Keresés

Részletes keresés

neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.26 0 0 228

A jelenet rémlik, de minha Penny erőst ellenkezett volna, szóval én, magamban nem írtam be a pontot. Emlékszel, melyik részben, volt? Most nem nézném végig az egész évadot.

Előzmény: ZöPö (225)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.26 0 0 227

Ja, el ne felejtsük, Sheldonnak Leonard mamája is "megvolt"! :-))))))))))))))))))

 

 

Na, ez a "fujj"! :-DDDDDDDDD

ZöPö Creative Commons License 2011.10.26 0 0 226

OK, OK, igazad van. :-)

Előzmény: Kattrin_ (221)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.26 0 0 225

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy nem emlékszel arra a jelenetre a negyedik évadból, amikor Amy, hogy is mondjam, elég delikát ponton kezdte puszilgatni Pennyt és ezalatt nem a sarki fűszerest értem. :-)))

(Természetesen nem "egyenes adásban" történt, de a Penny szobájából kiszűrődő hangok, illetve Amy előzetes bejelentése, hogy mit fog csinálni elég egyértelműek voltak.)

Na, emléxel vagy nem emléxel? :-)

Előzmény: neofrix baszmacs (222)
-kozi- Creative Commons License 2011.10.26 0 0 224

Mackó kapitány? Na nee! :)

 

Eddig mindenki tesója jó nő volt! :) Ray, Sheldon!

Csak h bonyodalmat okozzon! :)

Előzmény: ZöPö (215)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.26 0 0 223

Igazad van! De akkor Penny meg Raj sem, ugye? :)

Előzmény: Kattrin_ (221)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.26 0 0 222

Na most ha te azt mondod, hogy akár Penny akár Amy helyében te megelégednél egyetlen puszival, akkor én azt mondom, hogy... hogy is... szóval, hogy a mérsékletesség nagyon dicséretes tulajdonság!

Előzmény: ZöPö (220)
Kattrin_ Creative Commons License 2011.10.26 0 0 221

A fújjt nem a kövérségére értem, hanem az igénytelenségére.

Tényleg lesett, elfelejtettem. :) De attól még nem szexeltek. :PP (Valamiben nekem is legyen igazam:))))

Előzmény: ZöPö (219)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.26 0 0 220

"Pennynek előbb még Amy jön!"

 

Bocs, de az már megvolt. Idézzem? :-))))))

Előzmény: neofrix baszmacs (217)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.26 0 0 219

"Mackó kapitány, fújj. :S"

 

Minden túlsúlyos ember nevében kikérem magamnak. Azt csak hiszed, hogy rajtad nincs "fújj". :-D

 

---

 

"Az csak véletlen volt, hogy Sheldon hozzáért Penny melléhez, elvégre csukva volt a szeme. :D"

 

Negatív. Penny fenekén a tetkót is "kiolvasta", a kocsiban rá is kérdezett, plusz a klinikán is tett rá megjegyzést. Meg is magyarázta, hogy ígérete ellenére miért "lesett". Idézzem? :-))))))

Előzmény: Kattrin_ (218)
Kattrin_ Creative Commons License 2011.10.26 0 0 218

Amynek bejön Penny. :)

Mackó kapitány, fújj. :S

Sheldon nővére nekem túl "most ilyen nő a divat", de a csípője tetszik. :)

Az csak véletlen volt, hogy Sheldon hozzáért Penny melléhez, elvégre csukva volt a szeme. :D

Howarddal nem hinném, hogy összejönne Penny, és nem azért, mert menyasszonya van :), hanem mert Penny azért szokott le az Age of Conanről, mert a játékban Howard elhívta szexelni, és erre Penny igent mondott, de ekkor rájött, hogy mit is csinál, és eldobta magától a laptopot. :) Különben ez a kedvenc részem az egész sorozatból, mikor Penny játékfüggő lett. 

Azért ez a kedvencem, mert teljesen Penny helyébe tudom magam képzelni, én is simán függő tudnék lenni. :) (Csak még meg kell tanulnom angolul, nincs kedvem havidíjat fizetni, és valszeg a gépem sem elég jó egy ilyen játékhoz, de amúgy tervezem, hogy egyszer a távoli jövőben fogok mmorpg-zni :). Plusz ebben a részben szó esik a magyarokról, igaz nem túl pozitív konnotációban, de ezt nem kell komolyan venni, az oroszoknak is odacsapnak egy másik részben, ahol azt mondja a pacák: Oroszo.-ban fizikus vagy USA-ban takarító... :) (Mondjuk azt nem tudom, hogy az eredeti is magyarokat említ-e, vagy ez csak a szinkron nagyvonalúsága, de tetszik.)

