Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.06 -1 0 3544

Nem tudom, kire gondolsz?

Előzmény: szuszetti (3542)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.06 -1 0 3543

Láttam, hogy testszínű betétet viselt, ám távolról másképpen tűnt. 

Előzmény: szuszetti (3541)
szuszetti Creative Commons License 2023.11.06 -3 1 3542

...hmm, csak nekem furcsa, hogy több felhördülést váltott ki TG magánügyének mutogatása,

mint egy több embert padlóra küldő zsarnok szerepeltetése?!

szuszetti Creative Commons License 2023.11.06 -2 0 3541

Nem volt ki a hasa :)

Szerintem ő nem a tánccal, hanem a stylisttal vallott kudarcot: első alkalommal elrejtették fekete ruhába fekete háttér előtt, aztán volt rajta színházi mennyiségű sötétítő, most lenge volt, de minek... Múlt héten volt a legkorrektebb a fellépőruhája...-jobban járna, ha azt a nagyon_akarást elengednék nála.

Előzmény: Ilhilla (3537)
BabyFace93 Creative Commons License 2023.11.05 -3 1 3540

Ettől függetlenül ez nagyon egy magyar sajátosság... a külföldi fő testvérműsorban akár a legnépszerűbb személyeket is kiejtik a nézők, ha nincs teljesítmény tánc terén. Mi valahogy kötjük az ebet a karóhoz, és azt látjuk, amit szeretnénk. 

Fruzsi_na Creative Commons License 2023.11.05 0 0 3539

Szerintem is inkább szimpátia-verseny az egész, a nézőknél is. Az első adás első pillanatától lehetett szavazni, amikor még nem is láttuk, ki hogyan tud táncolni. Nyilván mostanra már kialakult egy kép a versenyzőkről, de sokan szavaznak szimplán az alapján, hogy kit kedvelnek.

 

 

Ez minden évadban így volt. Illetve a Sztárban sztár-ban is így van. Az adás kezdetétől a végéig lehet szavazni.

Előzmény: flamingó88 (3538)
flamingó88 Creative Commons License 2023.11.05 0 3 3538

Szerintem is inkább szimpátia-verseny az egész, a nézőknél is. Az első adás első pillanatától lehetett szavazni, amikor még nem is láttuk, ki hogyan tud táncolni. Nyilván mostanra már kialakult egy kép a versenyzőkről, de sokan szavaznak szimplán az alapján, hogy kit kedvelnek.
Csutiék annyira nem voltak jók az utolsó adásban, de azért mentségükre legyen szólva, nem is lehetett egyszerű dolguk. Péntek este változtatni a koreográfián? Amit utána 2x tudtak elpróbálni? Simán lehet, hogy az egész tánc alatt csak erre tudott gondolni Csuti, hogy az sikerüljön.

Előzmény: Hantufan222 (3534)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.05 -7 1 3537

Linda táncánál most volt a legjobban érzékelhető, amit az eleje óta szajkózom: ilyen teltkarcsú, duci nőnek nem való a versenytánc, különösen a képernyőn nem mutat jól (ami ugyebár még kövérít is). Az "ikrek" külön életre keltek, a hasát nem kellett volna szabadon hagyni, olyan volt, mint aki terhes.

A testalkatától függetlenül táncoljon nyugodtan, tartsa karban a testét ezzel a mozgással, de most már essen ki a jövő héten!

Előzmény: Fruzsi_na (3531)
BabyFace93 Creative Commons License 2023.11.05 -2 0 3536

Bizony, elég egyértelmű a helyzet. Izgalom már nincs bennem. Kérdés, Donatella le tudja-e győzni Lindát a veszélyzónában, ill. ha igen, vajon Gigit is letudja-e győzni utána héten. Bár az már eléggé nem realisztikus elképzelés. Mindenesetre egy ötödik helyezésnek örülnék Donatelláéknál. 

Előzmény: Hantufan222 (3534)
Hantufan222 Creative Commons License 2023.11.05 -2 1 3535

Kortárst miért nem táncolnak?

Én imádom azt a műfajt. 

Donatelláék tánca is inkább ahhoz hasonló volt. 

Hantufan222 Creative Commons License 2023.11.05 -3 3 3534

A kiesési sorrend innentől elég kiszámítható. 

Linda/Donatella, utána Gigi, és marad a 3 hypeolt fiú, akik nem feltétlen jobbak. 

 

Az előző szériákban tetszett, hogy nem nyomták a népszerű versenyzőket, mint pl Zozo, aki nem tudott táncolni. 

Itt viszont népszerűségi verseny van, igaz nincs kiemelkedő páros, de akkor is zavaró. 

 

Gondolom, ha Azariah szerepelne, elég lenne 2 tigrisbukfenc és meg is nyerné:)

Hantufan222 Creative Commons License 2023.11.05 -2 2 3533

Az egész annyira kínos. 

 

Már a képi világa is, mint valami gyászmenet. 

Olyan kellemetlen az egész. 

 

Nyilván a cél a hergelés. 

