Keresés

Részletes keresés

MolnarErik Creative Commons License 2007.05.03 0 0 22
Szóval akkor az atrocitásokat mégse komcsi provokátorok csinálták?
Előzmény: Törölt nick (17)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.05.03 0 0 21
Inyenvilááááááááág!!!
Előzmény: identifikátor (-)
szaltósGera Creative Commons License 2007.05.03 0 0 20
én a fletó helyében elgondolkodnék azon, hogy egyszer én is járhatok így, ha ilyen böszme leszek továbbra is...

persze én is elítélem a sírgyalázókat de akkoris...
Előzmény: identifikátor (13)
identifikátor Creative Commons License 2007.05.03 0 0 18
én nem értem az egészet, a börgyógásznál multkor csak 300-at kértek.
Előzmény: pert1 (14)
MolnarErik Creative Commons License 2007.05.03 0 0 16
Az igaz, ebből következően a topikcím nem az.
Előzmény: kuroszava (11)
feketekavics Creative Commons License 2007.05.03 0 0 15

Az ilyen beszél álmában...

_FK

Előzmény: Törölt nick (12)
pert1 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 14

Szerintem az OEP-esek matektanára a hibás, mert nem tanította meg nekik azt,

hogy 300Ft+300Ft = 600 Ft, tehát senki sem megy el potyára beutalóért a háziorvosához, ha egy sorállással is elintézhette eddig 600 forintért a szakrendelőt (és feltehetőleg nem az volt az eredeti cél, hogy a polgárok beutaló nélkül látogassák a szakrendelést)

Előzmény: identifikátor (-)
identifikátor Creative Commons License 2007.05.03 0 0 13
így már érthető a kádár-balhé.
Előzmény: Törölt nick (12)
kuroszava Creative Commons License 2007.05.03 0 0 11
Akkor olvasd el mégegyszer a topic nyitó részét!
Előzmény: MolnarErik (6)
oramester Creative Commons License 2007.05.03 0 0 10
17%-ról volt szó, de szerintem mindenkinek jóval több mint 17%al lett drágább...
igen, meghazuttolták ismét magukat!
Előzmény: szaltósGera (7)
kuroszava Creative Commons License 2007.05.03 0 0 9

Igazad van! Erről is Orbán tehet, meg a többi fidesznáci! :) :) :)

 

 

Előzmény: identifikátor (-)
oramester Creative Commons License 2007.05.03 0 0 8
az szdsz most alakítja ki a halálos ítéletét....
szaltósGera Creative Commons License 2007.05.03 0 0 7
off
az én buszjegyem ára 50%-kal ment fel...
még most se értem ez hogy lehet, nem 4%-ról volt szó?
ismét hazudtak
MolnarErik Creative Commons License 2007.05.03 0 0 6

Az is csak vmi rohadt komcsi lehet, aki ekkora böszmeségeket hazudik 1 topikcímben.

A vizitdíj ugyanis, mint az az idézett hírből is kiderül, marad 300 ft.

identifikátor Creative Commons License 2007.05.03 0 0 5
pár hete néztem az ülést, ahol veress azt mondta nem tervez a kormány emelést.
betonszarkofág Creative Commons License 2007.05.03 0 0 4

Liberális átnevel0tábor.

identifikátor Creative Commons License 2007.05.03 0 0 2
http://www.mti.hu/cikk/203535/
miazhogy!nagyonis! Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1
Meg 0(PáveK Úr)0
Előzmény: identifikátor (-)
3x Creative Commons License 2007.05.03 0 0 0
0rbán mindnképpen 0
identifikátor Creative Commons License 2007.05.03 0 0 topiknyitó
Orbán a hibás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!