Keresés

Részletes keresés

arandria Creative Commons License 2013.12.03 0 0 234

Köszönöm Irmuska, a jókívánság mindig jókor jön! :)

Irmuska5 Creative Commons License 2013.12.02 0 0 233

Kedves András! Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Neked Boldog Névnapot erőben, egészségben drága családod körében!

Puszi: Irmuska és Józsi 

Előzmény: arandria (232)
arandria Creative Commons License 2013.12.01 0 0 232

Köszönöm a gratulációt, nektek is szép napot kívánok!

az365a Creative Commons License 2013.11.30 0 0 231

Kedves András!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk szeretettel:

Éva és Laci

tenzia Creative Commons License 2013.11.30 0 0 230

szia-szia mindenkinek

őrőmmel látom hogy megvagytok.rendszeresen olvaslak benneteket .... mármint ha irtok valamit. 

kamilla a városotokban igen zajlik az élet.

 Andrásnak boldog névnapot kívánok.

nálunk csend van. minden rendben is van.

ágnes

aratoga Creative Commons License 2013.11.30 0 0 229

Sziasztok!

 

Örömmel látom, hogy jelentkeztetek. Rajtunk is múlik, hogy ha nem is szeretjük annyira ezt az új fórumot, de ne hagyjuk , hogy ennyira ellaposodjon. Nekem nagyon hiányzik, hogy nem hallunk egymásról, hiányzik a kis fecsegés, tere-fere.

Évikém! Gondoltam, hogy ezerrel Nagymamázol, és főleg igy karácsony előtt összetornyosulnak a tennivalók.

Kamillám! Hiányoznak a beszámolók a kirándulásokról, szoborkeresgélésekről, felfedezésekről.

Pankáékról nem tudok semmi újat, Károly jó ideje most nem jelentkezett a facebookon. Lehet, hogy kórházban van.

 

Nekünk rengeteg tennivalónk volt az elmúlt hetekben a barátnőm lakásának eladásával, felszámolásával kiürítésével. Az örökösök még az orrukat sem dugták ide. Az adásvételit is egy ügyvéd hozta-vitte. Egy ellenszenves kis rüfkének lett eladva a lakás. Mi in téztük a felszámolást a hivatalos dolgokat meghatalmazással, a nullás igazolásokat, a szolgáltatókkal az intézni valókat, a tartozások rendezését, stb. Rengetek mérgelődéssel persze. Na, de vége, elintéztük.  

Gáborral is gondok vannak, de nem szeretnék most itt írni róla.

A lábacskáim is sajna nem elég, hogy nem szépek, de még fájnak is, nem is kicsit, nagyon!!!

 

Szép hétvégét nektek, ez már advent első vasárnapja lesz.

 

Jelentkezzünk, írjunk gyakrabban!!!!!!

 

puszi mindenkinek

Gabi

Kamillamami Creative Commons License 2013.11.30 0 0 228

Évikém! Jó, hogy jelentkeztél, gondoltam, hogy gyerekezel. Azért jó lett volna, ha egy pici időre útba tudsz ejteni egy kis dumcsira. A facen néha csetelünk, de valamiért ez a topik nem nyerő úgy tűnik, senkinek.

Én buzgón kézimunkázom, az idő szorít, Pankáékról én sem tudok. Különösebb esemény nem történt, ritkábban járok mostanában Pestre is, az utóbbi időben

sokat gondoltam rád, mert 40 éves a városunk Liszt kórusa, gyönyörű koncert volt a templomunkban, a vendég pedig a celli Liszt kórus volt. Ezen kívül valamelyik este egy órás film volt az ATV-n mindazon helyekről, beleéértve a Ság hegyi pincéket és a környező településeket is, ahol  veletek jártunk. Nagyon jó volt feleleveníteni a sok szép élményt.

Ebben a hónapban a kirándulásunk Pestre korlátozódott, sok új látnivaló és szobor van.

Millió puszi mindkettőtöknek: Kamilla

Előzmény: az365a (227)
az365a Creative Commons License 2013.11.29 0 0 227

Szervusztok!

Közel két hétig unokáztam: Először Diósdra mentem két hete vasárnap a beteg gyerekekhez, aztán három nap múlva lehoztuk az ikreket Cellbe "utókezelésre". Sajnos, mire vasárnap jöttek értük, Zoé belázasodott és betegen ment haza. Így továbbra sem mentek oviba, de bébiszitter már volt. /ő se volt két hétig, ezért kellettem én/. Miután a lányokat leadtam, hoztam Benit, akinek az anyukája Pesten volt továbbképzésen. Ma vittem vissza Pestre és mentek együtt haza - Dalmika is ment -Debrecenbe. Szóval most nekem jön a pihenés ideje:-))

A lakás romokban, vagyis minden csupa kosz. De energiám kétszer nem lesz takarítani karácsonyig, így egy kicsit várok még a nagytakarítással.

