Keresés

Részletes keresés

Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953039
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -4 2 953038

Van jobb dolgom is, de erre mindig tudok szakítani egy kis időt, mert tanulságos.

 

Ugye, évtizedeken át úgy ismertük a feministákat, hogy ilyen kis szerencsétlen vallási fanatikusok, akik logikátlan és kártékony ostobaságokat beszélnek, meg frusztráltak és érzelemvezéreltek, de tagadhatatlanul hisznek a szent ügyükben.

 

Erre most kiderül, hogy amint van szentebb ügy is, a máskor teli torokból ajvékoló szervezetek nem nyilatkoznak, nincs véleményük, melléktémákon rugóznak a szokásos műsor helyett.

 

Úgyhogy tunkoljuk, hiába a dedegés :-)

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953036)
Peter_Cs Creative Commons License 2024.03.29 0 2 953037
Előzmény: Abszolút Igazság (953033)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953036

tunkoljad, baszodalássan, ha nincs jobb dolgod

 

Előzmény: Abszolút Igazság (953035)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -4 1 953035

Egyrészt azt hittem, ezt már egyszer megbeszéltük:

 

Abszolút Igazság  27 órája    -2 2 952990

Na látod, pont erről beszélek.

A femcsik csak Vargát basztatják, érezhető kárörömmel kioktatva őt (láthatóan még fáj az IE elutasítása).

 Sehol egy nane vagy patent őrjöngés, hogy a bántalmazó MP azonnal távozzon a közéletből.

Képzeld el, mit csinálnának, ha mondjuk Rogán felesége állt volna elő ugyanezekkel a sztorikkal.

 Így viszont naaaaaagy kussban lapítanak.

 

Másrészt mikor még úgy volt, hogy VJ a szegínyáldozat, akkor sem rohantak az új messiás vérét inni, pedig általában ez a szokásuk, ahányszor ilyen vádak előkerülnek.

Ja, és még Amber Heard mentegetésére is születtek mértékadó feminőci cikkek, pedig róla már akkor köztudott volt, hogy valójában ő a vántalmazó.

Szóval, a nane és társai csúfosan leszerepeltek, és ebbe még bele fogjuk párszor tunkolni az orrukat.

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953034)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953034

kussoló sorosfemcsiktől

 

izééééé, egyrészt nem kussoltak, másrészt a tyúk pofozta a zurát, nem fordítva :)

Előzmény: Abszolút Igazság (953033)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 1 953033

Igen, reggel már beszéltünk róla :-)

Közel van már az a bizonyos legyintési pillanat, mikor elengedjük ezt az egész kölcsönösen bántalmazó sztorit, és minden figyelmünket újra az igazi bántalmazóra (úgy is mint rusnyaság) fordítjuk...

 

Azért néhány tanulságot le lehet vonni, a kussoló sorosfemcsiktől kezdve a szegínyáldozatot előadó bántalmazóig, de lassan már követhetetlen az egész. Főleg, hogy a valóságot is bőszen hajlítják, a jobboldal még ott tart, hogy abcúg MP a gonosz bántalmazó, ehhez képest vicces lesz, be tudják-e illeszteni az elméletbe az őt ért fizikai erőszakot. A baloldal meg VJ-t basztatja, ez utóbbi most még erősödhet is, jókat rúgnak a pár évvel korábbi mitú romjaiba, én meg már csak egy kávét kérek :-)

Előzmény: Serial Slut (953032)
Serial Slut Creative Commons License 2024.03.29 0 2 953032

A csaj bevallotta már a Frizbiben is, hogy pofozkodott.

Előzmény: Abszolút Igazság (953031)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953031

De tudod, miért?

Mert a bíróságon bizonyítani is kellene, és ez a Péter, amilyen ügyesen kezeli a magnetofont, nyilván a veszekedő és verekedő feleségről is őriz felvételeket, aztán jönne az émberhördi fordulat. Jobb a bulvárnak nyilatkozni, abból talán nem is lesz per, meg addig még sok idő eltelik. Hát ezért.

