Keresés

Részletes keresés

maria.vargane Creative Commons License 2007.09.19 0 0 12

36évi: nagyon tetszenek a gyurmagombok. Örülök hogy megnyitottad a topikot, kedvencek közt van.

Némakertész: Légyszives a egyengébbek kedvéért fotózd le azt a fekete babot.

Előzmény: Némakertész:) (11)
Némakertész:) Creative Commons License 2007.09.19 0 0 11
én is kedvenceltem, órákkal ezelőtt:D, de most akkor már hozzá is szólok

tavaly akartam hőre keményedőből egy zöldbab hűtőmágnest csinálni, csak valahogy túlmelegedett...fekete bab lett, azért így is állati jól néz ki (magához képest, nevezzük talán furcsának), ha akarjátok, lefotózom...
aztán persze csináltam egy olyat is, ami zöld maradt:D
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.19 0 0 10
Ez a topik (is) kedvencelve - eggyel több, amit mostanában nem nagyon tudok látogatni. :-|

36évi levegőn száradt okossága nagyon jó, tanúsíthatom, mert tapiztam :-)))))
36évi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 9
Na, hogy érdemben is hozzászóljak, a levegőn száradót használtam évekkel ezelőtt. Dekupáltam rá, majd mikor kicsit megszikkadt, hajlítgattam, domborítottam. Szerintem ezzel a módszerrel gombféléket is lehetne csinálni.
Itt van a végeredmény:

Dióhéj Creative Commons License 2007.09.19 0 0 8
No majd ha egy kicsit jobban ráérek és nem dolgozok ennyit, fotózok én is mindenfélét...a levegőre száradó agyaghoz (a hobbiboltban így hívják) lehet kapni különböző formákat is, én vettem levél és virágmintákat, pillangót meg még nem is tudom milyet....belel lehet nyomkodni az agyagot, kiveszed és valamennyi idő alatt (erre már nem emlékszem sajnos, 4-5 évvel ezelőtti játék volt) megszárad. Utána festeni is lehet, ha jól emlékszem virágcserépre készítettem díszeket. Vannak jó kis pasztellszínek, de festeni lehet őket kerámia vagy akrillfestékkel. No, ennyit hirtelen...és a topicnak én is örülök :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.19 0 0 7
kedvencelve.. :D
36évi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 6
jól van kedveskéim, csak ilyen buzgón! :)))
hajnikri Creative Commons License 2007.09.19 0 0 5
Sziasztok!

Két kép további kedvfokozónak:
boszi99 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 4

De jó!!!

 

Úgy várom én is a szakértők hozzászólását és a képeket! Holnap hazafelé bemegyek a kreatív boltba, kikérdezem őket  gyurma ügyben: mi  a kínálatuk és beszámolok róla!!

Előzmény: 36évi (-)
Zsuzsuci Creative Commons License 2007.09.19 0 0 3

 

Itt vagyok én is, az nem létezik, hogy ki ne próbáljam ezt is.

Sőt, már ki is próbáltam, de nagyon pancser módon.

Mivel kutat ástak a kertemben, lett egy pár köbméter agyag kitermelve és lecsíptem belőle néhány gombra valót.

Gondoltam, hogy csoda lenne, ha sikerülne, de jól is gondoltam.Ma kettétört a kezemben az egyik szerencsétlen.

Kipróbálásra vár egy adag porcelángyurma nevezetű anyag, azt hiszem, azt csak békén kell hagyni egy időre, és kiszárad.Ki is kéne próbálni, de most mással vagyok elfoglalva

Azt a vinil ragasztót csak én nem ismerem?Mit tudtok róla?Valami dereng, de az nem elég.

 

juhizs Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2
áh, nem baj, a foltvarrók, mint a kis darabok nagy rajongói oda gondolják a szó hiányzó részét.... :-))))
Előzmény: 36évi (0)
Kaoka Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1

Jújjjj! akkor lenyulom az első hozzászólást. köszönöm Évike. ezért kapsz majd valami levegőre szinesedő gyurmagombot. -:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

És most türelmesen várjuk a hozzászólásokat és képeket.

Figyelem mindenki ide!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: 36évi (-)
36évi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 0
A cím valahogy félresiklott, az volna ot, hogy KIEGÉSZÍTŐK
Előzmény: 36évi (-)
36évi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 topiknyitó
Na, ezt is megnyitottam, hajrá lányok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!