Keresés

Részletes keresés

Ja Te Creative Commons License 2013.06.28 0 0 114

Ja, ja, ja. Ismerem azt a helyet, a múltkor az FBI-nak alig sikerült élve kimenekítenie onnan.

Előzmény: Zacc/KV (100)
Zacc/KV Creative Commons License 2013.06.28 0 0 110

Moderátor vagy? Admin? Mit szeretnél tesztelni?

Előzmény: Törölt nick (109)
Zacc/KV Creative Commons License 2013.06.26 0 0 100

Az egy törölt nicknek adott válasz, ami egészen biztosan nem lehetsz te, mert te Szabó.Szilárd vagy. A póstásokat mifelénk lelövik.

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 98

Szépen kérlek ne floodolj a hivatalos topicban, elsőre is megértettük a véleményed. Ha folytatod a hivatalos szétoffolását, kezdeményezem a nicked törlését.

Köszönöm a megértésed.

Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 96

Az én hátam se tollas :D Csak hát várom hogy van-e egy kis gerinc ott ahol lennie kéne. (Sokak szerint naív vagyok.)

Előzmény: imopb (95)
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 95

Ó, én nagyon jól tudom kivel beszélek!

 Nem fogom minősíteni, mert az már személyes adat lenne.

És az nagyon kellemetlen lenne a számára. Mindenki felismerné az utcán!:)))

Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 94

Hagyd IMO, kívülről beleszóló illetéktelenekkel felesleges vitatkozni. Ha nem veszi a fáradtságot a bemutatkozásra, akkor anyukám intelme szerint kell eljárni: "Ne állj szóba idegennel".

Előzmény: imopb (92)
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 93

A nem önmagában nem személyes adat.  

Előzmény: Törölt nick (90)
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 92

Te láttad ott a család neved? Az és annyit jelent, hogy mindkettőnek kell szerepelnie. Ha vagy lenne ott, akkor jelentené azt, hogy a keresztnév önmagában személyes adat. Ennek alapján, kérhetnéd az összes Biblia bezúzását is, hiszen abban az Éva név többször is szerepel. 

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 89

A 88 Sumha nicknek szólt.

Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 88

Ha azt mondom hogy gipszjakab nick valódi neve Horváth, akkor nem alkalmas azonosításra. Ha azt mondom hogy Istvánnak hívják, az sem. Ha azt mondom hogy Horváth Istvánnak hívják, akkor az igen.

 

És most reménykedem hogy nincs gipszjakab nick, akinek ez lenne a valódi neve.

 

Te egyébként honfoglalós vagy? Vagy csak beleszólsz valamibe aminek nem ismered az előzményeit? Ha honfis vagy, akkor kit tisztelhetünk benned? Mert hát úgy lenne tisztességes, ha bemutatkoznál. Itt ugyanis nagyrészt olyan emberek beszélgetnek, akik ismerik egymást, ha másképp nem akkor játékon keresztül.

Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 87

családi és utónév

Előzmény: Törölt nick (86)
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 85

Ha esetleg a tehenes topikban lett volna valamelyik kép alá írva, akkor talán teljesíteném. A tehenek miatt.

Előzmény: imopb (84)
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 84

A kérés nem teljesíthető! Keresztnév nem elég személyes.

Előzmény: Törölt nick (83)
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 82

Nem tudsz kibújni a bőrödből! Magadra ismertél? 

 

Előzmény: Törölt nick (74)
A régi Honfit akarjuk Creative Commons License 2013.06.26 0 0 76

Az igaz, hogy nincs, de lesz!

Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 75

Csak szeretnéd ha nem lenne. Van. És az emberek memóriája is jól működik. És mindenki felismerhető pár mondatból.

Előzmény: Törölt nick (74)
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 73

Ha valaki véletlenül belép egy általa ismeretlen oldalra, az ott talált leveleket kimásolja és nyilvánosságra hozza, illetve más oldalakat reklámoz, szexuális és fenyegető leveleket írkál, pénzért eladja a nicket, illetve úgymond bűnöző társainak kölcsönadja, az jóhiszemű felhasználó?

Szerintem egy aljas féreg, aki anyagi okokból visszaélt. Ha te találsz egy kulcsot, és rajta van a cím is, nem fogsz betörni oda, és nem viszed el a plazma tv-t. Vagy ha mégis éveket fogsz ülni érte.

Veszeva és chatoland, hogy nevesítsük ezeket az embereket ezt tették.

Aljas okokból, bűnszövetkezetben, több rendben.

Volt kék csík, amiben figyelmeztetve lettek a játékosok, de ez nem mindenkinek segített.

A jelszóemlékeztetővel vissza lehet élni.

Aki viszont ezek után védeni meri veszeváékat, az nálam ugyanolyan megítélés alá esik, mint ők.

 

Előzmény: Törölt nick (65)
Earl McGraw Creative Commons License 2013.06.26 0 0 71

Én mint felhasználó úgy éreztem és a mai napig is azt érzem, hogy nem kaptunk az ügyben segítséget. Emlékszem, hogy volt a nagy és kék csík amire az üzik az üzeneteket írták. Belépéskor lehetett látni. Pont valami üzenet jött, amikor dühömben beírtam a fórumra, hogy a nick-lopásokról is így kéne tájékoztatni. A modik (talán Horgi) elintézte a modiknál, hogy legyen ilyen üzi. Mégis utána is rengeteg feltörés történt. Nem vitatom a felhasználó felelősségét ez ügyben. De mint laikus, nem jogász ember mégis úgy érzem, hogy kevés volt az amit az üzik tettek v eszeva ellen.

