Keresés

Részletes keresés

Or Kán Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1504

Kicsit túllőttök a célon, nemde?

 

Előzmény: cren (1501)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1502
"most meg azzal vagyunk elfoglalva hogy semjen miert beszel a zsidokrol egyebkent vedve oket a politikaba valo belerangatasukert"

Lyully! :)))
Ezt javítsd ki, majd írd le százszor helyesen!
Előzmény: Törölt nick (1500)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1501
Nem. A zsidózás az, amikor valaki rámutat egy zsidóra - mint ahogy az pl. deli leventefiúk gyakorta tették egykor -, hogy a becsületes keresztények tudják, kit kell (majd) agyba-főbe verni.
Előzmény: Törölt nick (1495)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1499
Jól van vaksi, irass egy új szemüveget!
Előzmény: Törölt nick (1484)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1498
Mármint tesit? :)))
Előzmény: MolnarErik (1492)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1496
"Egyébként a Gyurcsány takarodj, + a meddig kormányoz még ez az ideggyenge böszme ? és társai topikokban se sok szó esik az 1,2%os GDP növekedésről."

De ezeket mind komcsibérencek nyitották, ahogy Semjén Zsoltot is Gyurcsány pénzelte le harminc ezüstpénzzel, hogy elterelje a figyelmet a nemzethalálról...
Előzmény: MolnarErik (1483)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1494
Gondolod, hogy beengedik a portán?
Előzmény: MolnarErik (1492)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1493
És a Zentrum politikusa volt Papen, aki segített Hitlernek hatalomra jutnia. Jutalmul ő lett Hitler mellett az alkancellár.

Vajh' miről álmodik Semjén?
Előzmény: mos (1472)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1492

mert o nem nacizasba,zsidozasba menekult hanem...

Hanem kommunistázásba :)

 

Egyébként köszönjük elemző hozzászólásodat az 1,2%os GDP-ről. Gondoltál már arra, h taníthatnál a Közgázon?

Előzmény: Törölt nick (1484)
allompolgar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1491
Azt hiszem a 1479-es hozzászólást olvasgasd...... hogy ki miben érdekelt és ki miben partner.
Előzmény: Törölt nick (1486)
Derek Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1490
A faxomat sem erdekli a mazsihisz ,ha az ott levoknek nem tetszik alakitsak at a sajat izlesuk szerint a Heiszler cikket meg nem olvastam
Előzmény: ZSOTYESZ (1475)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1489
Hagyd a francba, nyílván nem szedi rendesen a Haloperydolt szegény. Kár az ilyenre karaktert pazarolni.
Előzmény: MolnarErik (1483)
allompolgar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1488

Tessék, akkor nézzük az 1,2%-ot... és örvendjünk a kormány szakmai hozzáértése végett....

 

1. A Közép-Európai régióban 5-6 év alatt sereghajtóvá lettünk minden tekintetben. Ezek után lehet örülni, hogy nálunk 1,2%-os GDP növekedés van, de körülöttünk mindenhol 6-8-10%.

 

2. Az ország és a lakosság eladósodottsága soha nem látott méreteket öltött. Ma minden Magyar lakosra jut majd 500,000 Ft lakossági hitel. És most nem az államról beszélek!!! Szóval egy 2 gyermekes családnak alapból van 4*500e = 2,000,000 FT lakossági hitele..... persze... tényleg korszerűbbek hitelből az új autók.

 

3. Bemásolom ide neked a KSH-tól illetve a Konvergencia jelentésből kimásolt adatokat... lehet értékelni a tendenciákat, folyamatokat...... és elgondolkozni azon, hogy 5 év múlva sem fogunk ott tartani, mint ahol 5 évvel ezelőtt tartottunk.

