Keresés

Részletes keresés

nézek Creative Commons License 2013.04.18 0 0 2537
ez igaz...
Előzmény: marsjáró (2536)
marsjáró Creative Commons License 2013.04.17 0 0 2536

Hülye lenne idejönni, főleg börtönbe, ha megvan a lehetősége, hogy megússza ....

Te is csak így tennél .

Előzmény: nézek (2535)
nézek Creative Commons License 2013.04.16 0 0 2535
asszem leesett a tantusz.. ez a pernahajder beintett. meg különben is...itt rossz a koszt. nesze neked unió...
ZöPö Creative Commons License 2013.04.16 0 0 2534

Vagy az ír kollégája, sajnos. :-(

Előzmény: Törölt nick (2533)
ZöPö Creative Commons License 2013.04.16 0 0 2532

Mondom, a (papír) Irish Daily Mailben április 6-án megjelent vele egy riport, abban azt nyilatkozta, hogy ő ugyan nem mondta, hogy idejön.

Előzmény: Törölt nick (2531)
ZöPö Creative Commons License 2013.04.15 0 0 2530

Igazad van, "don't feed the trolls", abbahagyom én is.

Előzmény: Törölt nick (2529)
ZöPö Creative Commons License 2013.04.14 0 0 2528

"Nem elengedte,hanem lelepett."

Kár, hogy az ír legfelsőbb bíróság nem így gondolta. :-)

"Mit tudtak volna tenni itelet hianyaban?"

Például azt, hogy egy percre sem adják vissza az útlevelét. (Akár előzetesbe is rakhatták volna vagy háziőrizetbe, hiszen kinézett neki a letöltendő.)

"Aztan eltelt 8 ev,nem tortent semmi,majd 3 ev alatt tobb tortent,mint 8 alatt..."

Pontosan mire is gondolsz, mivel történt több az elmúlt három évben, mint az azelőtti nyolcban? Sorold már fel nekünk, légy szíves!

"... megis a kormany a hibas."

Hol és mikor mondtam én ilyet?

"Morvai eseteben bezzeg nem szamit,hogy egy naci part tagja. Ilyenkor nem naci igaz? Igazi erdekember lehetsz."

Aha. Szóval, ha van rajtam sapka, az a baj, ha nincs, akkor az a baj. Te persze nem vagy érdekember, az a fő. :-DDD

Megjegyzem, kettőnk közül aki nácizott, az is csak te voltál, drága barátom. :-)))

Előzmény: Törölt nick (2525)
ZöPö Creative Commons License 2013.04.13 0 0 2524

Drága barátom, a feketén és a fehéren kívül van még néhány szín a palettán. Ha ez a kormány valóban börtönbe juttatja Tobin urat, akkor is legfeljebb zéró lesz az egyenlege Tobin-ügyben, ugyanis Tobin úr hazaengedésének idején a miniszterelnököt, a belügyminisztert és a külügyminisztert pontosan ugyanúgy hívták, mint most. Hoppá, ugye? Szóval pusztán azért, mert végre teszik a dolgukat (ha ugyan teszik), még hadd ne kelljen az orrom a s*ggükbe dugni, jó?

Ráadásul ugyanis, a legfrissebb hírek arról szólnak, hogy az ír úr valójában nem is akar Budapestre jönni (ezt nyilatkozta az Irish Daily Mailnek április 6-án: "he believes he has the right to be a free man"), úgyhogy nyugodtan elgondolkodhatsz rajta, hogy ki is itt a "nem túl gerinces".

De mondok még valamit. Nem titok, hogy Morvai Krisztina jelenlegi politikai nézetei tőlem olyan távol állnak, mint Makó Jeruzsálemtől. Ugyanakkor mindig, minden lehetséges fórumon elismertem, hogy a képviselő asszony Tobin-ügyben végtelenül sokat segített és segít most is. Hálával és köszönettel tartozunk neki.

Úgyhogy ne gyere nekem ezzel a "nem túl gerinces" dumával és végképp ne keverjük ide a személyes blogomat.

Hálásan köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (2521)
voks02 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 2523

Alattvaló, ha a kormány véletlen egy olyan ügyben teszi a dolgát, amiben érintett vagy, akkor fogd be a pofádat. Bár, jobban teszed, ha akkor is befogod, ha nem vagy érintett.

Előzmény: Törölt nick (2521)
ZöPö Creative Commons License 2013.04.12 0 0 2520

Még egyszer: ha azt írta alá, hogy "Budapest", akkor jogilag itt volt. Éppen az aláírása bizonyítja.

Előzmény: Törölt nick (2519)
nézek Creative Commons License 2013.04.12 0 0 2518
igen, csak próbáltam érzékeltetni...amit nem lehet...mindenesetre a név még jelent valamit.

helyette napos magánzárka, hegyekre néző ablakkal,kívánságmenüvel, angolul beszélő udvarias teremőr, harmadnapra elkészítik a kérvényt, gyorsított elbírálás, hétvégén már otthon...
Előzmény: Törölt nick (2517)
nézek Creative Commons License 2013.04.12 0 0 2516
na ez az... a szombathelyi börtönriport után nem véletlenül kérdezi a cikk írója: ez az elrettentés módja ..?

és fogadok, hogy azt is kifogásolja majd...

