Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17577
Ha valakinél több idegen személyi igazolványt találnak a porszivóban elrejtve, meg mobiltelefonokat, akkor nyugodtan kijelentheti a rendőrség, hogy büncselekmény sorozattal állnak szemben és nem egy magányos egyszeri gyilkossal!

Még a vízibiciglis sem kérheti el tőled letétbe a személyi igazolványodat, nemhogy egy P. József, szal a másik állampolgár igazolványának birtoklása sem törvényes.

Azt meg nehogy bemagyarázd már, hogy ennek a szerencsétlennek az volt a hobbija, hogy elhagyott igazolványokat talált szabadidejében, mert, akkor ezen az alapon H. Nóri igazolványát is találhatta, mint a többit.
Ha, H. Nóri igazolványához csak bűncselekmény útján juthatott hozzá, akkor ezen az alapon a többihez is és akkor bűncselekmény sorozatról beszélünk!
Ha meg találta, mint a többit, akkor nem feltétlenül Ő a gyilkos.

Maradjunk annyiban, hogy a felvételen látható 7db igazolvány, 4db telefon, nyakláncok = 1db egyedül elkövetett 1db gyilkosság az nem igaz.
Előzmény: Törölt nick (17566)
ayantaqe Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17570
Milyen jó lett volna. Akkor lett volna pár hónapja arra, hogy lelépjen.
Előzmény: Nagulnov (17565)
ayantaqe Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17568
Mi az igazi oka annak, hogy ennyire próbálsz ebből egy összeesküvés-elméletet gyártani?
Előzmény: ohrana (17556)
Antisystem Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17567

Ez mondjuk jogos.

 

ÜdV

Előzmény: Nagulnov (17565)
Nagulnov Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17565
"Nézd meg ennek a topicnak a topicnyitó hozzászólását.... szerinted mit kellett volna legelsőre kommunikálniuk, ha nem ezt?"

Csakhát - állitólag már régen tudják hogy egy vöröst keresnek. Akkor a kedélyek lecsillapítására miért nem szóltak hogy a nyomozás érdekében nem mondunk többet - de tutira egy fehér elkövetőt keresünk? És akkor nincs cigányozás meg semmi.

Előzmény: Antisystem (17562)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17564
"A kéjgyilkosoknak tipikusan ez a szokásuk, pont az lett volna a meglepő és kérdőjeles, ha nem őrizgetett volna "emléktárgyat"...

ÜdV"


Aham.

minimum 7db igazolványa és 4db telefonja volt az 1db kéj áldozatnak a felvételek alapján? :D

3 lehetőség van:

1.
Vagy valóban kéjgyilkos(ság sorozatról) beszélünk (mert a 7 igazolvány, 4 telefon nem 1 áldozatra utal), de akkor miért nem mondja a rendőrség, hogy sorozat gyilkos!?
és azért őrizgette az emlékeket.

2. Piti táska tolvaj, de az meg nem őrizgeti a bizonyitékokat, főleg nem hónapokig amikor komoly gyilkosság a vád.


3. Rendőrség kreálta (túlsok)bizonyiték.

Valami nem kerek.
Előzmény: Antisystem (17558)
ohrana Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17563
A kéjgyilkosoknak tipikusan ez a szokásuk
Hát azért ez így ebben a formában nem egészen igaz. De előfordul, és ezt a rendőrök is tudják. Ezért jó esélye van, hogy a tett helyszínén talált holmikból spájzolnak, mert jó lesz... Vagy esetleg megkapták a holmikat? Esetleg a fickó hazafelé belebotlott a holmiba, és eltette?
(Érdekes módion egyébként Kaiserék ellen az egyik "bizonyíték" hasonló volt, hogy a lakásukon találtak régi újságokat, amikben a móri gyilkosságokkal foglalkoztak, és ezt a rendőrség gyűjteményként legfoglalta, ami szerintük Kaiserék tettes mivoltát bizonyította.)
De P. József mennyire tekinthető kéjgyilkosnak?
25 évesen tör ki rajta a kéjgyilkolhatnék?
Miért a porszívó zsákjában tartja? Onnan veszi elő, és nézegeti? Nem nézek ki ennyi bonyolultságot ebből ez emberből.
(Amúgy akár ő is lehetett, de nagyon gáz, az időzítés, a személye, a körülmények. Egyszerűen ideális.)

o
Előzmény: Antisystem (17558)
Antisystem Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17562

hanem csak annyit kommunikálnak, hogy egyedüli elkövetője volt a gyilkosságnak és NEM CIGÁNY!

