Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 0 1 3788

Amugy az a velemenyem, hogyha mar beengedett az ember vkut az intim terebe...ott mar vmi felelossegvallalas nem art. ( Szereto, oromlany, elozetesen tervezett egyejszakas  mas eset)

Kód 001 Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3787

Akkor ezzel valószinüleg választ adtál.

 

Volt anno régen egy FAvágó nevezetű nick, aki többek közt, mint "kockahas ezredes" is szerepelt.

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3786)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.08 0 0 3786

Nem értem a kérdésed.

Előzmény: Kód 001 (3783)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 0 0 3785

Teljesen logikus, de az is, hogy én pl nem annyira egészen más okok miatt. Itt vannak a kislányaim, és bőven tompítják az érzelmi éhségem azzal, hogy csiki-partizunk, éjjel mellém fekszik és úgy ébredek, hogy hozzám van bújva és látom az arcán is, hogy ő így boldog. Nem egyedül töltöm a karácsonyt, bármikor felhívhatom őket. Ráadásul viszonylag szoros és jó a kapcsolatom a családommal, testvéreimmel is és van is nem kevés testvérem is. 

Nem helyettesítik a páromat, de részben azért igen. Én nem érzem magam elveszettnek ebben a világban - csupán annyi a gondom, hogy kiteljesedettnek sem. Neked és pl Alinak  egészen mást dobott a gép. Nagyon nehéz a szingliség kérdéseit általánosítani ! Minden ember és sors egyéni. Sokszor csak kívülről látva felszínes háttér információval tűnik az ember zakkantnak első ránézésre.  Addig nehéz akár engem, akár az elbukott párjelölted reálosan megítélni, amíg nem ismered rendesen a helyzetüket, adottságaikat és lehetőségeiket. 

A szex részre kitérve szerintem minél magasabb az emberek EQ-ja, annál inkább részeleme a szex a vágyaknak. Ez így normális. Csak te gyermekek nélkül erre vagy jobban kiéhezve, én pedig ebből a részből azért kapok elég szép kis kompenzálást, így az kerül előrébb a fontossági sorrendben, amire nyilván nem bennük keresem a megoldást.  És ez az okfejtés amúgy magyarázza részben azt is, hogy miért keres sok anya inkább csak szexkapcsolatot. Ők kb ugyanúgy vannak, mint én - csak más szemszögből. Illetve jellemzően ők is vágynak a lovagra, de könnyebben pattannak vissza a bizonytalantól, kellemetlentől, mert a gyermekeik által van hova visszapattanniuk a biztonságba.

Előzmény: Törölt nick (3772)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3784

Értem én - csak kérdés, hogy ez érdekli-e a másik felet egyáltalán..  Budapestnek az az előnye, ami a hátránya is - erre már rájöttem társkeresés közben. Szép nőből és férfiból Dunát lehet rekeszteni a fotók alapján. 

Ilyen válaszék mellett -ha valaki tisztában van az adottságaival/képességeivel - sokkal könnyebben ejti a bizonytalant!

Előzmény: Törölt nick (3767)
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.07 -1 0 3783

 

 

 

 

 

Te : Favágó  come back?

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3779)
AliBack Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3782

Ez jó:)

Előzmény: Törölt nick (3778)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3781

az a baj még a szexxel(bizonyos lelkialkatoknál), hogy függésbe is taszítja az embert

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3780

Az a helyzet, hogy valószínűleg idő okiok miatt én se lettem volna párkapcsolatra alkalmas, és ezt ki is írtam és nem is mondtam, hogy azt keresek, ültem a kérdésen, halasztottam a választ. Hajlandó lettem volna áldozatokra, de szétszakadni nem tudok....a talink miatt 2 órát aludtam.

 

Node, az ONS jelenség is taszít...

 

 

na igen, más az, ha van gyerek; instant, kiapadhatatlan szeretetforrás....

