Keresés

Részletes keresés

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 529

Csak az jutott eszembe, hogy sok itt a hal párti és az éjszakát biztos egy lék mellett töltöttétek, most meg mindenki alszik. De ezek szerint van itt legény a gáton.

Sió bácsi! :))

Ne haragudj! Nem tudtam, hogy téged megzavar a nagy melóban, ha a Varadero topikban kiabálok. Bár szerintem az ébresztésnek kevésbé hatékony módja a suttogás, legközelebb ki fogom próbálni. :)))))

Jirzsij

Előzmény: Macipapaa (527)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 528

Viszont legalább lehetek sereghajtó!!!

Neszomorkodj miatta és ami a legszebb, majd nézünk neked szép fényvisszaverő mellényt amiben még discóba is járhatsz meg legalább messziről megismerünk:)))))))

Ui: Van egy közepesen kopott első gumim ami nálad vagy 3-4 hátsót kiszolgálna még ha úgy használod mint a (521) :)))))))))

Én is kísérletezem vele csak még nem volt két önkéntes aki felemelje az elejét a vasnak másképp meg nekem nem megy :))((((

Macipapa

Előzmény: Jirzsij (522)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 527

Hali !!!

Ezt most vegyem személyeskedésnek:)) a horgászok nevében vagy netán lemaradtam valamiről? vagy mire gondoltál?

Macipapa

Előzmény: Jirzsij (525)
Siorac_BlackCB Creative Commons License 2005.02.07 0 0 526

Jirzsij,

már megint olyan hangosan kiabálsz, hogy a szomszéd topikban is hallani. Kicsit halkabban, mások dolgoznának, jóóóóó ???

;)))))

Siorac

Előzmény: Jirzsij (525)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 525

Halló! Horgász klubb! Ébresztő!!! :))))))

Jirzsij

Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 524

Te csak nézz előre! Még a végén nem figyelsz és beelőzöd az egész csapatot :)))

Amúgy tényleg jó lehet onnan a kilátás. Hmmm.... Nehogy azt hidd, hogy ki akarom próbálni! :)))

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (523)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.07 0 0 523
Ezek szerint te így akarod majd hátulról szemmel tartani az egész sort a túra folyamán? Ezt megnézem! :o)
Előzmény: Jirzsij (522)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.07 0 0 522

Morgen mindenkinek!

Kicsivara! Még egy ilyen kép és kimegyek a hóba gyakorolni. Már alig bírok magammal. :))))

Ma regel nekem nem úgy tűnt, mintha tavasz lenne :((

Nagyon jól éreztem magam a találkozón! Még akkor is, ha lemondhatok arról, hogy valaha is rangidős lehessek. :)))) Viszont legalább lehetek sereghajtó!!!

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (521)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 521

Ennél jobbat is el tudok képzelni, mint a Lengyeleknél ittasan furgont vezetni, és a raktér tele nem kevésbé rosszabb kedvű legényekkel, leányokkal..... Na ezt az érzést még itthon sem tudnám "megvenni" :o))))))

Feca, elküldtem a képeket egy kétszer 5 megás csomagban. Többi a mailben írva vagyon.

Jirzsij, ide beteszem a képet, amit ígértem (kicsi vagyok, de nem székre állok):

KV.

Előzmény: VaraRider (520)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 520

VIM

Kösz az eddigi visszajelzéseket.

A VIM saját szervezésében csak egyben lehet foglalni, amely tartalmaz:

- 3 éj szállás

- szombati reggeli, vacsora, sör

- vasárnap reggeli, vacsora

- hétfő reggeli

- ajándék

- térkép, őrzés

Ez kb. 115 EUR, szállás nélkül (egyéni foglalással) 75 EUR

A sima belépőjegyről, és 1 éjszakáról nincs szó a honlapjukon.

Tehát vagy kifizetjük ezt, és alszunk 1-et (v. 2-őt), vagy nekiállunk szállást keresni 20-30km-es körön belül. Ebben az esetben az esti sörözésre Kicsivara a szervizbusszal fog befuvarozni mindenkit a buli helyszínére....:-)))) 

Előzmény: GADA (508)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 519

Lehet, hogy egy Varadero plexit fel kéne csavarozni a Hornetre, mert ilyen ábrázattal megtenni vagy 2000 km-t, hát elég fárasztó lesz  :)

Szélvédelem hiányában ...
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 518

Tudtam előre, hogy korpa is fog közénk keveredni ....:-)))

Persze hogy jössz, hónapkkal ezelőtt te voltál időrendben a 2. jelentkező, és Hondád is van, ez asszem elég indok...

Legfeljebb a szállásra nem engednek be a Hornettel, de akkor becsempészünk a dobozokban :-))))

Előzmény: Hornet72 (515)
GADA Creative Commons License 2005.02.06 0 0 517

Mizujs Maci, nem ízlett a halász(bocsánat hal)lé? :))))) Színre is elég sápadtnak tűnsz itt :)))

Lengyel túra: Részemről nem bánom, ha nem varások is jönnek, sőt örülök, ha jó arcokat megismerek. Csak menjünk már!

