Keresés

Részletes keresés

Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1273
Mi a fene köze volt ehhez Eörsinak?
A lengyelek nem igy látták.
A libcsik mindig megszólalnak ha a kereszténységet MOCSKOLNI lehet!
Minden alkalmat erre kihaszálnak, mintha te ezt nem tudnád, te is ezt teszed.
Előzmény: Törölt nick (1263)
szobatars Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1272
.A szátokra nem vennétek ferit.

dehogy nem veszik..:-))))
Előzmény: Reménytelen_ (1253)
damm Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1271
Kb annyira jogosan, mint amennyire erről a fórumról tiltogatnak ki egyeseket hosszabb-rövidebb ideig...:-((((
Előzmény: Reménytelen_ (1239)
damm Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1270
2002 nyara óta megyen ez a "de majd holnaptól ilyen megy olyan, meg amolyan lesz".
Asszem, elég volt....
Egy új - no a lemez már elavult - DVD-t kellene feltenni a lemezjáccóra.....:-))))
Előzmény: subadubadu (1231)
damm Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1269

A Püski Könyvesház gondozásában megjelent, többek között Kondor Katalin nevével fémjelzett "Szerda reggel" két kötetét "ROSSZ FORRÁSNAK" minősíteni, talán egy kicsit elhamarkodott dolog.

De hát Te "jobb"an tudod.....:-))))))

Előzmény: subadubadu (1236)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1268
Egy megtépázott, jobb sorsra érdemes országot dúl szét megállíthatatlanul a Fidesz és személy szerint Orbán Viktor.

Én pl innen nem olvasok tovább, mert fölösleges. Aki egy ilyet olvasott, az olvasta mindet.
Előzmény: Törölt nick (1267)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1266
nincs jelentősége, mivel az (egyébként nem túl ízléses) megjegyzés olyan valakire vonatkozik, aki több mint tíz éve reflektorfényben van, tehát elég sokat lehet tudni róla.
Komolyan gondolod, hogy csak az mondjon róla véleményt, aki olvasta a könyvet?
Előzmény: Törölt nick (1264)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1262
Mihez?
Mit nem hiszel el,
Azt hogy pl. a 168óra vagy Orbánt szidja, vagy az ellenzéket, vagy nácizik.
Erről miért kell neked forrás?
?-)))
Előzmény: Törölt nick (1259)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1261
A szokásos kettős mérce, Pixy.
ez a post azért érte el az ingerküszöbödet, mert egy jobbos írta, olyan emberről, aki mégiscsak a "ti kutyátok kölyke".

(más kérdés hogy én nem írnék le ilyet)

Előzmény: Törölt nick (1252)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1260
Te tényleg reménytelen vagy.:-)))
Előzmény: Törölt nick (1258)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1257
Miért?
Nem igaz amit irtam?
És,168óra,Népszava,Atv,Klubrádió miről szól?
Előzmény: Törölt nick (1255)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1256
Jaj.
Ha a példaképeitek igy irnak, akkor az újságiróitok hogy fognak?
Szarnak a többség érzelmeire.
Előzmény: Törölt nick (1254)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1253
Minek elolvasni?
Minden 2.-dik könyvetek, cikketek Orbán mocskolása, mintha nem lenne más témátok ebben az országban.A szátokra nem vennétek ferit.
Előzmény: Törölt nick (1249)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1251
A filoszemita Eörsi István (nyugodjon békében) a hatmillió magyar katolikus által tisztelt,szeretett,kedves,idős pápát versében gúnyosan, a kereszténység iránti mérhetetlen gyűlölettel "szexspecialistának" nevezi.
Ez a verscím sem rossz:
"Jönnek a búsmagyarok a szarból".

A balliberális média tele ehhez hasonló mocskokkal.
Előzmény: Törölt nick (1247)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1250
de itt tolong a polidili ún. jobboldalának összes dísze és virága, és köpködnek, mintha fizetnének érte.

ha a balos nikkek különbek lennének (including you), akkor nem vennék a fáradtságot, hogy visszaköpködjenek.

