Keresés

Részletes keresés

daigka Creative Commons License 2020.03.02 0 0 541

Szia!

 

Örülök, hogy válaszoltál. Én is sajnálkozok, amiért nincs "friss" hozzászólás, és legfőképpen, hogy eltűntek azok, akik sikerrel jártak. Jó lett volna pár plusz info.  Én konzultációra 11-én megyek, gyomortükrözésre 18-án, és a beültetés -ha nem lesz változás- ápr. 1-én. :D Így esetleg én tudok pár hasznos tanáccsal szolgálni Neked! 

Előzmény: AndyWolf (540)
AndyWolf Creative Commons License 2020.02.27 0 0 540

Szia! Igen sajnos elég inaktívak. De hát már 7 éves az első bejegyzés, azért mégis jó lenne mostani tapasztalatokat olvasni. Az a baj hogy Facebook csopi sincs ami könnyebben nyomonkövethető lenne. Augusztus 13ra van időpontom és kb 490 lesz mindennel együtt.

Előzmény: daigka (539)
daigka Creative Commons License 2020.02.22 0 0 539

Szia Andywolf! Ahogy látom, eléggé inaktívak lettek a tagok. Én is gyomorballont szeretnék, Hegede dr. úrhoz fogok bejelentkezni konzira hétfőn. Neked van már időpont a behelyezésre? Megkérdezhetem Osama dr. milyen árban dolgozik? 

Előzmény: AndyWolf (538)
AndyWolf Creative Commons License 2020.02.16 0 0 538

Sziasztok! Gyomorballonra készülök Osama dokinál. Ha még esetleg valaki olvassa a posztot, légyszi számoljon be hogy mi történt azóta. Eszti, Pamcsiballon, Ramiballon 🙂

Hakunamatata1 Creative Commons License 2019.11.22 0 0 537
Szia. Vègül csinàltàl csoportot? Ha igen mi a neve?
Előzmény: vivien25 (387)
Hakunamatata1 Creative Commons License 2019.11.22 -1 0 536
Szia. Te mennyire voltal rosszul az elejen? Vegul mennyit fogytal osszesen?
Előzmény: PancsiBallon (521)
Hakunamatata1 Creative Commons License 2019.11.22 0 0 535
Szia. Meddig tartott a rosszul lèt? Eddig mennyit fogytàl?
Előzmény: Eszter19851985 (533)
Jana199 Creative Commons License 2019.07.04 0 0 534

Sziasztok, évek óta küzdök túlsúllyal. Olvastam a gyomorballon hatásairól. Annyi lenne a kérdésem, hogy szerintetek kihez érdemes fordulni ez ügyben Győr-Moson-Sopron megyében? Köszönöm szépen!

Eszter19851985 Creative Commons License 2019.05.31 0 2 533

Sziasztok!  Tegnap  tette  be a ballont Osama doki Salgótarjánban . Nagyon segìtőkészek voltak. Nagyon  meg  vagyok  elégedve . Az lenne a kérdésem  hogy  normális  az hogy szinte  elviselhetetlen gyomorgörcsöm van? Ki sugárzik  a hátamba  is annyira fáj.  És  fél-1 percenként  jön  az iszonyat fájdalom.  Szedem  a gyógyszereket ,tudom  a hányás  az normális  de ezt a görcsöt  alig bírom már.  

chikakachinji70 Creative Commons License 2019.04.22 0 0 531

Fogyókúrás tabletta - https://buygreencoffeplus.com10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

Ramiballon Creative Commons License 2019.03.29 0 0 530

Kedves Pancsiballon!

 

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Elnézést, hogy csak most válaszolok, de nem jártam az oldalon már elég régóta. Sokat segített már a korábbi leírásod is. Neked köszönhetően nem ijedtem meg az első napokban, amikor én is csak szinte vizen éltem. És nekem is fokozatosan sikerült tovább lépnem az étkezésben. Én is húslevessel kezdtem. A joghurtok valahogy nem igazán csúsztak le,kivéve az Actimel. Az viszont nagy segítség volt. Most már 3.hete bent a ballon és egyre jobb. Viszont a gyomorsavval én is küzdök, ahogyan sokan. Az orvos a Cortroloc-ot írta fel, de mellé még kell egy-egy egyéb savlekötő is. 