Nem mondom, hogy a topon vagyok, de majd csak kipihenem magam. Ebben a két hétben a kézimunka sem ment. Szóval lenne tennivalóm bőven, de majd lassacskán.

Ti hogy vagytok? Azért egy beszámolót eresszetek meg, úgy hiányzik a régi fórum, a franc se tudja, miért nem tudom ezt megszeretni! Pankáékról tud valaki? Néha a facebookra felpillantottam, de ott se láttam őket, igaz, titeket sem.

Puszi: Éva

arandria Creative Commons License 2013.11.20 0 0 226

Sziasztok! Már napok óta csak ügyet intézek, tele a hócipőm vele. Talán tudjátok, hogy tavaly meghalt egy barátunk, az örökösök Németországban élnek, és minket kértek meg, hogy segítsünk a lakás eladásban, meg a szükséges igazolások beszerzésében. Most voltam harmadszor az Elműnél, és még mindig nincs vége, holnap megint vissza kell menni, negyedszer is. A lakás kiürítésével is gondok vannak, senkinek nem kell az ott lévő bútor, pedig jó állapotú. De van egy jó hírem is, ma levizsgáztattam a kocsinkat!

tenzia Creative Commons License 2013.11.17 0 0 225

sziasztok

 Éva aranyosak a kicsik.láttam őket a tv-ben.ahogy olvasom zajlik az élet mindenkinél-nálunk viszont csendben megy minden.

szép és kellemes hetet.

pénteken pesten voltunk mert a húgom jött haza angliából de mi nagyon hamar értünk ki.ezért köbánya végállomásra bementönk és szétnéztönk a kökiben.sikerült vennem egy táskát.és hazajöttünk. ennyi.

az365a Creative Commons License 2013.11.15 0 0 224

Szervusztok!

Mint már sokszor, most is megszólalt a telefon és borult a programom. Betegek a héten a kicsik és Evelin reményei szerint a hét végére rendbe jönnek úgy, hogy "utókezelésre" leadják őket Cellbe. Így a jövő hétre tervezett sógornőlátogatásomat előre hoztam és ma elutazom Öttevényre. Igaz, nem leszek ott  napig, mint ahogyí terveztem / gyerekkori osztálytársakat akartam egy nap meglátogatni/, de legalább a sógornőmmel beszélgetek egy jót. Az idén aztán már úgysem megyek.

Szóval a jövőhéten lesz két lányom, az utána lévőn meg egy fiam - akkor meg Beni jön.

Remélem, mindenki jól van, puszillak Benneteket!

Éva

Irmuska5 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 223

Sziasztok!

Tegnap délután nagyon szuper volt a Nótaolimpia! 42 teljesen új magyarnótát hallgattunk meg, amit 42 énekes adott elő. Ez a VII. Nótaolimpia volt, amit 4 évenként rendeznek meg, de én még csak most voltam először.A végén a 6 legjobb nótaszerző,valamint a legjobb női és férfi énekes kapott kupát. Aki szereti a magyarnótát, az jól szórakozhatott.

17-én megyünk a Dumaszinházba: Duma Aktuál-Hadházi László,Kovács András Péter,Litkai Gergely,Lovász László.Remélem jókat nevetünk. 20-án az Operettszinházba van jegyünk a Csókos Asszonyra, amit nagyon várok. 

Puszi: Irmuska,Józsi

Előzmény: Irmuska5 (222)
Irmuska5 Creative Commons License 2013.11.09 0 0 222

Sziasztok! 

Nálunk zöldségleves és töltöttkáposzta volt az ebéd, lúdláb sütit sütöttem desszertnek, de Böbe hozott még egy tányér fánkot is :))Holnap ugyanez lesz, csak csontlevest főzök,ugyanis korán ebédelünk, mert vasárnap fél egykor indulunk a Nótaolimpiára a Ferencvárosi  Műv.Központba, ami este 10-ig tart.

Puszi:Irmuska, Józsi

Előzmény: az365a (221)
az365a Creative Commons License 2013.11.09 0 0 221

Szervusztok!

Irmuska, köszönöm az együttérzésedet!