Nézd meg ennek a topicnak a topicnyitó hozzászólását.... szerinted mit kellett volna legelsőre kommunikálniuk, ha nem ezt?

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (17561)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17560
Egy adalék P. József lakásához:

Volt szerencsém Bp. egyik elit környékén egy hasonlóhoz.

Becsöngettünk, kijött egy minimum bankár/tisztviselő kinézetű jólszituált emberke (tipp-topp).
Illedelmesen felkisért, meg minden.

Ennek a kiskunlacházi gyilkosnak a lakása kutyaf@sza ahoz képest amit ott láttam!
Derékig ért a reklámújság meg a szemét a lakásban, pedig a kollégáim kérésére egész hétvégén "takarított"!

Az utcánkban is volt egy ipse (extrém fizetéssel) akinek a szoba-konyhájából 4 konténer szemetet szállitottak el (mindenki a csodájára járt) amikor elvette a bank a lakását, de egyik sem volt feltétlenül gyilkos.
Előzmény: ohrana (17549)
Antisystem Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17558

Lakásán megtalálták a lány mobiltelefonját, táskáját. (??? Megerőszakol és megöl valakit, majd ELVISZI, és ELTESZI a cuccost, amivel SEMMIT nem tud kezdeni??? Hö??? És amikor hónapokig nyomoznak, a táskát őrizgeti?

 

A kéjgyilkosoknak tipikusan ez a szokásuk, pont az lett volna a meglepő és kérdőjeles, ha nem őrizgetett volna "emléktárgyat"...

 

ÜdV

Előzmény: ohrana (17556)
Tzp Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17557

"No meg valszeg már nem grafitporral vagy ezüstporral szedik az ujjnyomot..."

 

Grafitport még használnak most is.

Előzmény: Antisystem (17532)
ohrana Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17556
Tények:
A sajtótájon ott volt Draskovics is.

A gyanúsítottat hajnali kettőkor tartóztatták le, délelőttre már meg is volt a beismerő vallomás. (Hát ha egy egyszerű embert hajnali kettőkor elvisznek bilincsben, az délelőtt már a Kennedy gyilkosságot is bevallja.)

A nyomok szerint a lány elszívott egy cigarettát valakivel (?) a fogalmazás nem egyértelmű. ("elszívott egy cigarettát a fiúval"). Azaz a cigin volt DNS minta? (Mindenesetre elég különös, hogy elszív vele egy cigit, akkora hóviharban, ahol 5 méterre sem lehet látni, mert akkor ilyen idő volt.)

"A gyilkosság gyanúsítottja azt mondta vallomásában, hogy hazafelé tartva elhatározta: közösül az első nővel, akivel találkozik." (Ilyen alapon a fél országot le lehetne csukni.)

Lakásán megtalálták a lány mobiltelefonját, táskáját. (??? Megerőszakol és megöl valakit, majd ELVISZI, és ELTESZI a cuccost, amivel SEMMIT nem tud kezdeni??? Hö??? És amikor hónapokig nyomoznak, a táskát őrizgeti? Nem-e volt-e a táska-e a holttest közelében? Esetleg?)

A rendőrség nem tud arról, hogy az elkövető korábban erőszakoskodott volna nőkkel.

Majd ha lesz érkezésem lefordítom, amit az ártatlanok beismerő vallomásait kutató pszichológusok összeszedtek. Könyvek vannak róla. Mint ahogy arról is, hogyan szedjünk ki beismerő vallomást - és a gumibot csak a 99. fejezet.

o
Tzp Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17555

Nagyon sok információt nem tudunk és a nyomrögzítéshez sem értünk, ezért sok mindent félre is érthetünk.

 

Például eleve nem először járnak hivatalosan a helyszínen, mert az ajtó már le van "pecsételve". Gyanítom amikor először ott jártak nem kutatták át az egész épületet, idejük sem lett volna rá, hiszen fél szoba tele volt kacattal ömlesztve.

 

Egyenesen a porszívóhoz mentek, lehet hogy a gyanusított mondta, hogy oda rejtette, ezért nézték meg azt.

 

Az ujjlenyomat vétele is kérdéses. Egy csomó mindenen nem marad meg és nem marad fenn örökre. Akár órák(!) alatt használhatatlanná válhat magától is, nemhogy hónapokig. Szakértő kéne ahoz hogy megmondja mikor minlyen körülmények között maradhat meg stb.

 

Az iratokról sem tudunk semmi, sok irat eleve öszejöhet egy embernél (személyi, lakhely, bérlet, diák stb). Bár az egyik képen mintha két személyi lenne, külön is rakva.

 

Kevés az infó, ami nem csak azt jelenti, hogy sok minden történhetett, hanem azt is hogy sok minden nem.

