Keresés

Részletes keresés

LeBron_James Creative Commons License 2023.12.01 -3 0 7533

na paprika Dorina oriasit bizonyitott most, kov feladatba meg megint onthetik bele  lelket majd

 

luxus nenje meg magyarazott mindnet, csak azt nem hogy nem akar istalloban aludni meg pottyantosba jarni a Polgar villa luxusa helyett

 

a sargak legalabb erdekesebbek, ott van mindig vmi konfliktus, neha Szabira ugranak ra, neha Karolyra jon ra az 5 perc, neha Levi csinalja a fesztivalt, vagy most a bogyos maca akadekoskodik illetve Ripli tabornok parancsolgat

 

:D

 

Kotai Misi is erezte hogy mivel lustalkodik egesz nap ugyis jo celpont lenne kiszavazason emiatt, inkabb vette a kalapjat, szart bele igy is latvanyosan:D

 

sargak jo dontese volt odaadtak nekik a lusta Kotait,aki fel is adta:D

nesze semmi fogd meg jol

 

 

mammamia28 Creative Commons License 2023.11.30 -6 5 7532

Csak engem idegesít ez a Rippel Feri?

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.30 -5 0 7531

Igy van, Evelin elvégzett valami tanfolyamot a TV2-nél és állást is kapott, ezek szerint itt, mint "szerkesztő"! (A szüleit, főleg  a faterját simán be tudja dugatni minden műsorba!)

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (7530)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.11.30 0 0 7530

Megnéztem, ott volt a szerkesztők között. Nagyonveterán K. Péter alatt/fölött/valahol.

Előzmény: Ilhilla (7528)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.11.30 -1 2 7529

Biztos megvolt már a papírja nyáron :)

Zsóti, Paprika, Evelin. Csodálom, hogy Misi eddig bírta.

Előzmény: forgoszel (7527)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.30 -1 0 7528

"asszisztensként" más műsorban is felmerült már a neve. 

Előzmény: forgoszel (7527)
forgoszel Creative Commons License 2023.11.30 -3 0 7527

Láthattad a nevét mert most Evelinke ilyen tv-s háttérmunkához tanul valamit, de ne kérdezd meg hogy mit :)

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (7524)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.30 -5 1 7526

Szerintem korábbi évadokban is volt, aki valamiért feladta! Ő a honvágy miatt tette, nem fog hiányozni!

Előzmény: Tulipántoss (7525)
Tulipántoss Creative Commons License 2023.11.29 0 6 7525

A sárgák olyan óvatosan, olyan finomkodva szólnak Rékasi Károlyhoz, bizonyára félnek, nehogy felrobbanjon?! Mindig, minden körülmények között  Károlynál kell lenni az igazságnak! 

 

 

De ahogy elnéztem, Lakatos Leventének is van valami baj a toronyban! 

Viszont Szabyest, alias Szabó Szabolcs énekesről nem gondoltam volna, hogy 31 éves?! Károly mindig úgy kezeli, mint egy óvodást?!

 

Érdekes megállapítás volt Zsuzska és Levente részéről, hogy a piros csapatnál tett látogatásuk után csupa negatív véleményük volt?! Egyébként igazán lehettek volna ők is  nagyvonalúak a piros csapattal szemben!  Az lett volna fair dolog, ha legalább egy-két sajtot  adnak, vagy hagynak ott nekik. Hiszen ők is adta két széket anno!

Mindenesetre Dorina ismét beszólt amikor meglátta a sárgák érkezésekor Zsuzskát, kalapban és abban a ruhában, hogy "kiöltözött, mint (Szaros Pista) a Jézus nevenapján!" 😮

 

Azt mesélték, hogy a piros csapatnál olyan car a hangulat. Akkor náluk, a sárgáknál milyen?!

Talán náluk minden olyan  "havaj dizsi" lenne?! Vagy megfeledkeztek az állandó vitáról, hogy még a tehenet sem vihették el sétálni, mert Károly sokkot kapott volna. 🤣

 

A piros csapattól elment Kótai Misi. Elfáradt ! Hiányzott a felesége, gyermekei. Ergo, feladta a játékot.

Én úgy láttam kívülről, hogy nem volt egy munka után kapkodó idegbeteg ember! De be is vallotta, hogy utál dolgozni!

Végül, mindenki megsiratta?! Nem is értettem! Hiszen, nem sok vizet zavart, legfeljebb nevetgélt ott padon, amit bérelt magának.  Egyébként, ha ilyen érzékeny, miért vállalta a játékot? Amikor sportolt akkor nem volt edzőtáborban, versenyeken, távol a szeretteitől? Nekem ez a "feladom a játékot,"  mint sportember részéről furcsa volt. 

A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.11.29 0 0 7524

Misi hazamegy, hatalmas meglepetés.

