, nyugalom megzavarására alkalmas személy (disturbing person)

 

 

Jirzsij

Előzmény: Kékvarangy (540)
Kékvarangy Creative Commons License 2005.02.08 0 0 540

Na szépen alakulnak a leosztások:

 

1. Gada: Pr és marketing referens

2. Jirzsij: Csoportot lezáró munkatárs ( Group closer person:)

3. Macipapaa és Varapapa: Élelmezési munkatársak (halászlé hegyek!) Food-logistic managers

4. Bozsevác: A rendőri erőkkel tartja majd a kapcsolatot. (Összedobjuk a bírságot,  te meg lealkudod:)

5. "Fecáék": A főfő ügyek intézői. (executive directors)

 

Még valaki?:))

 

 

 

Előzmény: Bozsevác (539)
Bozsevác Creative Commons License 2005.02.08 0 0 539

Üdv mindenkinek!

 

Jó volt a szombat, csak kicsit rövidke... de majd az első túrán!!! Simán hazaértem , de a rend éber őrei hazafele sem hagytak nyugodtan autózni. Nem is értem -13 fokban mi az istent csinálnak kint!?

 

 

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.08 0 0 538

A homokozásról nincs élményem, de tény, hogy az 1kerék csökkenti a lánc élettartamát. Nálam átlag 18-20 ezret bír (az is last minute :))), ráadásul asszimetrikusan nyúlik. Olyan tapasztalatot eddig nem sikerült gyűjtenem, hogy meddig bírja a lánc kímélő üzemmódban, mert arra meg én vagyok alkalmatlan :))

 

 

Jirzsij

Előzmény: KTMSzepy (536)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.08 0 0 537

:)

Miért lett volna aljas?

 

2* mentünk rajta keresztül, mert arra vezetett az út, de mivel nekem tetszett és jó képet akartunk, ezért én"kicsit" többször. Ez van, szeretek patakozni és kellett 1-2 jó kép is. :)

 

Szepy

Előzmény: Kékvarangy (535)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.08 0 0 536

Indulás előtt átfújkáltam a gépet krossz láncspray-vel. Ez kevésbé bírja a tempót, hamarabb leverődik, de nem ragad, víz és kosztaszító.

1-2 ilyen megmozdulás nem észrevehető a lánc élettartamában, ekkor még az első láncom volt, amit augusztusban, 25e km-nél cseréltem le. Igaz, az már nagyon "last minute" csere volt, bár a hátsó lánckerekemen nem látszott szinte semmi - az elsőn már szabályosan visszafelé hajlottak a fogak. Ehhez képest ahogy hallom nem sokan mennek el 20e km-t sem a láncszettel. Az egykerekezgetések, gyakori kemény terhelésváltások sokkal jobban megviselik szerintem mint 1-2 ritka homokozós alkalom.

 

Szepy

Előzmény: Siorac_BlackCB (534)
Kékvarangy Creative Commons License 2005.02.08 0 0 535

Szepy:

 

Hányszor mentetek át ugyanazon a tócsán?:)))

bocsi ez aljas volt...

 

Hát őőő igen ezek bírják a gyűrődést.....

 

Gratula, biztos szép kis túra volt!

 

 

Siorac_BlackCB Creative Commons License 2005.02.08 0 0 534

A láncnak, lánckeréknek nem lett baja a homok miatt?

Valami speciális láncspray-t kell használni, ha valaki ilyen túrára indul? (na nem a CB-vel...)

 

Siorac

Előzmény: KTMSzepy (532)
GADA Creative Commons License 2005.02.08 0 0 533

Ez itt kérem aljas izgatás, ráadásul nyilvánosság előtt elkövetve! Monnyon le! :)))

 

Gada

 

(Ps. Állat, de psssszt)

Előzmény: KTMSzepy (532)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.07 0 0 532

Miért gondolom, hogy mi már találkoztunk? Pedig nem is Deja Vu a 2. nevem... ;)

 

Addig is, egy kis offtopik képtár, ha érdekel valakit. Túraendúró ez is, igaz szerény személyemmel. :)

 

Szép gurulás volt...

 

http://www.motoros-friends.hu/ktom/Motoros_Kepek/VeresiMotorozas_2004_04_04/VeresMotor.html

 

Szepy 

Előzmény: Hornet72 (515)
Varahernyó Creative Commons License 2005.02.07 0 0 531

 A szombati összejövetel nagyon tettszett ,igazán jól éreztük magunkat!!!

A Fecának üzenem ,hogy a lengyel túra nekem sajnos időpontban nem jön össze, gondoltam csak jelzek még ha negatív az üzenet akkor is. IRÍGYLEK MINDEN RÉSZTVEVŐT,,,,,,

Kicsivara Te nagyon ki lehetsz éhezve!!! Na de én sem bírom már sokáig!!!!!

 

ÜDV MINDENKINEK !!!!!!!

U.I.:Hasogat a fejem és e mellett melegfrontra vagyok érzékeny részemről csak egyet jelent : itt a közelben bolyong a jóidő reménykedjünk ,hogy megtalál minket!!!!!!!!!!

 

VARAHERNYÓ Szolnokról

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.07 0 0 530

Kiszaladtam egy kicsit "randalírozni" az utcára a géppel, hogy képviseljem a Varaderos társadalmat ezen a szép téli napon.

NAGYON JÓÓÓÓÓ VOLT!

