Keresés

Részletes keresés

Sok szex Creative Commons License 2022.06.05 -2 0 5271

Nagyon jó! Tetszenek a képeitek! 😋

Előzmény: Threesome1300 (5270)
Threesome1300 Creative Commons License 2022.06.05 -4 18 5270

A nagy sikerre való tekintettel, tessék! 

Sok szex Creative Commons License 2022.06.04 -3 0 5269

De szép! Kívánatos! 😋

Előzmény: Threesome1300 (5267)
Törölt nick Creative Commons License 2022.06.04 -1 0 5268

Nagyon szép

Előzmény: Threesome1300 (5267)
Threesome1300 Creative Commons License 2022.06.04 -3 23 5267

Íme a feleségem popsija! 

apapika Creative Commons License 2022.05.30 -3 21 5266

Sok szex Creative Commons License 2022.05.29 -5 0 5265

Azta....de finom lehet...😋

Előzmény: masterpiece (5264)
masterpiece Creative Commons License 2022.05.29 -2 20 5264

Pitec Creative Commons License 2022.05.18 -3 0 5263

Szívesen kinyalnám!

Előzmény: ZsoltiVas88 (5259)
namenick_ Creative Commons License 2022.05.18 -3 16 5262

vaginaimádó Creative Commons License 2022.05.17 -2 0 5261

Szívesen megkóstolnám.

Előzmény: ZsoltiVas88 (5259)
Kékmanó Creative Commons License 2022.05.16 -2 0 5260

Nyalni való!!! 😛😛😛

Előzmény: ZsoltiVas88 (5259)
ZsoltiVas88 Creative Commons License 2022.05.16 -6 21 5259

Feleségem! 

Go Daddy Creative Commons License 2022.05.13 -10 8 5258

Üdv mindenkinek akik itt vagytok ! 🙂 Le írok nektek egy történetet a gyönyörű női popsi imádatról ami szerintem nagyon ide vágó téma.  

 

 

A történet átélője egy gyönyörű középkorú hölgy.

 

A popsi imádat szent helyének megteremtése :

Ez kulcsfontosságú a popsi imádás rituáléjában. Áron meggyújt egy csomó illatos gyertyát. Elhalkítja a lámpákat, hogy arany fénnyel világítsanak. Egy csomó párnát tesz körbe a padlón, hogy valami egzotikus helynek érezze magát. Aztán van egy különleges zenénk, amit csak erre az eseményre készített.

Áron belép ebbe a szentélybe, miközben szól a titokzatos zene. Letérdel az egyik párnára, összeteszi a kezét, és imádkozik, hogy megjelenjen gyönyörű formás popsim.

Ez a jelzés nekem szol , hogy belépjek a szobába. Csak fekete melltartót és fekete selyembugyi van rajtam. Ezen a kis emelvényen állok, amit Áron épített és közvetlenül a térdelő hely elé helyezett. Természetesen hátat fordítok neki, és megmutatom a gyönyörű fenekemet.

 

Sóhajt és nyög, és mindenféle nagyszerű dolgokat mond a seggemről. Milyen tökéletes buborék ez. Stb.

 

De persze magát a fenekem valahogy még mindig elrejti a bugyi. Áronnak tehát el kell mondania egy varázsigét és imát, hogy könyörögjön a seggemnek, hogy fedje fel magát neki, hogy jobban imádhassa.

 

Ilyenkor lassan kicsit lehúzom a bugyit, hogy felfedjem a popsim vágatának tetejét. Ez arra készteti, hogy imádkozzon nekem, és mindenfélét elmeséljen, hogy milyen nagyszerű. Aztán amikor az Áron által készített zene elér egy bizonyos pontot, és a ritmus mindjárt leesik, akkor lehúzom a bugyimat, és felfedem a fenekemet teljes pompájában.

 

A zene egy idő után lágy hegedűvé változik, ami angyalian és édesen hangzik. Ekkor engedélyezem Áronnak, hogy rá tehesse a kezét a formás popómra.

