Keresés

Részletes keresés

csacs 70 Creative Commons License 2019.02.18 -1 0 17660

Nézhetem veled ?? :) :)

Előzmény: szévike (17659)
szévike Creative Commons License 2019.02.18 0 4 17659

Nézd ujra a VV2-t. Már ugyis régen volt.

Láttad egyáltalán? Mindjárt kezdődik az RTL+-on. Mától minden este tizkor.

Előzmény: Hantufan222 (17648)
csacs 70 Creative Commons License 2019.02.18 0 0 17658
csacs 70 Creative Commons License 2019.02.18 -1 2 17657

Ha meg nézitek a videot akkor Zsuzsu kinézete mintha Anikó lenne .Vagy nem ???

 

csacs 70 Creative Commons License 2019.02.18 0 0 17656

Na nekem ez most nagyon bejött :) lehet ezt a szeriát ujra meg nézem majd :)

Előzmény: csacs 70 (17655)
csacs 70 Creative Commons License 2019.02.18 0 1 17655
Kobzoska Creative Commons License 2019.02.18 -1 2 17654

Zsuzsu és Era veszekedése, amiben Zsuzsu elküldte Erát kozmetikushoz, és neurológushoz agycserére.

Előzmény: Hantufan222 (17649)
jonh deer Creative Commons License 2019.02.18 0 2 17653

Jo jo de igaz nem hianyzik az itteni vita ,de hianyozni fog az ertelmes eszmecsere meg ha sokszor nem egyezet a velemeny sokakkal. Na meg imadtam olvasni a velemenyeket. Lehet elkezdem a regi forumokat ujra olvasni?? Habar az se jo mert csak magam lennek a velemenyemmel. Hianyozni fogtok : udv csacsa70 .

Előzmény: Hantufan222 (17648)
Zacsipaccsi Creative Commons License 2019.02.18 -1 11 17652

Ehhez képes az általános műveltség igen karcsú volt 20-30 éve egy komolyabb szakmunkásnak nagyobb volt.

Előzmény: dream50 (17635)
eatpraylove Creative Commons License 2019.02.18 0 6 17651

nekem ő volt az idei és mindenidők legellenszenvesebb játékosa :)))

 

Előzmény: eatpraylove (17650)
eatpraylove Creative Commons License 2019.02.18 0 6 17650

nekem mikor radics kiesett

Előzmény: Hantufan222 (17649)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -3 0 17649

Nektek mi volt a kedvenc pillanatotok ebből a szériából?

Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -2 3 17648

Én lehet újranézem valamelyik Éden Hotel szériát:D

 

Igen,rossz amikor kihal a fórum.

Előzmény: jonh deer (17646)
picimadárka Creative Commons License 2019.02.18 0 16 17647

Mindig szerettem ezt a műsort!

De, elszaladt ez az évad is!

Nem akartam elhinni, hogy jön a vasárnap, és vége a műsornak.
Az esélytelenek nyugalmával kezdtem el nézni, majd sokáig kedvencek nélkül.

Minden évadot láttam eddig, ez a mostani VV9, nekem jobban tetszett, mint a VV8.
Igaz ugyan, hogy most  nem volt "helikopterezés",  de itt volt (Zsu kivétel) a legtöbb "adakozó lány". 

Akik, se perc alatt, "megadták magukat", "taktikus" vagy "praktikus" okokból a srácoknak. :D

Az antipatikus villalakók, szinte, a "kívánságomnak" megfelelő sorrendben estek ki.   


Aztán megkedveltem Rolit, Hunort, bolondos Zsut, Adrival sem volt bajom.

Hogy miért őket, azt előzőleg, jó hosszan már kifejtettem.

Lehetne most, a végén okoskodni, okosnak lenni, de az eredmény ismeretében, okafogyottá válna/válik minden megmagyarázott szó.

Most már könnyen lehet véleményt írni a játékos viselkedéséről, vitatkozni arról, hogy mi lett volna "ha?!",

de már minek, nem igaz?!

Kevesebbszer tudtam hozzászólni sajnos,, mint ahányszor szerettem volna. Sokszor csak a fórumról "értesültem" dolgokról, és jó volt olvasgatni, "képben lenni!".

Én, nagyon szerettem volna, Rolit, Hunort, Zsut látni a döntőben. Nem így lett lett, és nem Roli nyert.

 

Visszajöttem, hogy gratuláljak  Zsunak, a nyertesnek, és kívánjak neki további szép napokat, éveket, életet!