 

 

GDP:

1998 = 5%

1999 = 4,5%

2000 = 6%

2001 = 4,5%

 

2002 = 4%

2003 = 3,5 %

2004 = 5%

2005 = 4%

2006 = 3,8%

2007 = 2% (előrejelzés..... bár a mostani 1,2% után ez is csak álom)

 

Azért ez elég beszédes, főleg annak tükrében, hogy Szlovákia és a Balti államok 7-8% körül nyomják a GDP növekedést 2006-2007-ben, igaz nekik még elvileg van hová fejlődniük....., a Régió átlaga 7% illetve  6% 2006 ill. 2007-re de még a Csehek, Szlovénok, is 5-6%-al állnak, a mi 3,8 illetve 2%-hoz képest, sikerült tök utolsók lennünk, miközben 99-02 között az 5-6% -al elsők voltunk a régióban és azóta mi zuhanunk, a többiek szárnyalnak....

 

 

Államháztartási hiány a GDP százalékában:

1998 = 6,5%

1999 = 6%

2000 = 2,8%

2001 = 3%

 

2002 = 9%

2003 = 8 %

2004 = 6,5%

2005 = 7,3%

2006 = 9-10%

2007 = 6,8% (tervezet-előrejelzés)

 

Sztem ezek is magukért beszélnek, azt hiszem nem kell magyarázni....

 

 

Államadósság, a GDP százalékához:

1998 = 61%

1999 = 60%

2000 = 54,9%

2001 = 53,6%

 

2002 = 56,6%

2003 = 59 %

2004 = 60%

2005 = 62%

2006 = 64%

2007 = 68% (tervezet-előrejelzés)

 

(A kormány tervei szerint így 2010-ben a bruttó államadósság a GDP 68-69 százalékára, 2011-re 65-67 százalékra mérséklõdik.) Szóval ha minden jól megy, akkor 2011-re vissza tudják vinni az államadósságot a 67%-ra..... ahhoz képest, hogy 53,6%-al vették át, szép teljesítmény!)

 

 

Munkanélküliség:

1998 = 7,8%

1999 = 7%

2000 = 6,4%

2001 = 5,7%

 

2002 = 5,9%

2003 = 6 %

2004 = 6,1%

2005 = 7,2%

2006 = 7,6%

2007 = 8% (tervezet-előrejelzés)

 

A hazai munkanélküliségi adatok 1993 óta folyamatosan javultak, ez a folyamat 2002-ben megtört, az év második felétől lassú emelkedést mértek, mely tendencia azóta is folytatódik!

Tegyük hozzá, a foglalkoztatottság rátát is, hogy objektív képet kapjunk: (a foglalkoztatottság és a munkanélküliség a felnőtt munkaképes, és olyan korban lévő lakosságra vonatkozik)

 

Foglalkoztatottság:

1998 = 47,4%

1999 = 48,9%

2000 = 49,6%

2001 = 49,8%

 

2002 = 49,9%

2003 = 50,6 %

2004 = 50,5%

2005 = 50,5%

2006 = 50,3% (év közepei adat)

 

Ezekből világosan látszik, hogy míg a munkanélküliség 02-06 között 1,6%-al nőtt, addig a foglalkoztatottság nem tudta tartani ezt a lépést, magyarán a 0,4% + foglalkoztatottat az eddig is dolgozó, valószínűleg „feketén” dolgozók köréből került ki, mert párhuzamosan ügye a munkanélküliség sokkal jobban nőtt, tehát nem a munkanélküliek kezdtek dolgozni, nem ők kaptak munkát.

 

Egyébként ezek a dolgok önmagukban is aggasztóak, de ha megnézzük a régió többi országát, akkor még lesújtóbb képet kapunk:

 

(nálunk ügye 70% felé tart a GDP arányos adósság és a GDP növekedés mértékében pedig 2% van előirányozva 2007-re)

 

Csehország:

2005 államháztartás GDP-arányos adóssága: 30,4%

2006 GDP növekedés: 6,1%

 

2006 államháztartás GDP-arányos adóssága: 30,9%

2007 GDP növekedés: 5,8%

 

Lengyelország:

2005 államháztartás GDP-arányos adóssága: 42%

2006 GDP növekedés: 5,8%

 

2006 államháztartás GDP-arányos adóssága: 42,4%

2007 GDP növekedés: 5,2%

 

Észtország:

2005 államháztartás GDP-arányos adóssága: 4,5%

2006 GDP növekedés: 12%

 

2006 államháztartás GDP-arányos adóssága: 4%

2007 GDP növekedés: 9%

Előzmény: MolnarErik (1483)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1485
Tehát ez 1 leleplező zsidózás volt Semjén részéről.
Előzmény: Törölt nick (1480)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1483

Arra mutatott rá, h a szadesz nem eléggé képviseli a zsidó értékeket, és h a zsidók jobban teszik, hha nem tartanak velük. Ezután pedig +jegyezte h aljasság ebbe belekeverni a zsidókat.