Előzmény: Kód 001 (953026)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953030

Látod?...

Persze, azért ne felejtsük Hanlon beretváját, miszerint nem feltétlenül kell zseniális mestertervet keresni olyasmi mögött, ami szimpla emberi butasággal is könnyedén magyarázható :-)

Előzmény: Peter_Cs (953028)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953029

Ugye? Én is rögtön erre gondoltam, hogy - túl a szokásos sajátnyomor-kivetítésén és darvózásán - erkölcsileg úgyis már rég hulla, agyilag is már csak takaréklángon pislákol, ugyan mit lehetne rajta megölni?

Előzmény: Sörenstam (953024)
Peter_Cs Creative Commons License 2024.03.29 0 2 953028

Annyi biztos, hogy előkerülésük óta az ő ügyük van a közbeszéd középpontjában, nem pedig az éppen megképzódő civil szféra (influencerek tüntetése), vagy a parlamenti demokratikus ellenzék pártjainak programja és az ország problémái kikerültek a politikai kommunikációs térből.

Előzmény: Abszolút Igazság (953027)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953027

Lehet, hogy most is szépen békességben hazamennek az interjúk után, és könnyesre röhögik magukat azon, hogy mindenki velük foglalkozik és micsoda elméleteket gyártanak, míg ők szépen megosztják az ellenzéket és lesöprik a kínos témákat az asztalról, ahogy azt óegygé kitervelte.

 

- Láttad, hogy elpityeredtem a dudorászásnál?

- Nagy voltál, Jucus.

- Te meg remekül nyomattad a maffiózót, ugye egyszer majd tőlem is kérsz valamit?

- Hát, ha elég rossz kislány leszel...

- Holnap mi legyen?

- Szerintem te nyomasd még kicsit a sajnáltatósat, de kicsit több könnyel, érted. Én meg mesélek a pofonjaidról, és belengetek egy újabb atombombát, de majd csak húsvét után fogom közzétenni... Nem fog csalódni bennünk a Nagyúr.

- Áldassék a neve. Ne de elég a dumából, elő azt a fegyvert, te maffiózó!
- Na gyere, te szegínyáldozat!

(függöny)

Előzmény: Kód 001 (953020)
Kód 001 Creative Commons License 2024.03.29 -1 2 953026

Annak is megvan a maga bája, hogy egy ex igazságügyminiszter ; bántalmazás kapcsán nem a magyar törvényekhez ( rendörség, ügyészség, stb ) fordul, hanem a nyilvánossághoz. 

 

Nagyon gyááá

Előzmény: Sörenstam (953021)
Sörenstam Creative Commons License 2024.03.29 -2 1 953025

Igen, ez nekem is feltűnt.

Előzmény: Vevegyő (953023)
Sörenstam Creative Commons License 2024.03.29 -2 2 953024

Tényleg? LOL LOL

Stimmelhet apró igazításokkal: ő mérgezi a környezetét lassan, de folyamatosan. Hisz meg se tud úgy szólalni, hogy ne a gyűlölet ömlene belőle.

 

Rusony, légy erős, mentálisan már rég halott vagy, önbecsülésed egy szikrányi sincs, nem is volt soha. Nem vagy képes újraépíteni magad, az internet mocsári szörnye lettél. 

És aki téged a végletekig aláz, az elsősorban te magad vagy.

Előzmény: Abszolút Igazság (953022)
Vevegyő Creative Commons License 2024.03.29 0 2 953023

ahhoz képest, hogy szabadulni akart, a válópert is a férje adta be.

Előzmény: Sörenstam (953021)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953022

Rusonyunk úgy felizgult azon, hogy tegnap viccből kineveztem igazságügyminiszternek, hogy az álvillőn a szokásos őrjöngések mellett már törvénykezési reformot is tervez :-))))))

 

"Én még itt vagyok, de gyakran gondolom, hogy amit a bullyjaim csinálnak, az tulajdonképpen gyilkossági kísérlet, és éppen úgy büntetést érdemel, mint ha éveken át lassan mérgeznének. Meg akarnak ölni a neten, el akarják venni az önbecsülésem, meg akarnak a végletekig alázni azért, hogy mentálisan meghaljak."

