Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 108

... amelyeket konferenciákra, üzleti találkozókra, sport-, oktatási és kulturális eseményekre való utazás céljával igényelnek. (MTI)

Előzmény: Gilice a gólya (101)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.10.27 0 0 107

Ostobaság volt ez az emlékmű, ahogy a Szabadság téri szovjetet is már rég el kellett volna tüntetni.

Előzmény: Gilice a gólya (22)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.10.27 0 0 106

Ez tényleg hibás álláspont, nem szabad beengedni őket az EU-ba, de még vízumkönnyítést sem adni nekik, nem kellenek milliós tömegben török bevándorlók.

Előzmény: Gilice a gólya (-)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 105

Komolyan?

 

Szóval mégis csak nekem volt igazam, hogy Orbán valojaban ellenzi a csatlakozásukat es azt akarja minél előbb elutasitsa őket az EU ... ha ha ha

 

  1. Ezert adnak nekik konkrét segítséget hogy gond nélkül jöhessenek be minel többen az EU-ba!
  2. Ezert adnak INGYEN vízumot a törököknek a magyar külképviseletek utasításra!

 

Mert Orban ellenzi a csatlakozásukat! Csak a pénzük kell.

 

Persze, hogy ne.

Előzmény: Törölt nick (103)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 104

Azt tudjuk hogy te szeretned a törököket az EU-ban!

 

Jay Yellow  1,5 órája    

Anyád a zsidókeresztény

Előzmény: Jay Yellow (102)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 103

Nem igy van. Csak a tàrgyalàsok gyorsitàsa amit tàmogat .

Előzmény: Gilice a gólya (100)
Jay Yellow Creative Commons License 2015.10.27 0 0 102

Egyre hangosabban üvöltesz, balliberális. Miért?

 

A te véleményed mi a témáról?

Előzmény: Gilice a gólya (100)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 101

El tudod képzelni a mai magyar parlamentről ezt? Mert én max. egy ballibről,

 

 

 

Szijjártó Péter elmondta, hogy Magyarország az Ankara és Brüsszel közötti megállapodás gyors tető alá hozása érdekében támogatja, hogy még az idén minél több fejezetet megnyissanak Törökország EU-csatlakozási tárgyalásain, emellett a magyar kormány a török vízumliberalizáció felgyorsításához technikai segítséget is nyújt Ankarának.

 

.... Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter beszédében közölte: utasította Magyarország törökországi külképviseleteit, hogy ezentúl díjmentesen adják a török állampolgároknak azokat a vízumokat...

 

Előzmény: Ugrik.Borbála (95)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 100

Tehát ez lesz az mentség?

 

Nem, nem kellett hogy mondjon semmit!  Ugyan minek kellett volna neki?  

 

 

Orbán ráadásul MAR AZERT kampányol hogy  a törökök gyorsan, könnyebben jöhessenek be az EU-ba nem tagkent is :

"magyar kormány a török vízumliberalizáció felgyorsításához technikai segítséget is nyújt Ankarának. 

 

Jo tudom a következő mentség az lesz, hogy ez csak a részeg szijjarto volt, a magyar kormány az nem Orbánra vonatkozik, mert o valójában ellenzi ;-)

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 99

Senki nem akar se torokot, se màs muzulmàn tomegeket. Orbàn sem. Csak a tàrgyalàsok meggyorsitàsàt tàmogatja.Valamit kellet mondjon, valamit ami nem kotelezi semmire. Jobb tulesni ezeken.

Előzmény: Gilice a gólya (97)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 98

en szarkasztikusan írtam de uram atyám te tényleg ennyire lökött vagy!

 

Szoval a  szerinted a Fidesz ellenzi a török csatlakozást (nem, sőt!) ezert javasolta azt hogy fel kell gyorsítani a csatlakozási tárgyalásukat.

 

LOL,  hehehe ;-))

 

 

Persze nem meglepő, hogy az eddigi nagy keresztényvédő, muszlim ellenes dumak után hogy váltotok hitet.