Gratulálok Hunornak, gratulálok Rolinak, akikre szimpátiával fogok gondolni.

Kívánok minden fórumtársnak, további jó fórumozást! Sziasztok! 

jonh deer Creative Commons License 2019.02.18 -3 2 17646

Vege a Vv-nek lassan a forum is kihal:( mit fogok napkozben vagy unalmas oraimban olvasni??? 

deluigi Creative Commons License 2019.02.18 -4 9 17645

amugy egy gyoztesnek SOSEM kell magyarazkodnia

 

ha gyozott, azt jelenti, o csinalta JOL

 

akik mogotte maradtak, azok magyarazkodnak, de ok is mar hiaba

 

messitol sem kerdezik meg, ha megnyeri a bajnoksagot, miert hagyott ki egy buntetot...

 

Spandau11 Creative Commons License 2019.02.18 -6 12 17644

Hogy hogyan is csípem ezt az óvodás játékot ( dat ). Na de játszunk már akkor óvodát, ha neked ez tetszik :)

Igen, Zsuzsu kiküldte Rolit hazugság vizsgálatra. Roli ezzel szemben ( eltekintve a napi csipkedö beszólásaitól ) egyszer elvette a jelrakási lehetöséget Zsuzsutól egyszer meg levette a lila kendöt. Az elsönek talán még lehetett jelentösége ( ugyan úgy mint a hazugságvizsgálatnak ) a második már csupán csakis azért, hogy megmutassa, hogy ö a Roli. A cinikus taktikus.

Tetszik az òvoda ?

Előzmény: Dávidking (17641)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 -6 11 17643

"Lebutázta kb háromszor a játék során."

 

megint ferditesz, de mar megszokhattuk

ugyanolyan magas lorol beszelsz velunk mint roli zsuval

csak a parbajon elmondta tobbszor es a belevaloban, ugyanakkor az osszes elo adasban lebutazta

de igy lehet meg nagyobbat suppanni az elkepzelt (bekepzelt) olumposzrol es ez a ket fiunak sikerult is egymas utan :)

 

Előzmény: Dávidking (17639)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 -5 14 17642

"Megint ezek a nagy szavak, hogy gerinc meg becsület. Mennyire gerinces egy olyan ember, aki bezár egy másikat nyolc órára a szaunába."

 

a szuperkepessegek azert voltak, hogy elhasznaljak oket

ugyanezt tette a te gerinces rolid is, amikor elhallgattatta zsut (nem szavazhatott) meg amikor levette a lila kendot rola

mas szemeben a szalkat, magadeban a gerendat...

 

Előzmény: Dávidking (17641)
Dávidking Creative Commons License 2019.02.18 -9 8 17641

"Greggel meg renivel ugrabugrált, amíg cimborák voltak ? Hát ez szégyen gyalázat. Az ugra-bugrálás rohadt nagy bűn ám"

 

Nyilván nem szó szerint értettem, hanem arra hogy ment utánuk, és csak ismételgette amit Greg mondott. Ugyanazt az unalmas mantrát szívről, meg a jóságról. Rengeteget beszéltek, de sosem mondtak semmit, és igen többször viselkedtek úgy, mint valami elmegyógyintézetből szabadult gyógykezeltek. 

 

Megint ezek a nagy szavak, hogy gerinc meg becsület. Mennyire gerinces egy olyan ember, aki bezár egy másikat nyolc órára a szaunába. Ráadásul nem is azért tette, mert annyira megbántotta, hanem hogy nehogy nyerjenek egy ártatlan versenyben. Ja persze, Vivit sokan utálták, akkor vele szemben már nem is kell alkalmazni, ezt a szent és becsületes értékrendet? 

 

A "kint hagytam a picsába" szó szerint elhangzott. A másikon kicsit módosítok. Ott még a párbaj előtt mondta, hogy "kint fogom hagyni nagy %-kal". Aztán amikor visszament mondott valami olyasmit, hogy "nem gondoltam volna, hogy ilyen szoros lesz" Lényegében egyáltalán nem tisztelte a párbajellenfelét. 

Előzmény: yellowcab990 (17509)
jonh deer Creative Commons License 2019.02.18 -1 5 17640

Itt kicsit meg kell vedenem Zsuzsut  is meg talan mast is. Lehet tul reagalta a tarko vagy akar milyen utest, de egy het alatt mit lehet a boxrol meg tanulni??? Semmit!!! Alairom az  enb -sek is lehet 5 napot kaptak de ezt senki se tudja.lehet az edzo volt ott jobb.be kell vallani oszinten mi se lettunk volna jobbak.Lebet nagy arcal kezdtek ,de gozuk se volt arrol milyen lehet ez.

