Keresés

Részletes keresés

rókafegyver Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4527

Én arra gondoltam, hogy pár nap átgondolása elég lehetne most és egy végső, többet elő nem forduló visszaengedéssel számára is nyilvánvalónak kell lenni, hogy vádjai nem valós dolgokon állnak. Indok lehetne, hogy végül is nekem írta amit írt, nem nektek direktben. Én azt érzem, hogy ez most fontos veszteség számára és ha visszakapná nem élne vissza a lehetőséggel. Ha mégis, hát akkor nincs más lehetőség.

Előzmény: defensio (4525)
defensio Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4526

pedig nem beszéltünk össze...........

Előzmény: python 357 (4524)
defensio Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4525

Más fórumcsoporttól eltérően nem került VÉGLEGES tiltásra.

A fegyveres moderátorok köztudottan próbálnak harcolni a fegyveres fórumozókért, kicsit (sokkal) engedékenyebbek. EZT használta ki , de piszkos módon!

 

....ne vegyétek el ezt a szórakozást az életéből..

 

Mi társadalmi munkában takarítjuk alólatok a kakit! Nem kellemes! Nem hálás dolog!

Ha még erre rátesz egy-egy juser, akkor az már végképpen szomorú!

A jelek szerint NEKI ez volt a szórakozása!

Már szóltunk többször is hogy hagyja ezt abba. Már ti is próbáltátok erről lebeszélni. Nem hatott semmi, SŐT a jelek szerint még vérszemet is kapott.

Ha most visszaengedem akkor feltehetően tovább fogja nyomni a gyalázkodást. Konkrét példa erre a legutóbbi, ugyan ezek miatt való két tiltása is. Használt?

 

Előzmény: rókafegyver (4523)
python 357 Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4524

Róka!!!...Hónapok óta cseszegeti a moderációt,- nagyon kemény és súlyos vádakkal illette őket!!!...

Olyan vádakkal,ami miatt más nickeket már rég rootaltak volna véglegesen!!!!!.....

Figyelmeztették vagy ötször,-hogy komoly büntit kap ha folytatja.....

Egy hónapot is kapott ezt megelőzően...

Nem tanult belőle!!!...

Erre ma beírta ezt,-ami ráadásúl totál igazságtalan volt, mert csak a saját egója vezérli a gondolatait!!!!!

Én azt mondom,-hogy jogos volt a hosszabb nyaralás a Kanári szigetekre!!!!...

Előzmény: rókafegyver (4523)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.14 -1 0 4523

Ezt ne tegyétek, értékes hozzászólások jellemzik évek óta. Mondhatni őstag. Amit nekem írt azt nekem írta és nem direktben nektek. Nem jól tette, le is írtam neki. De most őszintén kérem ne vegyétek el ezt a szórakozást az életéből, bármelyikünknek lehet rossz periódusa. Jelenléte alatt ha a sok évet és hozzászólást nézzük csak egy kis töredéknyi idő problémás. Jószándéku ember, kérlek még most az egyszer engedjétek vissza. Köszönöm.

Előzmény: defensio (4521)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.14 0 1 4522

Egyébként ez a topik az esetleges hibák kitárgyalására is alkalmas ebben igazad van. De fontos bakker a leírt és itt olvasható szövegkörnyezetben lévő nyílt késelések mellőzése. Tehát leírható, hogy valamiért xy moderátor pikkel rád, akár igaz is lehet. De nem vádolhatod másnapossággal, mert az olyan negatív asszociációra ad okot, hogy nem fogja benyelni. A vízzel nem öntjük ki a gyereket ha csak lehet. Van egy fentálló probléma ami nyílván nem ok nélküli részedről sem mert nem feltételezem a kitalációt,de a nem megfelelő fogalmazással meg ki is lövöd a problémád orvoslásának lehetőségét. De azért higgadt fejjel érezni kell a jóindulatot is, hiszen nagy büntit nem kaptál. Ennek is van oka nyílván, én az összeesküvés elmélet megdőlését látom benne.

defensio Creative Commons License 2018.07.14 0 1 4521

...A leírt szabályok korrekt(!)betartása..

