Keresés

Részletes keresés

Powersystem Creative Commons License 2007.05.04 0 0 400
"rabló úr"

Ne igyál lefekvés előtt!
Előzmény: Törölt nick (393)
Első Polgár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 398
Előtte elengedett egy csomó túszt ez nem arra utal, hogy akármelyik pillanatban ölni akart volna.
Nagyon úgy néz ki, hogy a rendőrök kapkodtak, izomkodtak feleslegesen és ennek a két túsz látta a kárát.

No mindenestre még mindig jobb, mint az orosz tússzabaditások.
Előzmény: Contempt (391)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 396
Szart sem tudsz semmiről, csak hangulatot keltesz az osotobaságoddal.
Előzmény: Első Polgár (369)
Contempt Creative Commons License 2007.05.04 0 0 395

"Azt az őrtől szedte el, nem?"

 

Nem. Neki volt, meg az őrtől is elszedett egy fegyvert.

Előzmény: Első Polgár (390)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 392
Hülyékkel nem vitatkozom.
Előzmény: Törölt nick (368)
Contempt Creative Commons License 2007.05.04 0 0 391

"Remélem a rendőrök feljönnek vmi bizonyitékkal, hogy a faszi perceken belül használni készült a fegyverét"

 

Állítólag közjegyzővel hitelesített szándéknyilatkozatot adott át a tárgyalótisztnek. :D

Előzmény: Első Polgár (381)
Első Polgár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 390
Azt az őrtől szedte el, nem?
Előzmény: Contempt (385)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 389
Te idióta. Legalább olvass utána mielőtt baromságokat írsz. A megsérült nőnek sem csintját sem létfontosságú szervét nem érte a lövés. A fiával volt interjú, ő azt mondta az anyja jól van, éppen műtötték de semmi komoly.
Előzmény: hento (366)
Powersystem Creative Commons License 2007.05.04 0 0 386
Voltak bennt túszok azok majd elmesélik hogy mi történt már haa sokktól emlékezni fognak rá!
Előzmény: Első Polgár (381)
Contempt Creative Commons License 2007.05.04 0 0 385

"Erre az AK-47-re kéne kicsit jobban ráfókuszálni kedves barátaim !"

 

Parabellum volt nála. nem volt AK-47.


Előzmény: mu_szaj (372)
Első Polgár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 384
A hirek azt mondják a rendőrök adtak ultimátumot, nem a rabló.
Innentől kezdve a rendőrség felel a túszok életéért.
Előzmény: feketemadár (378)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.04 0 0 382

És lőtt is, ahelyett, hogy hasra vágta volna magát, kezével a tarkóján.

 

Előzmény: feketemadár (378)
Első Polgár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 381
Remélem a rendőrök feljönnek vmi bizonyitékkal, hogy a faszi perceken belül használni készült a fegyverét, mert egyébként megint csak egy arrogáns, dilettáns akcióról van szó, amelynek két túsz látta a kárát.
Előzmény: mu_szaj (372)
Contempt Creative Commons License 2007.05.04 0 0 380

"A rendőrök a törvény szellemében magukat az állami hóhér szolgálatba állították és a törvény védelme mögül legyilkolták a bankrablót."

 

És mindezt nagyon jól tették.

Előzmény: Törölt nick (368)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 378
Miről beszélsz te szerencsétlen ??? Ott voltál ? Voltál már hasonlónál jelen ? Istenem adj erőt az ilyen hülyeségek elviseléséhez. Tudod te mi az csőre töltött fegyverrel bemenni valahová ahol lőnek (lőhetnek) rád ? Tudod mennyi egy ember pulzusa ilyenkor ? Mondjuk te símán eldőlnél egy infarktus közeli állapotban. Nenevettesd ki magad. Tedd félre a politikai szemüveged, mert nekem úgy tűnik az van rajtad.
Előzmény: Első Polgár (353)
Powersystem Creative Commons License 2007.05.04 0 0 377
Nem csodálkoznék ha lenne!
Előzmény: Törölt nick (373)
hento Creative Commons License 2007.05.04 0 0 376

A rendőrök a törvény szellemében magukat az állami hóhér szolgálatba állították és a törvény védelme mögül legyilkolták a bankrablót.

 

Te tényleg hülye vagy. De inkább bolsi provokátor. Azt hiszem.