 

 

 

 

 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3779)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3779

Nekem sem kell érzelemmentes szexkapcs. Az olyan kb. mint az alkoholmentes sör. 
Viszont én is megfigyeltem, hogy a gyerekes anyukák inkább mennének a szexre, talán mert a kapcsolati intimitást megélik a gyerekeikkel és idejük sincs sok. 
Persze papíron mind hosszú távot akar, de ez kamu.  

Előzmény: Törölt nick (3771)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 -1 1 3778

Van az a mondás, hogy attól félünk a legjobban néha, amire vágyunk. :)

Előzmény: AliBack (3774)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3777

Amugy tetszett a hsz. :)

Előzmény: AliBack (3776)
AliBack Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3776

Nem kifejezetten Rád értettem, sem másra, hanem úgy általánosságban.

Előzmény: Törölt nick (3775)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3775

Sztem ez eleg libikokas, hogy most noi szempobtbol irom, se ingadozik az ember a varakoztatos fapinasag es a nem normalis, tartas nelkuli kozt.  Amugy...sajnos meg is mondta nekem azt is, hogy nem ra hallgattam, ez milyen ugymenet, hanem elvitt a mit illik, mi nem illik, ki mit szol....es mar en se mindig tudom, mi szol ki belolem. A sajat lelkem vagy a tarsadalom szaja..

Előzmény: AliBack (3774)
AliBack Creative Commons License 2019.12.07 -1 2 3774

Az igazság az hogy minden van, de ez a minden minden minden kifogás:) Ez a k nagy helyzet.

Mert a másik ilyen, mert a másik olyan, mert nincs akkor tartása, mert minek van tartása annyi ideig, mert ez és bla bla bla.

Olyan szinten ki vannak már fejtve a dolgok hogy az valami professzionális. De szerintem mindenkinek a fejben van a bibi. És ezt kár tagadni, vagy leplezni, de nem is kell kimondani, mindenki tudja ott legbelül. ahogy ketyeg a vekker egyre inkább - "az egó az szent"...ja és mert talán félünk (hogy mitől, az mindenki maga tudja).

Előzmény: Törölt nick (3732)
Sevele Creative Commons License 2019.12.07 -1 1 3773

Ezzel nagyon sok férfi is így van, legfeljebb még maguknak se merik bevallani. 

Előzmény: Törölt nick (3772)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3772

Tehat en ezzel nem sokra mennek, mert en nem szexualisan, hanem erzelmileg vagyok kiehezve es ennek reszeleme a szex

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3771

A fuckbuddy logikat ertem...tisztabban latsz, nem fut a vagy....de hogy ez okesabb...annyibol zuros, h a masik fel nem biztos, h orulne, h melegvaltasba erkezett, a buddy helyebe. A masik meg, hogy nekem nem kell erzelemmentes buddy 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3769)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3770

Akkor ez annyi volt.

Előzmény: Törölt nick (3765)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3769

"Szerintem az a legjobb megoldás erre, ha az ember tart fent valakivel egy csak szexen (esetleg néha közös program szervezésen is) alapuló laza kapcsolatot társkeresés közben és ezáltal az ösztönöket kordában tudja tartani. Egyik fél sem gondol bele többet, de két emberen segít egy ilyen kapcsolat. "

Ez nem működik. Valamelyik úgyis többet gondol bele. 
Nem fair azzal sem akivel ismerkedsz, azzal sem akivel csak szexkapcs van. 

Előzmény: Törölt nick (3723)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3768

Visszafele jol kielemzett, egy nap alatt atfordult....teljes vedekezesbe mentem

Előzmény: Törölt nick (3767)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3767

Hasonlo kifejtes...csak nem artana tekinterbe venni a masik erzekenyseget...nem en kezdemenyeztem azt az estet..

Előzmény: Törölt nick (3766)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3766

Akkor nem is az volt a baj, ami történt talán akkor este.. 