Nálunk borsóleves volt némi apróhússal és sajtos, szalonnás tészta. Finom volt, levest holnap sem kell főznöm:-)))

Szép hétvégét mindenkinek!

Puszi: Éva

aratoga Creative Commons License 2013.11.09 0 0 220

Sziasztok!

 

Köszi az együttérzést, kicsit már jobb, kenegetem, pihentetem.

Egyszer már volt hasonló, akkor a kádból kiszállásnál rúgtam bele az öntöttvas kád szélébe.

 

Jó étvágyat a finom ebédhez, nálunk csülkös bableves, sajtos, tejfölös lángos a menű!!!!!

 

puszi

Gabi 

Irmuska5 Creative Commons License 2013.11.09 0 0 219

Gabikám!!Évikém!!

Jobbulást a Lábujjatoknak!!Együttérzek Veletek,így már én is jártam!!

Puszi: Irmuska

Előzmény: az365a (218)
az365a Creative Commons License 2013.11.08 0 0 218

Gabika!

Rokonlelkek, ha találkoznak! A múlt héten, hogy itt voltak a kicsik, egyik éjjel - wc-ről visszafelé a szobába - úgy belerúgtam a kiságy lábába, hogy ugyanúgy jártam, mint te:-((( Még mindig nagyon fáj, persze kék-zöld-lila lett az egész környéke, bedagadt, vizesruháztam 4-5 napig. Orvosnál nem voltam, úgyse tesznek vele semmit. Én is azt mondtam - nincs elég baja a lábamnak így is /a fájós jobb lábammal történt a dolog./

Együttérzek!

Puszi: Éva

aratoga Creative Commons License 2013.11.07 0 0 217

Sziasztok!

 

Mi is 1-2 hete emlegettük a tárnoki bulit. Nagyon jó volt.

 

Képzeljétek, egy rossz "balerina" mozdulattal úgy belerúgtam a botomba járás közben, hogy vagy megrepedt, vagy eltört a kisujjam. Ez tegnap volt, most jó duci és sötétkék, ráállni  nem tudok :-(

Nincs elég bajom így is......

 

Nektek több szerencsét, szép estét, puszi

 

Gabi 

az365a Creative Commons License 2013.11.07 0 0 216

Nagyon-nagyon jó volt. Mi is megemlékeztünk róla, Laci révén - hogy ő meg éppen kórházban volt, szegény.

Irmuska5 Creative Commons License 2013.11.07 0 0 215

Sziasztok!!!

Ma egy éve volt a tali Tárnokon!!!! November 7-én! De jó is volt!!!

Puszi mindenkinek!

 

Előzmény: Irmuska5 (214)
Irmuska5 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 214

Szia Károly!!

Névnapod alkalmából Isten éltessen sokáig erőben, egészségben, kedves családod körében!!!

Puszi: Irmuska,Józsi

tenzia Creative Commons License 2013.11.05 0 0 213

kellemes hetet mindenkinek.

irmuska nálatok pörög az élet .remek unokáid vannak.

évaszintén pörög.

kamilla meg megy ahová csak tud.anyukád jól van?

gabi mikor lesz kiállitásod?

pankáéknak jö egészséget kívánok. mi jól vagyunk.csendesen zajlik minden de igy van ez jól.

aratoga Creative Commons License 2013.11.04 0 0 212

Szia Irmuska!

 

Nagyon örülök, hogy jelentkeztetek és hallunk rólatok. Igaz, Kingáról már régen írtál. Hogy van a kis tündérlány? 

Küldtem neked egy emailt, ha nem érkezett meg, jelezz vissza légy szíves, mert akkor valami rossz.

Jó lenne összefutni egy kis beszélgetésre. Egyébként mi is jártunk Tárnokon, de akor nem ott voltatok.

Egyszer András elment , hátha talál gombát, de egy szem sem volt ott, ahol együtt találtátok azt a rengeteget, másodszor én is voltam, mert mentünk egy hétvégi kirándulásra,  és mi vittünk egy tárnoki ismerőst, aki szintén jött bulizni.

 

Irmuska! Mindenképpen jelezz vissza légyszíves, hogy elment-e az email!

 

Sok-sok puszi mindenkinek!

 

Gabi

Irmuska5 Creative Commons License 2013.11.03 0 0 211

Sziasztok!

Sziasztok!

