Keresés

Részletes keresés

Gumballer Creative Commons License 2008.08.15 0 0 209
Hát egyenlőre úgytűnik meg sem épül mostanában... :(
Előzmény: Törölt nick (208)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.14 0 0 208
Hát úgy hogy ha a ti lakópakotok a legjobb akkor szavazz rá. Ennyi.
Előzmény: Gumballer (207)
Gumballer Creative Commons License 2008.08.14 0 0 207
ez hogy jön ide?
Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.14 0 0 206

Lehet szavazni

 

katt

Ondlakó Creative Commons License 2008.08.12 0 0 205
Helló

Egy igen érdekes dolog történt (inkább aggasztó). Egy jól bejáródott ingatlan portálon megtaláltam álmaim otthonát :), ugyanazt a lakást amit kb. 2 hete lefoglalóztam. Fel is hívtam az Úriembert, aki árulta. Nagyon készséges volt, szívesen elvitt volna az építkezés helyszínére. Erre aztán kicsit pipa lettem, mivel a saját lakásomat akarta eladni még 1x.
Ezen a forró nyári napon kapott egy kis fejmosást (szerintem jól jött) :)). Állítólag a rendszer nem volt frissítve, siralmas magyarázat, de mondjuk azt hogy bevettem.
Értesítettem a lakásokat forgalmazó céget is, hogy kicsit figyeljünk oda az ilyen APRÓSÁGOKRA.
Jackopower Creative Commons License 2008.08.10 0 0 204
Ma reggel a Nyugatiból leutaztam vonattal anyámhoz. Mivel a 7vezíz mőgőtt ment el a vonat sikerült megszemlélnem hátúlról is.
Nos, ahogy szokott a vonat lassan ment igy nem lehetet most se nagy hangja.
A ház a sinektöltéstől igencsak messze van. és előbb a gépjármű beállók vannak ami egy hatalmas nagy emeletes parkírozó. így a hangot mint egy mesterséges fal megfogja.
Úgyhogy a zaj miatt senki no para! :-)

Az építkezésen ne láttam senkit, de ez nem csoda, hiszen vasárnap van! :-)
Ondlakó Creative Commons License 2008.08.10 0 0 203

Helló mi is ott vettünk lakást, igaz szerződéskötés még nem történt, szeptemberre igérik. Szerintem még senki se legyen elkeseredve :), mert minden építkezés késik majdnem 6-12 hónapot. Sajnos ha új lakást akarunk, ezt be kell vállalni. :(.

 

Üdv. Mindenkinek

Jackopower Creative Commons License 2008.08.08 0 0 202

Ne légy szomorú. Mi sem keseredünk el. Teli vannak üzeneteink ilyenekkel:  :-)

 

:-))))))))))))))

Előzmény: whiteman2 (201)
whiteman2 Creative Commons License 2008.08.07 0 0 201
hűha, mostmár végigolvastam elég sokat a hozzászólásaitokból és olyan szomorú, hogy semmi sem megy gördülékenyen és hogy mindennek megvan a hibája... Hát így hogy hozzon jó döntést két laikus, NAÍV ember, mint mi? :S
Jackopower Creative Commons License 2008.08.06 0 0 200

Nem bántasz meg senkit.

Pénteken elnézek arrafelé.

Elméletileg előszőr 2008.08 átadásról volt szó. Az úgye most van.  :-)

 

Én úgy számolok, hogy jogerős lakhatási jövő ilyenkorra lesz.

 

Előzmény: dudakati (199)
dudakati Creative Commons License 2008.08.06 0 0 199

Sziasztok!

 

Nem akartam felkavarni a a vizet én úgy látom, hogy nem haladnak. Az tény hogy a Mandala I-et előbb kezdték, de a Mandala II-t ahol én vettem lekást együtt kezdték a tiétekkel ,akkor még ezt is nézegettem hátha itt akarok venni, ezért tudom. Ahogy olvasom nektek decembert ígértek, nálunk november a műszaki átadás és december a birtokbaadás. Na ezt hasonlítottam össze és amikor nálam azt látom, hogy már a konyhabútort csinálják és kívülről belülről kész a burkolás és a radiátorok is a helyére kerültek reálisabbank tűnik, hogy készen lesznek.