Előzmény: Törölt nick (368)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.04 0 0 374
Hihihi, jó vicc! Ezt hogy képzeled, kisétál a bankból a pénzzel? Mit vihet magával? Gépkarabély, túszok? Ha semmit, akkor nem fog kisétálni, mert letartóztatják. Ha gépkarabélyt viszi, akkor lövöldözés lesz a városban. Ha túszokat visz, akkor az életüket kockáztatják rongyos pár millióért. Vagy hagyják futni? Mert akkor holnaptól nem az ügyfelek, hanem a bankrablók fognak sorban állni a bankoknál. Gondolkozzál már...
Előzmény: hento (338)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.04 0 0 373

Nézzük vissza, hogy van-e átfedés a móri vérengzés miatti halálbüntetők, meg a szegény védtelen rablósiratók között? :)))

 

Előzmény: Powersystem (365)
mu_szaj Creative Commons License 2007.05.04 0 0 372
Erre az AK-47-re kéne kicsit jobban ráfókuszálni kedves barátaim !
Ez egy nagyon durva szerszám. Komoly tűzereje van, ráadásul sorozatlövő fegyver. A rabló bebizonyította, hajlandó használni is. Mind a túszok, mind a rendőrök és nem utolsósorban az összes környékben tartozkodó ember közvetlen életveszélyben volt. Ennek a szituációnak véget kellett vetni, az életveszélyt meg kellett szüntetni. A rabló még sérülten sem adta fel, akkor lőtte meg a biztonsági őrt. Ezért lőttek rá ismételten.
Nagyon helyesen.
Ez az eset precdens értékkel is bír. Ezek után jó lesz minden bűnöző tetűnek elgondolkodnia, mit kockáztat egy ilyen bulival. . . . .
feketemadár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 371
Már megint egy okoska. "Sok volt a 6 lövés". Mihez képest sok ? Hallottál már arról, hogy van olyan aki az adrenalin miatt szívlövéssel is percekig él és mozog. Volt rá példa. Magyarországon is. Tudod mi az abszolut K.O. lövés ? A kisagy, leginkább annak is a nyúlványa. Tudod mekkora az ? Tudod, hogy egy mozgó és lövöldöző embernél kb. mekkora esély van ezt eltalálni ??? Tudod miért kell többet belelőni ??? Halottál már a stop hatásról és a gyorsan egymás után kilőtt lövedékek STOP hatásáról és sokkhatásáról ? Na, mindegy...
Előzmény: Törölt nick (344)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.04 0 0 370
Én elhiszem. Csak egy kicsit bosszant ez a duma a kézre leadott lövésről. Mert azt próbálják eladni, hogy szándékosan arra céloztak. A kézfej az kisebb, mint egy fej. Ha azt ilyen biztonsággal el tudják találni, akkor egy lővés a tesre, egy a fejre és valószinüleg nincsenek sérültek.
Előzmény: Powersystem (351)
Első Polgár Creative Commons License 2007.05.04 0 0 369
Akkor lett volna jogos a pancsertámadás, ha a rabló ad ultimátumot.
Akkor elnézhető a túszsérülés, mert nem volt mit tenni.
A hirek szerint nem ő adott ultimátumot, hanem a rendőrök, amely elképesztő arrogancia, a túszok életével való játék.
Előzmény: feketemadár (359)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.04 0 0 367

"játszotta a Rambót."

 

Biztos megnézett vagy egy tucat amerikai filmet, ahol a főhős megússza a rablást (ezeket átába a film végén lövik le, de ezexerint addig nem jutott el).

 

Előzmény: Törölt nick (363)
hento Creative Commons License 2007.05.04 0 0 366

Pontosan. Így van rendjén, hogy legyilkolnak engem a törvény védelme mögül. És ez igy van rendjén.

 

Te meg ne a rablót sajnáld. A szerencsétlen nyomorékká lőtt ügyféllel mi lesz? Pancser akció volt és kész.

Előzmény: Törölt nick (358)
Powersystem Creative Commons License 2007.05.04 0 0 365
Mór után ne várd azt, hogy a rendőrök majd a két szép szeméért ugranak neki mint a pincsikutya!
Előzmény: hento (361)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.04 0 0 364

"És ez igy van rendjén."

 

Örülök, hogy hagytad magad meggyőzni. Akkor jóccakát!

 

Előzmény: Törölt nick (358)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.04 0 0 363
Két eset legetséges szerintem:
- Bénán lőttek a zsaruk és nem lett harcképtelen a fazon csak a kezét találták el. Benne van a pakliban. Hős bankrablód ahelyett, hogy fegyvert eldobva hasravágta magát lövöldözni akart, de végül agyonlőtték. Megérdemelte.
- Az "ÁVÓs" kommandósok voltak olyan rendesek - vagy ostobák - , hogy élve akarták a fazont elkapni ezért kézen lőtték. Ez szerinted provokáció, mert miért ne ejthetne bárki gépkarabéllyal a kezében túszokat egy bankban pénzt követelve. Ez esetben hülye vagy, a rabló meg megérdemelte a halált, mert ahelyett, hogy élve a lehetőséggel megadta volna magát játszotta a Rambót.
Előzmény: Törölt nick (339)
Powersystem Creative Commons License 2007.05.04 0 0 362
Pontosan! A világon mindenhol ez történik!
Előzmény: Törölt nick (358)
hento Creative Commons License 2007.05.04 0 0 361

talán jobb lett volna, ha az a barom lövi halomra az alkalmazottakat, mert nem adják át a betéteinket?

 

Csak öt millát kért!

Előzmény: Törölt nick (356)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!