Gada

Előzmény: Macipapaa (516)
Macipapaa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 516

Jó buli volt:)))

Macipapa

Hornet72 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 515

Üdv Varások! Egy hornetes alak befér a lengyel túra résztvevői közé? Ha kell Feca ad rólam referenciát :-) Szepyvel vigyázzatok, aljas kém! :-) Üdv!

Petyavara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 514
Dobzse!
Előzmény: Varapapa (513)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 513

Azoknak, akiknek még nem pelyhedzik a........az  álluk, ill.  csak a papájuk tanulta a szép orosz nyelvet:

Magyar-lengyel két barát

Varapapa Creative Commons License 2005.02.06 0 0 512

Halihó!

Jelentkezést nyújtok be a lengyel túrára. Az asszony nagyon örül, hogy a Pünkösd nélkülem zajlik :(

Polski wengri dva bratá! - csak így fonetikusan, hogy majd a rendőrök is megértsék!

Üdv: Varapapa

Petyavara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 511

Tartani is kell az asszonyságtól!

nálunk reggel a szomszéd oda fagyott a kerítéshez:)))) -16 fok volt.ki sem mertem dugni az orromat az udvarra....

Előzmény: GADA (510)
GADA Creative Commons License 2005.02.06 0 0 510

Mindjárt itt? Ma már el is múlt! Nálunk 9 fok volt, de a zasszony azt mondta, csak a tesén keresztül tolhatom ki a mocit a garázsból, mert a kerítéd előtt térdig ér a hó. (Ijesztő ám egy ilyen 45 kilós asszonynép :) )

Gada

Előzmény: Petyavara (509)
Petyavara Creative Commons License 2005.02.06 0 0 509

Ébresztő VARÁSOK!!!!!!! mindjárt itt a jó idő! vagy nem?:)

VaraRider,küldtem mailt arra a shoppos-ra ,de az is lehet,hogy elbaltáztam valamit.majd nézd már meg....

üdv:Petyavara

Előzmény: VaraRider (507)
GADA Creative Commons License 2005.02.06 0 0 508

Ahogy megbeszéltük, én jönnék.

Viszont akkor csak 1 éjszakát (a szombatit) kellene foglalni gondolom, esetleg az aznapi vacsival, meg a másnapi reggelivel. (Lodz-ban lehetne megszállni odafelé pénteken, ez Bp-tól 670 km - Zakopanen keresztül - onnan még kb 250 Debryzno.) Vissza meg valahol a Tátrában.

A lengyel útközbeni szállásokkal, optimális útvonallal, az ottani kollégáimon keresztül valószínűleg tudok segíteni.

Gada

Előzmény: VaraRider (507)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.06 0 0 507

Üdv Mindenkinek!

Szuper volt a tegnapi esemény, végre személyesen is találkozhattunk mindenkivel.

Ami most a legsürgősebb volna, az a szállásfoglalás a VIM-re, Lengyelországba,
május 13-16-ra.

Már alig van helyük, ezért aki tervezi, kérem jelezze nekem és befoglalom.

Nem baj ha nem végleges, de jó volna látni legalább egy körülbelüli létszámot (már több, mint 110-en jelentkeztek....)

Feca

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.05 0 0 506

Helyszíni közvetítés a Varadero klub alakuló üléséről Dunaföldvárról, jelen vannak:

Feca

Silvervara

Varapapa (Varapapakissebikfia)

Jirzsij

Macipapaa

Bozsevácz

Kicsivara

Kékvarangy

Gada

Jenci (párja)

Petyavara

Varahernyó (párja)

Jenő (és családja)

Várjuk a további csatlakozni vágyókat!

Petyavara Creative Commons License 2005.02.04 0 0 505

hali Tibisomi! nem gond,bár jó lett volna ha az első talin mindenki ott van. azért majd beszámolunk róla mi történt.holnap délig a munkahelyemen robot van,nem találsz itthon.ebéd után itthon leszek elvileg,míg Macipapával el nem indulunk földvárra.

ha átjössz,csörögj előtte.

üdv: Petyavara

Előzmény: tibisomi (504)
tibisomi Creative Commons License 2005.02.04 0 0 504

Üdv a Varásoknak!

Nem tudok menni a találkára ,de előbb-utóbb ez is összejön.

VaraRider!

Megkaptad az emilt? Sikerült beszélni a hondás emberrel?

Petyavara!

Holnap délelőtt talán sikerül szerét ejteni a vizitnek. Azt már kifigyeltem hol laksz. Ez nincs öt utcányi csak kb 200 m.

Ha mégsem jön össze, jó mulatást a társaságnak!

Tibisomi

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.04 0 0 503
De legalább őszinte! ;o)
Előzmény: KTMSzepy (502)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.04 0 0 502

Csak tiszteletbeli és érdekember! ;)))

Szepy

Előzmény: Siorac_BlackCB (499)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.04 0 0 501

Nyomás vissza dolgozni!!! :)))))

Jirzsij

Előzmény: Siorac_BlackCB (499)
GADA Creative Commons License 2005.02.04 0 0 500
Itten kérem kisebb jubileum következett be. Nevesül ez itten az 500. hozzászólás. Legalábbis amikor elkezdtem írni, annak indult.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!