Tegnap mintha a stáblistában ezt a nevet láttam volna: Gáspár Evelin

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.29 -6 1 7523

Érthetetlen volt számomra, hogy tegnap a "rablás" érdekében miért a női játékosoknak kellett versenyeznie?

 

Abban a hőségben azon a vastag fán -ami alaposan felforrósodhatott- függeszkedni embert próbáló lehetett! Ráadásul a termelési feladatot is jórészt a nők végzik (főleg Tünde és Laura), erre a férfiak csak drukkoltak. 

 

Remélem lesz majd olyan feladat is, amikor csak a férfiak -akik a mostani termelési feladatban szinte csak ücsörögnek, beszélgetnek, vitatkoznak - versenyeznek (persze Rékasi kivételével). 

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.29 -4 1 7522

Károly egyszerűen irigy a fiatal, jó kiállású,talpraesett és egészséges srácra, aki egyébként a fia lehetne (bár akkor örülnie kellene, hogy ilyen fia van, nem pedig egy olyan kis nyikhaj, mint akit a másik csatornán látni mostanában :D).

Előzmény: LeBron_James (7521)
LeBron_James Creative Commons License 2023.11.29 0 0 7521

Szabira jol raszalltaak a sargak, mki neki ugat be ha gond van:D

 

megneznem ha kiszavaznak akkor kire maradna a tehenfejes ha Szabit mr nem lehet ugraltatni

 

Karoly egyenesen utalja Szabit, jot rohogok ezen is

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.29 -3 0 7520

Viccet félretéve: van a lányka vagy 80 kg, azért azt tartani... egyébként eléggé segítőkész, bár az állatok körül nem nagyon serénykedik. 

Előzmény: Ilhilla (7519)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.29 -3 0 7519

Nem, ő a "humorfaktor"! Tegnap is mit mondott? Az ő neve R1, azaz "eredj ide, eredj oda"! :D

Előzmény: gombóc63 (7518)
gombóc63 Creative Commons License 2023.11.29 -1 1 7518

Paprika Dorina csak a díszlet része?!

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.24 -1 0 7517

Az a bajom ezzel a műsorral, hogy az egyik csapatba ismét beválogatták az "egós" embereket, a másikba a "szelídeket". Nyilván a sok egójúak munka helyett folyton vitatkoznak, a másik csapat pedig csendben dolgozik. 

 

Nem lesz itt béke, ameddig nem egyesül a két csapat, vagy nem szórják ki a hangadókat. 

Tulipántoss Creative Commons License 2023.11.23 0 4 7516

Igen, én is kb így fikcióztam magamban, ahogy írod is a rablást.

És azért is írtam lentebb azt amit!  Mert ha játszanak egy játékot, amit kitalált a csatorna, az lehet, hogy a sárgáknak fog kedvezni. Akkor "rabolhatnak," és lehet, hogy így, még ők fognak győzni a végén is a "székekkel?! " Ami azért egy nagy pofon a piros csapatnak, akik úgy dolgoztak, ahogy láttuk.  Ezt tartottam/tartom igazságtalannak.  (Már-már pofátlanságnak!)

 

Zárják le tisztességesen, hogy kik nyertek "szék ügyileg," aztán lehet játszadozni már tiszta lappal rabló pandúr féle akármit is, szerintem.  (Node még véletlenül sem semmit nem tisztességesen! Mindent a cirkuszért, nem is értem?! Pedig de!)

Előzmény: Ilhilla (7514)
Magdi60 Creative Commons License 2023.11.23 0 1 7515

Két szék az komoly érvágás, nagy munka van benne.

Előzmény: Ilhilla (7514)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.23 -1 1 7514

Demcsák azt mondta: a rablás azt jelenti, hogy játszanak egy játékot és az abban győztes csapat elveheti a másik csapattól az általuk elkészített "x" db. széket.(Mintha kettőt mondott volna).  

Előzmény: Tulipántoss (7511)
Tulipántoss Creative Commons License 2023.11.23 0 0 7513

Óóó, köszönöm szépen! 

Előzmény: Magdi60 (7512)
Magdi60 Creative Commons License 2023.11.23 -1 1 7512
Előzmény: Tulipántoss (7511)
Tulipántoss Creative Commons License 2023.11.23 0 3 7511

Most láttam az előzetesben, hogy a piros csapat jobban teljesített?! Vajon milyen "csavar" lesz? Milyen "rablásról" beszélt a műsorvezető?

Netán olyan rablásféléről, hogy végül azok, akik napokon keresztül becsülettel dolgoztak, még azért is harcolni kell  még a végén a sárgákkal, hogy még véletlenül se  hozzájuk szálljon át a dicsőség??!!

Miért nyomják Krahácsot, de a legjobban a sárga csapatot?! Nincs kedvencem, de ez így igazságtalan lenne a piros csapattal szemben! Szerintem.


Jól értettem, hogy Rékasi Károly lemond a vezetői posztjáról?!

