Keresés

Részletes keresés

sunny22 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 44446

Azta, túlvagy már a felén? :) Tényleg fura, hogy Te már a harmadik gyerkőcödet fekteted kiságyban, míg én az elsőt. :)))

Előzmény: Nemlajos (44442)
sunny22 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 44445

Nálunk is verdás szerelem van, a télapótól verdás autót kért. :) És simán végig nézi a mesét egy ültő helyében...

 

A kiságy dologgal valahogy úgy állok, mint Te. Kövezzetek meg, de én szeretem és egyben megnyugtat a tudat, hogy V éjjel a helyén van és nem mászkál valahol a házban. És nálunk is volt már rá példa, hogy 7 óra felé megébredt, szólt, hogy menjek be. Én annyira lusta voltam, hogy mire kimásztam az ágyból és bementem visszaaludt és aludt tovább 9-ig. Nálunk az a veszély nem áll fenn, hogy kimászik a kiságyból, soha meg sem próbálta, nem az a típus és a hálózsákban amúgy sem menne neki. Ha a nagyobb kiságyunk lenne és nem a 120x60-as, akkor még egy darabig abban aludna, de már szegénykének a 100 cm hosszával nagyon nem kényelmes.

Előzmény: kat44 (44441)
sunny22 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 44444

szumma 38 eFt? ágyneműtartóval és pótággyal? az nagyon jó ár! és minőségileg is jó? erős?

Ágyneműtartó és matrac nélkül találok ilyen áron ágyakat....

megírnád priviben a cég elérhetőségét? köszi

 

(nand is küldött elérhetőséget, teljesen beleszerelmesedtem kettőbe, kértem ajánlatot is; de árban drágábbak, ágyneműtartó nélkül kb. 31-41 e Ft között mozognak, viszont nagyon jókat hallok a minőségről)

Előzmény: Nemlajos (44433)
Nemlajos Creative Commons License 2012.01.07 0 0 44443

egyébként nálunk Döme pont azért került ki a kiságyból, mert gyakran ébredt, és soha nem aludt vissza maga, így meg legalább fogja magát, és jön közénk az első ébredésekor, nincs vele gond (azt leszámítva, hogy még azelőtt a mi ágyunkban köt ki, hogy mi belekerülnénk:D).

Két hét, és Berci is megkezdheti a vándorlást:)

Előzmény: Nemlajos (44442)
Nemlajos Creative Commons License 2012.01.07 0 0 44442

nem is vagyok még 7 hónapos, még csak most töltöm a 23. hetet:)

május 7-re vagyok kiírva, de szerintem április vége a célidő.

 

Olyan fura ez a kiságy-dolog, nálunk már azóta még egy gyerek kikerül a kiságyból:))))

Előzmény: kat44 (44441)
kat44 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 44441

Ja nagyon kifogtam az anyósomat, és nem az én hozzáállásommal van gond. Egyébként az is tudom, hogy ez nem személyes, ő az egész világgal hadilábon áll.

 

Hunor még kiságyban alszik. Ki tud mászni, de nem szokott. Ez egyenlőre kényelmes, mert ha reggel 6.15kor kezd el anyázni, és nem megyek mert korán van, akkor visszaalszik, vagy csöndben van és csak 10 percenként hív újra. Szerintem ha váltunk kap egy Verdás ágyat, mert most a verdák nagy szerelem. Képes egy nap 2x megnézni az 1-et. Amúgy nem szokott ennyit tv-t nézni, a meséket általában egy idő után elunja és elkezd mellett játszani.

 

Nemlajos, mikorra is vagy kiirva? Meglepődtem, hogy már 7 hónapos vagy. Olyan hamar elszalad a kilenc hónap.

Előzmény: Nemlajos (44440)
Nemlajos Creative Commons License 2012.01.07 0 0 44440

anyósod bakker:S

 

Az ágyról meg egyelőre még csak remélem, hogy be lehet tolni matracostól, úgy kértük, direkt meg is kérdezte a szaki, hogy milyen magas matrac lesz benne, mert úgy teszi be az ágyrácsot...

Előzmény: kat44 (44437)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 44439

Sziasztok!

 

Ha szeretnétek Baba-Családi fotózást, akkor érdemes megnézni a www.fotograff.hu -t.

Lehetőség van otthoni fotózásra is..

Bubucka* Creative Commons License 2012.01.06 0 0 44438

Akkor Neked is érdekes anyós jutott!!! :-)))

Előzmény: kat44 (44437)
kat44 Creative Commons License 2012.01.06 0 0 44437

OK, gondolom férjed csalódott volt. nem látszott az ágynál, hogy befér a matrac.