 

Te hogy haladsz? Alakul az elvárásodhoz képest a fogyás?

 

Mégegyszer köszönöm Neked! :)

 

Minden jót kívánok Neked!

 

Ramiballon

Előzmény: PancsiBallon (525)
Ede73 Creative Commons License 2019.03.21 0 0 527

Bocs, de ez nagyon csodaszer reklám szerű!

Előzmény: Pyt0027 (526)
Pyt0027 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 526

Én félnék ettől, csak egy idegen anyag.

Inkább a természetes dolgok felé hajlok mint ez:

http://track.cashinpills.com/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=59770

PancsiBallon Creative Commons License 2019.03.16 0 1 525

Szia Ramiballon!

 

Én az elején csak nagyon könnyű dolgokat ettem és pici mennyiségeket, próbáltam kitapasztalni mennyit tudok megenni (úgy, hogy ne jöjjön vissza, szerencsére velem sose történt így ilyen. )

Leginkább  leveseket ( zöldségleves, pici husileves (levesekből ezeket a nagyon könnyűeket), gyümölcsturmixokat (alma, körte, banán, kivi stb joghurttal és / vagy túróval kis vízzel) Nekem az elején még ezek is bőven elégnek bizonyult.

Aztán már másfél 2 hét után elkezdtem szilárdabb dolgokat is enni. Mindent nagyon alaposan megrágtam és lassan ettem (orvos is tanácsolta). Ezek a mennyiségek az elején ilyen kis befőttes/ savanyúságos tálnyi adagok voltak. :D

 

Sok sikert neked, drukkolok! :))

Előzmény: Ramiballon (523)
P. Zsuzsi Creative Commons License 2019.03.16 0 0 524

Sziasztok!

Szeretnék tájékozódni, hogy kit/milyen rendelőt tudtok ajánlani Budapesten, ahol jó tapasztalatotok volt. Tesóm szeretne ballont beültetni.

Köszönöm előre is a segítséget! :)

Ramiballon Creative Commons License 2019.03.11 0 0 523

Szia PancsiBallon!

4 napos ballonos vagyok és eddig egész jól átvészeltem a kezdeti időszakot. Az étkezéssel kapcsolatban van valami tanácsod az első időszakra? 

Kriszta1701 Creative Commons License 2019.03.05 0 0 522

Szia Ede73! 

Nekem semmi hízás nem volt azóta -5kg ment le😊💪! Enni napi 5x eszem ugyanugy ahogy a ballon idejében! Életmódváltás tökéletesen működik👍🏻december óta a sportot is elkezdtem újra! Pánikbeteg vagyok de sajnos nem az a fajta aki gyorsan meggyógyul ebből( ki és berakásnál is rohamot kaptam) de már az orvos engedélyezte a sportot újra így remélem nemcsak az álomsúlyt érem el de ebből a betegségből is kigyógyulok újra! Hezitáltám a berakás miatt de ha újra kellene csinálni is mennék mert nekem megérte! Sok sikert mindenkinek😊

Előzmény: Ede73 (520)
PancsiBallon Creative Commons License 2019.02.12 -1 0 521

Szia!

Én még mindig csak pozitívan tudok nyilatkozni a dologról. :) már -16 kilónál járok. Azóta is szépen működik a dolog. Fizikailag egyáltalán nem zavar semmiben. Viszont még mindig működik a kisebb mennyiségtől is jól lakok dolog. Valamint nagyon szépen sikerült életmódot váltanom, így már kicsit sem félek, hogy a ballon kivétele után ne tudnám megtartani az elért súlyomat. Még hátra van 3 hónap, de a kitűzött célomat már így is elértem! ( Így már újabb célt kellett kitűzni :)) )

Bármi kérdésed van szívesen válaszolok. :)

Előzmény: Ede73 (519)
Ede73 Creative Commons License 2019.02.09 0 0 520

Szia Kriszta 1701,

Már 3 hónapja kivették a ballonod, hogy vagy azóta? Mit tapasztalsz, sikerül megtartani az elért súlyod?

