Keresés

Részletes keresés

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.16 0 0 621

Nem röhögünk! :)))) Persze nem lehet véletlen, hogy valakinek a szája (állkapcsa) a legnagyobb dolog a fején. :)))) (...ez most ilyen bagoly mondja dolog volt, mi? :)))

Én is állandóan gondolkodok valami sport dobon, de a gumi vásárlás, lánc csere, stb mindig fontosabbnak bizonyulnak. És akkor egy-két kereskedő még rátesz egy lapáttal és mutogatja ezeket a vazsdarabokat. Így is nehezen állom meg, hogy ne költsem ilyenre a kajapénzt :)))

 

Jirzsij

Előzmény: KTMSzepy (620)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.16 0 0 620

Valóban jó társaság, tőlük vettem a C2-őt. Mivel fejméret alapján vettem és (nem röhögni!) kiderült, hogy ez nálam nem jó módszer. 2 napon belül vissza kellett vinnem a bukót. Fél óra után begörcsölt az állkapcsom, úgy nyomta. Úgy néz ki, a fejem legszélesebb pontja nem a szemöldök felett mérhető. :)

 

Persze vigyáztam rá, nem látszott rajta semmi, sőt a plexit is kicseréltük, hogy a már "használt" maradjon meg a nagyobb bukómon, de szó nélkül cserélték. Csak vigyázni kell, mert sokat tudnak beszélni és a végén sokkal több mindent megveszel, mint amit akartál. Engem Sebring végdobokkal kísértettek meg a legutóbb a genyák! :)))

 

Szepy

Előzmény: GADA (617)
GADA Creative Commons License 2005.02.16 0 0 619

A kártyát szerintem nem kell túlbonyolítani. Olyanra gondolok, mint a METRO, vagy Cora kártya (van egy rakat mindenféle ilyen kártyám, gondolom Nektek is):

 

Klub logó nagyban, web cím, sorszám, név, lakcím, esetleg a háttérben vízmintával egy Vara.

 

Szerintem jobb a címes azonosítás, mert akkor a Zassony tud nélülem meglepit vásárolni :))

Valami ilyesmire gondolok, csak szépben:

 

 

 

Még egy Honda szárnyacska elfér rajta.

Előzmény: VaraRider (618)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.16 0 0 618

 

"Bi-bi én tegnap motoroztam!!"

Hát irigyellek, még a 100m is több, mint a semmi....:-))

 

"Lehet több boltban is kedvezményünk nem ??

Persze, hogy lehet több boltban is, az csak jó...

 

Csináljunk klubkártyát!"

Klubkártya is lesz, a formátumát kellene véglegesítenünk. Bankkártya méretű lesz, színes, sorszámozott, laminált.

Az azonosítást kéne megbeszélni, szerintem a legyegyszerűbb, ha fényképes, ui. a szig szám stb. bonyi.

 

 

 

 

Előzmény: zsifiwonder (615)
GADA Creative Commons License 2005.02.16 0 0 617

Köszi, már hívom is.

 

Az Euromotorral nekem is nagyon pozitív a tapasztalatom. Én ugyan a Lehréktől rendeltem a bukócsövet, dobozt, platnit, de az Euromotor közelebb volt, így tőlük hoztam el.

Nagyon szimpatikusnak és hozzáértőnek tűnt az ember.

 

Előzmény: zsifiwonder (613)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.16 0 0 616

 

KicsiVara,

"nekem kellene 2 világos típusú"

 

Felírtam, az átadást majd megbeszéljük.

 

 

Előzmény: Kicsivara (612)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 615

Hali!

 

Beszéltem az Euromotorral kellene gyártanunk Varadero Klub Tagkártyát és ha azt megmutatjuk akkor ad kedvezményt rá!

Ez az egyszerűbb mert akkor nem kell keresgélni kinél van a vásárlói kártya.

A shoxban egyébként elég egyszerü készlet kb  RMC-s kategória. Modjuk ha nektek ez a vágyatok, legyen. Lehet több boltban is kedvezményünk nem ??

Csináljunk klubkártyát!

Süss fel nap!

 

Napos időt!

zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 614

Hali!

 

Bi-bi én tegnap motoroztam!! Beindítottam, felültem rá mentem 100métert majd végigtoltam a vizsgasoron. Csak kár hogy közben esett a  hó.

Igaz hogy a trasporter meg úgy televerte sárral az utánfutón hogy tiszta off road lett tőle.

Ilyen koszos még sose volt.

 

Napos időt!

zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 613

Szia Gada!

 

Megadom magam és a telefonszámot is.

 

Bájker vörd a neve  06-20-391-70-54 Itt nekem 31,400,-at mondott a középállványra.

Híjjad fő' és megmondják a frankót.

 

Pont a SHOX???????? 3x voltam ott először utljára és soha többet. doboz platnit akartam ott volt a motor doboz minden rászerelem nem megy rá a koffer. visszavittem mondtam nem jó. Még letolt a kis suttyó hogy én kértem ezt. adott másikat. hazaviszem szétszedem a motort nem varaderora valo a platni. agyam ledobta a szíjat.

