Keresés

Részletes keresés

zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 177
Új nevet akarok hallani, csodálkozok, hogy tótawé még vissza tudja tartani a tollát és nem csapta ki a székletet az asztalra :)))
sensei47 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 175
Én tegnap kaptam egy ilyen üzenetet! :-)
Előzmény: Törölt nick (171)
WYW Creative Commons License 2009.03.27 0 0 169
Nem jó, mert állítólag (sajtóértesülések szerint) bajusza van!
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 167
Még mindig jobb, mint ha izraeli-magyar k.á.p. lenne...
Előzmény: Tamerlán (86)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 165
Takács János 24 percig volt magyar miniszterelnökjelölt. Tapsoljuk meg :DD
eFigyelő Creative Commons License 2009.03.27 0 0 164
Sipánka eltársnő tesztelte éjszaka?
Előzmény: Törölt nick (83)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 162
Négyes, mert még mosógép ügynök is.
Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 161

:-)

 

Előzmény: Törölt nick (147)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 160
A Népszabadság szerint Takács a kezdetektől jelölt volt

A Népszabadság információi szerint Takács János a kezdetektől fogva a lehetséges jelöltek között volt, neve korábban gazdasági miniszterjelöltként is felmerült.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 158

"Takács János román-magyar kettős állampolgár, a jászberényi Electrolux vezetője, valamint a svéd-magyar kereskedelmi kamara elnöke."

 

Hármas ügynök! :-)

Előzmény: identifikátor (8)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 157
MTI

Lásd: (141)
Előzmény: mammamija (156)
mammamija Creative Commons License 2009.03.27 0 0 156
honnan tudod?
Előzmény: kibéd (153)
vimee Creative Commons License 2009.03.27 0 0 154

LOL :))))

 

A kerdes, hogy hany fokos a program/////

Előzmény: Törölt nick (147)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 153
Egyelőre nem fogadta el...
Előzmény: Törölt nick (150)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 152
fodor mondja: Jöjjön létre egy .....
Uri Geller mondja: múkodj! Múkodj!
RAMBO Creative Commons License 2009.03.27 0 0 151
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Előzmény: getdownonit (146)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 150

Takács János ezzel csak azt éri el, hogy senki nem fog Electroluxot venni.

Bravó, Takács János, gondolom majd gratulálnak a svédek.

harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 148
:DDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (147)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 147
Takács Jánosnak legalább van programja!
- áztatás
- előmosás
- mosás
- centrifuga
- öblítés
- centrifuga

Takács Jánost miniszterelnöknek!
getdownonit Creative Commons License 2009.03.27 0 0 146
'román-magyar kettős állampolgár'

Jut eszembe, ő a 23 millió román egyike, mert akkor tényleg igaza volt Guyrcsánynak anno, hogy idejönnek és elveszik a munkahelyeket. Nem aprózzák, egyből a miniszterelnöki poszt.
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 145
Mi nincsen mától?
Előzmény: Törölt nick (139)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 143
Egyébként bárkiből lehet miniszterelnök, csak húzzanak egy vedret a fejére, mert különben úgy fogunk röhögni, mint a Brájen életében, mikor szabadon engedik a lablót :DDD
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 141
Takács János, a Menedzserek Országos Szövetségének az elnöke sem megerősíteni, sem cáfolni nem akarta az MTI azon információját, hogy ő lenne Gyurcsány Ferenc új miniszterelnök-jelöltje

Az MTI úgy tudja, őt javasolta Gyurcsány Ferenc miniszterelnök-jelöltnek az MSZP pénteki elnökségi ülésén.

Az Elektrolux Lehel Kft. vezérigazgatója MTI kérdésére annyit mondott: "ez egy nagyon nagy megtiszteltetés volna, és elgondolkodnék rajta.
MTI
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 140
Lehet, hogy megártott a sok izgalom, de potyognak a könnyeim a röhögéstől.
Előzmény: zvolo (138)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 139

Az APEH fekelistáján nem szerepel az Electrolux...

 

Naná, hogy nem szerepel, mert már nincs!)))  Mától nincs!

 

Előzmény: kibéd (109)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 138
Lendvai tegnap este megígérte, hogy ma reggelre lesz új jelölt. Lehet rémálma volt, hogy Takáccsal jöttek elő :))
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 137
És a csőgörényes?
Előzmény: bean (127)
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 135
"Az APEH fekelistáján nem szerepel az Electrolux..."

Gyanús... ez azt jelenti, hogy már régen kiszemelték. :)
Előzmény: kibéd (109)
Tamerlán Creative Commons License 2009.03.27 0 0 134
Javítok:

Ki van zárva.

Ha jól emlékszem, a KÁP szavazás idején hangoztatták, hogy
Romániában kettős állampolgárságú személy közhivatalt NEM kaphat.

Előzmény: Tamerlán (121)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 132
Hogy tudnánk dolgozni, mikor ilyen jó előadás megy?
Előzmény: seeman (112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!