Megnéztem a májusban készített képeket és azóta ha újabb képeket csinálnátok látnátok, hogy semmi változás nem történt. Vagyis nincs burkolás nyílászáró stb.. csak a csupasz épületfalak. Csak arra akarom felhívni a figyelmet, hogy túl nagy a csendd vagyis én komolyabban utánna járnék mi is történik a leendő házam körül... Na de ki is szállok nehogy valakit megbántsak! :)  sziasztok

Előzmény: bambala (198)
bambala Creative Commons License 2008.08.06 0 0 198
De akkor én láttam félre,hogy az épület földszinti lakása belülről be volt vákolva és valami vezekékek voltak a falba bevésbe.És allitolag a fütés és a vízvezeték szerelök is dolgoznak.
Jackopower Creative Commons License 2008.08.06 0 0 197

Jogos, tényleg 3 hónap van, elnéztem.

Én május 23-án láttam embert. 3 hónap az aug 23-án telik le. Most aug 6 van.

Előzmény: Gumballer (196)
Gumballer Creative Commons License 2008.08.05 0 0 196
3 hónapot mondott, és ez kb igaz, én sem láttam munkát mostanában se kint, se bent.
legutoljára 2 ember kolbászolt bent, de ők se nagyon dolgoztak..
Előzmény: Jackopower (195)
Jackopower Creative Commons License 2008.08.05 0 0 195

A Mandalát előbb kezdték, mint a Hétvezért.

 

Ráadásul az ide feltett 2008.05.23-án készült képek sem igazolják, hogy 5 hónapja nem dolgoznak. max. 2 hónapja. De valszeg, az sem teljesen korekt, vagy tényleg belső munkákról van szó.

Előzmény: bambala (194)
bambala Creative Commons License 2008.08.05 0 0 194
Nem lehet ,hogy azért nincs nagy mozgás mert a belső munkákat végzik?Az valóban tény,hogy a Mandala kert sokkal jobban áll mint a hétvezér,így oda hamarabb lehet beköltözni is.De itt legalább az igérgetés profi szinten van.A leendö lakok közül tud valaki új infot,
Jackopower Creative Commons License 2008.08.04 0 0 193
Köszi a korrekt tájékoztatást.
Előzmény: dudakati (192)
dudakati Creative Commons License 2008.08.04 0 0 192

Sziasztok!

 

Véletlenül tévedtem erre a fórumra, de mivel itt lakom szemben (Besnyői Zászlós sarok III. em.) látom, hogy haladnak az építkezéssel. Sajnos azt kell mondjam, hogy amíg kb. áprilisig minden reggel a házatok építésére ébredtem most ez teljesen elmaradt. Vagyis az elmúlt 3 hónapban szinte semmit nem csináltak sőt embert sem láttam a környéken. Ez persze nekem jó hír végre kialudtam magam :) - de nem látom azt hogy bárki bármit átadna itt az idén sőőt.... Én a Mandalában vettem lakást ott decemberi az átadás és már jártam bent kész a burkolás, csempézés, liftek stb. ehhez képest a Ti házatok még be sincs vakolva és nyílászárók sincsenek benne. persze nem elszomorítani akalak titeket csak hát azt sem szertném ha bárkit rosszul informálnának. Nem vagyok egy nagy infomatikai zseni, de csinálok majd pár képet és ha sikerül feltötltöm.

Bocsi ha bárkinek elrontottam a kedvét, és akkor is ha félreértek valamit az átadás körül.

