Keresés

Részletes keresés

tom74 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 504
Szia András !

Te hanyadikon laksz majd ?
Tom74

Előzmény: Andras17 (503)
Andras17 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 503
November 27, reggel 8.45, ez egyben a névnapi ajándék is.
tom74 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 502
Sziasztok

Jó Nektek ! Nekem még semmi, bár ma nem hívtam őket. Holnap zargatom az irodát.
Én mint írtam R.V.6 vagyok.
Erre vki már átvette ?

Kérdés : Mindenki gyári fehér fallal vette át, igaz ? Ti mit kezdetek vel ? : festés vagy tapéta ?

Zárbetétet azonnal cseréltek ?

Kösz
Tom74

Easty Creative Commons License 2003.11.17 0 0 501
Sziasztok!

Nov 27-én mi is átvesszük a kulcsokat!!!!

hype78 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 500
Sziasztok,

Ezt is megértük Nov 25. én mehetek átvenni a kulcsot. Nem tudom van e még valaki utánam, de ha igen, akkor húzzon bele, aztán mehetünk a sörözőbe ünnepelni :)

vlucas Creative Commons License 2003.11.17 0 0 499
Mail ment az e-mail címedre
Előzmény: teveh (498)
teveh Creative Commons License 2003.11.17 0 0 498
sutre: köszi a tanácsot, lenne egy kérésem ezzel kapcsolatban: kérdezd meg légyszi az urad (mert őt nem nagyon látom mostanábna errefelé), tud-e ajánlani valakit aki valami kafi biztonsági zárat szerel fel nekünk!
köszi
teveh Creative Commons License 2003.11.17 0 0 497
OK, megpróbáljuk visszafogni magunkat :)
sutre Creative Commons License 2003.11.17 0 0 496
Teveh majd megyünk vizitelni! reszkess! :-))

Aztán csak akkora bulit csapj, hogy azért tudjunk alundi (a szomszéd tömben, a másik oldalon) :-))

Előzmény: teveh (493)
sutre Creative Commons License 2003.11.17 0 0 495
Tegnap hozzánk már bekopoktak redőnyösök, de mivel mi már megoldottuk a témát függönnyel.

A hevederzárról meg ha lehet lebeszélnélek, mert szart sem ér.
Egy jó zárbetét ezerszer többet ér, mint a hevederzár. Az csak feleslegesen meggyengíti az ajtót.

De ebben a témában vlucas a kompetens, évekig dolgozott egy biztonsági zárakat forgalmazó cégnél.

Előzmény: teveh (493)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.17 0 0 494
teveh:

koszi. :-) en holnap mar ott alszom.

redony? marmint az ablakra ugye? Irtak itt a forumon, hogy van egy ceg aki a redonyoket szerelte a tobbi utemben es azt ajanlottak. Az AL Rt. biztos meg tudja mondani, hogy ki. de itt a forumon is megemlitette mar valaki.

Előzmény: teveh (493)
teveh Creative Commons License 2003.11.17 0 0 493
Hi!

Én ma alszok ott először :)
Ha gáz van a kulcsal beengedlek :)

apropó: nem tudtok olyan korrekt céget aki hevederzárat és/vagy redőnyt szerel?

kirumiru Creative Commons License 2003.11.17 0 0 492
sutre:
jajj, Ti szegenyek... Akkor en gyorsan feliratozni fogom a kulcsokat, negogy igy jarjak, de remelem teveh otthon lesz majd ilyen esetekben es beenged...

azt en is eszrevettem hogy nyitva van napkozban, mert arrajartam szombat delelott es bekukkantottam oda a postaladakhoz, es meglepodve kontstaltam hogy mar meg is jott az elso SPAM. :-)
Egesz szep belulrol a lepcsohaz. Ugy is fogalmazhatnek hogy tetszik!

Az en hetvegem is pakolassal telt, jo sok minden osszegyult pedig ossz-vissz egy szamitogepasztalt viszek. (na ja az a sok hangfal+techinaki cuccok sok helyet foglalnak :) szoval ma hulla faradt vagyok de nagyon varom a holnapot mar...

Es nincsen zaj? Utca/udvar zaja nem hallatszik este? Masik utembol sem szurodnek at zajok?

Előzmény: sutre (491)
sutre Creative Commons License 2003.11.17 0 0 491
Jó!

Bár volt egy kis gáz, szombaton.
Megyünk haza szombaton, vagyis már vasárnap hajlalban, és akarunk bemenni a kapun, a kód még nem működött (nappal nyitva van a kapu gondolom a költözködések miatt, de van biztonsági őr) és a kulcs sem. Aztán utóbb kiderült, hogy nekünk sikerült elhozni a szeméttároló kulcsát, ami hasonló a kapukulcshoz. Az egész épület tök sötét, sőt efenyak sem volt otthon. Téblábolunk jobbra-balra, aztán szerencsénkre ott termednt egy biztonsági őr, és beengedett minket.

az egész hétvége pakolással, és fúrás-faragással, vásárlással és a "kíváncsiskodók" fogadásával telt, úgyhogy most úgy érzem magam mintha átment volna rajtam az úthenger.

