Keresés

Részletes keresés

Maruszi Creative Commons License 2013.04.24 0 0 6209

Keveset használt OSTER A5-ös 1 sebességű kutyanyírógép eladó Budapesten.

LeeLooangel Creative Commons License 2013.04.22 0 0 6208

Sziasztok!

 

Azzal kapcsolatban tud nekem valaki segíteni, hogy hol kaptahok, vagy honnan rendelhetek Gottlieb kutyasampont? Korábban a fressnapf-ból vettem, de ott sajna már évek óta nem kapható. Máshol sem találok, sőt a neten se csak külföldön. A Puppy változatát szeretném, mert az eddigis nagyon jól bevált. Ha tudtok segíteni azt nagyon megköszönném.

Réka- Blue Állateledel Creative Commons License 2013.04.08 0 0 6207

Sziasztok!

Kozmetikus asztal kiadó 3. kerületben frekventált helyen lévő állateledel boltban.

Érdeklődi emailben: blueallateledel@gmail.com.

Lara0416 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 6206

Kedves Tündimanó!

Látom, hogy nem mostani a kiírásod, de sose lehet tudni...!

Aktuális még az utolsó bekezdés? :)

Előzmény: Tündimanó (6185)
molku Creative Commons License 2013.04.05 0 0 6205

Szia!

Kérlek küldd el nekem az e-mail címed és fogok írni. molku2@vipmail.hu

Előzmény: kalacs.ka (6204)
kalacs.ka Creative Commons License 2013.04.04 0 0 6204

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.. 2 kan Bobtail kutyám van, az ő ápolsuk rendben tartásuk is költséges, az meg h szépek is legyenek pláne,.. egy kutyát az a kozmetikus aki jár hozzánk 10000 Ft ért nyír meg, de ez függ a kutya viselkedésétől, tehát ez csak több lehet,.. munkanélküli lettem, és nincs rá pénzem.. nyíró gépet szeretnék vásárolni, de nem tudom hogy milyen lenne számomra megfelelő. Kérlek segítsetek nekem... köszönöm előre is!

Elinor74 Creative Commons License 2013.03.26 0 0 6203

Elinor74 Creative Commons License 2013.03.26 0 0 6202

Kutyakozmetikusok versenye!

romeomilka Creative Commons License 2013.03.14 0 0 6201

Sziasztok

Évek óta működő kutyakozmetikámat eladnám vendégkörrel együtt. Nagyon szép és nagy 26 m2-es, plusz tevékenység is kialakítható benne pl. állateledel. Akit érdekel jelentkezzen, az árát megbeszéljük. tel: 06-30-396-9282

bichonf Creative Commons License 2013.02.17 0 0 6200

Sziasztok!
Már írtam ide,  most fogok érettségizni és utána elszeretném végezni a kutyakozmetikai tanfolyamot..Van már pár tanfolyam hely( Bell,Spanita,Alfaképző) amit kinéztem majd döntök hová megyek (persze ha vki még tanácsolna tanfolyamot leírhatja) na de nem is ezzel kapcsolatban szeretnék írni,hanem ha elvégeztem a tanfolyamot,akkor hogyan tovább? Sok kutyás ismim van akik már tudják minek készülök,eddig sokan mondták(kb 10-en akiknek 2 kutyája is van) akkor majd hozzám járnak majd stb..Ami szép és jó,de tudom,hogy engedélyek kellenek ahhoz hogy ezt csináljam,meg a vállalkozóit is ki kell váltani és fizetni,ami elég sok, és ha az elején nincs annyi vendégem akkor azt így is úgy is fizetni kell,viszont nem szeretném azt,hogy dolgozok dolgozok és kb 5 ezer ft-om se marad hó végére :/  feketén pedig nem szeretnék dolgozni, max az ismerőseim kutyáin ,nyílván ők nem fognak feldobni hogy feketén dolgozok :) meg nekem a házhoz járás annyiból nem szimpatikus,hogy lehet,hogy a kedves gazdi nem engedné,hogy a kádjában fürdessem meg a kutyáját, sajnos ismerőseim vannak akik kint tarják a a nagytesű kutyáikat és nem engednék,hogy bent fürdessem meg vagy feltedjem az ebédlő asztalra stb és hát ez egy kicsit elrentett,mert mondjuk így nehezebb minden..Bár az elején viszont máshogy vendégeket meg nem tudnék szerezni...elég tanácstalan vagyok,hogy tanfolyam után mit csináljak,saját szalonra meg gyűjteni kell,vendégkör kell,elején azt hittem egyszerű ez a kutyakozmetika mostmár beláttam,hogy ez nem így van..Viszont ettől függetlenül ezzel szeretnék foglalkozni :) 

 

OFF: fotózással is szeretnék foglalkozni,szóval a kozmetikát nem teljesen főállásban nyomnám..viszont a kozmi után szeretnék fotós képzésre menni.. ha minden jól megy a kettőt szeretném majd csinálni :)

 