 

„Kezével kezdheti az istentiszteletet” – mondom ki a tőlem telhető legbiblikusabb hangon.

 

Kézzel imádni

Amikor végre ráteszi a kezét a szent fenekemre, olyan érzése lesz, mintha valami isteni és hatalmas dolgot érintene. Sóhajtoznia kell, vagy furcsa nyögést kell hallania, amikor úgy érzi, a seggem transzcendens ereje elkezd átáramlani az ujjaikon keresztül a testébe.

 

- Érzed a segg csodálatos erejét? - kérdezem sztentori hangnemben.

 

– Ó, Istenem, igen, érzem – nyögi Áron.

 

Egy ideig a fenekem simogatása után várok egy bizonyos zenei jelzésre, amikor hirtelen szinte elhallgat.

 

– Hadd lássalak szent szememmel! Parancsolom.

 

Áron ekkor széttárja a fenekemet, és feltárja a popsinyílásomat.

 

"Látlak!" Mondom. „Az egyik szememmel látlak. Látom, ki vagy. Te vagy az én odaadó szolgám, nem igaz?

 

– Odaadó szolgád vagyok úrnőm!

 

"Jó. Most már orral is imádhatsz."

 

Istentisztelet az orrával.

Aztán hátra lököm , és Áron arcához nyomom a seggem. Természetesen még mindig térdel. És most nincs más dolga, mint az orrával a fenekembe lélegezni.

 

– Lélegezz be a mennyország illatába – mondom. – Megérezted a transzcendencia illatát?

 

– Igen – mondja, de nem hallom túl jól, mert a popsim tompítja a hangját.

 

Érzem, ahogy mélyeket lélegzik az orrán keresztül. Imádja a fenekem illatát.

 

Áron életében először érzi úgy, hogy Valójában igazi spirituális élményben van része, ahogy belélegzi.

 

„Jó” – mondom. "Most pedig ajkakkal imádhatod."

 

Istentisztelet az ajkakkal

Úgy tartja a seggem a kezével, mintha egy arc két pofája lenne. Aztán elkezdi csókokkal elfojtani azt az „arcát”, körös-körül mindkét arcán, fel és le.

 

Végül persze széttárja a két arcát, és ajkait a popsinyílásomra tapasztja.

 

Imádom a puha ajkai érzését a végbélnyílásom peremén, ahogy szorosan egymáshoz nyomja őket, és simogat, simogat.

 

– Rendben – mondom. „Most pedig imádhatsz nyelvvel.

 

Istentisztelet a nyelvvel

Most jön az a rész, ami a legjobban tetszik. Áron nyalogatni kezdi a fenekem a nyelvével. Először csak kívülről. Végignyalja a peremet mindkét irányban, az óramutató járásával megegyezően és azzal ellentétes irányban. A nyelvét  középre fogja tenni, de még nincs behatolás.

 

Addig nem, amíg nem adom neki a jelet.

 

„Beléphetsz a királyságba” – mondom.

 

És most megengedem neki, hogy a nyelvét a popsilukamba nyomja be. Hosszú a nyelve, amit szeretek. Centiről centire tolja beljebb, mintha dugna a nyelvével. Végül körülbelül négy centire bedugja, és bent tartja. Mindenfélét elmondok neki arról, hogy milyen érzés ,mikor a nyelve szent nyílásomban van. Ettől misztikus erők közvetítődnek felé.

 

Istentisztelet a kakassal

Ha nagylelkűnek érzem magam, megadom Áronnak a popóimádat utolsó, végső szakaszát.

 

– A hímtagjával együtt imádkozhat – mondom nagyon komolyan.

 

Akkor négykézlábra állok. Áron leveszi a ruháját, jön, és kemény farkát a végbélnyílásom széléhez kezdi érinteni. Karikázva a kakas fejével.