És ilyen indokkal, hogy az én "személyiségem más?!"  😮  Ezért is kért pihenőidőt, mert "ledöbbent Johnnyék munkamorálján?!Csak nem ezért mondta, hogy neki fáj a haja is?! 😮 Mondjon le és menjen szépen haza, mindenki így járna jól.  Mert baj van itt tényleg, Károly családja nagy terhet cipel. 

És úgy látom,  hogy egyre többen mondják ezt, én, a Gyula is, meg a Tóth Ottó is! (És én csak itt vagyok jelen, sehol más platformon, még a facén sem! És a médiában sem vagyok jártas) Hát még ott mit mondhatnak?

Ergo, nem is gondoltam volna, hogy Szorcsik Viki, Völgyi Zsuzsi után ilyen hamar szembesülök egy ilyen "más személyiségű" emberrel?! 😉

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.23 -2 2 7510

Nem véletlenül nem hívták eddig semmilyen celebes műsorba, vagy sorozatba a BK után (és ez egyáltalán nem az eü-i állapota miatt van), ismerik a természetét!

 

Most viszont kellett valami jövedelem után néznie, mert a gyógyszer és banki reklámok, a szinkron nem hoz eleget a konyhára, hiszen színházban sem igen alkalmazzák. 

 

Előzmény: Katalinda (7508)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.23 -1 1 7509

6 : 6 állásnál a sárga csapat berakja a két "izompacsirtát", akik már kikaptak korábban? Röhej! 

Katalinda Creative Commons License 2023.11.23 0 0 7508

Rékasi egy megkeseredett zsémbes vénember.

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.22 -1 2 7507

Amennyi ütést kapott anno a ringben Kótai feje, nem csodálkozom, hogy kicsit "zi-zi" lett! Más műsorban is láttam, ott is állandóan vigyorgott. 

Előzmény: Tulipántoss (7504)
forgoszel Creative Commons License 2023.11.22 0 1 7506

Kezd többeknek kitisztulni mekkora f@szkalap a Rékasi.

forgoszel Creative Commons License 2023.11.22 -1 1 7505

Nagyjából egyetértek veled. De Kótai legalább nem játssza meg magát mint az összes többi. Herótom van az unalomig mindenki által ismételgetett szövegtől  hogy: bizonyitani akarok, önmagam akarok lenni, ez nem én vagyok, akkor is megcsinálom ha beledöglök. Mindegyik felvett egy szerepet és próbálja azt játszani, de sokszor kizökkennek.

Előzmény: Tulipántoss (7504)
Tulipántoss Creative Commons License 2023.11.22 0 6 7504

Rékasi Károly jelenléte számomra zavaró.  Már a BK sorozatban sem kedveltem. A hosszú évek alatt  sem tudtam megkedvelni sem a karakterét, és magát a színészt sem. 

Már a Farm második napja után is csak egy hiteltelen, teátrális embert láttam. Ahogy magán érzi a kamerát, máris ölelkezik a mellette állóval, vagy azonnal belekezd a "monológjába." Tévedhetetlen tartja magát, csak a társa tévedhet?! Annyira akar bizonyítani (node kinek, minek?), de nem megy neki. Ez viszont frusztrálja és elkezd panaszkodni a bajiról. Jobb esetben sír, mint egy zokogó majom 60 éves férfiként. Ha egészségügyi gondjai vannak, nem kellett volna elfogadni a felkérést. Elfogadta! Akkor pedig a jó pénzért, tenni kell! A tudálékossága zavar még nagyon.  Sajnos, sokáig fog játékba maradni, mert nem merik (?!), majd kiszavazni........ Óriásit csalódtam benne, emberileg.


Legalább annyit, mint Kótai Mihály bokszolóban. Semmit nem változott az évek alatt! Pontosan így emlékeztem rá, mint bokszolóra és az emberre is, hogy "nevet!" Ennél többet nem hajlandó csinálni. Dehogy ennyire látványosan van képe félrelépni a munkától,  pofátlanság a társaival szemben.


Szabó Simon, dettó Kótai! Nagy fej, nagy kalap, nagy termet, kis mozgás. No comment.( Láttam őt a "Vacsora király" c.  főző műsorban szerepelni, s amíg a spájzból kihozta a tejet és elért vele a konyhába, megaludt!  Ahogy főzött, ahogy terített, brrrr! Mit is keres itt?! Persze a jó pénzen kívül.)


Ehhez képest a kissé molett Dorina megjegyzése már semmiség! Dorina átadta a lehetőséget, amelyhez ilyen kísérő szöveget mondott:  hogy " olyan hülye vagyok, mint 6 pár rendőrcsizma. "  Egy biztos, nem a vége felé fog kiesni. 
(Szorcsik Viki és Völgyi Zsuzsi féléket még nem fedeztem fel így első blikkre, de remélem békesség lesz?! )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!