Kufstein alsó pincesor, rövid láncon vasgolyóval, kenyéren és vizen. Na az már elrettentő lenne.Ráadásul a civilizált nyugaton van.
Ma más a kása Creative Commons License 2013.04.12 0 0 2515
Előzmény: Babco (2513)
nézek Creative Commons License 2013.04.12 0 0 2514
megpróbálom a magam szintjére levinni...szóval akkor előfordulhat, hogy a börtönből még akár bíróságra is elővezthetik, mert ennek a pernahajdernak van ez a kis okirathamisítási újabb ügye?

az ügyvéd az már rég kidumálta magát...csak a gázoló a sáros.
Előzmény: ZöPö (2511)
Babco Creative Commons License 2013.04.12 0 0 2513

Biztos hogy nem egy svéd luxusbörtön, de még mindig jobb, mint a világ legtöbb részén. Amúgy meg nem valószínú, hogy a retek gyilkosokkal tették volna össze.

Előzmény: Törölt nick (2512)
ZöPö Creative Commons License 2013.04.12 0 0 2511

Elmondom.

Már a másodfokú ítélet után megbízot egy magyar ügyvédnőt a képviseletével (hogy az beteknthessen a per irataiba), amit így írt alá: "Budapest, 20xx stb.".

Ezzel jogilag akkor Budapesten volt. Ha pedig így van, akkor igenis szökött, mert utána úgy hagyta el az országot, hogy már ki volt rá szabva jogerős ítélet és arról tudott is, hiszen épp amiatt bízta meg az ügyvédnőt.

Ezt a körülményt az ír bíróság nem vette figyelembe -> perújrafelvétel, új eljárás, ami végén ismét sanszos a kiadatás.

Vagy, ami a másik eset:

Tobin nem volt Budapesten, akkor viszont ő és a magyar ügyvédnő okirathamisítást követtek el -> új per, új eljárás, lásd fent (valamint a magyar ügyvédnőnek ugrik a praxisa).

Előzmény: nézek (2508)
Babco Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2510

Ez a hülye ha annak idején leüli, már rég élhetné a világát, most meg két ország ismeri a nevét. Ráadásul a munkájában sem biztos, hogy jó, ha nem utazhat kiküldetésbe, egy konferenciára, nem mehet a családjával egy nyaralásra. Ismerősei, kollégái, baráti köre is mind tudhat róla.  Sokkal jobban elcseszte az életét és az elmúlt évtizedet, mintha pár hónapra bevonult volna. Azért itt nem olyan egy börtön mint Kolumbiában, ahol pénzért vehetne magának egy koszos matracot.  De megérdemelte, egy cseppet sem sajnálom. Amúgy még szerencsés is, mert ha más családdal csinálja, akkor azok nem levelet kézbesítenek neki meg az ajtón kopogtatnak, hanem bérelnek egy betonkeverőt, aztán azzal beleállnak a a kocsijukba, amikor kanyarodik kifelé... Nem mondom, hogy helyes megoldás lenne, de csodálom, hogy az apuka ilyen higgadtan tudott nyilatkozni.

Előzmény: ZöPö (2507)
nézek Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2508
...már egy újabb ügy is elindult körülötte...de az még nem kristálytiszta...valami okirat-buhera, vagy mi...

...asszem beint, és mégsem kegyeskedik jönni. Részéről befejezve.Talán még a középső ujjacskáját is felmutatja amikor otthon a tv-ben róla van szó.
ZöPö Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2507

Európai letartóztatási parancs van kiadva rá. Írország úgy döntött, hogy nem adja ki (és le sem kell ülnie a büntijét), de ha feltűnik egy harmadik országban, annak le kell tartóztatnia őt és kezdődik előről a kiadják/nem adják ki tárgyalás. Valószínű azonban, hogy egy harmadik ország nem sokat sz*rozna és kiadnák. Ezért nem megy külföldre.

Előzmény: atherton (2505)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2506

kreálnak

LOL

Előzmény: Törölt nick (2504)
atherton Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2505

Jogilag ő van nyerő helyzetben.

vagy úgy.. akkor nem fog ülni.. 
( bár mondjuk némi ellentmondást érzékelek jogi nyerőhelyzetének jogossága, és az között, hogy nem mer külföldre utazni.. )

Előzmény: Törölt nick (2503)
atherton Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2502

mi az akzuális helyzet ebben az ügyben? mostakkor jön a tobin vagy mégsem? egyébként mélységesen leszerepeltek előttem az írek ezzel a hozzáállással a történtekhez.. és baromira nem értem hogy jön ide bármiféle bocsánatkérés egy olyan ebernél aki az könzekvesen bújkál és sunnyog az igazságszolgáltatás és a felelősége elől.. és ezért kellene sajnálni őt??? és mi az a felhaborító pofátlanság hogy ő akarja megszabni hol és mennyit üljön??

ZöPö Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2501

Nem titok, hogy én Morvai Krisztina politikai nézeteivel nagyon nem értek egyet, de azt ki kell jelentenem, hogy nagyon nagy hálával tartozunk neki: az első perctől kezdve nagyon-nagyon sokat segített és segít most is. Köszönom neki!

Előzmény: nézek (2500)
nézek Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2500
ahogy hallom Morvai Krisztina sokat tett ez ügyben, de még Ő sem tudja itt leültetni...
ZöPö Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2499

OK. :-)

Előzmény: marsjáró (2498)
marsjáró Creative Commons License 2013.04.10 0 0 2498

Félre értettél, mert félreérthető voltam .

Írtad, nem cserélnék fotelt vekled, és ez így is van .

Előzmény: ZöPö (2495)
nézek Creative Commons License 2013.04.10 0 0 2497
na, kezdődik az ekézés...
ZöPö Creative Commons License 2013.04.10 0 0 2496

Eddig nem.

Előzmény: Törölt nick (2486)
ZöPö Creative Commons License 2013.04.10 0 0 2495

Rólam? Látatlanban? :-o

Ügyes. :-)

Előzmény: marsjáró (2494)
marsjáró Creative Commons License 2013.04.10 0 0 2494

Hát ebben látatlanban is biztos vagyok, hogy töbet tudok rólad .

Előzmény: ZöPö (2492)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!