Bármilyen tapasztalatnak örülnék amit írtok,hogy mondjuk mennyi ideig ne számítsak rendes jövedelemre vagy mennyi idő míg egy vendég kör kialakul..

f.sólyom Creative Commons License 2013.02.16 0 0 6199

én tudok nyírni ollóval:))de sajna messze vagy:)))

Előzmény: Tündimanó (6185)
Pucorka123 Creative Commons License 2013.01.30 0 0 6198
Sziasztok sürgősen munát keresek alkalmazott vagy vállalkozòként akár azonnali kezdéssel. Ha tudtok valamit akár csak egy kiadò helyet, írjatok a borbely.nikolett@freemail.hu-ra. Köszönöm!
keddikeddi Creative Commons License 2013.01.17 0 0 6197

sziasztok! frissen végzett kutyakozmetikus vagyok, szeretnék dolgozni, vagy saját üzletet nyitni, de sajnos nem érzem magam elég felkészültnek, gyakorlottnak. Az lenne a kérdésem, kérésem, ha valaki tudna olyan helyet, ahol tudnék gyakorlatot szerezni ( akár úgy, hogy a 4 órás TB-met kifizetném magam után, így neki semmi költsége nem lenne utánam, viszont dolgoznék neki ). Én zuglóban lakom, lehetőség szerint itt a közelben lenne a legjobb, de minden megoldás érdekel. Előre is köszi nektek.

Hodia Creative Commons License 2013.01.16 0 0 6196
Sziasztok!

A dog de luxe kutyakozmetikus tanfolyamról van személyes tapasztalatotok?

Köszönöm előre is!
bucika00 Creative Commons License 2012.12.03 0 0 6195

Sziasztok!!

Szeretném kérni a segítségeteket .

Zalaegerszegen vagy nagykanizsán keresek kutyakozmetikust aki elválalna mint tanuló.

Ha valaki tud segíteni kérem írjon.

Elörre is köszi:)

 

seciné Creative Commons License 2012.11.21 0 0 6194

De jo lenne ha mindenki igy gondolkozna!  

 

Bocs de en sajnos nem tudok neked ebben segiteni, de szivesen tennem!

Előzmény: molku (6193)
molku Creative Commons License 2012.11.21 0 0 6193

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy házhoz járó (illetve kérésre a saját otthonában dolgozó) kutyakozmetikus hogyan tudja ezt legálisan csinálni? Milyen engedélyekre van szükség? Esetleg ha szükséges egy teljesen mással foglalkozó bt tevékenységi körét kibővítve, hogy számlaképes legyen.. Sokat nézelődtem ez ügyben a neten, de nagyon kevés és régi információt találtam sajnos.

 

Nagyon jó lenne mindent szabályosan csinálni!

 

Várom a válaszokat és előre is köszönöm!

 

romeomilka Creative Commons License 2012.11.18 0 0 6192

Sziasztok, a XIII. kerületben lévő kutyakozmetikába asztal bérelhető kedvező feltételekkel, ha valaki szeretne szép környezetbe dolgozni várjuk, valamint ha valakinek van felesleges jó állapotban lévő kutyakozmetikai asztala kérem jelentkezzen a 06-30-396-9282-es számon

Előzmény: Dorci 74 (6191)
Dorci 74 Creative Commons License 2012.11.09 0 0 6191

Szia.

Kutyakozmetikát keresek ahol dolgozni tudnék 4 órában,délelöttönként.

Erdekelne aZuglói kiadó asztal amiröl olvastam.

10 éve végeztem az iskolát,azóta született 3 gyerekem,akik mellett heti pár alkalommal dolgoztam otthon.

Kérlek írj ha még nem adtad ki az asztalt.Üdvözlettel :Csányiné Dóra

Előzmény: Tündimanó (6189)
Laskovics1218 Creative Commons License 2012.10.22 0 0 6190

Szia!

 

Köszönöm szépen a válaszod...

 

Viszont érdekelne hogy kifejtsd részletesebben a véleményed...

Ezért leírom az email címem...Kérlek írj nekem oda és ott tudunk beszélni...

 

Email: laskovics.dora@gmail.com

 

Köszönöm

Előzmény: Tündimanó (6189)
Tündimanó Creative Commons License 2012.10.18 0 0 6189

Szia!

 

Elkell hogy szomorítsalak, mert nincs olyan hely már ahol normálisan megtanítanák a nyírást.

Ezek a tanfolyamok nem elegek arra, hogy Te úgy gyere ki, hogy tudsz is kezdeni valamit egy kutyával.

A bizonyítvány eredménye nem számít, itt csak a hosszadalmas gyakorlás számít. És ahoz kell 1 év minimum.

 

Sajnos manapság nem a öreg régi kozmetikusok adják át a szakmát, hanem a frissel végzett kozmetikusok akik még maguk sem tudnak ollózni és sajna elterjedt mindenhol ez a magasítós nyírás!

Ennek utána jártam.