Mostanában alig gépezünk, mindig úton vagyunk, vagy nekünk van vendégünk. Anikóék Zalakarosról jövet bejöttek hozzánk Tárnokra csütörtökön és pénteken mentek el.  Kedden mi is majdnem bementünk Éváékhoz,csak nem volt jó az időpont, pontosan akkor vitték az ikreket a szülők haza./ Mi Rábahídvégen a temetőbe voltunk, ott mentünk el a celli elágazásnál/ Tegnapelőtt Budajenőn voltunk a temetőben, tegnap Tárnokon.Az én halottaimra elmúlt vasárnap emlékeztünk,ugyanis a férjem halálának az évfordulója is akkor volt. Gabikám a lakást ha keresi valaki ajánljuk, hiszen sose lehet tudni. 

Pankáékról mi sem tudunk semmit, reméljük  jól vannak.

Ma nem kell főznöm / A héten,nagyon sokat főzőcskéztem/ Zoliékhoz megyünk ebédre.

Puszi: Irmuska, Józsi

Előzmény: aratoga (205)
arandria Creative Commons License 2013.11.01 0 0 210

Éva, a belépés alatt van egy olyan kocka, hogy maradjak bejelentkezve. Ezt valószínűleg beixelted, ezért lett egyszerűbb a belépés.

Írtam neked egy privát üzenetet is!

Előzmény: az365a (209)
az365a Creative Commons License 2013.11.01 0 0 209

Szervusztok!

Képzeljétek, ma először nem kellett külön bejelentkezni ahhoz, hogy levelet írjak. Nem tudom mire vélni a változást, de jó lenne, ha így maradna!

Gabika! A birssajtot megcsináltam, most szárad. Az íze nagyon finom lett, remélem, majd másnak is ízleni fog!

űAndrás! Gabi mondta, hogy erre fogsz jönni vonattal. Jó lett volna, ha beugrasz, majd jövőre úgy szervezzük!

Mi is megjártuk a szeretteink sírját, meg nálunk is itt volt a sógorom a fiával. Meg régi celli ismerősökkel is találkoztunk a temetőben, meg is hívtuk őket hozzánk egy kicsit beszélgetni.

Hanna még itt van - a kicsiket kedden visszavitték - őt vasárnap én viszem haza. Holnap nagy monopoly csatára készülünk. mini mum 4 óra egy ilyen játék, de ezt Hanna mindig kiköveteli, ha itt van.

Egyébként jól vagyunk, szívből kívánjuk ezt Nektek is!

Pankáékról tud valaki?

Puszi: Éva

aratoga Creative Commons License 2013.10.30 0 0 208

Évikém!

 

Hogy sikerült a birsalma sajt?

 

puszi

arandria Creative Commons License 2013.10.30 0 0 207

Éva, ma majdnem nálatok jártam! Gondoltam rátok, nem csuklottál úgy 10 óra tájban? Kőszegre mentem a temetőbe, és odafelé Celldömölkön keresztül ment a vonat. Annyi időm nem volt, hogy le is szálljak, és délután már jöttem is visszafelé, de akkor már más úton, Répcelak felé.

tenzia Creative Commons License 2013.10.28 0 0 206

sziasztok

látom vagy elfoglaltak vagytok vagy nem szeretitek az indexet.nálam csend van a szokott dolgok történnek és ez a jó.

nagyonjó az idö -pár napig -azután jön aszokott idö.

remélem mindenki jl van.

további szép heteh kívánok.

aratoga Creative Commons License 2013.10.23 0 0 205

Sziasztok!

 

Örülök, hogy írtál magatokról Irmuska. Isten éltesse a leánykádat sokáig. Nem unatkoztok Józsival, állandóan jöttök-mentek, mert feladat mindig van. Gyönyörű idő van egy bicikli túrához, biztosan kellemes lesz. 

Mi is kaptunk feladatot, a barátnőm lakását végülis eladják a német örökösök és megkértek , hogy segítsünk a felszámolásban, eladásban. Nem tudtok valakit, akit érdekelne egy gyönyörűen felújított kis lakás Újpalotán? 35 m2, másfél szoba, 6,8 millió induló ár. Sajnos nagyon nyomottak az ingatlan árak. Még befektetésnek is megéri. Nagyon jól jár vele aki megveszi, ablakok ki lettek cserélve, fürdőszoba felújítva, konyha, gardróbszekrények gyönyörűek. Azért írom ide is, mert hátha tudtok valakit.

 

Csodálatos idő van. Ebédünk kész, gyuvecs= zöldséges szerb rizses csirke, zöld saláta, birsalma kompót.

 

Nektek is jó  étvágyat az ebédhez!!!!

 

puszi Gabi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!