 

A napokban hívtam fel a figyelmedet, hogy moderációs intézkedést érintő hozzászólást a Kérések, kérdések a fegyvermodikhoz topikban KELL megtenni, de ez tudtad, mert azt a SZABÁLYT már sokszor leírtuk.

Válaszod pökhendi, nagyívűen lesz@rod stílusú volt. Lenyeltem, mint sok minden már tőled.

Most megint linkeltél moderációs intézkedésről-nem intézkedésről és nyíltan MEGINT MEGVÁDOLTAD A MODERÁCIÓT  pedig már kaptál ezekért TÖBB tiltást is!

Most rókának címezve megint súlyosan vádaskodtál minden alap nélkül.

 

Nem mondhatod hogy nem nyeltünk (a moderáció) eleget tőled, nem mondhatod, hogy nem lettél elégszer figyelmeztetve!

 

Ősszel kérheted visszaengedésed a fegyveres topikokba. Addig a felbukkanó fikanickek is törölve lesznek!

Jó pihenést!

Előzmény: nedolaci (4519)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.14 0 1 4520

Ez a kutyás dolog nagyon érdekes. Magyar nyelvünk árnyalatnyi különbséggel szöges ellentétes dolgokat jelöl. Vagyis a kutyával él valaki jelenti azt, hogy családtagként, igaz barátként él vele a kutyája. De ha előtte lévő kommunikációban taglalták a szodómiát kutya és ember között, már mindenki erre asszociál. Ezért mayarul kifejezve már csak baxogatási, sértési szándék lehet ha ezt a szókapcsolatot használjuk. Sajnos most nincs kutyám mert el kellett altatnom, de nálunk is teljes jogú családtag volt. DE SENKI NEM ÉLT VELE ÚGY! Az általános béke okán kerülni kellene ezt a témakört a topiktársaknak. Baxátok meg ez óvoda középső ami itt megy☺

python 357 Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4518

😂....Na mégsem vagyok ki X-elve Nedo?......

Az általad hivatkozott hsz. majd akkor lesz kiradírozva,-ha a te 52045-ös postod is  törölve lesz,ami a kutyámmal kapcsolatos "gyengéd" ,-általad sugallt kapcsolatra próbált utalni!!!...

 

"Van neked hittársad is,-aki kutyával él"....nos ez a mondatod igencsak kétértelmű nemde?..

Poénnak szántad,-nem is haragudtam rád!..

Tréfásan válaszoltam,erre te felnyomtál a modiknál!!!????...

Csúnya fiú!..😂😂😂

Most meg álszent módon piszkálja a csőröd,-hogy miért nem törölték a modik????

Megmondom!!!!..

Mert belefér a (te postod után) annak a szónak a hangvétele...

Capísí???????......😉

 

És megint te találták meg elsőre szokásod szerint!!!!

 

 

Előzmény: nedolaci (4516)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.14 0 1 4517

Nedó mondhatod, hogy semmi közöm hozzá és igazad van. De pár gondolatomat megosztanám veled. Az életben minden téren úgy telnek a napjaink, hogy valamilyen szabályrendszer szerint élünk. Vannak akik hozzák a szabályokat és vannak akik ellenőrzik, hogy betartjuk vagy sem. Soha nem célravezető az ellenőrzési jogkörrel felruházott embertársainkat az állandó miértekkel bombázni. A munkájukat miután emberek, csak a szubjektumuk alapján tudják végezni, mert ha robotok lennének csak az objektív ítéletük lenne beprogramozva. Tehát törekednek az objektív szemléletre, de bejátszik a pillanatnyi érzés amit kiváltott az írás tartalma, az előtte történt szóváltásokból megmaradt tüske stb. Nzd ezt úgy, hogy előfordul az az eset, hogy a rendőr tilosban megállásért figyelmeztet, másnap meg ugyanezért jól megbüntet, mert érték részedről, mások részéről, otthonról hozott behatások. De egyben biztos lehetsz, hogy ha állandóan kioktatod, elfogultsággal vádolod az eredmény csak a mindennapi, mindenért büntetés lesz. De szerintem ezt tudod magad is. Ne legyen a célod a kitiltás, jobb ha velünk vagy.☺☺

Előzmény: nedolaci (4516)
python 357 Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4515

:))))......Nem lesz robbanás defensio!....