Előzmény: Törölt nick (17534)
Nagulnov Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17553
Azért a B. smse meg hogy gyorsan be is olvasták. "tudod milyen nyomás volt rajtunk köszönöm köszönöm stb".

Ilyen videót se szivárogtattak ki eddig meg a köszönő leveleket se szokták. Aztán p

ont a kampány után hirtelen megtalálnak egy csávót aki eddig is a szemük előtt volt. Nem egy belterjes falucskáról van szó ahol mindenki vörös. Szóval van ok kételkedni - és bár ne lenne igazuk a kételkedőknek és tényleg a gyilkost kapták el.

Előzmény: Antisystem (17547)
ohrana Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17550
Ja, a rendőrség honlapjáról a felvétel (amit 1000%, hogy propaganda céllal készítettek) már nem érhető el.

o
ohrana Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17549
Azt nem is értem, hogy miért gyűjtött be igazolványokat? Telefonokat?
Azt értem, hogy aki táskákat lopkod, meg zsebes, annak fölös számban van ilyenje, de ez az ember erre alkalmatlan volt.
Miért tartogatja az igazolványokat? Céget alapítani, hitelt felvenni például tök jó, de ahhoz minimum írni kell tudni. Telefonokkal is seftelni lehet leginkább, de egy erősen zakkantról ezt igen nehezen tudom elképzelni.
Beteg ember létére a sok lopás (?) miatt még nem bukott volna meg?

o
Előzmény: Antisystem (17547)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17548
Ebben az esetben (az igazolványok láttán) minimum azt is közölték volna, hogy más (jellegű) büncselekmények is vannak a rovásán (táskalopás meg ilyenek! mondjuk számomra pont hihetetlen egy ápolatlan büdös, vörös hajú emberről, hogy bejelentés nélkül észrevétlenül lopkodhatná a táskákat a gyilkosság után is vagy elötte is)
Erről egyenlőre szó sincs, pedig sokkal hihetőbb lenne a bűnössége!

Sokat nem kell nyomozni, hogy miért van a porszívójában egy másik állampolgárnak az igazolványa elrejtve, mert az magában is bűncselekmény, szal kapásból kijelenthető, hogy nem csak a gyilkossággal gyanúsitható, de erről szó sincs egyenlőre!
Még meg sem említik a hírekben, hogy okiratokkal visszaélés vagy valami, hanem csak az a lényeg, hogy magányos elkövető, aki NEM CIGÁNY!

Szerintem illetékeséknek még nem esett le, hogy a gyilkosság igazolásához szükséges bizonyitékok 3X-át dobálták ki a felvételeken.
Kicsit túllőttek a célon, a bizonyiték gyártók. :D
Előzmény: Antisystem (17547)
Antisystem Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17547

Biztosra veheted, hogy követett el már bűncselekményt, egy bűnöző a bűnözői karrierjét soha nem a minősített emberöléssel szokta kezdeni... és miért rikácsoljanak? Elöször is pár napja találták ezeket a dolgokat, nyilván még vizsgálják, hogy hogyan került hozzá, másfelől meg a minősitett emberölés mellett tök érdektelen, hogy ja még lopott 3 táskát is az elmúlt hónapokban... a szavaddal élve "rikácsolás" akkor lenne - ne adja ég, hogy legyen - ha valamelyik bizonyíték egy újabb holttesthez vezetne...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (17546)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17546
Állitólag eddíg semmit sem csinált még.
Komolyan eltudod azt képzelni, hogy nem rikácsolnának, hogy több bűncselekményt is elkövetett már?
Pedig számomra a porszivóból spontán előrángatott (minimum) 7db igazolvány, meg a 4db telefon arról tanúskodik, hogy nem ez az első esete.

Valami nem kerek ebben a történetben, meg a videóban főleg nem.
Előzmény: Antisystem (17543)
Antisystem Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17545

1db személyi + 1db lakcím kártya / fő -vel számolva minimum 3db áldozat, de a 4db telefon inkább emeli a lehetséges áldozatok számát, de minimum 3 áldozata van P. Józsefnek.
Lehet. De az is lehet, hogy alkalmasint táskákat lopkodott szórakozóhelyekről pl. Igaz, az is áldozat, akinek a táskáját lopták el...

 

ÜdV

 

Előzmény: Törölt nick (17541)
ohrana Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17544
de még mindíg nem értem a videón látható 7db igazolványt, 4db telefont, meg a nyakláncokat!!!!![/ig
Van még pár +oldatlan ügy, azt is rálőcsölik. Lesz majd kitüntetéseső.

o
Előzmény: Törölt nick (17541)
Antisystem Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17543

és egy kurva szó sem esik arról, hogy sorozatgyilkost talált a rendőrség, pedig a felvétel alapján minimum arra tippelnék!