Előzmény: Dávidking (17639)
Dávidking Creative Commons License 2019.02.18 -8 4 17639

"Csoki, Hunor, meg még hányan mondtak ilyet."

 

Kb egyszer vagy kétszer, Zsuzsutól viszont folyamatosan ment a panaszkodás.

 

"A képességet is azért adták neki, hogy utána rábeszéljék erre."

 

Akkor aki ennyire tisztaszívű, és becsületes, az miért hagyja magát rábeszélni egy ilyen enyhén szólva is gerinctelen cselekedetre? Olyankor hol volt a csupaszív? Akkor miért nem mondta, hogy "én szívvel játszok, nem teszek ilyet másokkal". 

 

"Őt naponta alázta Roli, ha arra a beképzelt majomra gondolsz, mint ártatlan ember."

 

Lebutázta kb háromszor a játék során. Oda-vissza ment a dolog, mert Roli egyszerre három embertől kapta a savat hetekig, hogy mennyire gonosz, meg hogy mennyire nem is ember. Így is példaértékűen nyugodtan tűrte őket.

 

"Ugyanakkor az is szánalmas volt, ahogy Lacika, és Hunor magyarázkodtak. Mondják: taktika, de nem ezt mondták."

 

Lacika egyáltalán nem magyarázkodott. Elmondta, hogy nem tetszett neki az, hogy akkoriban Vivi volt a közellenség, és vele acsarkodtak. Más kérdés, hogy Vivi tett is érte, de ez Lacika indoklását még nem teszi nevetségessé. 

 

"Felfújt dolog, mondott egy igaz mondatot, hogy tarkón ütötték."

 

Persze, ha Zsuról van szó, minden felfújt dolog. Nem állítom, hogy minden teljesen helyénvalóan zajlott azon a meccsen, de akkor is sportemberként kell egy sporteseményen viselkedni, nem úgy mint egy óvodás. Főleg az után, hogy akkor is mindannyian indokolatlanul nagy arccal álltak az egészhez. Egyedül Roli, és Hunor csinálták meg tisztességgel a box hetet, és milyen érdekes, ők teljesítettek a legjobban akkor. 

Előzmény: szulamitum (17506)
jonh deer Creative Commons License 2019.02.18 -3 4 17638

Nekem az tetszet meg ,hogy elmondta Zsuzsut sokat bantottak ,meg erdemelte a nyeremenyt. Lehet nem egesz igy gondolja de ezt mondta. Gondolkodom a lakok  Zsu gyuloleten, lehet tenyleg nehez vele 24-ben elni, de az is lehet elso benyomas hulye es errol nem tudtak le allni. Hunor sokszor beszelgetet a vege fele vele es ertelmesnek tunt. Nekem akkor is az volt mikor a vegen is kerdezgette Hunor a volt es egyebb lakokrol,Zsuzsu senkirol nem mondot semmit. Inkabb nem beszelek rols es hadjuk. Ez is szimpatikus volt.

Előzmény: -kozi- (17637)
-kozi- Creative Commons License 2019.02.18 -3 4 17637

Szimpatikus volt Hunor. Nyilván nem dől össze a világ. Simán lehet még bármilyen melója.

Összejön az a lakás csak dolgozni kell

Előzmény: szesztoo (17634)
nlion Creative Commons License 2019.02.18 -8 5 17636

Roli Zsótival :D Kiderült hogy a futárság csak ideiglenes meló volt és értékesítőként dolgozott.

dream50 Creative Commons License 2019.02.18 -1 3 17635

https://hu.linkedin.com/in/roland-ny%C3%A9ki-144966125 

Roland végzettsége és munkahelye (volt?) 

Előzmény: Hantufan222 (17628)
szesztoo Creative Commons License 2019.02.18 -1 0 17634
mozila Creative Commons License 2019.02.18 -1 0 17633

A tv 2-on megy az Exatlon, az is ilyesmi musor, nezzed azt...

Előzmény: Hantufan222 (17617)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 0 2 17632

messzirol jott ember barmit mondhat

 

altalaban szoktak loditani a villaban, ami utolag derul ki (vagy soha)

 

Előzmény: Hantufan222 (17628)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -4 0 17631

Soma Ánuszéknál éjszakázik:D

 

https://www.youtube.com/watch?v=L3Wu5qoT_zU&t=423s

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!