Keresés

Részletes keresés

abba ne hagyd Creative Commons License 2015.10.14 0 0 647

Kezét csókolom miháj bá!

Kacsónak nem nevezném a sütőlapátnyi kezemet, nem is jellemző, hogy férfiember csókolgatná, de egye fene! Itt a kezem, nem disznóláb! :D

 

A potrohos hörcsögképű úriember nálam nem pálya, minthogy a kis felesége sem. Hogy az asszonyka  helös lenne - hát kérem, az ízlés vagy ízlésficam kérdése. Meg kőne nézni smink nékű! :D

Hogy az ágyban ki döngeti Timikét, hagyjuk. :P

Tudjuk, ő legalább olyan heves szerelemmel szereti a potrohost, mint annak idején Fannika imádta a nála 65 évvel idősebb Faludit vagy Faludyt.

 

Nekem 8 hogy mit adnak a TV-ben, már leszoktam róla.

Előzmény: Törölt nick (645)
eS Té eS Creative Commons License 2015.10.14 0 0 646

Néha már azt várom, h kiderül : Palácsik, azaz Vajna Timea Orbán balkézről született leánya : így érthető lenne, h Vajna megkapta a kis Király lányának kezét, majd a két éves hűségidő lejártával, most kiosztásra kerül a fele királyság is.

Először a Kaszinó biznisz, most a Tv2... mire lehet még vajon szüksége Andy bácsinak?

Talán tervezi a következő hiper szuper szar Terminátor filmet, és kell egy tévé, ami biztos leadja és promotálja?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.13 0 0 645

Na végre má aszittem sose gyün vissza, csokulom a kacsóját

Mia problémája az andivajnáva, ha van? Öntse ki a lelkét.

 

Szerintem nem mozog azért olyan jólaz andy mert olyan potrohos egy fickó. Bár lehet az ágyba igen, igen, azért van vele a helös felesége is. a Tévének csak jó lesz szerintem mert majd lesz sok amcsi film két Orbán interjú közt, hogy az egyensúly megmaradjon. Az fontos.Kell a gógyi.

Előzmény: abba ne hagyd (644)
abba ne hagyd Creative Commons License 2015.10.13 0 0 644

Megvan a szerződés: Vajnáé lesz a TV2   

Még a héten bejelentik a felek a TV2 újabb tulajdonosváltását. A vevő nem meglepő módon a kormányzati körökben jól mozgó Andy Vajna.

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.07 0 0 643

kiaz aki szólt nem tudod ez már hányadik világvége és mégis elhiszed, amikor lemész a sarokra és felnézel a toronyra ahol három fekete macska kering de a felsóhajtás persze nem úgy adja ki mint gondolod, hiszen sárgák azok és a lebegés esszenciális sarokköveire támaszkodva sem mindig érthető ez számodra viszont úgy jelenhet meg a felsőbb utasítások halmaza felől mint jótevők kivánalmainak görbe tükre ahol nincs és nem lesz zenél mély hangon amiben a sohasem homályos fülkéinek ködös lámpaoszlopai sírnak véget nem érő éjszakákon át csak neked és tényleg hidd el ez nem egy domb mögött rejtőzik, eljön ha el kell jönnie nem bújhat el lassan lopakodik feléd csak halkan hallod csak éppenhogy..

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.25 0 0 642

:DD

 

Előzmény: Morningstar014 (641)
Morningstar014 Creative Commons License 2015.09.25 0 0 641

No de ex-klántársam! Aszt hittem, szereted és érted is a viccet.:) Kár erőltetni eszt a direkt rossz helyeszírászt Szmeagood! XXD

Előzmény: Törölt nick (638)
Zacc/KV Creative Commons License 2015.09.24 0 0 640

Kicsit vegyél vissza a lendületből.

 

Köszi

Előzmény: Törölt nick (638)
RökütebröG Creative Commons License 2015.09.24 0 0 639
Bátorkodom megjegyezni, de csakis azért, mert kromoszómáim 2 lábbal a Földön állnak, ellentétben a ... Khm... Omár sehogyan sem illik a foci-sör kontextusba, még megengedően tovább gondolva sem, még Faludyval magyarítva sem. Sokkal inkább a skót balladaköltő, Robert Burns, aki a szegényebb nyelvi eszközökkel rendelkező végtaghiányos kromoszómájú egyedeknek is jó segítséget nyújthat abban, hogy a sörfogyasztás ne csak a focival való kontextusra korlátozódjon. Ratajjal viszont mélyen egyetértek.:)
Előzmény: Dodona_ (637)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.23 0 0 638

jaj , de vicces , beszeg mikor , majd azok a rohadt terroristák itt fogják csinálni a banzájt akk , legyen nagy a pofád és igen illuminállti:DDD

Előzmény: Morningstar014 (628)
Dodona_ Creative Commons License 2015.09.22 0 0 637

Írhatnék épp a foci-sör kontextusban is, de az sajnos a topikközönség kromoszómásan meghatározott felét leginkább a Manolo Blahnik reklámok irányába tolná. Pedig hát, Cerezo, Falcao, Socrates, Zico, Eder, ó, édes istenem!

