Keresés

Részletes keresés

Zser Creative Commons License 2006.06.02 0 0 29
de nem ám...amúgy visszagondolva lehet, hogy a hírrészben volt, bár nem ez a lényeg.
Előzmény: zálycsik (28)
zálycsik Creative Commons License 2006.06.02 0 0 28
Nem tette idézőjelbe??? :))
Előzmény: Zser (26)
Zser Creative Commons License 2006.06.02 0 0 27
heti
Előzmény: Zser (26)
Zser Creative Commons License 2006.06.02 0 0 26
De a Hvg ezt már úgy aposztrofálta múlt héti vezércikkében, hogy szokatlanul erősen reagált a magyar külpolitika...
Előzmény: zálycsik (24)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.02 0 0 25
ahá! a semleges-nek egyre újabb árnyalatait vélem felfedezni...
Előzmény: pindiy (17)
zálycsik Creative Commons License 2006.06.01 0 0 24
A külügynek lett volna dolga az elmúlt 3hétben is. Vir sziget, Pozsony, madárhülyeség. Reagált vagy két ütem késéssel, erőtlenül. Úgy ahogy eddig. A magyarverések ügyében az EU képviselők több mindent csináltak mint a külügyminisztérium. Semmi külpolitikai stratégia, csak úgy sodródunk.
Előzmény: Aragorn (21)
zálycsik Creative Commons License 2006.06.01 0 0 23
Jaja szakember. Egy bürokrata. Ha Kovács helyett kinevezik az EUba oké. De mint külügyminiszter.....nem vezetőnk való, hanem jó másodvonalbeli ember. Sztem.
Gyurcsány mindkét külügyminiszterválasztásából látszik, őt nem igazán érdekli ez a téma. Vmi semleges, nem sok vizet kavaró személyt kinevez a posztra, osztjónapot.
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 22
Somogyi szakember, azt azért szögezzük le. Egy pillanatig sem támadta senki.
Szerintem is ha SZDSZ, akkor Szentiványit kellett volna külügyminiszternek megtenni.

Ez a semmirekellő Göncz Kinga azon kívül, hogy pályázatot írt ki arról, hogy mi is lenne a minisztériuma feladata, az égvilágon semmit nem csinált.

Az az arcpirító helyzet, hogy az akadálymentesítés a törvényi határidőkre nem történt meg, és erről egy szava sem volt, annyira kisszerű és annyira nevetséges, hogy az a nemlétező hitelét is negatívba tette.
Előzmény: zálycsik (19)
Aragorn Creative Commons License 2006.06.01 0 0 21

Lehet, hogy igazad van. Engem őszintén szólva a politikából világéletemben a külügy érdekelt legkevésbé, talán ezért nem gondoltam ezt így végig.

Meg az EU-ban az érdekérvényesítés nem igazán a külügy dolga...

Előzmény: zálycsik (19)
zálycsik Creative Commons License 2006.06.01 0 0 20
Jah, mondjuk ha onnan nézzük szépbeszédű Szanyi Tibor is lehetett volna a külügymin. még egész jó választásnak tűnik ez a liba. :)))
Előzmény: Törölt nick (18)
zálycsik Creative Commons License 2006.06.01 0 0 19
Sztem NEM!

A magyar külpolitika az utóbbi években 1 nagy 0!!!!!!!!!!!!!

Kovácsot nem bírtam, de úgy ahogy vitte a dolgot. Somogyi??? Csinált az vmit??? Göncz meg, hagyjuk...A kádári külpolitika méltó folytatása lesz a következő 4év, ha ő irányítja. Fülünk-farkunk behúzva, hogy ne bántsunk meg senkit. Érdekérvényesítő képességünk 0 lesz.
Jobb let volna kinevezni Szent-Iványit. A nagyon-nagyon kevés szadi politikusok egyike, aki szódával elmegy. Mondjuk az SZDSZ gyorsan menesztette is külföldre...
Előzmény: Aragorn (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 18
Már féltem, hogy ez a lompos, loncsos és bozontos, kesze-kusza nőszemély kikerül a közbeszéd fősodrából és megussza az eddigi félresikerült hitelvesztéssel a magyar dinasztikus demokrácia semmire sem való minisztériumában a láblógázást.