Előzmény: Ugrik.Borbála (95)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 97

valóban hogy lehet összehasonlítani az EU-BAN való mászkálásukat akkor ha TAGKÉNT BÁRHOVA mehetnek legálisan és nem hogy  annyi lehetőséged sincs mint a szírekkel, hanem meg majd ok döntik el a legtöbb szavazatukkal, hogy mi is legyen.

 

Tényleg hogyan is lehet összehasonlítani azzal, hogy 80 millió torok LEGÁLISAN "itt kovályog ellenőrizetlenül, és ellenőrizhetetlenül, oda megy ahova akar, aztán ha nem tetszik ott neki, továbbmegy, vagy visszamegy, a fene sem tud hatni rájuk"

Előzmény: alias78 (94)
Jay Yellow Creative Commons License 2015.10.27 0 0 96

Miért üvöltesz, balliberális?

 

A te véleményed mi a témáról?

Előzmény: Gilice a gólya (92)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2015.10.27 0 0 95

Te rosszabb vagy a legrosszabb Habsburgoknál, akik nem tanultak és nem felejtettek. Nyomod itt a hülye hazug szöveget a török csatlakozásról, mikor szó sincs róla. Csak akkor lehet tag valaki ténylegesen, ha minden ország parlamentje ratifikálta. El tudod képzelni a mai magyar parlamentről ezt? Mert én max. egy ballibről, olyan pedig ugye ebben az évezredben nem lesz.

Előzmény: Gilice a gólya (92)
alias78 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 94

"jaj 800 ezer migráns bejött az EU-ba.

80 millio olyan meg tagként az persze oksi."

 

Nem, én sem gondolom, hogy jó ötlet Törökország felvétele az Unióba... de más okok miatt...de hogy lehet összehasonlítani a kérdést a migránsáradattal?

 

80 millió török eddig is Törökországban élt, ezután is ott fog, legalábbis a többsége....ha uniósok,  ha nem uniósok....

 

800 ezer migráns meg itt kovályog ellenőrizetlenül, és ellenőrizhetetlenül, oda megy ahova akar, aztán ha nem tetszik ott neki, továbbmegy, vagy visszamegy, a fene sem tud hatni rájuk.... mert nincs hazájuk....

Előzmény: Gilice a gólya (92)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 93

Először is mint jeleztem, egyáltalán nem támogatnám a törökök EU-ba lépését, szóval hátrébb az agarakkal!

Az EP-beli hatalmukra én egyáltalán nem reagáltam (az EP-nek egyébként nincs is igazán nagy hatásköre, sokkal inkább a tagállamok vezetőinek), hanem mivel te a 800 000 szírrel állítottad párhuzamba, feltételeztem hogy a bevándorlásra gondoltál. Emellett nem a Magyarországra való bevándorlásról írtam, hanem az EU területére való bevándorlásról.

Előzmény: Gilice a gólya (92)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 92

Mit riogatás? 

 

Ha tagok lesznek az akkor benn lesznek az EU-ban, az EPP-ben, a második legnagyobb szavazattal fognak rendelkezni és a legtöbb támogatást fogjak lehívni, mert szegényebbek mint az EU-tagok.

 

Az hogy magyarhonba nem jönnek? 

 

  1. Azert akartak mar most EU legnagyobb mecsetet építeni ugye?
  2. Azert van itt szent zarandok helyuk Szigetvaron

 

masreszt a szírek se akarnak Magyarországra jönni (mennek el azonnal) mégis be vagytok tojva ezerrel hogy jaj 800 ezer migráns bejött az EU-ba.

80 millio olyan meg tagként az persze oksi.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (89)
bcisuper Creative Commons License 2015.10.27 0 0 91

Meglep kissé ez az elöregedési vízió, amikor fiatalok százezrei özönlenek be válogatás nélkül.:)

Előzmény: bcisuper (90)
bcisuper Creative Commons License 2015.10.27 0 0 90

Ez lesz az emberiség sorsa, a jóléttől elöregedik és kihal.