Ha Semjén mint vezető ellenzéki politikus foglalkozhat a témával (sőt maga hozza szóba), akkor engedtessék + nekünk is egyszerű polidiliző halandóknak ez.

Egyébként a Gyurcsány takarodj, + a meddig kormányoz még ez az ideggyenge böszme ? és társai topikokban se sok szó esik az 1,2%os GDP növekedésről.

Előzmény: Törölt nick (1465)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1482
Höhöhö, ez naon jó, elmentettem! :-)))
Előzmény: Törölt nick (1479)
allompolgar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1481

Pontosan.

Előzmény: Törölt nick (1480)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1479
Ki vitte be a parlamentbe?
Kinek volt rá szüksége?
Or Kán Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1478
Még nem hallottam ilyenről (de nem is állítottam :) ).
Előzmény: MolnarErik (1477)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1477
Tehát sohase történik az, h a MAZSIHISZ kioktatja kereszteénységből a keresztényeket.
Előzmény: Or Kán (1467)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1475
Köves Slomo Heiszler: Cenzurázott gondolatok-című cikkére utalva írja: " a Mazsihisz egy monolitikus szervezet, mely talán utolsóként rögzít egy sajátos politikai és kulturális örökséget, melynek gyökerei a rossz emlékű 50-es 60-as évekre nyúlnak vissza. Ezt nem tudja/nem akarja, egyes vezetői miatt nem képes meghaladni." " Ez az anakronisztikus szerveződés megkisérli, és ezt igen sikeresen teszi, magát a magyarországi zsidóság egyetlen legitim képviselőjeként feltüntetni."
Előzmény: Derek (1399)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1473
Semjén zsidózott. De ki ez a nulla?
Előzmény: Törölt nick (1465)
mos Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1472

off

 

Pixyke drága, a Hugenberg-féle alakulat volt a nácik partnere, a kereszténydemokraták ott a Centrum nevezetű alakulat voltak. Ne rám haragudj azért, mert rossz a memóriád.

Előzmény: Törölt nick (1464)
allompolgar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1471

Mivel a gazdasági adatok tekintetében nincs helye vitának, hiszen olyan szarul állunk, hogy azt már magyarázni sem lehet. Illetve azért az 5 éves adó és járulékcsökkentési program is elég sajátos lett, hogy érdemes legyen magyarázni..... ezek után meg valamivel persze hogy takargatni kell azt a mocskot, amit idehordott ez a kormány nekünk....

Előzmény: Törölt nick (1460)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1470
"Ne gyere nekem"

Nem megy neked, mert te elmégy máshová szemet forgatni, mert úgy nyikorog, hogy mindenki belesüketül...
Előzmény: Törölt nick (1457)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1469

"arra reagáltam, hogy az ifiúr demokráciafelfogása szerint a győztes (mármint ők) mindent vihet"

 

Hol is írtam én ilyet? Idézz marha gyorsan és egy linkkel támaszd alá, vagy vár a mea culpa!

Előzmény: mos (1461)
Or Kán Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1467
"mindennap ez történik a maszop által" --->márminthogy felemlegeti a Fidesznek a keresztényi elveket, szembeállítva cselekedeteiket azokkal.
Előzmény: MolnarErik (1455)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1466
Bakker, ez a Tébolyda Who Is Who. :)))
Előzmény: Törölt nick (1447)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1463
Én sem azért szavaztam rájuk, mert szerelmes vagyok beléjük. De még mindig különbek, mint Buktor és a Fityisz Rt..
Előzmény: Törölt nick (1436)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1462
Eörsi Matyi állítása mindig ennyire evidens (bizonyítást nem igénylő) a számodra?
Előzmény: Törölt nick (1435)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!