 

Olvasgatom itt a jelszóemlékeztető utáni érdeklődést. Ellene vagyok. Mivel a legkönnyebben regelhető mél a Citrom valóban megszünteti a fiókot ha inaktív. Ez újra remek alkalom lenne egyeseknek. Vagy kéne az emlékeztetőhöz egy titkos valami, amit regeléskor adzunk meg. De ez lehet már késő.

 

Akinek nincsen esze legyen egy notesze!

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 70

Ez azért erős, hogy semmit sem tette meg.

 

Az email címedért és annak jelszaváért Te vagy a felelős, senki más. Én nem tudom eldönteni, hogy egy email cím mikor hal meg és lehet újraregisztrálni, ez egyedül a felhasználó felelőssége, ahogy az is, hogy ne adja ki senkinek az email címét, vagy az email cím eleje ne egyezen a nickjével. Ezekbe mi mint üzemeltetők nem tudunk beleszólni.

 

Az is a felhasználó felelőssége, hogy ha támadás, adatlopás, visszaérés éri, akkor feljelentést tegyen. Én mint üzemeltető nem tudom eldönteni, hogy Te most átmentél a szomszédba és onnan játszol vagy azért más az IP-d mint szokott, mert valaki lenyúlta a nicked. Egyenként sem hívogathatunk mindenkit, hogy miért kért jelszó emlékeztetőt :) Szerencsére egy újdonsült fejlelentés user oldalról már van, a többi csak idő kérdése...

Előzmény: Earl McGraw (67)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 68

Megtörtént.

Előzmény: Törölt nick (66)
Earl McGraw Creative Commons License 2013.06.26 0 0 67

Szép mese. Már ott sántít, hogy a jóhiszeműségre épít. Mert ugye Bélának az új mél tulajának amikor megkapja a jelszóemlékeztetőt, meg sem fordul a fejében, hogy hoppá, ezt a nicket nem én alapítottam. De ha már itt van belépek, elolvasom a priviket, fórumozok, leveleket írok modiknak meg másoknak és a többi galádság. Több tucatszor elkövetem ezt a véletlent. Hiszen úgysem lehet bajom belőle hisz ez mind csak a véletlen műve. Amikor élő nickre találok akkor közzéteszem a fórumon, hogy visszakaphatja a gazdája ha szépen kéri. Bizony érdekes tanulsága lehet a  jogi következménynek. Bizonyára sok bíró megsimogatná Béla buksiját. S, hogy az üzemeltető megtett-e mindent a felhasználók adatainak védelmében? Nem, nem tett meg mindent. Sőt semmit sem tett. Ez tény. De a miértre ők tudnának választ adni. A modik viszont megtették amit a Haza kíván.

 

Véletlenek pedig nincsenek. Pláne nem több száz esetben.

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 66
imopb Creative Commons License 2013.06.26 0 0 64

Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Halott emberek emailjaira vadászott.

Nem egy esetről beszélünk, szisztematikusan próbálkozott.

És arra, hogy a levelezést nyilvánossá tette, szerintem nincs magyarázat.

A hullarablás, mondván hogy nem tiltakozott, na ez a védekezésed lényege.

A hozzátartozók kérése volt, hogy ne kelljen nekik Bíróságra járni.

Hogy valaki kijátszik egy számítástechnikai rendszert, nem mentség. Besurranó tolvajokat is büntetik.

Mindenesetre, ha egyszer valaki feljelenti, szívesen elmegyek tanúskodni ellene.

Előzmény: Törölt nick (63)
imopb Creative Commons License 2013.06.25 0 0 61

Nyílt fórumon is megvédem a haéott barátom emlékét az aljas emberektől!

Elég érthető voltam?

Ő már nem tudja megvédeni magát.

Te beismerted, hogy feltörted, elloptad. Hogy azóta, ezt nyílt fórumon szemedre vetik, örülj, hogy a hozzátartozóik úgy döntöttek nem jelentenek fel. És ezek után TE nem szégyelled magad? Vajon miért süllyedtél ilyen mélyre?

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 0 0 60

Mi pedig felhívjuk a figyelmed, hogy a nicklopás sem az, továbbá az itt való hergelés és a rendszer kijátszása. Ha egyszer ki vagy tiltva nem azért vagy kitiltva, hogy újra regisztrálj és folytasd, amit elkezdtél és amiért tiltva lettél.

 

Világos?

Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 0 0 59

 

Helyes, és még egyszer felhívom a moderatúra figyelmét, hogy a keresztnév IRL-adat, tehát az internetes fórumban nem használható.

 

A témát ezzel befejeztem, a törlés természetesen a ti dolgotok.

 

Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 0 0 58

svahn-t

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 0 0 57

Ja, közben töröltétek a svhn-t.

haha

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 0 0 56

Na, most minden inzultust félretéve jó, hogy beszéltünk erről, mert Honfoglalón most láttam, hogy sajnos valaki leregelte a Veszeva nicket, valószínűleg jogtalanul, úgyhogy kezdeményezek nála egy névváltást, hogy minden tiszta legyen és ne éljenek vissza mások adatával régi nickjével, stb.. Erre a jövőben kérem mindenki figyeljen oda, köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!