 

(S az Augustiner Helles, vagy a Rychtár Rataj filozofikus gyönyörűségeit még említeni sem mertem.)

 

 

Másrészt, ahol a B-közép szellemisége a felsejlő útirány, ott ez már bizonyára csúnya, elítélendő sznobizmus lenne. Sőt, a fényes jövővel szembeni bizalmatlanság, az ESZME megtagadása. Mer' hisz a foci, mint már tudjuk, az maga a STADION, meg a "k.anyád!" (bárki is legyen épp az ellenfél), nem más, a sör pedig a borsodi kukoricás.

 

 

De Khajjám nagyjából mindezeket régebben, s szebben megírta ám. 

A Faludy fordítást ajánlom, még akkor is, ha netán a fordító titulusa mostanság épp "nemzetidegen", vagy mi a lóf.

Előzmény: Törölt nick (635)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.22 0 0 636

Művész úr, gyodamentes, kellemes, illuzórikus álmokat kívánok a háremében!

Előzmény: Dodona_ (634)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.22 0 0 635

Jólvan fiam, a svéd lányok. Hm. Nem volnál egy kicsit te történelem-szexualizált terelőgép? Olyan lököm a sódert, hátha lesz nézőközönség is? Eh, hagyjuk ezt, ami nem való ide az nem való na!:)

Csak a friss ropogós vegyes saláta!

Előzmény: Dodona_ (620)
Dodona_ Creative Commons License 2015.09.22 0 0 634

Akkor írj verset mézízű mellekről. Vagy nem a valamitmondás illúziójáért alakult ki a művészet? :)

Előzmény: Törölt nick (633)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.22 0 0 633

Nem élvezted?

Részemről befejezve, visszatérhetünk a semmitmondásba kun leány. :)

Előzmény: RökütebröG (629)
Dodona_ Creative Commons License 2015.09.22 0 0 632

A híres szárászföldiekkel egyes-egyedül csak a gurkhák és a zuluk versenyezhetnének.

Meg persze Leonidász, de ő sajnos már meghalt, mert árnyékban harcolt.

Előzmény: Törölt nick (625)
Dodona_ Creative Commons License 2015.09.22 0 0 631

A Marosmentigepidatöredék leányt? Pedig csinos bicikli szakértő ... :)

Előzmény: RökütebröG (630)
RökütebröG Creative Commons License 2015.09.22 0 0 630

A gepidát kihagytam. ;)

Előzmény: RökütebröG (629)
RökütebröG Creative Commons License 2015.09.22 0 0 629

Pontosan, "a jövő meg egy bazi nagy úthenger". Mit is akarsz hát megbeszélni itt, egy játékoldal fórumán, mikor tömegesen vannak ilyen-olyan kirobbanó feszültségből táplálkozó fórumoldalak pro és kontra menekült témában, gondolom az index fórumon is.

Nem tartozik ide, ahogy dodona vágyálmai világbékeegyesítő túrórudi-maláj-svéd-japán-masszáj-kun-orrszarvú "Make love, not war!" kontextusban sem. Görbetükör decubitusáról nem is beszélve.

 

(Mellesleg, minek is a menekültekkel foglalkozni, mikor az én ezer lelkes kis magyar falumban teljes karantén volt ma reggel, mert magyarok üldöztek magyarokat, lövöldöztek, elmenekültek, mert raboltak másik magyartól, és valszeg ebből éltek, mert beismerés helyett szép nagy autóikkal, szép nagy autókat törtek. A többi magyar meg emiatt nem mehetett iskolába, munkába. Mert ilyen magyarok is vannak ám, s ez legalább akkora probléma, mint a hajléktalan, beteg, öreg, szegény, átlagos, kétkezi munkás magyar meg- és nembecsülése. Mert én azt gondolom, hogy a közöny, a belefásulás mind annak a következménye, hogy minket magyarokat a mi magyar vezetőink játékbábuként kezelnek sok-sok év óta, minden vezetőink, minden vetületben.:))

Előzmény: Törölt nick (619)
Morningstar014 Creative Commons License 2015.09.21 0 1 628

illuminálti, - ja - sok volt a kannás bor megin' ?:)

 

Hát így megértem, hogy nehéz együtt vágtatni. XD

 