 

A zakkant zaklató előadja a szegínyáldozatot, meg kell a szívnek szakadnia. Már megitn bele akar halni az igazság kimondásába és a hamisság leleplezésébe? NHMV.

Az ő áldozatai, az a sok szerencsétlen női blogger, olvasó, random kommentelő, az ő szenvedésük persze nyilván nem gyilkossági kísérlet, hanem az író nő munkásságának a része, igaz?

Előzmény: Sörenstam (952999)
Sörenstam Creative Commons License 2024.03.29 -2 1 953021

Az nagyon érdekes, amit az ordibálókról írsz.

 

Rogánékról és a többi disznóságról egy hangot se, persze.

Az meg nagyon gyenge, hogy csak szabadulni akart, azért mondta, amit mondott. Először is az egész beszélgetés kicsengése nem valami ráhagyós volt, akinek füle van, az hallotta. És milyen érv ez egy volt igazságügyminisztertől? Engem az a nemzetiszín karkötő is megütött kicsit. Minden túlságosan is oda volt rakva, na.

Előzmény: Serial Slut (953018)
Kód 001 Creative Commons License 2024.03.29 -1 1 953020

Még a múlt évben láttam Juditot és Pétert együtt a tabán feletti sportcentrumban, a kissrácok ott voltak fociedzésen. ( Mi is kispályás focira jártunk oda. ).  Nyoma sem volt semmiféle Péter felöl áramló agressziónak, vagy elnyomásnak, vidáman beszélgető szülőknek tüntek, akik a gyerekükre vártak. 

Előzmény: Serial Slut (953018)
Peter_Cs Creative Commons License 2024.03.29 0 2 953019

Mindenesetre az eddig napvilágot látott információkból egy diszfunkcionális család képe bontakozik ki az önmagát családbarátnak beállító hatalom berkein belül.

Előzmény: Serial Slut (953011)
Serial Slut Creative Commons License 2024.03.29 0 2 953018

Nagyon érdekes, mert az ilyen balhés szülőknél a gyerek jobban haragszik az ordibálóra. Britney Spears is írta a könyvében, hogy az apja mindig részegen mászott haza, aztán az anyja egész éjjel ordibált, ő meg csak kiment volna ráparancsolni az anyjára, hogy fogja már be a pofáját. A gyerekben ez sokszor nagyobb feszkót kelt, mint az eredeti probléma.

 

Szar házasság volt az övék, egyértelmű, csak ki a faszt érdekel? Beszéljen inkább a Rogánékról, arról bezzeg kussol.

Előzmény: Sörenstam (953017)
Sörenstam Creative Commons License 2024.03.29 -2 1 953017

Valamennyire én is hittem VJ-nak, azzal a fenntartással, hogy minimum mindketten bántalmazták egymást. 

Többször elárulta magát, kicsit sok volt az önfelmentés, a "meleg vacsora", a "szeretet", a család emlegetése stb. A végén azzal jött, hogy most már látják a gyerekei, hogy ő nem egy ordítozó sárkány. Kicsit szomorú, hogy a fullba nyomták a héjanászt a gyerekek előtt. Nagyon sokszor nem volt hiteles, pont a féligazságok miatt. Amik ugyebár nagyon veszélyesek, mindenki tudja, miért.

 

És az egésznek volt egy nagyon rossz íze Hajdúpéterestől, aki elég bután próbálkozott azzal, hogy úgy tűnjön, nem is kérdez alá. Dehogynem.

Nehéz úgy nézni erre az egészre, hogy nem elkenegetés, tekergés, hogy nem politikai vagy egyéb haszonszerzés vagy kármentés parancsszóra.

