Keresés

Részletes keresés

Joranne_Sutt Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7235
mert más lehetőség nincs.
Előzmény: vizinikk (7233)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7234

az undorító, feneketlen önzésetek miatt mondom azt: mindenki hülye, aki gyereket szül, azért, hogy az egyszer esetleg a korszellemnek megfelelően ilyenné váljon.

 

Előzmény: kopasznyakú (7230)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7233
ezt mire alapozod?
Előzmény: Joranne_Sutt (7229)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7232
hogy erre marhaságra hányszor válaszoltunk már...
Előzmény: dos48 (7231)
dos48 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7231

 

            Persze, hogy jobban bejön neki. Meg nekem is. De módosítanám egy kicsit. Mi az államot fejjük, mondtam már párszor. Nem a máskölkinek fizettük a járulékot, hanem állam bácsinak.

            Az pedíg hogy veri ki a máskölkiből, az az ő dolga.

 

Előzmény: Joranne_Sutt (7229)
kopasznyakú Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7230

látom ma sem vagy túl gyors agyilag

 

a gyerekeidtől úgyis elveszik a járulékot kérdés ki kapja meg, te aki nevelted őket, vagy a veresjani meg idegen nyuggerek?

Előzmény: vizinikk (7228)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7229
neked jobban bejön más gyerekét fejni, mi? :/
Előzmény: vizinikk (7228)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7228

hát majd csak fejd a gyerekeidet te, ha beveszi ezt a gyomrod.

nekem jó lesz angyallá változni a 11.-ről.

 

 

Előzmény: kopasznyakú (7227)
kopasznyakú Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7227

számold ki, mennyi lóvét kapnál, ha nem lenne nyugdíj, de a gyerekeid odaadnák, amit járulékként (munkáltatóival) leszednek róluk.

 

nem hiszem hogy rosszul járnál.

Előzmény: vizinikk (7222)
dos48 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7226

 

               Nincs szerencséd. Én éppen repedt lószerszámot keresek megvételre. Ha te takarékosabb lettél volna és megtakarítottál volna pár repedt lószerszámot, akkor most eladhatnád a gyűjteményembe a repedt lószerszámot.

   

Előzmény: vizinikk (7222)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7225

hát pusztítod az értékes benzingőzös levegőt, elszívod a fiatalok elől.

kár beléd, vazze.

 

Előzmény: G.B.Bejja (7223)
G.B.Bejja Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7224
A bús zivatarossal meg maximálisan egyetértek !!!!! :)))
Előzmény: vizinikk (7222)
G.B.Bejja Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7223

A nyugdijas feléli a megtakarításait a cikk szerint.

 

Gondolom nő neki még 10 lába, amire mind cipő kell, meg öt szája, amivel zabál.

 

Baromira nem tudom elképzelni, hogy most, amikor sokkal tovább hordok egy rongyot, mint fiatal koromban, mert marhára nem érdekel a divat, pont a negyedét eszem mint 20 éves koromban, hogy a túróba tudnám felélni a megtakarításaim, ha lennének ?

Előzmény: vizinikk (7222)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7222

:-)

 

(amúgy meg elmegy mindenki a bús zivataros picsába.

tegyék kötelezővé 60 éves korban a ciánkapszulát.

40 éve dolgozom, többé-kevésbé egyedül felneveltem 3 gyereket, az éhbéres fizetésem mellett dolgoztam még pluszba.

mi a repedt lószerszámot takarítottam volna meg, amit felélhetek, amikor a mostani fizetésem felét viszi a lakásrezsi????????????????????)

Előzmény: Törölt nick (7220)
csillag55 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7221
nonamet nem vagy te még nagypapa ha akkora lenne a fiad, és várnád akkor is nehezen lenne nekem is sokkat kellet rá várnom az elsöre de utána, aztán megindultak a hugaim már rég nagyszülök voltak igaz nekikk lányaik is vannak a fiuk meggondoltabbak a lányok szeretnének férjhez menni, ezért korán felcsináltatják magukat igy aztán muszály elvenni öket a fiaim okossak voltak, és nem olyan csajnak udvaroltak
Előzmény: Törölt nick (7220)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7219

most jön majd a keményebbik év  a számotokra.

amikor a legidősebb lányom volt a második életévében, iszonyúan kinyúvadt voltam.

valami irgalmatlan energia volt benn, másfélévesen kimászott az ablakon - a szobaajtó kilincsét még nem érte fel - és elment a szemközt lakó kisgyerekhez játszani. abban az évben májustól októberig a palatinus strandon töltöttük az időt, a szobakonyhás lakás és a szomszédban lakó részeges barnabőrű kisebbségi miatt otthon lenni elég kellemetlen dolog volt, na ott a lányom kiélte magát: felmászott a 4 m magas mászókára, berohant a mélyvízbe, lesüllyedt, majd felevickélt, de ha kihúzták, mérgesen ordított - a nyár végére csodájára jártak az úszómesterek, úgy létezett a vízben, végigrohant az egész strandon, át mások gyékényein, de istenien nézett ki: hófehér volt a haja, világított a kék szeme, és teljesen barna volt.

csak a délutáni alvásra mentünk haza, én olyankor végeztem el a házimunkákat, aztán vacsoráig játszótéren voltunk.

de azért az év végére hullafáradt voltam

:-)

Előzmény: Törölt nick (7216)
csillag55 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 7218
nem tudom, ezt a fiam csinálja annyira azért nem vagyok okos. nemrég tanultam netezni, de sikerült máshonnan elküldenem remélem megkapod
Előzmény: Törölt nick (7217)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7214

ezt összehozhatjuk. majd jelentkezz, ha visszajöttél a nyaralásból.