Hát, valszeg a yardnak azé annyi esze van, hogy mielőtt bármit is szólna, megnézte, hogy a talált igazolványok tulajdonosai élnek-e, ami ugye annyira nem bonyolult, pl. összeveted az ellopott/elveszett igazolványt bejelentők adatbázisával. Ha kért új igazolványt, nyilván él. Akit nem találsz, ott meg lekéred a népességnyilvántartásból a lakcímét, és felhívod, vagy odaküldöd a helyi yardot, nézzék meg.

Amikor a párom táskáját ellopták, és később megtalálták az igazolványait, ugyanez történt, a kerületi yard egyik járőre idenézett...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (17534)
ohrana Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17542
A kirendelt ügyvédje még kórházban fekszik. Szóval még nem találkoztak...
Ha ügyvéd lennék, simán elvállalnám. Annyi sebből vérzik az ügy, hogy az borzasztó.

o
Előzmény: Nagulnov (17529)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17541
És még dolgozni is járt állitólag!

Szerintem nem illik a képbe, de még mindíg nem értem a videón látható 7db igazolványt, 4db telefont, meg a nyakláncokat!!!!!

1db személyi + 1db lakcím kártya / fő -vel számolva minimum 3db áldozat, de a 4db telefon inkább emeli a lehetséges áldozatok számát, de minimum 3 áldozata van P. Józsefnek.

És a rendőrség 1db bűnesetről és egyedüli elkövetőről nyilatkozik? :D

Valami nem kerek.
Előzmény: Nagulnov (17539)
sul Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17540

Ezek után hihető, hogy volt abban a házban egyáltalán porszívó?

Minek?

Kb. vasvilla, hólapát kellene ide, hogy kiganézza az ember azt a disznóólat, nem porszívó.

Szerintem egy ilyen magányos farkasnak eszébe sem jutna, hogy használhatna porszívót is - ugyan mire? -, nemhogy áldozzon a megvásárlására vagy 20 ezret.

De ez csak egyetlen furcsaság a sok közül.

Előzmény: Nagulnov (17358)
Nagulnov Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17539
A kirendelt védő szerint semmi előélete nincs a csávónak/erőszak stb.
Előzmény: Nagulnov (17531)
sul Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17537

"A magyarokat mindenki hívja ezután magyaroknak, semmi idegen elnevezés nem jöhet szóba?"

 

Nem erről van szó.

Hanem arról, hogy a cigányokat több száz év óta cigányoknak hívtuk. Ez mindeddig megfelelt nekik is, nekünk is.

Akkor mostanában miért kell átnevezni őket?

Mert valakik - nem is feltétlenül cigányok - úgy találják, hogy most pc-bb a roma?

Semmivel sem pc-bb, főleg, ha a cigányok többsége is cigánynak nevezi magát, és nem talál ebben semmi kivetnivalót. 

Előzmény: Törölt nick (17354)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17534
Tudod mi még az érdekes?
Az csak egy dolog, hogy a szemétkupac közepéből azonnal kiemeli a porszívót és azonnal kiszed belőle minimum 7db igazolványt, 4db telefont nyakláncokat és egy kurva szó sem esik arról, hogy sorozatgyilkost talált a rendőrség, pedig a felvétel alapján minimum arra tippelnék!
Nem kerek ez az egész felvétel!
Előzmény: Antisystem (17532)
Antisystem Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17532

mert azt remélem Te is beismered, hogy ez nem az eredeti "feltárásról" készült felvétel!?

Beismerem? Vádolsz valamivel? Egyébként úgy tűnik, ezt én írtam le itt először: 17457

 

Hogy nincs nyoma nyomvételnek, azt nem tudom, annyira nem lehetett szerintem látni a félhomályos filmen. No meg valszeg már nem grafitporral vagy ezüstporral szedik az ujjnyomot... A védőruha meg a kesztyű viszont szerintem tökéletesen indokolt ilyen esetben, megakadályozandó a helyszín szennyeződését, mert bármikor merülhet fel olyasmi az eljárás során, hogy valamiért vissza kell menni, valamit pótlólag meg kell vizsgálni. Mondjuk valakinek az ujjnyomát, DNS-ét keresni a lakásban, akiről felmerül, hogy járt az illetőnél...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (17530)
Nagulnov Creative Commons License 2009.06.30 0 0 17531
http://webcast.tv2.hu/mokka/index.php?m=video&video_id=398457

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!