azthiszem megtaláltam iwiwen az adatlapját..így kaptam a korára utaló kérdésemre választ. De de..az itteni fórumos bemutatkozása a neve alatt...:((((((
Hogy mi?? Ne csináljátok már!!:((Hány éves volt? Hogy történt? Nemhiszem el. Én nem ismertem, de annyira jók a mozgós képei és olyan jókedéjű aranyos ember.nem hiszem el..:(
Ha hallottatok az Inárcsi és Újlengyeli illetve a Dunakeszii helyzetről akkor érdemes ezeket a fórumokat olvasgatni és a lehetőségekhez mérten segíteni is akár: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=14111 http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=14205&x_p=1
Valakinek van-e tapasztalata a Border terrier-el kapcsolatban? Lakásban trathatóság stb. Illetve az Amstaff-ra ugyanez, és itt erősen érdekel a temperamentuma általánosságban illetve emberekkel, más állatokkal szemben. Border terrierre találtam egy fórumot, de még nagyon az elején tartok vele:)