 

Láttam az anyós hsz-ket a téli fórumban. Azt el is felejtettem irni, hogy anyós úgy inditott 26án este, amikor megérkezett, hogy Teaparty által javasolt Stahlos sült kacsát, amit én készitettem kiköpte. Na ezzel megteremtette a jó hangulatot számomra, innentől kezdve nem tettem be a lábam a konyhába, gondolhatjátok. Mindenki kiakadt ezen a környezetemen, mert ugye azért vannak társas viselkedési szabályok, amit 57 évesen illene betartani, vagy ha nem izlik akkor  mint étteremben, diszkréten a szalvétába köpni. Férjnek mondtam, hogy most jó ideig nem jön anyós, és nem kérek belőle jövő karácsonykor se. Semmit sem lehet tőle kérdezni, mert kiakad, igy 9 napig kerülgettem, mert kuksin meg nem szeretek ücsörögni a saját házamban. Egy mentsége van, nagyon szereti a gyerekeket és reggel korán kell, igy mit tudtunk 9ig aludni, mert ő unokázott.

Előzmény: Nemlajos (44436)
Nemlajos Creative Commons License 2012.01.06 0 0 44436

nem két hónapig, csak 5 hétig (asszem), mert az Istenhegyi tipp után a genetikai uh-n a dokim semmit nem látott a lába között, többször is megnéztük, csak a köldökzsinór volt ott. Persze benne volt a pakliban, hogy amögött van, csak nem túl nagy zacsikkal :D, de nem volt valószínű. És de:)

Az ágy a két nagyfiúé lesz, és matraccal együtt betolható a vendégágy része is (terveim szerint azon alszik majd Döme).

Előzmény: kat44 (44434)
kat44 Creative Commons License 2012.01.06 0 0 44435

Spárga, Hunornak vettünk egy sibakancsot. Egy oktató mondta, hogy már az is jó, ha szokja a siöltözéket, a futoszalagszerű gyerek felvonot léc nélkül. Béreltünk neki silécet. Nagyon édes, már akkor is siel a rajta van a bukoksisak és siszemüveg, szőnyegen bent léccel a lábán.

Előzmény: Spárgatökmag (44424)
kat44 Creative Commons License 2012.01.06 0 0 44434

BUÉK mindenkinek!

 

Nemlajos, te miért hitted két hónapig hogy mégis csak lány lesz? Azok az első fotók számomra nagyon meggyőzőek voltak, hogy fiú. Klassz ágy, a vendégágy matracát hol tároljátok?

 

Hunor elkezdte a beszoktatást az új oviba. Szerintem túl lassú, csüt-péntek voltunk 8.40-11ig, de amig ott leszek nem fog elmozdulni a szoknyám mellől. De ha nekik a komfortérzetük ettől jobb lesz, hát legyen. Amúgy 5 teljes nap fog járni.

 

Spárga, Hunornak én is a verdás duplo kamiont néztemki karácsonyra. Férj elment vásárolni és boldogan ujságolta, ő fele annyiért megvette. Na sikerült neki Legot venni, amit száműztem pár évre. Ki se csomagultok. Hunor most nagyon verda mániás lett. Állandóan azt nézi, meg játsza a kocsikkal, hogy kilökik egymást.

Előzmény: Nemlajos (44433)
Nemlajos Creative Commons License 2012.01.05 0 0 44433

Idéntől nem tudom, meg kell érdeklődni. Meg azt is, hogy milyet lehet, mert a cég rugalmasságán múlik, hogy megoldják-e, hogy bármilyet;)

 

Az ágy postán jött, 3E-ért.

Úgy látom, kelendő az ágy, mert már nincs a linken, elvitték :D

Fenyő, lakkozva.

A miénk ilyen lett, a sima nyilván minden extra nélküli, csak leesésgátlós, most 38-ért láttam hirdetni:

Előzmény: sunny22 (44431)
sunny22 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 44432

nand09,

 

köszi-köszi és jöhetnek priviben az infok! :)

 

 

Előzmény: nand09 (44430)
sunny22 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 44431

Nemlajos,

 

EP-re lehet matracot? Nem is tudtam! Ez nagyon jó hír! :))

A linken nem látom az ágyat... :(  viszont az ára jól hangzik. Fenyő? és mennyiért szállította le?