A lakást kitakarítottuk, de inkább csak átmostunk, feltöröltünk, fertőtlenítettük a szanitereket, de takarítani nem igazán kellett semmit, nagyon szépen adták át a lakást. (bezzeg utána, lett kosz, a költözés,meg a furás maradványai végett.
Annyi "bibi" volt, hogy a zuhanyzónál folyt a csatlakozónál a víz, de széttekertük, és csak a tömítés volt elcsúszva.

Nagyjából ennyi.
Nekünk szerencsénk volt, hogy pénteken költöztünk mert szombaton elég szar idő volt.
Ja még valami. Még az udvart most burkolják, ezért valahol még elég nagy a sár, meg elég körülményes a belső udvarra beállni kocsival, mert hol a bejáraton, hol valamelyik kerítésen át lehetett bejárni, de mivel elég gyorsan dolgoznak, ezért szerintem egy-max két héten belül megszűnik a dzsuva.

Előzmény: kirumiru (490)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.17 0 0 490
haho bentlakok!
Irjatok hogy milyen ott aludni/lakni. En kedden koltozom. :-))

kirumiru Creative Commons License 2003.11.13 0 0 489
kroll:
wow! csak bekoltozik mindenki a forumrol. nagyon helyes.
En hamarabb, mert en tavaly Mikulaskor irtam ala. :-)

telefonaltak vagy te hivtad oket?

Előzmény: kroll (484)
sutre Creative Commons License 2003.11.13 0 0 488
Egy kis vérnyomásemelő:

http://index.hu/velemeny/jegyzet/eht1112/

sutre Creative Commons License 2003.11.13 0 0 487

Üdv a fórumon!

Ha a szinten nem is, de a IV-en lakik efenyak (hétfőn vette át a lakást)
Mi meg vlucassal a III-on fogunk péntektől!

Előzmény: tom74 (485)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.13 0 0 486
tom74:
Szia! Udv a forumban.

szerintem nyugodtan telefonalhatsz nekik. Ha mar lejelentettek a szintet keszre akkor tudtok egyeztetni idopontot - akkor is ha meg nem hivtak. Nekem pl. mar az eggyel felette levo emelet is keszre volt jelentve de meg nem telefonaltak. Egy probat meger. :-)

Előzmény: tom74 (485)
tom74 Creative Commons License 2003.11.13 0 0 485
Sziasztok,

Tom74 vagyok, nemrég találtam rá a fórumra és nagyon tetszik, meg hasznos, meg mi egymás...

Én az R. V. vagyok, várom a kulcsot, vki ezen a szinten már átvette ?

TOM74

kroll Creative Commons License 2003.11.12 0 0 484
Sziasztok!

Novemeber 20-án vehetem birtokba a lakásomat (pont egy évvel a szerződés aláírása után).

sutre Creative Commons License 2003.11.12 0 0 483
Hype írtam neked egy e-amilt az itt megadott e-mailedre!
Előzmény: hype78 (482)
hype78 Creative Commons License 2003.11.12 0 0 482
sutre:szia, sajna még időpont sincs :(

teveh: ingyé volt, de sajna csak dekoráció :)

Előzmény: sutre (480)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.12 0 0 481
teveh:
koszi! :-)
szerinem pihen a tema es meg nincs megoldas. Eloszor is ossze kene irni az igenyt hogy ki szallna be a buliba es hogy milyen messze vagyunk egymastol...
Aztan kozosen (vagy egy csportja a kozossegnek) be kene hogy menjen a TVnetesekhez megkerdezni szemelyesen hogy mennyi lenne a havi koltseg + teleitesi ktg es mekkora savszelesseg/usert garantalnak.

Kezdetben (amig nem csinaljuk meg a lokalis halot) WiFi halokartyakon kommunikalhatnank egymassal es a routerrel.
elso 5letnek most csak ez jutott eszembe

Előzmény: teveh (474)
sutre Creative Commons License 2003.11.12 0 0 480
Szia Hype!

Régel láttunk.
Mikor költözöl?
Van már időpontot?

Előzmény: hype78 (477)
teveh Creative Commons License 2003.11.12 0 0 479
mennyié' vetted a plazmatévét ? :)))
kirumiru Creative Commons License 2003.11.12 0 0 478
az 5.1-nel a .1 a subwoofert jelenti?
na jo csak hulyultem... :-))

en bena vagyok minden grafikai munkahoz

Előzmény: hype78 (477)
hype78 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 477
kirumiru: köszi, 3dsmax 5.1 :)
Előzmény: kirumiru (476)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.11 0 0 476
szia!
Nekem van igen. Azt mondtak hogy minden rendben van a penzugyiekkel, sajnos az ugyintezom rohant es nem tudtam megkerdezni hogy ez pontosan mit is jelent...
hype78:
miben keszitetted a kepet? Nagyon jo... :-)
Előzmény: hype78 (475)
hype78 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 475
Sziasztok,

kirumiru: Neked van áfa-visszatérítés ? Ma érdeklődtem és azt mondták, ezzel van még probléma, mert a jogerős használatbavételig az otp nem utal. Megpróbálnak az otp től egy nyilatkozatot kérni, hogy a visszatérítés folyamatban van.

Költözhetnékemben csináltam egy látványképet a nappaliról, akit érdekel meg tudja nézni itt:

http://gallery.freeweb.hu/nappali.jpg

Előzmény: kirumiru (473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!