 

És még azt tudtam meg, nem kell szakképesítés a kutyakozmetikához, bárki nyithat kozmetikát, így csak lehúzás az egész tanfolyamosdi. És nem kevés pénz.

 

De Te döntöd el mit szeretnél, ez csak egy tanács volt, az én véleményem.

Ahol én tanultam, ott már nem él a tanítom.:(

 

Nem akarok neveket írni kihez NE menj, de olyat sem akit esetleg ajánlani tudnék, de olyan talán egy van csak.

 

 

Előzmény: Laskovics1218 (6186)
Giovanna Creative Commons License 2012.10.18 0 0 6188

Ez itt a reklám helye....

Előzmény: Hiab (6187)
Hiab Creative Commons License 2012.10.17 0 0 6187

Sziasztok. Megint a Dolly kutyakozmetika volt a jó választás ezért ujra felkerestük Anikót a Luxikámmal és nagyon szép lett ajánlom mindenkinek.(XIII.Kárpát u.33.Vág u. sarok)

Zsuzsi

Laskovics1218 Creative Commons License 2012.10.07 0 0 6186

Szia!

 

Én most készülök kitanulni ezt a szakmát és szeretnék érdeklődni h te melyik iskolában végeztél ill. melyiket ajánlod?

Előre is köszönöm a tanácsodat

Előzmény: Tündimanó (6185)
Tündimanó Creative Commons License 2012.09.30 0 0 6185

Több tanuló megjárt nálam mostanában, frissen vagy nem rég végeztek.

Elmondásuk szerint, dolgoztak már önállóan, persze van még mit faragni rajtuk. Ezt becsülöm, hogy nem rögtön azt mondja, "profi vagyok"!

 

Mikor már ott vagyunk a munka kellős közepén, és mondom, hogy csinálja, látom, hogy csak fésülgeti, ide cikk oda cakk, de nagyon semmi sem halad. Megkérdem mi a baj? Nem tudja megnyírni...

 

Azaz akkor mit tanult a suliban? És hogy dolgozott bárhol egyedül?

 

A másik, hogy csak olyannal találkoztam mostanság aki lefelé nyír ollóval, ez nekem nagyon furcsa, kik tanítanak mostanság?

 

Van valaki aki tud felfelé is nyírni ollóval? Egyáltalán van olyan manapsság aki úgy jön ki a tanfolyamról hogy ollóval nyírja körbe a bichont és nem gépfej magasítóval?

 

Át szeretném adni a vendégkörömet egészségügyi problémák miatt, de így, hogy senki nem tud nyírni, ez elszomorító.

Ha van valaki közületek akit érdekelne és tud önállóan dolgozni, szépen ollózni, jól bánik a kutyusokkal, kedves a vendégekkel és kitakarít maga után kérem jelentkezzen! Sűrgős!

 

 

Tündimanó Creative Commons License 2012.09.15 0 0 6183

Zuglói kutyakozmetikában asztal kiadó! Érd: 0620/3148343

 

bichonf Creative Commons License 2012.09.08 0 0 6182

gwendike!!

Te a Bell-ben tanultál vagy mért javaslod őket??

Én is tanfolyamot keresek,a Spanitát is néztem,meg hát sokan azt ajánlottak,de más kozmetikát is megnéznék e téren :)

Előzmény: gwendike (6160)
sutyi83 Creative Commons License 2012.09.05 0 0 6181

Sziasztok,

 

Tanácsot szeretnék kérni. Egy egy éves shih-tzu, és egy szintén egy éves powder puff kutyusunk van. A shih-tzunak nagyon finom szálú, és nagyon dús szőre van, és úgy tűnik nem bírok vele :( Ahogy játszanak elég csomós lesz. Mit használjak filcbontónak ( a groomer's edge Solution-jét ajánlották - jó lesz? )? Egy tükrös kefével szoktam átfésülni, de biztosan nem jó a technikám, mert sokszor azt sem tudom melyik tincsnek merre kellene állnia a fején. Az állán és a bajuszánál összeállt szőrt ( műcsonttól ) hogy tisztítsam ki? Vagy sosem lesz fehér?  Ugyanez a gondom a szemkörnyékkel is. Melyik ápoló megfelelő? Ami nem túl drága, de jó is. Vagy a bórvíz is jó e célra? Sok a kérdés, de tényleg szeretném ha sikerülne szép hosszú, és főleg csomómentes szőrt növeszteni neki :) A pp-t mentettük, ő már akkor nyírva volt, most kicsit uszkáros a fazonja, de szeretnénk ha  hairy hairless-es lehetne.

A segítséget előre is köszönöm :) Mellékelek egy képet róluk, Púderka kb egy hete volt nálunk, ennek lassan 8 hónapja :)

 

 

seci Creative Commons License 2012.09.01 0 0 6180

A mai nap fenypontja :)

-seci

banfik Creative Commons License 2012.08.20 0 0 6179

Szia! Képet tudnál küldeni róla és méreteket? k.banfi@emtes.hu -ra Előre is köszi.

Előzmény: prez (6171)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!