Keresés

Részletes keresés

s3girl Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3105
Sajnálom!:((
Előzmény: Zsolt 0128 (3103)
s3girl Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3104
azthiszem megtaláltam iwiwen az adatlapját..így kaptam a korára utaló kérdésemre választ.
De de..az itteni fórumos bemutatkozása a neve alatt...:((((((
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3103
Ez igaz nem vicc! Kedden hajnalban szívgörcsöt kapott, és meghalt! 55 éves volt!
Előzmény: s3girl (3102)
s3girl Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3102
Hogy mi?? Ne csináljátok már!!:((Hány éves volt? Hogy történt? Nemhiszem el. Én nem ismertem, de annyira jók a mozgós képei és olyan jókedéjű aranyos ember.nem hiszem el..:(
Előzmény: Zsolt 0128 (3101)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3101
Szia! Kedden meghalt thomacsk! Úgy érti a Pici gazdi. :(
Előzmény: s3girl (3100)
s3girl Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3100
Hogy mi?? Hogyan? Mitörtént? Milyen értelemben ment el.?
Előzmény: Pici gazdi (3098)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3099

Kedves Mindenki!

      </P>

,,Elmentél közülönk, kedves Barátunk,

Bízunk abban, hogy egyszer még viszontlátunk"

Előzmény: Pici gazdi (3098)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3098

Nem hiszem el...nem küldi el...:'(

 

 

Thomacsk eltávozott közülünk..:'(

 

 

 

Előzmény: Pici gazdi (3097)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3097

Kedves Mindenki!

      </P>

,,Elmentél közülönk, kedves Barátunk,

Bízunk abban, hogy egyszer még viszontlátunk"

 

 

Előzmény: Pici gazdi (3096)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3096

Kedves Mindenki!

thomacsk Creative Commons License 2007.11.22 0 0 3095

Szép napot Mindenkinek ! :)

 

Alszik a topik ? Ébresztőőőőő.....

s3girl Creative Commons License 2007.11.21 0 0 3094
Sziasztok!

Ha hallottatok az Inárcsi és Újlengyeli illetve a Dunakeszii helyzetről akkor érdemes ezeket a fórumokat olvasgatni és a lehetőségekhez mérten segíteni is akár:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=14111
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=14205&x_p=1
mazsooca Creative Commons License 2007.11.19 0 0 3093

sziasztok:)

Rég jártam erre...

Szép estét mindenkinek!

 

 

 

s3girl Creative Commons License 2007.11.17 0 0 3092
Közben lehet h rájöttem..esetleg Bearded collie.?:)
Előzmény: s3girl (3091)
s3girl Creative Commons License 2007.11.17 0 0 3091
Szép estét Mindenkinek!:)

- Tudja valaki, hogy ez milyen fajta kutya a képen a cica mellett?
thomacsk Creative Commons License 2007.11.17 0 0 3090
Szép napot Mindenkinek :)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.08 0 0 3087

Szép napot mindenkinek! Én is rég jártam erre! Na ezt csináljátok utánam ;-)

thomacsk Creative Commons License 2007.11.07 0 0 3086

Szép napot Mindenkinek ! :)

 

Jó régen jártam itt...

s3girl Creative Commons License 2007.11.02 0 0 3085
Sziasztok!

Valakinek van-e tapasztalata a Border terrier-el kapcsolatban? Lakásban trathatóság stb. Illetve az Amstaff-ra ugyanez, és itt erősen érdekel a temperamentuma általánosságban illetve emberekkel, más állatokkal szemben. Border terrierre találtam egy fórumot, de még nagyon az elején tartok vele:)
thomacsk Creative Commons License 2007.11.02 0 0 3084

Szép napot Mindenkinek ! :)

 

mazsooca Creative Commons License 2007.10.28 0 0 3083

Szia:)

 

Köszi!

Előzmény: thomacsk (3080)
thomacsk Creative Commons License 2007.10.28 0 0 3082

Szia :)

 

Jó étvágyat !

Előzmény: nyeteg (3081)
nyeteg Creative Commons License 2007.10.28 0 0 3081

 sziasztok :)

thomacsk Creative Commons License 2007.10.28 0 0 3080

Szia ! :)

Reméltem is, hogy tetszik !

 

AgifCreator a progi neve...

 

Van egy topikom: Gif készítés . Az adatlapomon megtalálod :)

Látogass oda, aztán Téged is megtanítunk ;)

Sokat olvass vissza...

Előzmény: mazsooca (3079)
mazsooca Creative Commons License 2007.10.28 0 0 3079

Szia:)

 

Légyszi áruld el molyen progival "táncoltatod" a képeket?

 

Amit legutóbb megmozgattál a képeim közül, az tényleg állati jó lett!

Előzmény: thomacsk (3078)
thomacsk Creative Commons License 2007.10.28 0 0 3078
Szép napot Mindenkinek :)
mazsooca Creative Commons License 2007.10.27 0 0 3077
Na eeeez már iiiigeeeeen:))
Előzmény: thomacsk (3076)
thomacsk Creative Commons License 2007.10.27 0 0 3076
 :)
Előzmény: mazsooca (3074)
thomacsk Creative Commons License 2007.10.27 0 0 3075

Helyes a Kutyid !

 

ennek a "csöppségnek" is tetszik :)

 

Sok sétát és kirándulást ...

Előzmény: mazsooca (3074)
mazsooca Creative Commons License 2007.10.27 0 0 3074

Sziasztok:)

 

Szép napot mindenkinek!

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!