Előzmény: Kriszta1701 (504)
Ede73 Creative Commons License 2019.02.09 0 0 519

Szia Pancsiballin,

3hónap után is ugyanolyan pozitív a tapasztalatod?

Előzmény: PancsiBallon (512)
Ede73 Creative Commons License 2019.02.09 0 0 518

Szia Énekes lány 001,

Szerintem a gyomor olyan, mint előtte, mert a ballon miatt nem húzódhat össze. Viszont a fél év alatt megtanulsz keveset enni, azt kell folytatnod utána is. Persze én ezt csak gondolom, mert még nem szántam rá magam. Aki túlvan a kivételen már egy ideje, mit tapasztalt?

Előzmény: Énekes lány 001 (517)
Énekes lány 001 Creative Commons License 2019.02.02 0 0 517

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem tőletek hogy a gyomorballont ha kiveszik utána milyen? 

ugyan olyan mint mikor be tették ?? 

Válaszotokat előre is köszönöm :) 

Ede73 Creative Commons License 2019.01.31 0 0 516

Edina342, nem lehet ilyen esetben azonnal kivetetni?

Gyors jobbulást kívánok!

Savlekötőt kellett szedned?

 

Előzmény: edina342 (515)
edina342 Creative Commons License 2019.01.30 0 0 515

Sziasztok. Gondoltam megosztom veletek a tapasztalataimat. Nekem pont 3 hónapja van bent a ballon. Az első 2 hónapban semmi gond nem volt lement -15kg azóta nem ment le semennyi sem az utóbbi 1 hónapban, viszont 1 hónapja kezdődtek el a problémák, egyre gyakoribbak a hasfájások de sokszor annyira hogy aludni sem tudok, folyton felböfögök és elég kén szagú a leheletem hiába rágózom hiába mosom meg gyakran a fogam naponta akkor is, ami nagyon kellemetlen. Sokszor már nem is eszek mert annyira fáj a hasam. Az utóbbi 1 hónapban nagyon sokat hányok, naponta vagy kétnaponta pedig nem eszek sokat. 1 héttel ezelőtt pedig megint hánynom kellett azt hittem sima hányás...először az volt aztán egyszer csak fekete darabos alvadt vért hánytam majd sugárba a piros vért..ott tudtam hogy valami baj van.Gyomorfekélyem lett a ballontól.  2-3 hete annyira gyenge vagyok hogy folyton aludnék, semmihez nincs erőm, hamar elfáradok. 2 hét múlva veszik ki, az én véleményem az hogy nekem ár érték arányba nem érte meg, és már csak azt várom hogy minél előbb kivegyék mert valami nincs rendben. Csak reménykedni tudok hogy nincs nagyobb baj vagy nem is lesz a ballon miatt. 

Krmaggie Creative Commons License 2019.01.24 0 0 514

Sziasztok, egy kis info èrdekelne aki salgoSalgót ban csináltatta mennyibe került ? A kivètelèrt is fizetni kell ha igen mennyit és az is boditasban zajlik? Azt írják előtte vizsgálaton kell átesni az egy külön alkalom vagy azt a berakás előtt elvègzik ? Szivet is vizsgálják? Szóval ha felhívom és megbeszèlek egy időpontot akkor èn Budapestről lemegyek és vizsgálattal beültetèssel együtt meg lesz egy nap alatt ? Bocsánat hogy ennyi mindent kèrdezek de tènyleg jó ez a kis forum hogy az ember egy kicsit körüljárja ezt a tèmát . Köszönöm.

Krmaggie Creative Commons License 2019.01.24 0 0 513

Sziasztok

PancsiBallon Creative Commons License 2018.12.11 0 0 512

Sziasztok!

Szeretnék egy kis pozitívat is megosztani itt. :)

Mostanában egyre kevesebbet olvasok új bejegyzéseket, amik pedig vannak, azok sajnos a valami oknál fogva rosszul elsült dolgokról szóltak. :(

 Nekem Salgótarjánban Osama doktor ültette be a ballont október 31-én. Reggel odaértünk, megcsinálták a kötelező vizsgálatokat: ultrahang, vérvétel, helio bacter próba (bele kell fújni egy kis zacskóba), Ekg, gyomortükrözés.