Előzmény: defensio (4514)
defensio Creative Commons License 2018.07.14 0 3 4514

Nem voltál megemlítve!

Erre most beírsz görbült szájjal, hogy megint te vagy a hibás?

Ha véletlen nem vagy benne valamiben - be kell írni egy kezdő löketett - meglegyen a mai robbanópont is?

 

De úgy a helyes ha azt is kijelenthetjük, hogy mindannyiótok (akinek nem inge...) nem különb a deákné vásznától...

 

Szóval az itteni csoportterápia jóóó, de jobb lenne ha a tornatanár után loholnátok a mai napon és kint lődöznétek.......

Előzmény: Putyika007 (4513)
Putyika007 Creative Commons License 2018.07.14 -4 0 4513

És ebben az újabb balhéban megint csak Putyika007 a ludas, ahogy azt már megszoktuk (meg állítják néhányan az igazi bűnösök közül)?:-(((

Előzmény: defensio (4505)
nedolaci Creative Commons License 2018.07.13 -1 0 4512

Bocs!Igazándiból csesztetést írt,de azt hiszem nem hibáztam nagyot.Sem mondandóját tekintve ,sem pedig stilisztikailag.

Előzmény: defensio (4505)
python 357 Creative Commons License 2018.07.13 -8 0 4511

Nyílván nem fogsz vàlaszolni,mert ki vagyok X-elve úgye?....:))))

Előzmény: python 357 (4510)
python 357 Creative Commons License 2018.07.13 -8 0 4510

"Ketten anyáztak"....ne légy nevetséges!!!...

De ha volnál szíves elolvasni,amit defensiónak írtam alant!...

Az X-elésed meg nem hiszi el senki......;)

Előzmény: nedolaci (4508)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.13 -8 1 4509

Ha valamit félreértelmeztem bocsánatot kérek. Nedót próbáltam védeni, mert nem tűnt fel, hogy a szövegkörnyezetből más is kiolvasható. Kimaradok ebből, Ti dolgotok ezt kitárgyalni.

Előzmény: defensio (4505)
nedolaci Creative Commons License 2018.07.13 -1 8 4508

OK! Már értem!Az volt a baj,hogy olyan oldalhoz szóltam hozzá,amin ketten anyáztak.

Ígérem,ezentúl jobban figyelek,még az X-elt palik ügyködésére is.

De kérlek segíts!Mondj egy kevéssé szigorúan kötött oldalt (köreinkben),ahol valamelyikük épp' nem torzsalkodik! Előre is köszi! ;-)

Előzmény: defensio (4505)
python 357 Creative Commons License 2018.07.13 -9 0 4507

Már bocs deffenzió, de gyalázkodás csak nyíltirányzék részéről volt!!!!...

Feltette egy nemrég vásárolt versenypuska fotóját egy csipkelődő megjegyzéssel irányomban!!....

Erre én feltettem a négy ugyanolyan puskám fotóját ami totál kiverte a biztit nála....

Megvádolt,hogy fotoshop,tehát hazugnak titulàlt gyakorlatilag..

Erre írtam hogy nézze meg az adatlapomat,ott szerepelnek a puskàk felsorolva.(Pár posttal később egyébként egy ma készült képet is készítettem a puskákról.

Erre írta azt a gyalázkodó személyeskedő hszt. aminek kértem a törlését, és amit töröltek is..

Nyíltirányzék egyébként rendszeresen dúrván beszól (nemcsak nekem),nyílván kompenzál, gyakorlatilag fikanick jegyeket viselnek magukon a postjai!!!

Ez könnyen ellenőrizhető....

 

Előzmény: defensio (4505)
nedolaci Creative Commons License 2018.07.13 -1 8 4506

Nagyon szépen köszönömszépen! ;-)

Nemtom,tényleg(!)nem tudtam visszanézni,mert addigra el is tűnt a hsz.Igen gyorsan míködött a kollega!Gratula!Na mindegy is.Így történt.;-)

 

 

Előzmény: defensio (4503)
defensio Creative Commons License 2018.07.13 0 9 4505

Rókafegyver ne keverd a kakit!