 

KV.

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 529

Csak az jutott eszembe, hogy sok itt a hal párti és az éjszakát biztos egy lék mellett töltöttétek, most meg mindenki alszik. De ezek szerint van itt legény a gáton.

 

Sió bácsi! :))

Ne haragudj! Nem tudtam, hogy téged megzavar a nagy melóban, ha a Varadero topikban kiabálok. Bár szerintem az ébresztésnek kevésbé hatékony módja a suttogás, legközelebb ki fogom próbálni. :)))))

 

Jirzsij

Előzmény: Macipapaa (527)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 528

 

Viszont legalább lehetek sereghajtó!!!

 

Neszomorkodj miatta és ami a legszebb, majd nézünk neked szép fényvisszaverő mellényt amiben még discóba is járhatsz meg legalább messziről megismerünk:)))))))

 

Ui: Van egy közepesen kopott első gumim ami nálad vagy 3-4 hátsót kiszolgálna még ha úgy használod mint a (521) :)))))))))

Én is kísérletezem vele csak még nem volt két önkéntes aki felemelje az elejét a vasnak másképp meg nekem nem megy :))((((

 

Macipapa

Előzmény: Jirzsij (522)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 527

Hali !!!

 

Ezt most vegyem személyeskedésnek:)) a horgászok nevében vagy netán lemaradtam valamiről? vagy mire gondoltál?

 

Macipapa

Előzmény: Jirzsij (525)
Siorac_BlackCB Creative Commons License 2005.02.07 0 0 526

Jirzsij,

 

már megint olyan hangosan kiabálsz, hogy a szomszéd topikban is hallani. Kicsit halkabban, mások dolgoznának, jóóóóó ???

;)))))

 

Siorac

Előzmény: Jirzsij (525)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 525

Halló! Horgász klubb! Ébresztő!!! :))))))

 

 

Jirzsij

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 524

Te csak nézz előre! Még a végén nem figyelsz és beelőzöd az egész csapatot :)))

Amúgy tényleg jó lehet onnan a kilátás. Hmmm.... Nehogy azt hidd, hogy ki akarom próbálni! :)))

 

 

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (523)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.07 0 0 523
Ezek szerint te így akarod majd hátulról szemmel tartani az egész sort a túra folyamán? Ezt megnézem! :o)
Előzmény: Jirzsij (522)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 522

Morgen mindenkinek!

 

Kicsivara! Még egy ilyen kép és kimegyek a hóba gyakorolni. Már alig bírok magammal. :))))

Ma regel nekem nem úgy tűnt, mintha tavasz lenne :((

 

Nagyon jól éreztem magam a találkozón! Még akkor is, ha lemondhatok arról, hogy valaha is rangidős lehessek. :)))) Viszont legalább lehetek sereghajtó!!!

 

 

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (521)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 521

Ennél jobbat is el tudok képzelni, mint a Lengyeleknél ittasan furgont vezetni, és a raktér tele nem kevésbé rosszabb kedvű legényekkel, leányokkal..... Na ezt az érzést még itthon sem tudnám "megvenni" :o))))))

Feca, elküldtem a képeket egy kétszer 5 megás csomagban. Többi a mailben írva vagyon.

Jirzsij, ide beteszem a képet, amit ígértem (kicsi vagyok, de nem székre állok):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KV.

Előzmény: VaraRider (520)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 520

 

VIM

 

Kösz az eddigi visszajelzéseket.

 

A VIM saját szervezésében csak egyben lehet foglalni, amely tartalmaz:

- 3 éj szállás

- szombati reggeli, vacsora, sör

- vasárnap reggeli, vacsora

- hétfő reggeli

- ajándék

- térkép, őrzés

 

Ez kb. 115 EUR, szállás nélkül (egyéni foglalással) 75 EUR

A sima belépőjegyről, és 1 éjszakáról nincs szó a honlapjukon.

 

Tehát vagy kifizetjük ezt, és alszunk 1-et (v. 2-őt), vagy nekiállunk szállást keresni 20-30km-es körön belül. Ebben az esetben az esti sörözésre Kicsivara a szervizbusszal fog befuvarozni mindenkit a buli helyszínére....:-)))) 

Előzmény: GADA (508)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 519

Lehet, hogy egy Varadero plexit fel kéne csavarozni a Hornetre, mert ilyen ábrázattal megtenni vagy 2000 km-t, hát elég fárasztó lesz  :)

 

 

 

 

Szélvédelem hiányában ...
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 518

 

Tudtam előre, hogy korpa is fog közénk keveredni ....:-)))

Persze hogy jössz, hónapkkal ezelőtt te voltál időrendben a 2. jelentkező, és Hondád is van, ez asszem elég indok...

Legfeljebb a szállásra nem engednek be a Hornettel, de akkor becsempészünk a dobozokban :-))))

Előzmény: Hornet72 (515)
GADA Creative Commons License 2005.02.06 0 0 517

Mizujs Maci, nem ízlett a halász(bocsánat hal)lé? :))))) Színre is elég sápadtnak tűnsz itt :)))

 

 

Lengyel túra: Részemről nem bánom, ha nem varások is jönnek, sőt örülök, ha jó arcokat megismerek. Csak menjünk már!

 

Gada

 

 

Előzmény: Macipapaa (516)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 516

Jó buli volt:)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macipapa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!