Semmi sem fájt, mindent túl lehet élni, nagyon segítőkészek voltak az asszisztensek és a doktor úr is. Mindent elmondtak, amit csak tudni kell. Nekem minden rendben volt, így délután (bódításban) behelyezték a ballont a gyomromba. Ezután elmondták mire kell figyelni. És már mehettem is haza. Egy több mint 2 órás autóutat ültem végig, az út vége felé kezdtem el érezni, a gyomor tipikus első reakcióit a ballonra. Pici hányinger, gyomorfeszítés. 3 nap alatt túl voltam a "rosszabbik" részén a dolognak.

 3 napig szinte csak vizet ittam, abból is nagyon pici kortyokat és folytonos szünetekkel közötte. Emellett, ha tudtam gyümölcsturmixot. Én szerencsére nem sokat hánytam, nem is nevezném igazi hányásnak, mert szinte teljesen üres volt a gyomrom így nem nagyon tudott sok minden visszaköszönni. És gyomorsavam is csak ebben a 3 napban volt kb (ezt túl lehet élni,kis böfögéssel kísérve. :D)

3 nap elteltével már aludni is egyre jobban tudtam. 2 hét után már majdnem minden pozícióban, mára már a hason fekvés is simán megy. :)

Az első két héten még picit gyenge voltam, nem sok táplálékot tudtam bevinni, de turmixokkal és jól megrágott párolt zöldségekkel gyümölcsökkel husikkal simán megoldottam a dolgot, már a 2. héttől.

 Nekem összesen eddig (1,5 hónap alatt) alatt már majdnem 9 kg ment le (sport nélkül) 82,8 kg-ról indultam. Az első héten gyorsan leadott pár kiló sem jött vissza egyáltalán. Egyáltalán nem érzem magam gyengének sem, úgyhogy most már a sportot is be fogom iktatni az életembe.

 Én nagyon meg vagyok elégedve a ballonnal és életem egyik legjobb döntésének tartom, hogy bevállaltam. Nincs gyomorsavam, kis "savanyúságos tál" méretű ételmennyiségeket fogyasztok és azokkal bőségesen jól lakok. A ballon rögtön jelez, hogy ha megteltem. Szinte sosincs éhségérzetem. Semmilyen szénhidrátot nem eszek, maradtak a husik, halak, zöldségek, gyümölcsök. A cukrot is teljesen száműztem.

 Szerintem szép ütemben halad a fogyásom és ez a változás mindig csak még nagyobb löketet ad ahhoz, hogy folytassam.

Úgyhogy üzenem azoknak, akik hezitálnak vagy gondolkoznak rajta (és már mindent kipróbált ezelőtt és nem sikerült), hogy vágjanak bele! Nyilván kitartás és elszántság nélkül itt sincs eredmény... :) Viszont a ballon hatalmas segítség a fogyásban!!!

Nekem legalább is nagyon bevált. :) Mindenkinek sok sikert! 

Valaki39 Creative Commons License 2018.12.05 0 0 511

Ezt nem értem. Nekem azt mondták, mindenhol van szerződés, meg kapcsolattartó. Nagyon érdekes...

Engem szokott hívogatni a nő, hogy na, hogy van, mennyit fogyott? Aztán meg sopánkodik, hogy ilyen túlsúlynál azért több is lemehetett volna...hát szakadj meg...néha fel se veszem már. 10 kg lement, de több nem akar. Mozogni se tudok úgy, mert a térdem folyamatosan fáj.

Te hogy vagy? Súlyod? 

Előzmény: eszterxxx (510)
eszterxxx Creative Commons License 2018.12.01 0 0 510

Nekem nem kapcsolattartó volt, hanem maga a doki. És sajna semmilyen szerződésem nincsen, pedig milyen jól jött volna az most!! Hogy vagy Valaki?

Előzmény: Valaki39 (509)
Valaki39 Creative Commons License 2018.11.21 0 0 509

Az én szerződésemben az van, ha nem miattam kell kivenni, visszajár a pénz. Neked a kapcsolattartó mit mondott? Nekem az árban a kivétel is benne volt.

Előzmény: eszterxxx (508)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!