Ezt írta be pont pyton és nyilt _irányzék vitájának/egymás gyalázkodásának kellős közepén:

Hihetetlen,milyen palik futkosnak szabadon!

 

Törölte a modi a személyeskedést és joggal feltételezhetően nedolaci epés megjegyzését is ami ugye nem áll tőle messze ilyen csörték alkalmával, és ezt írta (nedolacitól idézve:) hogy hagyják abba egymás basztatását!

 

Tehát hol van ebben a migránsok tetteit leplező moderátori lepel???

 

Tényleg be kellene fejeznetek hogy meggondolatlanul élesen kifakadtok, felháborodtok, félremagyaráztok!

 

 

Előzmény: rókafegyver (4504)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.13 -9 2 4504

Németországban lecsukták az embert aki levideózta ahogy a migráns leszúrta az anyát és levágta az 1 éves kislány fejét. A vád, rossz színeben tünteti fel a bevándorlókat azzal, hogy feltette a facera. Sajna ez ma így van, ne a modikat hibáztasd.

Előzmény: nedolaci (4500)
defensio Creative Commons License 2018.07.13 -5 1 4503

Na akkor mivel nem vagy hajlandó a helyén kérdezni:

 

Megnéztem és azért lett törölve mert egy csörte kellős közepén beszúrtad azt a mondatot. (link nélkül).

Bármelyik vitatkozó felé szólhatott odavágóan! A kolléga totál helyesen járt el!

 

Ha nem írtad volna nemrég még egyszer be ugyanazt az offolóba, DE most már a linkket is mögé írva, akkor el is hinném talán hogy nem tudod miről van itt nagybaszó!

Így csak megint a moderáció piszkálása ami lejön írásodból.

 

Választ megkaptad, téma lezárva!

Előzmény: nedolaci (4502)
nedolaci Creative Commons License 2018.07.13 -1 8 4502

???? Oda kellett volna írnom?Bocs!

Szerintem nem fontos,csak nem értettem miért tűnt el a bejegyzésem,amíg átöltöztem.(nyár van-percekről van szó)Valami technikai okot sejdítettem. Csak most értem haza és meglepetten olvastam az "elbocsájtó szép üzenetet"Tényleg nem értettem az okát!De ez már meg sem lep!   Bizonyára bennem van a hiba!Nem tudok a percenként változó sorok között olvasni. (?)

Előzmény: defensio (4501)
defensio Creative Commons License 2018.07.13 0 0 4501
Előzmény: nedolaci (4500)
nedolaci Creative Commons License 2018.07.13 -1 7 4500

T.Moderáció!

Kaptam tőletek egy törlési értesítőt,melyben felszólítotok,hogy hagyjuk abba egymás basztatását.

Nem értem,én mikor hol és kit?

A kutyához nem szóltam,az offolóban próbáztam hangot adni megdöbbenésemnek!Egy újmagyar bemegy az önkormi irodába (ahonnan eddig a segélyeket kapta)és leszúrkálja az ott dolgozó 3gyerekes nőt!)

Szerintetek ez nem felháborító,vagy csak én ne háborogjak,esetleg csak itt nem szabad ilyesmiről írni?(Azóta országos hír lett és gyűjtést  rendezünk az árváknak!)Miért?Ez napi POLITIKA?Vagy ????

python 357 Creative Commons License 2018.07.11 -9 0 4497

:)...Ezt tanácsoltam neki én is!!..

Hiábavaló cicaharc ez a modik szemében.....

 

Előzmény: rókafegyver (4496)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.11 -8 1 4496

Python- Nedo ebből baj kerekedik, kerüljétek egymást. Csak jó tanács!

python 357 Creative Commons License 2018.07.11 -9 0 4495

Álljunk le,-mert a modik megúnják...

Nézz rá a léges moderációra...😉

Sosem voltam a köreidben egyébként...:)

Azt a Hunort ne értsd félre...de már bánom nagyon!!!...;)

 

Előzmény: nedolaci (4492)
nedolaci Creative Commons License 2018.07.11 -1 9 4492

Setét elméjűséged határtalan!De!Ez (sem) esetedben már cseppet sem lep meg. Python!Távozz a köreimből!(jó messze!!)

Előzmény: python 357 (4489)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!