Keresés

Részletes keresés

VIOLA_ Creative Commons License 2000.08.14 0 0 9
Szvsz névrokon, ő nem megegyező a "reál"(?) Bigivel.
Előzmény: Oborzil (8)
Oborzil Creative Commons License 2000.08.14 0 0 8
Big, te nem Hamburg-szurkoló voltál még tavasszal a DK 2-ben, vagy csak névrokonságról van szó?
Előzmény: big l (7)
big l Creative Commons License 2000.08.14 0 0 7
Hajrá HERTA BSC !!!!!!!!!!!!!!!!!

Aki kimondottan szerti a Hertát az nyugottan írjon a HERTA BSC!!!!!!!!!!!!! topicba .

Oborzil Creative Commons License 2000.08.13 0 0 6
Nem tudom, mi a fene bajotok van a Dortmund csíkos mezével, nekem sokkal jobban tetszik, mint a tavalyi, az a sárga-fehér.
Persze lehet a Bayernnek is akármilyen meze, nekem meg biztos, hogy az nem nem fog tetszeni.
Előzmény: Tócsa (2)
Tócsa Creative Commons License 2000.08.13 0 0 5
Papírforma eredmények, kivétel a Freiburg!
Boci Barna Creative Commons License 2000.08.12 0 0 4
A Hertha-n kívül a másik magyar szempontból érdekelt csapat a Cottbus is kiszívott! Pedig Miriuta góljával még vezettek.......:((((

Joe_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 3
Jól értettem, hogy a Bayern ellen......??????? :-))) Nahát......:-)))))))
Amúgy sajna jó nagy szivás lett a berliniek szempontjából.
Előzmény: VIOLA_ (1)
Tócsa Creative Commons License 2000.08.12 0 0 2
Egyet kell hogy értsek Joeval, valóban retekronda mezük van most a Dortmundnak. A Continentalos sárga mez óta egyre ocsmányabb mezeik vannak.:-( Pedig az még nekem is tetszett!

Hajrá Loki & Bayern!

VIOLA_ Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1
Máris egy rangadóval rajtol a bajnokság. Ma 20.15-kor Münchenben Bayern-Hertha BSC /az általam leginkább favorizált két csapat/.
Várhatóan mind Király, mind Palcsi kezdő lesz a találkozón! Így még kérdés szintjén sem merülhet fel, kinek a sikeréért is szorítok.
Joe_d Creative Commons License 2000.08.11 0 0 0
Picit belekukkantottam az összefoglalóba. Ami elsőre feltűnt, hogy a Dortmund meze valami hihetetlenül tré.
Hajrá Hertha és magyarok!
Előzmény: Oborzil (-)
Oborzil Creative Commons License 2000.08.11 0 0 topiknyitó
Szeretett csapatom, a Dortmund 1-0-ás Rostock elleni győzelmével ma este megkezdődött a világ legizgalmasabbnak tartott bajnoksága, a Bundesliga.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!