Visszaviszem mondom hagyjuk. vissza a lóvét. Azt nem lehet le kell vásáarolni. mondtam olyan nincs hosszas vita után hozott 1 platnit ami végre jó lett.

egyébként a kappa olcsóbb. Inkább beszélek az euromotorral biztos csinál nekünk kártyát!! Ők tudják is mit árulnak. Ja és nincs 1 db csopperes cuccuk se!!!

 

Napos időt!

Előzmény: GADA (610)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.16 0 0 612

Feca, nekem kellene 2 világos típusú L,XL méretben. Küldjek mailt, vagy elfogadod a rendelést így is?

KV.

Előzmény: VaraRider (609)
GADA Creative Commons License 2005.02.15 0 0 611
Aztán úgy jár, mint kedves HDRobi barátom csatolmánya, aki világ életében a HD Sportsterrel masszíroztatta a hátulját, és egy hosszú túrán egy pihenő alkalmával kipróbálta a Capot. Szegény, utána majd' meghalt mire hazaértek:)
Előzmény: VaraRider (608)
GADA Creative Commons License 2005.02.15 0 0 610

Nekem az a SW Mo-tech tökéletesen megfelel, úgyhogy máris megkezdtem az üldözésedet :))

Épp ma nézegettem a web oldalukat és csodálkoztam, hogy kis hazánkban senki nem foglalkozik vele. Pedig ár/érték szempontból elég ütős cuccok!

 

Gada

Előzmény: zsifiwonder (604)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.15 0 0 609

 

Többen kérdeztétek a Varadero Klubos pólókat, tehát:

 

Egyelőre januárban ebből is egy indulókészletet finanszíroztam be, megrendeltem, megterveztük és legyártották a hímzőmintát, és ki is hímeztettem őket.

 

Jelenleg van készleten: világos L-es 2db, XL-es 1db; valamint kék 2db XL-es és 3db L-es. Az eddig beérkezett rendeléseket ezek alapján fogjuk kielégíteni.

 

De amire nem igazán számítottam: csak úgy röpködnek az X-ek az L betű elé :-)), azaz sokaknak XXL, XXXL stb-re van szükségük, ilyen pedig jelenleg nincs, rendelés alatt van (min. rendelési összeg egyébként 10eFt, mivel ezek jó minőségű, és hosszú távon is rendelhető cuccok, így mindenkinek mindig ugyanazt a minőséget tudjuk garantálni)

 

Tehát, akinek póló kell, az még a héten (és jövő héten) szóljon,  így még ebben a rendelési körben benne lesz. Ja és most rendelek nőit is, úgyhogy tessék a Zasszonyokra is gondolni...:-))

 

Üdv

Feca

 

 

 

 

VaraRider Creative Commons License 2005.02.15 0 0 608

 

Jöjjön csak, ha akar a drága. Sőt, néha, amikor már elfáradt a lódarázson, akkor átülhet egy Varadero hátsó ülésére, és akkor elbeszélgethetünk vele a régi barom főnökünkről...:-))

A szokásos 2 táskányi női holmit meg belepréseljük a kofferekbe, van összesen kb. 140 liternyi....

 

Egyébként Bozsevácék is párosan jönnek, úgyhogy hajrá :-)

 

 

 

 

 

Előzmény: Hornet72 (606)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.15 0 0 607

Hát én szívesen vinnék egy lányt, de mit szól hozzá az asszony?

 

Döntöttem: veszek egy oldalkocsis Varát!!

 

Hornet72 Creative Commons License 2005.02.15 0 0 606
Bizony, én is regisztráltam magam jó barátaink web oldalán. Kérdésem is lenne hozzátok! Hozna valaki nőt magával? :-) Nekem van egy Kedves itthon, talán jönne de csak akkor ha lesz más is lánnyal. Az eddigi infóim alapján ez eléggé esélytelen, úgyhogy már elkezdtem neki felvázolni a tényeket: itthon fog maradni. Szóval tulajdonképp csak becsületből kérdem :-)
Előzmény: GADA (597)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.15 0 0 605

Ma eljártam az ügyünkben :)

 

A SHOX-nál jeleztem, hogy jó néven vennénk valami kedvezményes vásárlási lehetőséget, úgy néz ki, hogy lehet belőle valami.

 

Ott láttam egy klubkártyát is, ha jól emlékszem  SV (?), nálunk is kellene ilyet rendszeresíteni, nehogy valami KTM-es bevásároljon a nevünkben.

Minő szégyen lenne!

 

Van bukócsövük meg túraplexijük is (GIVI), nekem ezek beváltak.

 

Varapapa

 

 

 

 

zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.15 0 0 604

Hali Gada!

 

A gyárira gondolni sem merek : 90,000,-

Van hepco-becker 60,000-ért de márciusban lesz mo-tech 32,000-ért

ugyan annyi mint a louisban. meg kell várni míg megnyit az üzlet még üldözzél a telefonszámuk miatt. lesz postai utánvétük is.