Előzmény: Serial Slut (953006)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 1 953016

Csak aztán nehogy az derüljön ki, hogy ott is ő volt a bántalmazó... :-)))

Előzmény: Kód 001 (953015)
Kód 001 Creative Commons License 2024.03.29 -1 1 953015

Ma hallottam, hogy jucus tényleg bántalmazó kapcsolatban élt - a NER - el.....

Előzmény: Serial Slut (953004)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 2 953014

Csaókánk bizonyára élvezi, mert mást sem csinál már hosszú évek óta...

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953013)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 2024.03.29 -2 2 953013

qrva szar lehet úgy óbégatni, hogy a partvonalnak még csak a közlébe se vagy :)

(és mindenki látványosan leszar!)

Előzmény: Abszolút Igazság (953007)
Serial Slut Creative Commons License 2024.03.29 -2 2 953012

Ja, és ebben is megjelenik az a rusitól is ismert elem, hogy állítólag Petike egyszer öngyilkosságot színlelt hisztiből, Juci meg kihívta rá a mentőket. Azt tudjuk ugye, hogy olyankor 2 nap a juss a zárton megfigyelésre, na hát hogy, hogy nem, Petikét sem vitték be a zártra, ahogy a hétalvástól az utolsó pillanatban megmentett rusonyt sem.

 

Vagy belegondoltam abba, hogy ordibálja a nő, és emiatt a propaganda is, hogy Petike nárcisztikus személyiségzavaros, aki aztán orvoshoz is fordult, de hát akkor ezzel Jucus érzékeny személyes adatot hozott nyilvánosságra? Nem hiszem, hogy hivatalos diagnózist az ex beleegyezése nélkül nyilvánosságra lehetne hozni. Bár nem is ez történt valószínűleg, Jucus ugyanis elmesélte, hogy egy parlamenti pszichológustól kapott egy könyvet a nárcikról, és azóta ő laikus expert a témában. Igaz, olyanokat mond, hogy a nárci így születik, ami ugye a tudomány jelen tudása szerint nem igaz, hanem gyerekkorban alakul ki. Szóval pont az bizonyítja, hogy Jucus hazudik arról, hogy az exet nárcisztikussággal diagnosztizálták, hogy egyáltalán leírhatta, hogy nárcisztikus.

 

Előzmény: Serial Slut (953011)
Serial Slut Creative Commons License 2024.03.29 0 3 953011

Mert ő olyan szép lélek, hogy ilyen szarkupacokat is szeret. Meg azt ismételgette, hogy a szülei tökéletes, gyönyörű, kerkonzerv álom házasságát akarta leutánozni, és ezért nem vált el 16 évig. Meg hogy a gyerekeket is bántalmazza a geci, de gyors válást akart, így belement a közös felügyeletbe, hiszen a gyerekeknek rossz lett volna az a bizonytalanság, amit az elhúzódó válóper okoz. Érted, inkább akkor legyenek váltásban a bántalmazóval. Aztán sírt arról, hogy a gyerekeknek milyen lelki trauma az ex, és hogy pszichológushoz kell járniuk miatta.

 

A késes sztori is ilyen agyfasz, hogy a csávó állítólag azzal a kezében járkált a lakásban fenyegetően, a csaj viszont ahelyett, hogy az ajtó előtt álló rendőrnek szólt volna, csak bebújt az anyukája mellé a paplan alá rettegni.

 

Jucus vagy egy hazug, aki mindig csak maximum féligazságokat mond, vagy Petinek igaza volt, akárhányszor megkérdőjelezte az intelligenciáját.

Előzmény: Abszolút Igazság (953010)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2024.03.29 -3 1 953010

"Eleve soha nem is tisztelte a férjét, szerinte kb nincs egy jó tulajdonsága sem, lusta semmirekellő"

 

Akkor minek ment hozzá?

Miért ajándékozta(!) meg három fiú(!)gyermekkel is?

 

Előzmény: Serial Slut (953006)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!