Előzmény: Gilice a gólya (88)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 89

Egyrészt ez a 80 millió törökkel való riogatás, olyan mint a 23 millió románnal.

Másrészt a török átmegy Németországba (ahogy ma is), ha talál állást, ha meg nem, akkor nem fog onnan semmilyen ellátást kapni. Ezzel szemben a migránsok közül, akit menekültnek nyilvánítanak ellátást kapnak, akit meg nem, azt  vagy vissza tudják toloncolni, vagy nem, és sajnos inkább nem.

Előzmény: Gilice a gólya (86)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 88

"Magyarország sorsa ma jelentősen összefügg Európa sorsával, tehát ha magunknak jót akarunk, természetes, hogy az EU-nak is jót akarunk."

Erősen árnyalja a képet az a tény, hogy Európa a migránsoktól függetlenül is hanyatlóban van: egyre öregedő népesség, csökkenő versenyképesség, már nemcsak az USA jár előtte, hanem az ázsiai országok is meg fogják előzni. Az EU-nak jó esetben van még max. 10 éve, oszt jónapot.

 

 

Es pont azt a törököket akrja Orbán behozni akiknél a népszaporulat sokkal magasabb mint az Európai. Tehát pareevn belül az EU vezető hatalma lennének, gondolhatjuk miket varnanak el EU torvenyekben, illetve miket blokkolnának örökre. ha lenne "keresztényárulás" akkor ez az.

 

Kezelhetetlenül elöregszünk 2050-re

Európa lesz a legöregebb kontinens, a nyugdíj eléri majd a bruttó hazai termék 15 százalékát. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: Törölt nick (83)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 87

Bruha ha ha ha! Nem taggyűlés hanem tagok gyűlése!

 

  1. Nem támogatjuk az törökök csatlakozását csak hazudunk nekik hogy azt higgyek támogatjuk.
  2. Nem támogatjuk az törökök csatlakozását hanem azt támogatjuk hogy minél gyorsabban közölhessük velük, hogy nem legyenek tagok!

 

Ugrik.Borbála 1,5 órája
Nem a csatlakozást támogatjuk, hanem a tárgyalás gyorsítását. Óriási különbség! 

 

Azt hiszed, attól igaz lesz, hogy ezt a hazug ervelest mindenhová benyomod?

Előzmény: Ugrik.Borbála (78)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 86

Miben más?

 

Szíreknél maximum befogadsz 800 ezret, vagy kevesebbet is ha sok lesz.

Szíreknél ha akarsz akkor szortírozhatsz, hogy hogy paraszt nem kell, ápolónő vagy mérnök igen

 

DE A TÖRÖKÖKNÉL 80 millió mehet ahova akar, ott nem teheted meg!

Előzmény: Törölt nick (79)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.27 0 0 85

Miért is?  mondta a Fidesz? Igen. támogatja a törökök minél gyorsabb csatlakozását? Igen.

 

Elhiszem a agy mosottaknak most baj van mert eddig nagyban védték a keresztény EUt aztan tessek itt van alább hogy ha megtörténik amit támogatónk akkor annyi...

Előzmény: Ugrik.Borbála (78)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 84

"Erről beszéltem: a migránsoknak NEM Magyarország a célpontjuk, mivel az EU országok 90%-a jóval magasabb életszínvonalat kínál a polgárainak. Ergo ez nem a mi problémánk, vagy legalábbi nem sok hatása van ránk."

Közvetlenül nincs, azonban elég sokat hallhattál már arról, hogy közvetve igenis van, hiszen akit nem tekintenek mondjuk Németországban menekültnek, az nálunk köt ki. Aztán persze szerintem mi is továbbküldhetjük őket, de ez ugye már terheli a bürokráciát, ráadásul ahogy a svéd példa is mutatja, nem is olyan könnyű kiutasítani az országból valakit.