 

 

Előzmény: Lord Viktor (3532)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.11.05 0 4 3532

Akár tudott róla, akár nem, ez megalázó az irányába, főleg a szánalmas szöveg a promóban (holnap majd én táncolok a nem is - de valójában mégis - akárkivel)

Kb. lassan úgy lesz beállítva a sztori,  mintha a Krausz ment volna félre (de az ilyen ribancoknál ez a bevett taktika)

 

És azért a helyszínen az arcokra kiült egy bizonyos fokú döbbenet, páran felhúzták a szemöldöküket.

Előzmény: Andresovics (3529)
Fruzsi_na Creative Commons License 2023.11.05 -1 1 3531

Alapjában nem volt rossz ez a Disney-s adás. Mondjuk itt kifejezetten zavart, hogy nem élő zenekar adja elő a dalokat. Vagy akkor legalább a dalok eredeti,és nem a mesében hallható változataira táncoltak volna. De lássuk bővebben:

 

-Radics Gigi: Valamivel jobb volt, mint a múlthéten. De megrekedt azon a szinten, amit az első két adásban lehetett látni tőle. Nagy fejlődést nem mutat, újat sem tud mutatni. Az első adásban láttam benne valamit,hogyha tud még jobbat is, akkor esélyes lehet, de úgy látszik ennyi volt benne. Hacsak most nem szívja fel magát a veszélyzónától.

 

-Hunyadi Donatella: Nekem talán most tetszettek a legjobban. És most szerencsére a zsűri sem pontozta le őket. Itt a bizonyítéka, hogy nála az is számít, hogy a zsűritől milyen pontokat kap. Még mindig az az érzésem, hogy van még több is ebben a párosban. Drukkolok nekik. Csak így tovább.

 

-T.Danny: Egyre ügyesebb. Férfi létére és a magasságához képest nagyon ügyesen megoldotta a rumbát. És úgy érzem, több is van még a srácban. Lehet,hogy a végén még behúzza az első helyet?!

 

-Csuti: Valóban nem most nem volt jó. Nekem pozitív csalódás volt a műsorban. Kicsit sajnálom, hogy kiesett. Mert ha azt nézzük, Király Lindában ennyi volt. Csuti viszont lehet, hogy tudott volna még újat mutatni.

 

-Krausz Gábor: Eddig talán most tetszett a legjobban. Nem mondom, Peti meg Dani jobbak. De most mintha érzelmeket is lehetett volna látni rajta. És nemcsak egy kötött fapofa volt.

 

-Király Linda: Őszintén szólva nekem most tetszett a legkevésbé. És most az egész produkciót kínosnak éreztem. Most nem voltak jók. Mondjuk alapból nem kellett volna Lindának charlestont adni.

 

-Marics Peti: Hozott egy szintet. De újat nem mutatott. 

Fruzsi_na Creative Commons License 2023.11.05 0 1 3530

Persze,tudom hogy működik ez a világ. De attól még kellemetlen volt.........

Előzmény: Andresovics (3529)
Andresovics Creative Commons License 2023.11.05 0 2 3529

Szerintem meg egy jól kitalált nézőhergelő akciót nyomott a TV2. Nyilván tudják ő, mennyire Totova-ellenes a közvélemény, ezért dobták be ezt a nem túl elegáns húzást. Meg lehet nézni a műsor Facebook oldalán, hány komment van egy átlagos poszt alatt, és mennyi a Gabis bejegyzéseknél. Krausz meg pontosan tudja, hogy ebből ő csak jól jöhet ki, amióta Totova otthagyta, egyre ível felfelé a népszerűsége, szóval profitál ő is szépen a dologból. Szerintem egyeztettek is vele. Egy bulvártévénél semmi nincs véletlenül, ki lett ez találva előre.  

Előzmény: Fruzsi_na (3528)
Fruzsi_na Creative Commons License 2023.11.05 0 2 3528

Igen, ez szerintem is elég kellemetlen és megalázó helyzet volt. A néző érezte magát kínosan. Nem volt elég, hogy minden reklámblokkba benyomták?! Persze,a TV2 nem szociális intézmény. De akkoris kezelhették volna elegánsabban ezt a helyzetet.

Előzmény: Lord Viktor (3517)
Borsos04 Creative Commons License 2023.11.05 -1 1 3527

Szerintem kétszer kapott olyan táncot, amiben kötött lépések, és koreo volt, jive és rumba. Egyébként azokban szerintem jobb is volt. Dani koncentráltabban, összeszedettebben mozog, ha így folytatja, neki több esélye van a végén.

Előzmény: Ilhilla (3526)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.05 -3 1 3526

Marics Peti szemmel láthatóan is sokat fogyott az első adás óta. Érdekes, hogy csak egyszer kapott olyan Klasszikus táncot, amiben fontosan voltak a lépések és a "kötelező" koreográfia, a többi Alexandra által alkotott koreo volt. A lábát sokszor kimondottan rosszul tartja.

Szerintem T. Danny jobb mozgású, csak hátrány nála a két hosszú karja. 