 

Napos időt!

Előzmény: GADA (600)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.15 0 0 603

hello oszi!

 

bukocső hepko-becker cca 45,000,-

kappa bukócső cca 28,000,-

 

Azt kell tudni melyik fajta gép régi vagy új mert nem egyforma a kettő.

Louisban a mo-tech cső 33,000,-

 van fekete meg sötétfekete

 

Napos időt!

Előzmény: Oszi_'02 (601)
Bozsevác Creative Commons License 2005.02.15 0 0 602

Sziasztok

 

Néztem a VIM-es számlálót..... még 100 nap.

 

A szombati v. vasárnapi gurulásokhoz:  gyakorlatilag nekem mind1 , a vasárnap az jobb, de havi 1-2 alkalommal szombatot is szabaddá tudom tenni. Csak mán MENNNNYÜNK!!!

Oszi_'02 Creative Commons License 2005.02.15 0 0 601

Szia Varaderoka!

Egy bukócső bizony elférne a mocin. Valamilyen konkrét típust/árat tudsz mondani?

Kösz,

Oszi 

Előzmény: zsifiwonder (599)
GADA Creative Commons License 2005.02.15 0 0 600
Középállványra a gyárira gondolsz? Engem az SW Motech-es érdekelne. Ezt itthon forgalmazza valaki?
Előzmény: zsifiwonder (599)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.15 0 0 599

Hali!

 

Ha valakinek kell valami cucca  gépéhez (középállvány, bukócső, tankbőr, kipufogó stb, )

az szóljon elég jó forrásaim és kapcsolataim vannak. De gumi olaj és egyébb ügyben is.

Írjatok az nem kerül semmibe és ha tudok segíteni akkor már megérte.

Már megint esik a hó és a cseresznye se érik a fenébe!!!

 

Napos ídőt!

Oszi_'02 Creative Commons License 2005.02.15 0 0 598

Szia Varaderoka!

Kösz a tippet, én is erre jutottam: épp tegnap vettem náluk egy szélvédőt, és körbejártam a doboz-kérdést is. Tényleg vannak jók, és az áruk is tűrhető (bár egy full szett azért együtt így sem kevés...)

Üdv,

Oszi 

Előzmény: zsifiwonder (594)
GADA Creative Commons License 2005.02.15 0 0 597

Most néztem a VIM regisztráltak névsorát. Kukker is felkerült, így a mocik számát tekintve eddig az 5. legnagyobb csapat vagyunk! Hát ezt decemberben még nem gondoltam volna!

 

http://www.varaderoclub.pl/vim7/ang/listvim7.php

 

Petyavara Creative Commons License 2005.02.14 0 0 596

üdv mindenkinek! csak benéztem,mi folyik itt....:)

elsősorban üdvözölném a két új klubtagot. lassan de biztosan hízik a csapat létszáma,és ez örvendetes! :)))

 a minden hónap első vasárnapjához én is csatlakoznék (természetesen ha időm engedi) bár az igazság az ,hogy 2 hetente a nagykőrősi úti autópiacon töltöm a vasárnapjaimat,de majd átírjuk a forgatókönyvet valahogy.

VaraRider : egy hét, és kész a mocim, utána készítünk fotókat Macipapával,hogy fel tudd tenni a klubtagokhoz. ja, mizujs a pólókkal????

üdv: Petyavara

GADA Creative Commons License 2005.02.14 0 0 595

"Jirzsij@27,5.hu "

 

Ezt ebben a topicban még leírni is pofátlanság, amikor az ember itt mingyá 40 :))

 

Feca, Te is szégyeld magad! :)))

 

Gada

Előzmény: Jirzsij (591)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.14 0 0 594

Hello Oszi!

 

Oldaldoboz ügyben a kappa jó lehet. Ők gyártják a gyári honda dobozokat.

Importőr: Euromotor Bt Budapest Xlll. Lehel út 1/c (nem sokára elköltöznek de csak 500 m-rel lejjebb)

Tel: 270-90-30

Keresd Kertész Zsoltit és hivatkozz Zsifire (rám) olyankor szokott adni, ha tud kedvezményt!

Van mindenük, középállvány, tankbőr+táska,

Napos időt!

Előzmény: Oszi_'02 (585)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.14 0 0 593

Jelent az valamit, hogy minden egri hozzálátott bedeszkázni az ablakokat, eltorlaszolják a borospincéket, az egri leánykákat meg a fáskamrába zárják???

 

Most akkor vagy a cunami jön, vagy ... vagy a Varadero Klub látogatását neszelték meg!

 

(A második valószínűbb, mert az Eger-patakban a jelenlegi vízállás 8 cm)

 

Varapapa vár :))

 

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.14 0 0 592
Én voltam Bozsevácnál a hétvégén! :o))))  ......... Autóval :o((((
Előzmény: GADA (589)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!