Boldog szülinapot kis nonamet, nőj nagyra egészségben!

:-)

Előzmény: Törölt nick (7209)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7213

csillag, dehogy célzok rád!

pontosan azt írom, hogy mindenkinek megvan a maga története, ami nincs ráírva, és rendszerint csak akkor meséli el, ha ügyesen hallgatja valaki. mert az emberek rendszerint nem kötik mások orrára életük tragédiáit, és nagy megtiszteltetésnek számít, ha valakinek elmesélik. én szeretem ezeket az életmeséket, és nem nagyon szeretek látszat alapján beskatulyázni valakit.

ezért szeretem Fejes Endrétől A hazudóst (történetek az ezerszer áldott nyolcadik kerületből) és Moldova korai két-három novelláskötetét: Gázlámpák alatt, Rongy és arany, na meg a Tetovált keresztet.

 

Előzmény: csillag55 (7203)
G.B.Bejja Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7212
Én elmehetek, ha te is eljössz....
Előzmény: Törölt nick (7209)
csillag55 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7211
nonamet nem tudok inén küldeni imailt neked nem tudom miért a cutlok expresz nem müködik innét
Előzmény: Törölt nick (7209)
csillag55 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7210
nonamet BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, ÉS HOSSZU ÉLETETT KIVÁNOK A FIADNAK legyen gondtalan gyermek kora sokáig boldogitson beneteket, szülöket
Előzmény: Törölt nick (7206)
G.B.Bejja Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7208

Azt is sokszor mondtam már, hogy én csak olyan gyermekteleneket ismerek, akik félig belehaltak abba, hogy nem lehet gyerekük.

Nyilván én lakom rossz helyen.

Előzmény: vizinikk (7200)
Boldog ember Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7207

Csak a listás tolvajokat kellene jó messzire zavarni, akik mentelmi jogukra hivatkozva 19 éve rabolják le az országot, és akiket egy közvetlen választáson élő ember meg nem szavazna!

Olvastad ugye, hogy hogy nem sikerült a 85 évre titkosított olajnaffia anyag nagyrészét is bezuzni! Úgy láétszik ott már a mentelmi jogban sem biztak igazán!

Közvetlen egyéni és kizárolag egyéni körzetes vállasztás kell (mint Angliában vagy Franciaországba) ez az egyetlen esélye az országnak hogy megszabaduljon a listás tolvajainktól és csökkenjen a korupció! Csak ne legyen nagyon késő!
Előzmény: kopasznyakú (7170)
csillag55 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7203
vizinik ha ezzel rám célzol, akkor tévedsz a sztorikkal kapcsolatban én nem sztorikat irok, és mesélek, hanem ami megtörtént velem, és történik mindenki azt hissz amit akar belöle nem szokásom sztorikat gyártani, mivel ahoz aztán végkép nem értek tök hülye vagyok ahozz nem élek álom világban sem kinöttem a mesékböl, mikkor férjhezmentem mert a valo élet következett
Előzmény: vizinikk (7202)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7202

és ha mindenki jönne a maga történetével, az körülbelül olyan hatást keltene, mint az ötvenes években az önéletrajzok. egy idő után senki sem hinné el még az igaz sztorikat sem.

Előzmény: Joranne_Sutt (7201)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7201
erre szokták mondani, hogy a kivétel erősíti a szabályt.
Előzmény: vizinikk (7200)
vizinikk Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7200

olyan könnyű ítélkezni felszínes ismeretek alapján, és soxor olyan véres igazságtalanságok következnek ebből.

az elutasítottságból ered a legtöbb tragédia, ami aztán továbbadódik.

 

volt egy kolléganőm, talán a kilencedik terhességét tudta kihordani, mindig elvetélt, és volt olyan sikertelen terhessége is, amelyikben nem sokkal a szülés várható időpontja előtt halt el a bébi.

 

aztán nagy nehezen született egy kisfia. és alighogy iskoláskorú lett, a férje egy frontális ütközésben meghalt.

 

az ilyen tragédiákról nem szívesen beszél az ember, mert évtizedek után is fájó sebeket tép fel még az emlékezés is.

 

kifejezetten igazságos lenne az, hogy, mondjuk, az ilyen önzőnek legyen kikiáltva, és még öreg korában is szankciók sújtsák.

 

Előzmény: G.B.Bejja (7199)
G.B.Bejja Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7199

Lehet, hogy ebben a topicban is mondtam, bocs.

Most arról jutott eszembe, hogy a nemkívánt gyerekről volt szó.

Előzmény: G.B.Bejja (7198)
G.B.Bejja Creative Commons License 2007.06.27 0 0 7198

A másik topicban már elmondtam, de azért itt is megemlítem, mert idevág most.

 

Engem anyám el akart vetetni, de nem lehetett, akkor nem volt "divat".

7 éves koromban itthagyott, soha a büdös életben nem tudom kiheverni.

 

Előzmény: vizinikk (7196)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!