Az EU-val kapcsolatos álláspontoddal kb. egyetértek, csak annyiban nem, hogy ne lehetne tenni ellene. Szerintem lehet, csak sokfelé húzunk, és a meglévő szabályainkat sem tartjuk be például szociális érzékenységünkből fakadóan (pl.: Schengeni határok).

Nem tudom kitől olvastam a héten, de egyetértek vele, hogy az EU-nak meg kellett volna maradnia gazdasági uniónak.

Egyébként én úgy látom, hogy zöld iparban igyekszik az EU első lenni, és ezáltal a jövőt biztosítani, és én ezt járható útnak is tartom, de még drasztikusabban kellene ezt csinálni.

Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 83

"Tudod, ha valakik bejutnak az EU-ba, azok onnantól bármikor bárhová mehetnek az EU-n belül, még ha valószínűleg nem is Magyarország lesz a célpontjuk..."

 

Erről beszéltem: a migránsoknak NEM Magyarország a célpontjuk, mivel az EU országok 90%-a jóval magasabb életszínvonalat kínál a polgárainak. Ergo ez nem a mi problémánk, vagy legalábbi nem sok hatása van ránk.

 

"Magyarország sorsa ma jelentősen összefügg Európa sorsával, tehát ha magunknak jót akarunk, természetes, hogy az EU-nak is jót akarunk."

 

Erősen árnyalja a képet az a tény, hogy Európa a migránsoktól függetlenül is hanyatlóban van: egyre öregedő népesség, csökkenő versenyképesség, már nemcsak az USA jár előtte, hanem az ázsiai országok is meg fogják előzni. Az EU-nak jó esetben van még max. 10 éve, oszt jónapot.

Mellesleg az EU impotenciáját bizonyítja, hogy saját törvényeit is leszarja, illetve képtelen érvényesíteni a tagországaiban: a náci Benes-dekrétumok még érvényben vannak (sőt nemrég lettek megerősítve a szlovák parlament által), az EU-nak ehhez egy szava sincs. Életképtelen papírtigris, jól fizetett léhűtők hadával, semmi több.

 

 

Előzmény: Törölt nick (81)
pipppen Creative Commons License 2015.10.27 0 0 82

a sportrendezvények földrajzi alapon szerveződnek, nem történelmin.  törökországnak & oroszországnak van egy darabka területe európában. izraelnek nincs.

Előzmény: Gilice a gólya (45)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 81

Tudod, ha valakik bejutnak az EU-ba, azok onnantól bármikor bárhová mehetnek az EU-n belül, még ha valószínűleg nem is Magyarország lesz a célpontjuk...

Magyarország sorsa ma jelentősen összefügg Európa sorsával, tehát ha magunknak jót akarunk, természetes, hogy az EU-nak is jót akarunk.

Emellett épp egy olyan folyamat zajlik most már hónapok óta, ahol szépen fokozatosan bizonyosodik be, hogy a hivatalos magyar álláspont a legcélravezetőbb. Ez még most is csak egy folyamat, de elég egyértelmű, hogy milyen irányba halad, és csak idő kérdése a teljes beismerés.

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 80

Ahhoz képest, hogy a reagálókat te vádoltad azzal, hogy ukázra írogatnak, és alkotnak véleményt, sokkal inkább rólad rí le valami olyasmi, mint aki ezt főállásban teszi. Ismételgeted magad, és olyan részletkérdéseken rugózol egymagad, ami kb. senkit sem érdekel.

Előzmény: Hínnnye a mindenit (75)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 79

Nem tudom észrevetted-e azt a fontos különbséget, hogy ha egy országot kompletten beveszünk az EU-ba, akkor az teljesen más, mitn ha más ország lakóit saját országunkba fogadunk be.

Mellesleg én nem igazán tudnám támogatni Törökország felvételét az EU-ba.

Előzmény: Gilice a gólya (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!