Rendes gyerek ez a Gyurcsány.
Lehetőséget kínál a befejezésre neki.
pindiy Creative Commons License 2006.06.01 0 0 17
Okosabb is, a külügybe neki egy semleges ember köll, a párt fontosai csak más tárcák elfekvőibe vannak jó hejen.
Előzmény: Törölt nick (1)
netizen Creative Commons License 2006.06.01 0 0 16
ezt nemis tudtam. ez azért nagyon gáz.. :D
Előzmény: Törölt nick (14)
Aragorn Creative Commons License 2006.06.01 0 0 15
Na és? Tudom én, kinek volt igaza??? :))
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 14
a saját anyja adott be ellene petíciót 40 civil szervezet élén. szerinted mi a baj vele? nem tudok én semmit, de hisz ezt tudja.

alásszolgája
Előzmény: Aragorn (13)
Aragorn Creative Commons License 2006.06.01 0 0 13
Jóvanna, én csak kérdem, hogy mi a baj a Göncz Kingával?
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 12
király Uram!

magának teljesen igaza van. de ez a demokrácia már csak ilyen.
Előzmény: Aragorn (11)
Aragorn Creative Commons License 2006.06.01 0 0 11

Mi ezzel a baj?

Nem mindegy?

tejfölfancsi Creative Commons License 2006.06.01 0 0 10
Fridi is bejelentette, hogy adás közben jött a hír, Valóban, drága Göncz Kingát kérte fel kedves minálnokom a külügyminiszteri posztra!
fölösleges dolog Creative Commons License 2006.06.01 0 0 9
Akkor most lett még egy SZDSZ-es tárca?
Előzmény: Törölt nick (-)
varu2 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 8



mijafa@ért ugrotok ilyen - nyilvánnyaló - baromságra....??????



..forrás?????????????????


én meg ugy hallottam a kocsmába - 20 nagyfröccs után :)) -- hogy mellékfoglalkozásban a kondolealálóricsi lesz a külügymin...!!!!
Előzmény: Törölt nick (-)
fölösleges dolog Creative Commons License 2006.06.01 0 0 7
Lehettek álmatlan éjszakái,mire talált neki való helyet...-)
Előzmény: Törölt nick (-)
zaimoo Creative Commons License 2006.06.01 0 0 6
De amúgy meg jobb lett volna rátermettségi alapon, és nem nemileg diszkriminálva kiosztani ezt a tárcát.  (egy férfinak semmi esélye nem volt az utolsónak megmaradt tárcára,    hol itt az esélyegyenlőség ???)
Előzmény: zaimoo (5)
zaimoo Creative Commons License 2006.06.01 0 0 5
Talán igen,  Lendvai legalább nem olyan önfejű, nincsenek fanatikus világmegváltó ideái.
Előzmény: rraabbiiddaa (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 4
tudod, amikor megpuccsolta megyót azt mondtam: hajrá, na meg hátha. de azóta folyamatosan csak csalódok...
Előzmény: Törölt nick (1)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.06.01 0 0 3
Ha Lendvait választja, jobb lett volna?
Akkor is nyünyögnétek!
Előzmény: zaimoo (2)
zaimoo Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2
ezt kár volt, Feri.    ...csak azért, mert kell egy nő is a kormányba ?   ugyan már !
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1
téved az ember. Gyurcsányt okosabbnak hitttem

Jo kis bizonyitvanyt allitottal ki magadrol...
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 topiknyitó
GYORSHÍR: Göncz Kinga lesz Magyarország külügyminisztere
Gavra Gábor 2006. június 1. 21:07
Az eddigi esélyegyenlőségi miniszter veheti át a magyar diplomácia irányítását - tudta meg a Hírszerző.

téved az ember. Gyurcsányt okosabbnak hitttem. Majd nyilván G.K. teremti meg a nemzetközi esélyegyenlőséget és a globális nagycsaládot. Elképzelhetjük milyen mértékben védi majd kicsiny hazánk érdekeit. Remélem a Himnuszt legalább énekli, nem úgy, mint felmenője...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!