Előzmény: Nemlajos (44428)
nand09 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 44430

Sziasztok, BUÉK mindenkinek! :-)

 

Sunny: mi a bútorgyártól rendeltünk Orsi ágyát (butorgyar.atw.hu - nem tudok linket beszúrni), tökéletesen meg voltunk elégedve azzal az ággyal! Nagyon masszív volt, jó minőségű, ágyneműtartót is kértünk hozzá, az is nagyon jó volt, simán bele tudtam állni és elbírt, szóval nagyon jó ágy volt!! Lehet kérni magasított leesésgátlót hozzá, mi simát kértünk. Most valaki mással csináltattunk emeletes ágyat, és ez bizony messze nem olyan, mint a korábbi, igaz ez olcsóbb megoldás volt, de a mostani eszemmel inkább a bútorgyártól vennék emeleteset is. Ha érdekel, akkor priviben tudok még infókat küldeni. :-)

Előzmény: sunny22 (44427)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.04 0 0 44429
Mi az rs- ben vettük Bori ágyát, az is magasított, csak azzal járt egy halom ágyneműtartó is, direkt olyat kerestem. Ja, az nem beépített leesésgátlós, azt vettünk hozzá külön.

És boldog új évet a topiknak, ez eddig lemaradt!
Előzmény: sunny22 (44427)
Nemlajos Creative Commons License 2012.01.04 0 0 44428

Nekem ez a Danny ágyra hasonlít, én is ezt nézegettem, aztán végül a vaterán egy miskolci vállalkozóval készítettünk el egyet, vendégággyal, ágyneműtartóval:)

Most látom, hogy már hirdeti is:)

A sima, ágynemű és vendégágy nélküli, 160X80-as gyerekágy tavaly 19E volt.

 

Matracot mi a matrackirálytól vettük, EP-re...

Előzmény: sunny22 (44427)
sunny22 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 44427

Sziasztok!

 

Kérnék egy kis segítséget: gyerekágyat keresek, magasított leesés gátlóval, ilyesmire gondoltam

 

 

Hol lehetne hasonlót kapni vagy rendelni? És matracot hol érdemes venni?

 

Kösznöm!

sunny22 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 44426

Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok  Mindenkinek!

 

Nálunk az egyik legnagyobb ajándék a favonat volt elemes kismozdonnyal, nagy pályával, autóúttal, mindenféle kiegészítőkkel, de a várakozáson aluli lett a reakció és nem is játszik vele sokat. Ami bejött: AnnaPetiGergő könyvek, iszonyat mennyire rákattant, minden nap kiolvasunk egy könyvet. Legjobban a "Megmondalak" kötet tetszik neki. Aztán a második helyen a gyurma szerepel, kapott Play Doh gyurmát kiegészítőkkel, órákat el tud vele lenni. És ami az abszolút győztes ajándék lett, az a társasjáték (Keller&Mayer Játszva megismerjük a színeket). 4-en lehet játszani, van egy szín dobókocka és amilyen színűt dobtál, olyan színű elemet kell választani és építeni kell a házikót, vonatot... éppen amivel vagy. Minden este társasozunk és most már arra is rájött, hogyan lehet csalni. :)))

 

Előzmény: clebs (44422)
Nemlajos Creative Commons License 2012.01.02 0 0 44425

A mentőautó nálunk is nagy-nagy sláger, mióta megvan. épp ezért vettem idén karácsonyra is wow-os cuccokat (hajó és két versenyautó), most is az vitte a prímet. Jó játék, na!:) És bírja a dackorszakot!!!:D

Előzmény: Spárgatökmag (44423)
Spárgatökmag Creative Commons License 2012.01.01 0 0 44424

Clebs, Iván is síel már?

Előzmény: clebs (44422)
Spárgatökmag Creative Commons License 2012.01.01 0 0 44423

Sziasztok, boldog új évet mindenkinek!

 

Mi itthon szilvesztereztünk, Matyi beteg (asztmás hörghurut, ezt most jól bekapta, hörgőtágító-köptető-antibiotikum hármas megy, plusz orr- és szemcsepp, mellé nem eszik és a Lactive-ot nem hajlandó meginni, úgyhogy holnap a gyógyszertárban kezdek Normaflore-ért és Rhinatiolért, mert az antibio és a gyógyszertári köptető is borzalmas ízű, minden alkalommal könyörögni kell, hogy bevegye, és öklendezi kifelé:( Remélhetőleg megússzuk a tüdőgyulladást.

