Keresés

Részletes keresés

Szindbád hetedik utazása Creative Commons License 2012.11.05 0 0 2115

Mi beoltattuk magunkat hepatitis-A ellen és hastifusz ellen. Mások nem, szerintem is ( így utólag) felesleges. De mi hipochonderek vagyunk. :-(

Előzmény: szilva81 (2114)
szilva81 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 2114

Érdeklődnék,hogy aki volt már a Zöld-foki szigeteken javasolja-e a nyaralást két kisgyerekkel (2 és 3 éves)?  Van aki beoltatta magát? A repülőút milyen hosszú? Előre is köszönöm a válaszokat!

Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.11.03 0 0 2113

Tegnap érkeztünk haza. FONTOS. A vízum 56 Euró/fő lett, állítólag pár napja. A vízumot ki lehet fizetni kártyával is.

Peta601 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 2112

A Kartago tourson kívül szervez még valamelyik iroda ide utakat Magyarországról?

Amszterdam Creative Commons License 2012.06.23 0 0 2111

Sziasztok!

 

Megy esetleg valaki július 1-8 között? Én egyedül utazom és jó tudni, hogy lesznek-e ott esetleg magyarok, én ugyanis nem magyar irodával megyek.

Köszi Karolina

Peta601 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 2110

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon jók a képek is,köszi!

Egyelőre még gyűjtöm az infokat,később lesznek még kérdéseim is sztem. :)

Előzmény: Törölt nick (2109)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2109

A Crioula hotel a parton van, meg tudod nézni a Google térképen, hogy milyen közel:

 

 

A kajáról annyit, hogy nem tudtam végig kóstolni mindent a hatalmas választékból, és sikerült híznom vagy három kilót.  Mi sziget túrán voltunk, az idegenvezetőnél lehetett befizetni. Más szigetre is át lehet repülni, de ezt kihagytuk. Az üvegfenekű hajókázást szerintem egyénileg is befizethetitek, a nagy mólónál. A cápa horgászaton sokáig gondolkodtam, nem hittem benne, de végül sikerült nekem is fogni. Nagy élmény volt! A szél nem volt zavaró.  Ha vásárolni szeretnétek, keressétek Lucatonit. Az üzlete egy sarkon áll, két oldalról is nyitott. Nála lehetett a legjobban alkudozni. Nagyon szimpatikus volt, nem erőszakos mint némelyik árus.A képen ő látható. A boltjától nem messze, a téren van wifi, ha netezni akarnátok.

 

 

Ha még van valami kérdés, szívesen válaszolok!

 

 

Előzmény: Peta601 (2106)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2108

Egy "unalmas" hétköznap este Santa Mariában. Street dance...

 

 

 

Molietta Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2107

Sziasztok nászutasok!

Szívből ajánlom Sal-on Santa Maria városban a Novorizonte-t. Az egyik leggyönyörűbb óceánpart, amit valaha láttam. Jó lesz nászútnak, ha szeretitek a Tarantino hangulatot, mert a városi bulizás tök olyan. Fekete Afrika, csak nem kell semmi oltás, nagyon jó hely. Én is tervezek visszamenni. :-)

Peta601 Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2106

Sziasztok!

Mi is szemezgetünk a Zöld-foki Szigetekkel,nászút lenne szeptember elején.

Soha nem voltunk még itt,eddig együtt Tunéziában és Egyiptomban jártunk.

Ajánljatok légyszi szállodát! Mindenképp olyat szeretnénk,ami közvetlenül a parton van,ellátás is fontos. Nem az ár a leglényegesebb,de számít azért ebben a gazdasági helyzetben.

Utazási irodák közül melyiknél szoktak ezek az utak a legkedvezőbb árban lenni,melyiket nézegessük?

Fakultatív programokra csak az utazási iroda szervezésében van lehetőség menni,vagy ott is lehet találni helyi szervezőket?

Mindenhol azt olvasni,h a  Zöld-foki Szigeteken mindig fúj a szél... Mennyire zavaró ez?

Egyelőre ennyi lenne,de később biztosan lesznek még kérdéseim. A topicot már nagyjából átolvastam.

Előre is köszönöm,ha valaki válaszol.

Kérnék mindenkit,aki mostanában tér haza  Zöld-foki nyaralásból írjon beszámolót,sokat tanulhatunk belőle.

Üdv!

P.

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.05 0 0 2105

Februárban voltam, a júliusi időjárásról nem sokat tudok. A Kartago tours-t csak ajánlani tudom. Mi nagyon meg voltunk elégedve. Mi a Criuola hotelben voltunk, all incl. ellátással.

Előzmény: huesz81 (2104)
huesz81 Creative Commons License 2012.05.31 0 0 2104

Sziasztok!

 

Először mennénk Zöld fokra Július végén.Tud valaki információt mondani az időjárásról? Esetleg kipróbált szállásról,és,hogy milyen utazási irodák szerveztnek oda utat...

Előre is köszönöm..

musseln Creative Commons License 2012.05.31 0 0 2103

Szeptember közepén milyen az idő arrafelé? Alkalmas még egy jó kis nyaralásra?

musseln Creative Commons License 2012.05.07 0 0 2102

Sziasztok! Volt már valaki egyéni szervezésben a szigeteken?

mona.74 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 2101

Sziasztok!

 

Most jöttünk haza a Meliából....Szóval nekem van infóm ha bármi érdekel benneteket.