Előzmény: Törölt nick (626)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 627

:DD

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 626

illuminálti

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 625

nem tom ,hogy mér nem lehetne kinyírni az összes rohadékot , beszeg mikor az olaj volt a cél akkor amerika ott volt a szárászföldi csapatokkal is , de lehet , hogy  illumináli:D

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 624

röhej ember ez az szánalmas ez az europa  beszarás  

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 623

na  és most mi van azzal az edzővel akit felrugodt  a petra?  hát ember ez már szánalom  miközben a spanyolok viperával ütik az arra  menő menekülteket , addig a a magyarhonban elgáncsolt emigráns hős lesz :DDDDD

Kredencc Creative Commons License 2015.09.21 0 0 622

 

Az hát !

Simicska is megmondta... :))

Előzmény: RökütebröG (621)
RökütebröG Creative Commons License 2015.09.21 0 0 621
Veiszer Alinda az előbb megkérdezte a hírtévén Nagy Kriszta Tyereskovát, hogy Orbán Viktor geci?!
Dodona_ Creative Commons License 2015.09.21 0 0 620

Miháj bácsi kérem, a svéd lányokat ki tetszett hagyni! :(

 

Pedig mily hív szövetségesei valának jó Bethlen urunknak az mi jó keresztyén határainkra folyton rátörő beste pápista, lópofájú brüsszeli csipkeparókás Habsburgok ellenében.

 

 

Ama Rudit meg ne nagyon bántsa kend, miatta települ vissza a kalandvágyó londoni ifjúmagyarlányság! Ez hétszentség, egész kormányiroda alakult a kampánytúrójára! :P

Előzmény: Törölt nick (619)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 619

Azért tetszik ám a finom szexuális el-terelgetés a témától. Kár hogy olyan az egész mintha görbetükör kun leány lenne az alany akit fel-fektetnek. Pedig milyen kis intelligensnek tűnt, de hogy aztán..meg a túrórudival is, juj..mi lenne itt. Olyan izgalmas és ártatlanul szűzies téma ez az egész. Fuj fuj..Ulraliberális fertő.:P

 

Kun-maláj-japán lányok rázzátok!:D

 

Sokáig tartott idáig eljutni, de ez már majdnem elérte a régi fórum primitív színvonalát.;)

Komolyan némi nosztalgikus remegés is elfogott.

 

 

Abba ne hagyd drága kis magyarom..írhattam én volna a legvérmesebb összeesküvés elméleteket, cirádás magyarkodást semmi problémád nem lenne vele. Csak jól kell csomagolni. Ehhez értenek odafent a finkelsteini laborban is. Találtál érvet hogy beleférjen. "A téma idevaló." Vered az asztalt értelmetlenül.

Nekem nincs bajom a menekültekkel..csak..csak NE gyertek!Nekem csak az olyanokkal van bajom, de ezek ilyenek.

Ez az álszent fostalicskázás már megbocsáss, akkor inkább a náci, mint a aki csak nézte mit tesznek a nácik, de mindig volt kifogása. Mit akarsz te megbeszélni itt? Mit? :)

Egy porszem vagy, egy fura nyelvvel az ajkadon, egy törpe kis országban.

A jövő meg egy bazi nagy úthenger.

Előzmény: abba ne hagyd (618)
abba ne hagyd Creative Commons License 2015.09.21 0 0 618

"No, pont ezért mondtam, h ez a vita nem egy kvízoldal fórumára való." 

 

No, ezt én még most sem fogom fel, hogy ez a téma miért rosszabb az eddigieknél.

Nem gondolom, hogy majd itteni barátságok fognak megszakadni amiatt, hogy egy kvízoldal fórumán - történetesen itt - megy a vita a menekült-témáról. Mert ez közügy. Lehet érzelmi alapon vagy értelmi alapon hozzászólni. Egyet nem lehet: közömbösnek maradni.

Itt vélemények hangzottak el, egyáltalán nem szabadult el a pokol, más oldalakon vannak sokkal cifrább hozzászólások.

De felőlem a témát jegelhetjük is. Majd akad másik.

Tán valakit jobban érdekel az üzekedés.:P

 

A "ki a magyar"-hoz írt kis előjátékod tetszik. Kár, hogy kisebb betűmérettel és halványszürkével (vagy mi) írtad. Valóban céloztam erre, hogy a történelem során bizony keveredtünk, ilyen értelemben nincs "tiszta magyar". Csak nem mentem vissza ennyire a múltban. 

A magyarnak lenni - amit miháj bá említett - nem ebből a szemszögből vizsgálandó.

 

 

Várom az üzekedésen kívüli témaválasztásodat, hátha kapós lesz.:)

Előzmény: Dodona_ (614)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!