 

A karácsony jól telt, Matyi rákapott az ajándékbontás ízére, és nagyon örült mindennek:) Szerencsére nem volt rohanós az ünnep. A karácsonyfa díszítés is nagyon bejött Matyinak, amikor feltettük az égőket, lekapcsoltam a lámpát, hogy lássa, milyen, azt mondta teljes áhítattal: mama, ünnepeljünk!:) És nagy szerencse, hogy a dm-ben így utószezonban is lehet csillagszórót kapni, mert abból elég sokat fogyasztunk:)

 

Clebs, nálunk a következő karácsonyi ajándékok voltak: thomasos favonat dolgok (daru, mozdonyok, eü állomás, mozdonymosó - ez összerakható a tescós sínekkel), egyensúlyozó kalózhajó fajáték (az alja egy hullám, amire rá kell rakosgatni a kalózhajó darabjait és tartozékait, ha ledől, az mindig nagy szám:)), gyurmakinyomó, verdák duplo kamion, wow robin, a mentőautó, egy utánfutós traktor, Boribonok, Bogyóésbabócák, egy Thomas-könyv, és a Scolar Kiadó kihajtogatós könyvei közül a Közlekedj okosan (azóta folyamatosan azt játszuk, hogy a nínóautó villogó nélkül megy át a pijoson, és el kell venni a jogosítkorlátját - ez a jogosítvány és a sebességkorlátozás összevonása:))

 

Szülinapra emeletes parkolóházat kap.

 

Asszem, sok újat nem tudtam mondani, nálunk most a nínózás megy minden mennyiségben (asszem, ez korosztályos lehet, mert JaspisMarci is nínómániás), a mentőautó utolsó pillanatban vettem "vegyél valamit, odaadom az árát" megbízásból, és az jött be legjobban, pedig a piros kamiont két hónapja várta.

 

 

clebs Creative Commons License 2012.01.01 0 0 44422

Sziasztok!

 

Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek.

Nagyon ritkán járok erre, azért időnként beleolvasok a topikba. Szilveszterkor síelni voltunk, a karácsony rohanósan telt, 24-én még dolgoztam. Iván kicsit beteg (felsőlégúti nyavalya, fülfájás és társai) de továbbra is nagyon jól viseli úgy általában a betegségeket.

Gyönyörű, okos majdnem 3 éves lett belőle, én pedig egy cseppet sem vagyok elfogult:)

Ikeás konyhát, közepes méretű emeletes garázst(autókkal), távirányítós verdás autót kapott karácsonyra. Szülinapra jöhetnének ötletek, kinek milyen játék jött be.

 

Üdvözlök mindenkit!

clebs

 

 

 

 

 

Teaparty Creative Commons License 2012.01.01 0 0 44421

Hahó Lányok, boldog új évet kívánok!

Remélem mindenkinek szépen telt az év első napja.

Mi itthon töltöttük a szilvesztert, nagyon élveztük, nem mentünk sehová, és nem is csináltunk vendéglátást. A karácsonyi- és két ünnep közötti forgatag után nagyon nyugodt volt, és olyan belsőséges.

Többiek hogy vagytok? És hol? :-)Lassan ez lesz a blogom, ha már csak én írogatok ide :-(

Teaparty Creative Commons License 2011.12.26 0 0 44420

Hahó, már lemaradtam a karácsonyi jókívánságokról..., de remélem mindenkinél jól sikerült, és örültek a gyerkőcök. Én kipurcantam szokás szerint, rengeteget főztem, és már tegnap lebeszéltem, h jövőre inkább majd mi megyünk mindenhová:-) Gyerekek nagyon élvezték, ajándékoknak nagyon örültek, a kicsi a futóbiciklivel követi a rollerező nagyot a nappaliban :-)

 

És akkor most következnek az afterpartyk, hnap barátok jönnek, felesszük a maradékokat.

 

Nemlajos, ennek a te kisbabádnak a neme már csak akkor lesz biztos, ha kibújik. Addig drukkolok a férjnek.

 

kat, cukik a fiúk!

 

Többiek?

kat44 Creative Commons License 2011.12.25 0 0 44419

Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

 

 

iricc Creative Commons License 2011.12.24 0 0 44418
Boldog, békés karácsonyt kívánok mindannyiótoknak! :-)
Nemlajos Creative Commons License 2011.12.23 0 0 44417

Azt hittem, valami buja fotó, kerestem a párt a hópingvinek között:)

Mesélj, milyen, és hogy bírod a kölök nélkül?:)

Előzmény: Jaspis (44416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!