Én is voltam hasonló esetben. az egyik legszimpatikusabb hölgy - nagy reményt fűztem a kapcsolathoz. Aztán munkahelyi gondjai akadtak, ideges volt, mérgében valótlan dolgokkal vádolt meg, és a legrosszabb: bedurcázott látványosan. Ez a gyengém. Épp elég volt ez a stílus az exemtől - utálom a női hisztit - az értelmes viták híve vagyok és nem tudom azt az univerzális okfejtést elfogadni, hogy "nőből vagyok és ilyenek a nők"..
Nem hiányzik nekem ilyen nő az életemből - nem lesz hosszú távú a kapcsolatom vele..

Utólag megbánta a hölgy, kicsit hiányzik is még és sajnálom, mert egy intelligens nő és jobb sorsot érdemelne, mint amit kapott az élettől. 

Szerintem könnyen lehet, hogy az úriember hasonlóan gondolkodott, mint én :) !

Előzmény: Törölt nick (3765)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3765

Kozeputig kb ok. Amig finoman mondtam eszrevetelt az esemeny utan, egyet is ertett , hogy ok, ugy halad, ahogy szeretnem, mi a megoldas, stb...nyugi volt. De par nap mulva kiakadtam, valszeg tobb dolog is osszejott...es nem erzekeltem, hol a hatar. Ezt ugy kell elkepzelni, h mondjuk egyik nap meg nem haragudott, rakerdeztem, nem ereztem a danger zonet...masnapra elege lett....

Előzmény: Törölt nick (3764)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3764

Én fordítva gondoltam, mert ugye írtad, hogy nem biztos, hogy értette, amiről beszélsz, de nyilván én ilyen témában csak rád tudok hagyatkozni, mert nem ismerem az illetőt.

Akkor most gyakorlatilag arról van szó - ha jól raktam össze :) - , hogy összejöttél az álompasival, ő leakart fektetni a második talin, te megrémültél, de ő még elnézéseket is kért és folytatta volna, de te kiakadtál és szakítottál vele. 

Aztán később meg rájöttél, hogy mekkora bakit csinálhattál és most azon gondolkodsz, hogy esetleg valahogy nem-e tudnád visszacsábítani. 


Nincs is ennél egyszerűbb :) .. Ráírsz és bocsánatot kérsz és jelzed, hogy szívesen folytatnád vele ;) ! Összesen két dolog történhet. Vagy elhajt vagy belemegy. Az egyikből lehet még kapcsolat, a másikból nem valószínű. De ha meg sem próbálod, akkor biztosan nem ;) !

Előzmény: Törölt nick (3762)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3763

akkor én meg jónő vagyok, ugyanis pariban volt  a külsőnk, a korkülönbség,a  dohányzás és a sport relatív hiánya miatt :)

 

de amúgy ja, persze hogy :)*

Előzmény: libalegelo (3761)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3762

agyban vagy ágyban?

 

agyban valóban nem. :))

 

Ugyanis egyx sokkal-sokkal okosabb, tájékozottabb, megállapodottabb illetőről van szó :)

Előzmény: Törölt nick (3759)
libalegelo Creative Commons License 2019.12.07 -1 0 3761

tul jaupasi volt :)

Előzmény: Törölt nick (3759)
libalegelo Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3760

+1

Előzmény: Törölt nick (3759)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3759

Hát ezt benézte a srác - ennyi :) .. Le akart fektetni, mert ő terelte arra a dolgokat és rossz következtetéseket vont le sorozatban a reakcióidból. Ha jól veszem ki a foszlányokból, akkor agyban sem feltétlenül voltatok egy szinten. Na de akkor te miért magad hibáztatod? Miért ragaszkodsz ennyire ehhez a kicsit gáz kapcsolathoz? Miért nem engeded egyszerűen el? Azért mert ez így sült el, még nem valószínű, hogy legközelebb is így fog. 

Előzmény: Törölt nick (3757)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!