Előzmény: Borsos04 (3525)
Borsos04 Creative Commons License 2023.11.05 -1 0 3525

Érdekes adás volt ez, eleinte azt hittem, hogy a Disney tematika jó ötlet, de valahogy rányomta a táncokra a bélyegét. Talán csak három esetben működött, a rumbánál, az american smoothnál, meg a show táncnál (mivel abba úgyis minden belefér:). Nekem ez a három tánc tetszett a legjobban, Dani szépen rumbázott, ügyesen mozgott, remélem, döntős lesz. Krausz Gábornak most jól állt ez a stílus, és Anna is sokat emelt rajta (mint mindig). Marics Peti esetében továbbra is tartom, hogy remekül mozog, csak mintha az utóbbi két adásban nem tűnne elég összeszedettnek, talán majd ez a hiba helyrepofozza. Amúgy jók voltak ők is!

Örülök, hogy Donatelláék mentek tovább, de nekem most nem tetszett a produkciójuk. Lehet, hogy a zsűri most kompenzálni akart a pontozással. Gigi egyre gyengébb, ahhoz képest, hogy az elején esélyesnek gondoltam, most már a top 3-ba se tenném be. Linda is most tetszett a legkevésbé, Csuti meg nagyon gyenge volt, joggal esett ki. Katicáért kár mondjuk.

BabyFace93 Creative Commons License 2023.11.04 -3 0 3524

Szerintem egyértelmű, hogy a srácok lesznek a Top 3-ban, meglepődnék, ha Giginek sikerülne betörni a hármasba. Ahhoz olyan nézői háttér kellene (sajnos bármikor feltűnt a Megasztár után ilyen műsorokban, mindig középmezőnyben búcsúzott). A mellékelt ábra sajnos eddig azt mutatja, hogy a fiúk toronymagasan elhúztak a nézőknél, és miután a zsűri még rá is tesz erre pontszámokban, Gigi maximum a 4. helyezésben reménykedhet. 

Előzmény: ggbuffon1897 (3522)
BabyFace93 Creative Commons License 2023.11.04 -3 0 3523

Jövő héten Linda és Donatella lesznek a veszélyzónások, és egyenlő esélyekkel indulnak: kétszer továbbjutottak, egyszer a zsűri vittek őket tovább, egyszer pedig megmentette őket a közönség. Realisztikus ábrándkép számomra, hogy Donatella esetleg Top 5-ös lehet? :) Remélem! 

ggbuffon1897 Creative Commons License 2023.11.04 0 4 3522

Lindáékat brutálisan alulpontozták, Maricsékat, T.Danikát vagy kiajóistent meg erőteljesen nyomják.

 

Maricsnak az eddigi 4 adásból 1nél kellett táncolnia klasszilus táncot.

 

Borzasztó gyenge évad, az élőzene hiánya nagyon érződik továbbra is és sokat elvesz a show élményből, mégha néha borzalmas is volt.

 

Ördög Nóra meg szerintem a tv történelem talán legidegesítőbb figurája, kár h ekkora teret nyert, h kb nincs már műsor amiben nincs ott.

BabyFace93 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 3521

Facebook-lájkok: 

Krausz Gábor - 1210
Hunyadi Donatella - 669
T. Danny - 475
Marics Peti - 281 (még nem annyira mérvadó, most táncoltak)
Radics Gigi - 271 
Szabó András Csuti - 222
Király Linda - 203

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.04 -2 0 3520

...és Gigi is? 

Előzmény: Ilhilla (3516)
BabyFace93 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 3519

 


Zsűri
T. Danny - 7 
Peti - 6
Donatella - 6 
Gábor - 4 
Gigi - 3
Linda - 2 
Csuti - 1 

 
Közönség (Tipp)
1. Gábor - 7
2. Peti - 6
3. T. Danny - 5
4. Gigi - 4 
5. Donatella - 3 
6. Csuti - 2 
7. Linda - 1

--

1. T. Danny - 13
2. Peti - 12 
3. Gábor - 11 
4. Donatella - 9 
--
5. Gigi - 7 
6. Csuti - 3 
7. Linda 3 

Gigin és a Donatellán a világ szeme. Ha Gigi Top 3-ba kerül vagy Donatella utolsó kettőben lesz, akkor Gigi megy tovább. 

kígyószisz Creative Commons License 2023.11.04 -1 3 3518

Ráadásul az új párjával, aki miatt szétment a házassága. Lefagytam, amikor megláttam, a TV2 nagyon bunkón járt el most. 

De hogy miért tolják az orrunk alá ezt a TG-dalt és a táncukat, azt nem sikerült eddig megértenem, de nem kis hype van mögötte. 

Vajon Krausz most mit érezhet? De durva.  

Előzmény: Lord Viktor (3517)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.11.04 0 3 3517

Azért ehhez pofa kell... Tényleg a Tóthnak ezt a sz@rját ebben a műsorban kell reklámozni a Krausz jelenlétében? Ráadásul ezzel az undormány kísérőszöveggel? Ez rohadtul megalázó, ráadásul saját emberrel szemben. Igazi féreg banda ez a TV2.

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.04 -2 0 3516

Eddig Csuti és Linda veszélyzónás.

kígyószisz Creative Commons License 2023.11.04 -2 0 3515

Vajkkal él együtt. 

Előzmény: BabyFace93 (3514)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!