 

„Lépj be a királyságba” – mondom, amikor készen állok.

 

Aztán Áron nagyon-nagyon lassan a fenekembe teszi a farkát. Általában annyira elragadtatja ez az idő, hogy úgy tűnik imádkozik. És természetesen megtapasztalom azokat az erőteljes hatásokat, amikor a pénisz behatol az anális lyukamba, és a végbelemhez nyomódik. Ennek a helynek a biológiája valóban egészen rendkívüli. Amikor körülbelül négy centire van, úgy tűnik, hogy egy nagyon erős tartományba lép, és az érzések nagyon intenzívek. De aztán amikor átnyomja ezt a zónát, az hihetetlenül kellemessé válik.

 

Természetesen ő ilyenkor a mennyben érzi magát.

 

Amikor élvezni készül, kijelentem:

 

– Felajánlom neki ,hogy magját a szentélyembe helyezheti!

 

Néha beszélni is alig tudok, nagy kakassal a seggemben. De mindent megteszek annak megfogalmazásában, hogy itt az ideje, és Áron általában meg is teszi.

 

Adj egy köszönetet a fenekemnek!

Utána Áron lehajol a seggem előtt, összeteszi mindkét kezét, és köszönetet mond a gyönyörű popsimnak.

 

Megköszöni a seggemnek, hogy elfogadta felajánlását. Hálát fejez ki a seggemnek, amiért beengedtem a mennyei birodalomba.

 

Az olyan nők számára, mint én, akik egy kicsit hiúak és mindig jóváhagyásra szorulnak, nincs jobb egy fél óra teljes odaadásnál a hátam mögött. Másnap úgy sétálok a világban, hogy kevésbé érzem magam bizonytalannak. Végtére is, egy szent szuperhatalom házigazdája vagyok.

 

De nem kell hiúnak lenned, mint én. Tudsz nagylelkű lenni. Ha hagyod, hogy valaki így imádja a seggedet, az valóban nagylelkűség.

 

A seggem, egy ajtó a menyországba, amelyet Áron kinyit a nyelvével, gesztusaival és imádatával.

 

Talán te is szeretni fogod. Keress egy gyönyörű popsit, és kezdd el imádni és meglátod boldog leszel tőle míg élsz!

 

 

Ha tetszett ez a valóságos történet kérlek írj egy kommentet köszönöm. 

apapika Creative Commons License 2022.05.13 -3 19 5257

Sok szex Creative Commons License 2022.05.13 -5 0 5256

Mmm...😋

Előzmény: namenick_ (5255)
namenick_ Creative Commons License 2022.05.13 -5 20 5255

namenick_ Creative Commons License 2022.05.10 -4 15 5254

klmnfrnc Creative Commons License 2022.05.08 -2 23 5253

klmnfrnc Creative Commons License 2022.05.08 -3 18 5252

klmnfrnc Creative Commons License 2022.05.08 -5 16 5251

klmnfrnc Creative Commons License 2022.05.08 -3 17 5250

Sok szex Creative Commons License 2022.05.04 -7 3 5249

Juj....de szépen ki van tágulva....😁

Előzmény: Edem92 (5248)
Edem92 Creative Commons License 2022.05.04 -11 21 5248

apapika Creative Commons License 2022.05.03 -4 4 5247

Hát ez minden csak nem gyönyörű!

Ehhez még hozzáveszem hogy írásod szerint 21 éves vagy🤔!

Előzmény: Szat.Erni (5246)
Szat.Erni Creative Commons License 2022.05.02 -17 8 5246

Szat.Erni Creative Commons License 2022.05.02 -10 1 5245

Keressetek bizalommal, ha finom szaftos bugyit szeretnétek venni tőlem <3  21 éves vagyok
liandeys01@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.01 -5 16 5244

BádogTeknő Creative Commons License 2022.04.30 -3 10 5243
Lacci bá Creative Commons License 2022.04.30 -3 18 5242

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!