Az 5. rész az 5. évadból fenomenális volt. :) A 6. kevésbé, egy egész rész Sheldon anyjával. :S

Amúgy lehet, hogy azért tetszik nekem ez a sorozat, mert Pennynek annyira jó, hogy ilyen barátai vannak, Penny akarok lenni. :))

Előzmény: neofrix baszmacs (217)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.26 0 0 217
Lassan a testtel! Pennynek elõbb még Amy jön!
Előzmény: ZöPö (215)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.26 0 0 216

 IgenigenIGEN!!! Őt akarom. :-)))

Előzmény: ZöPö (215)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.26 0 0 215

Stuart? Utána már csak a Tréninggatya Kapitány jön, az általunk ismert világnak ott lesz vége. :-)

 

Sheldon nővérét viszont elővehetnék. "Nem kicsit, nagyon." :-DDDDDD

 

Előzmény: -kozi- (214)
-kozi- Creative Commons License 2011.10.26 0 0 214

Ja! Utána meg lassan a képregényárús állhat be a sorba! :)

Előzmény: ZöPö (213)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.25 0 0 213

Bizony, már csak Howard hiányzik a sorból. Van egy olyan érzésem, hogy eljön ez a pillanat is. :-)

Előzmény: NAR (212)
NAR Creative Commons License 2011.10.25 0 0 212

Sheldon már megcsöcsörészte.

Előzmény: -kozi- (211)
-kozi- Creative Commons License 2011.10.25 0 0 211

Na jó, de ha már mind a négy férfi szereplővel lesz ilyesmi (Howard!, Sheldon?), akkor mi lesz Penny varázsa...?

Előzmény: neofrix baszmacs (206)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.25 0 0 210

Rendőr! Lopnak a BBT-ből!

E4S21
Sheldon: We know everything there is to know about kissing. It requires 34 facial muscles and 112 postural muscles.
Amy: Oh, blah, blah, blah. Give me some sugar, bestie.

Hanna (2011)
Hanna: Ha csókolódzunk, 34 arcizmuk mozdul meg és 112 egyéb izom. A legfontosabb közülük az orbicularis oris, ami az ajkakat csücsöríti.

Hannát nem szakították félbe, ő végig tudta mondani.

ZöPö Creative Commons License 2011.10.24 0 0 209

Nem hiszem, azért ennyire nem lesznek nem-PC-k. :-)

Előzmény: neofrix baszmacs (208)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.24 0 0 208

Pont a Ku Klux Klán jutott eszembe, csak kicsit más összfüggésben: a legutóbbi epizód kapcsán azon gondolkodtam, fogjuk-e látni Mrs. Coopert Ku Klux Klán-ruhában.

Előzmény: ZöPö (207)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.24 0 0 207

Főleg, hogy ebből Penny utólag semmire nem emlékezett, míg ellenben másnap még elég nyilvánvaló volt... Itt bizony engedtek a Ku Klux Klán tiltakozásának, úgy bizony.

Előzmény: neofrix baszmacs (206)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.24 0 0 206

Meg tudom érteni. Én is gyakran érzek csalódást, ha egy jó nő mással, és nem velem.

 

Gondolom, a tömeges csalódást a BBT-s csapat is észrevette, ezért találták ki azt a "nem is történt semmi"-szépségtapaszt. Ami azért még Raj-t beleszámítva is elég hihetetlen történet...

Előzmény: -kozi- (205)
-kozi- Creative Commons License 2011.10.24 0 0 205

Tudom h ez csak egy sorozat, de csalódtam Penny-ben az 4. szezon utolsó epizódban...! Persze ez a szokásos cliffhanger tudom!

neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.22 0 0 204

Ugye, hogy feldobja egy kis non-PC humor? :)

Előzmény: ZöPö (203)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.21 0 0 203

Ez a tegnapi rész már kicsit jobb volt, mint az előző három.

Kattrin_ Creative Commons License 2011.10.20 0 0 202

wow :)))))))))))) nagyon jó :))

Előzmény: ZöPö (200)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.20 0 0 201

Bakker... :-(

 

Ez a csodás fórummotor a kép URL-jét (amit bemásoltam) kicserélte a kép kicsinyített másolatára, de kattintani nem enged rajta... :-(

 

ITT LÁTHATÓ a kép eredeti méretben.

 

Szép termobarográfja van Sheldonéknak... :-)

Előzmény: ZöPö (200)
ZöPö Creative Commons License 2011.10.19 0 0 200

Tényleg dedikálva volt a szalvéta! :-)))

 

 

neofrix baszmacs Creative Commons License 2011.10.19 0 0 199

Az utóbbi egy-két hétben az a szilárd meggyőződésem, hogy a BBT legjobb poénja ez:

 

S3E5
The Creepy Candy Coating Corollary

 

Penny: I just told her you're an aerospace engineer, you speak five languages...

Howard: six if you count Klingon.

Leonard: Girls don't count Klingon, Howard. Right?

Penny: Right.

 

 

Persze, ez a meggyőződésem akár holnapra is megváltozhat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!