Snuki Creative Commons License 2012.02.17 0 0 2100

Szia,

annyira új ez a szálloda (ha jól olvastam 2011. májusi átadás), hogy infó nem sok van. Nem hinném, hogy gond lenne vele, bár én egy kissé aggódom a szoba miatt. Az egyik gyerekünk jön velünk (17 éves), és családi szobát kértünk. Nem 2 személyes és pótágyazhatót. A visszaigazolás szerint viszont olyan, mintha egy kétágyas szobát kaptunk volna pótággyal. A szálloda honlapján meg teljesen más opciók vannak. Csak gyereket lehet pótágyra tenni, szóval nem értjük. Az utazási irodában sem tudtak semmit mondani, hiába telefonálgattak, mert még senki nem volt ebben a szállodában. Nem akarok egy ekkora kölyökkel egy szobában lenni, főleg nem ennyi pénzért. Hát, majd meglátjuk mit kapunk, legfeljebb majd ott intézkedünk, ha lehet.

Előzmény: bihym (2099)
bihym Creative Commons License 2012.02.10 0 0 2099

Sziasztok. Mi is 24 -én megyünk a hotel Meliába.  Snukitól kérdezném  van e valami informácio erről a szállodáról.Esetleg járt e már ott valaki?

mona.74 Creative Commons License 2012.02.02 0 0 2098

Az e-mail címem jmoni.33@gmail.com.

Ha kapok egy levelet,oda átküldöm a programot,mert ide elég hosszú lenne.

Előzmény: nyulcsika (2097)
nyulcsika Creative Commons License 2012.02.02 0 0 2097

Köszönöm, ez nagyon jó hír. Február 10-én indulunk Siófokról  a Karthagóval megyünk, már nagyon várjuk, és minden érdekel ha van valami jó program. Középkoruak vagyunk, tehát vannak korlátaink. Előre is köszönöm. Kati

Előzmény: mona.74 (2096)
mona.74 Creative Commons License 2012.02.02 0 0 2096

Szia Kati!

Most kaptam kintről az infót,úgy néz ki, hogy jövő héttől jobb idő lesz a szigeten. Ez a hét már jó meleg volt, de sajnos elég felhős is. Az időjárás jelentés szerint vasárnaptól jön a jóidő.

Ha programokról szeretnél tudni azt is szívesen átküldöm,de nem ide.Illetve csak akkor vagytok benne érintettek,ha Kartagónál foglaltatok.Móni

Előzmény: nyulcsika (2093)
mozoro Creative Commons License 2012.01.31 0 0 2095

Jo reggelt mindenkinek!

 

Februar kozepetol magyar buvaroktatoal merulhettek, kiprobalhatjatok a buvarkodast, elvegezhettek tanfolyamot a Zold-foki szigeteken.

 

A buvarkozpont Manta Diving Center Sal Szigeten talalhato Santa Maria varoskaban.

 

Bovebb felvilagositas: www.mantadivingcenter.cv

 

vagy

 

mozoro@freemail.hu

 

Minden magyar erdeklodot szeretettel varunk

 

Molnar Zoltan Robert

oktato

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 2094

Szia!

Aggódom én is az időjárás miatt, ezért webcamerákat is nézegetek. Sajnos, valóban erősen felhős. :-(

Előzmény: nyulcsika (2093)
nyulcsika Creative Commons License 2012.01.24 0 0 2093

Február 10-én utazunk, ezért már figyelemmel kisérem az időjárást és csak azt látom,hogy 20-23 fok és  általában felhős. Kérdésem, ha valaki mostanában érkezett haza mire számíthatunk milyen a hőérzet ilyen elöre jelzés mellett, meg általában milyen az élet jelenleg Zöldfokon, árak, kirándulási lehetőségek stb. Előre is köszönöm az infot. Kati

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.11 0 0 2092

Szia! Ketten utazunk, már nagyon várjuk!

Előzmény: mona.74 (2090)
mona.74 Creative Commons License 2012.01.10 0 0 2091

Szia Snuki!

 

Mi is a Riuba akartunk menni,de a család 4 fős és nem lehetett.Pár hete nyitott,biztosan nem lesz vele gond,leinformáltam.Már nagyon várjuk,bár előtte kicsit hidegebb helyre is megyünk,hogy mégjobban értékeljük.

Előzmény: Snuki (2088)
mona.74 Creative Commons License 2012.01.10 0 0 2090

Legalább jó tudni,hogy más is megy ebben az időpontban.Családdal mentek vagy párban?

Előzmény: Törölt nick (2089)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.07 0 0 2089

Már mi is befizettük, szintén feb.10-re. Mi a Crioulába megyünk. Ezek szerint egy géppel utazunk? :-)

Előzmény: nyulcsika (2079)
Snuki Creative Commons License 2012.01.06 0 0 2088

Szia Mona,

 

mi is a Meliába megyünk, de csak február 24-én. Akkora volt csak szabad szobájuk!

A Riu-ba pedig egyáltalán nem lehetett foglalni.

Előzmény: mona.74 (2073)
zabizebe Creative Commons License 2011.12.30 0 0 2087

Szia Mucorqa, nem könnyű "pont passzoló" társat,-társakat  találni, úgyhogy írj a citromomra, nincs mit veszítened :-)))

dr_bubo Creative Commons License 2011.12.30 0 0 2086

sziasztok

 

1 lényegretörő kérdésem lenne: én utálom a halat és minden tengeri állatot (mármint enni). Ha kiutaznék nyaralni a ZFSZ-re akkor éhenhalok vagy van még ott más is amit enni lehet?

és a vegetéáriánusok mit esznek?

köszi

bubó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!