Jackopower Creative Commons License 2008.08.01 0 0 191

A mostani lakásomnál is 2004 jan 31 helyett április 1-én volt a müszaki átadás (kihasználva a 3 hónapos kötbérmentes csúszási lehetőséget), és utána rá 5 hónapra szeptember 9-én volt a jogerős lakhatási, azaz a birtokba vétel.

 

És sokl helyen olvasok ilyeneket.

 

A másik lakásomnál már 9 hónapja késnek! És még semmi.

 

Ezzel nem a hét vezér udvart mínősíteném, csupán jelezem hoyg a mai Magyar Államigazgatás hol tart. Itt kell majd, önkormányzat, ÁNTSZ, Tűzoltóság stb engedély, és ezek mitt kell majd várni.

 

Na meg persze ha csúsznak és hogy ne kelljen kötbért fizetni, inkább a pl. járda nem lesz megcsinálva csakhogy műszaki átadás meglehessen. Aztán meg persze nem fogadja el az önkormányzat, mert nincs a házhoz betonút. Ez egy példa volt csak...

Előzmény: bambala (190)
bambala Creative Commons License 2008.08.01 0 0 190
Beleolvastam a Ciprus ház fórumába ,nagyon elszomoritó,hogy már ilyen hangon írnak egymásnak a leendő lakok.Igaz érthető ennyi csuszás és igérgetés után kicsit csipös a hangulat.Remélem nálunk azért ez másképp lesz .Bizzunk benne,hogy korrektebbek lesznek velünk.
Előzmény: Jackopower (189)
Jackopower Creative Commons License 2008.08.01 0 0 189

Na azért ovatossan azzal, hogy ha "decemberben meglesz a műszaki átadás és februárban meglesz a lakhatási engedély"

 

A műszaki átadás után általában 3-4 hónap mire megvan ez.

Javaslom olvassatok bele  aCiprusház fórumba. de MINDEN lakóparknál csúszunak.

Van egy ház ahol 2007.okt.1.átadás lett volna és a MAI napig nincs meg.

Előzmény: bambala (188)
bambala Creative Commons License 2008.08.01 0 0 188
Én is beszéltem vele telefonon nekem is februárt ill.márciust mondott.A gépészeti munkákat végzik most,állitolag minden rendben van halad az épitkezés.A fürdőben szeretnék kisebb változtatást ,de erre lehetőség van.
Előzmény: himerb (185)
Jackopower Creative Commons License 2008.07.31 0 0 187
Mennyiért vetted? Úgye nem a Duna Hauson kerszül?
Előzmény: himerb (185)
Jackopower Creative Commons License 2008.07.31 0 0 186
Én C.0.4.

Kettővel alattad.
Előzmény: himerb (183)
himerb Creative Commons License 2008.07.31 0 0 185
Egy férfi, aki a jelenlegi értékesítő. Azt mondta, hogy decemberben meglesz a műszaki átadás és februárban meglesz a lakhatási engedély. Nektek mást mondtak????
bambala Creative Commons License 2008.07.31 0 0 184
szia.neked ki mondta,hogy februári átadás lesz?
himerb Creative Commons License 2008.07.31 0 0 183
Az enyém lesz a C 2.4-es, szomszédok írjatok!:))))
himerb Creative Commons License 2008.07.31 0 0 182
Sziasztok!

Nekem először novemberi beköltözést ígértek, mostmár februárnál járnak. Ti mit tudtok erről?
Jackopower Creative Commons License 2008.07.30 0 0 181

A finanszírozással kapcsolatos kérdésére azt az információt kaptam, hogy folynak a tárgyalások a Volksbankkal, a szerződés aláírására előreláthatólag szeptember elején kerül sor.

 

Továbbra is állok rendelkezésére!

 

Üdvözlettel:

 

Czövek Endre

 

Jackopower Creative Commons License 2008.07.22 0 0 180

150.000,-Ft reg díjat.

Többit nem tudtam mert még nincs szerződés amit aláírhatnánk. Csak a fenntartási nyilatkozat.

Előzmény: Gumballer (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!