Mindenki látott Friderikusz műsort szerintem. Azt gondolom, a jobbosok közt is akad aki régebben kedvelte, de legalábbis elismerte.
Előzmény: Törölt nick (1249)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1248
Ne kavarj, Te az itteni nikkektől vetted a leírt jelzőidet. Erre vonatkozott amit írtam.

Ugye nem várod el tőlem hogy összegyüjtsem, milyen jelzőkkel szokták illetni O.V.-t azok a szentéletű balos nikkek?( alcsúti törpe és hasonlók)

A politikusok más tészta: ha arról vitatkozunk ki milyen jelzőket használ, a lényegről tereljük el a szót. Ki mit tett és mit mulasztott el megtenni, az sokkal fontosabb.
Adva van egy kormány, amelyik 6 éve kormányozza az országot, és ezalatt folyamatosan Orbánt hibáztatja minden rosszért, ami történik. Kifinomult módszerekkel démonizálja, pl sose mondaná ki nyiltan, de suttogó propagandával azt terjeszti róla hogy cigány.
Ez különb??? Nem az, csak más.
Előzmény: Törölt nick (1241)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1246
Mert te szoktál idézni.:-)
Most nem érek erre, erről van több topik.
Előzmény: Törölt nick (1245)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1244

Nem örülök neki, de soxor megértem.

Előzmény: Törölt nick (1237)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1243
Bánó, Bolgár.
Politikusok között:
Nyakó, Ferid, Arató stb.
Előzmény: Törölt nick (1241)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1242
Ki az a piiiista?
Előzmény: Törölt nick (1238)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1240
Azt a fideszes farkat (Mádi) is azért fizetik (többekközt), ha már bedugja a képit egy ilyen bolgárkertészetbe, akkor ne kezdjen össze-vissza habogni egy olyan kérdés után, amelyet 99%-osan meg lehetett saccolni, hogy feltesznek neki.
Előzmény: Reménytelen_ (1233)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1239
A Nepkeltét néztem, és nézem.
Okkal és jogosan rugták ki onnan Oroszt, Bánót,Aczélt.
Előzmény: Törölt nick (1235)
subadubadu Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1236
Tudod, én szívesen hinnék neked, de az általam, különböző egymástól független forrásokból az ellenkezőjét olvasom ki. Ezek alapján feltételezem, hogy a te forrásaid rosszak voltak. Ha biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor keress, de előítéletek nélkül.
Előzmény: damm (1209)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1234
Ó, hát persze.
Amit viszont Te alkalmazol, azt úgy hívják hogy kettős mérce: amit kifogásolsz a jobboldallal kapcsolatban, az ellen egy szavad nincs, ha az ún. ballibek alkalmazzák.

Tipikus balos szermforgatás...
Előzmény: Törölt nick (1211)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1233
Ezért fizetik őket.
Előzmény: lenndélen (1230)
subadubadu Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1231

"De hol vagy olyankor, amikor itt romokban heverő országról, nyomorrol, éhezők tömegéről, megkizsigerelt szegényekről áradoznak egyesek"

 

Az út szélén figyelem, ahogy az ország halad az általad leírt irányba! Az útjelző táblákon rajta vannak a negatív gazdasági mutatók, az útkereszteződésekben pedig az államadósság tájékoztató-táblái mutatják azt, hogy hamarosan eljut az ország ezen az úton a fenti helyre.

Előzmény: damm (1206)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1230
Nem azért köll hallgatni. Figyelemreméltó a technika, ahogy megpróbálják ezt az elcseszett kormányoldalt kivakarni a xarból. És még csak azt se vehetjük biztosra, hogy a végén nem sikerül:)
Előzmény: Reménytelen_ (1227)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1228
Ha most azt várod, hogy én is elkezdem idézni az Ember tragédiáját, akkor ki köll hogy ábrándítsalak.
Előzmény: Törölt nick (1225)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1227
Már nem hallgatom, mert elfogult feri seggét nyaló senki.
Előzmény: Törölt nick (1221)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1226
Az Árpádsávot már nem is említem, az természetesen kihagyhatatlanul megjelent:)
Előzmény: lenndélen (1224)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!