Keresés

Részletes keresés

AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 51
Csak most apercipálom az áthallást a Loathing and Fear-ra a piros cabriollé!...zze'!!
Előzmény: Váradi Március (46)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 50
Mintha a kötőjeleket nem hallottam volna, de valahogy le kell/lehet írni, nem??? (c;
Előzmény: Váradi Március (48)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 49

Értelek már! :-)

A sorozat legvégén pedig egy fullextrás sámánisztikus szertartáson -a Pilisben- Wahorn ünnepélyesen, szakralice felnyitja Fábry harmadik szemét, beavatja...

:-DDD /De jó lenne így!/ :-D

Előzmény: Váradi Március (46)
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.11 0 0 48
Fábryék hogy mondták?
Előzmény: AgyProTézis (47)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 47

Nem is vettem magamra, pill.-ra se' :-)

 

Kandírozottmandarinzselé-színű áramvonal.

Kandírozott-mandarinzselé -színű..

Kandírozottmandarin-zselé -színű..

.

.

.

 

.  

 

.

/Persze, a kandírozás során először elkocsonyásítják-zselésítik, aztán cukorba hempergetik..és csak aztán áramvonalazzák.. see:Amcsi motorok:-)) /

Előzmény: Váradi Március (45)
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.11 0 0 46
Ki beszél itt magaskulturáról. Épp ellenkezőleg. Ez egy hatalmas pofon az "operabarátoknak " , mert nem tudnak mit kezdeni vele. A mosott agyuaknak (Kató néni falóknak) viszont túl progresszív!
Előzmény: AgyProTézis (44)
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.11 0 0 45
A könyv a lényeg. Van egy csomó könyv aminek marhára nem emlékszem pontosan a címére, sőt olykor a szerzőt is elfelejtem. Számomra ezek nem fontos dolgok. A sznobokat foglalkoztatja ez. (Nehogy sértésnek vedd, nem neked szántam).

A Cadillac Drive eddigi egyetlen gyengéja, hogy a vélhetően temérdek felvett anyagból, marha nehéz lesz összevágni (jól) ezt a sorozatot!
Előzmény: AgyProTézis (43)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 44

'szal a műsor tényleg többrétegű! Netán elérik még majd a hamvasi mélységet is?

:-DDD

Deep Blue

Előzmény: Váradi Március (41)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 43

Nos, ennek a "piskóta" könyvcímnek a helyes magyarul leírása is gondokat vet fel, a kikívánkozó kötőjelek helye, mennyisége, a vonatkozások transzparenciájának nehezítettsége okán.

Csudálatos mandarin~Z~s~e~l~é~

Előzmény: Váradi Március (38)
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.11 0 0 42
Örülök, hogy Te is felfigyeltél rá! Tényleg!
Előzmény: képhiba (40)
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.11 0 0 41
Nem. Csak épp mellékesen megemlítettek egy könyvet, ami fontos! Az egészről 3 másodpercet beszéltek! Az a lényeg, hogy ODA KELL FIGYELNI amire beszélnek!
Előzmény: AgyProTézis (39)
képhiba Creative Commons License 2006.03.11 0 0 40
Na végre, valakinek rajtam kívül is van agya! Ezek szerinted Te is kiszurtad Március! Nagy ember lettél a szemben (immár nem csak Sz. Béla a blogművész miatt)!

Tom Wolfe: Hunter S. Thompsonhoz hasonlóan a 'klasszikus' Rolling Stone munkatársa. Kollegáival szemben úriember, csokornyakkendőben jár, nem hajhássza mértéktelenül az élet élvezeteit. Legnagyobb műve a Kandírozott Mandarinzselé-színű Áramvonal című cikk-gyűjtemény, amelyben az ötvenes-hatvanas évek Amerikájának eseményeiről tudósít, a Beatlestől Muhammad Ali-ig. Olvassátok el el, mert tényleg beszarás.
Előzmény: Váradi Március (38)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 39

Arra célzol, h Sanyáék próbálják az irodalmat becsempészni a bulvár-univerzumba..??

Nehéz, nagyon nehéz...

:-))

Előzmény: Váradi Március (37)
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.11 0 0 38
T. Wolfe: Kandírozott mandarinzselé színű áramvonal. Erről van szó.
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.11 0 0 37
Szerintem egyátalán nem volt uncsi, csak a nép rászokott a gagyira! Egy csomó embernek pl. semmit sem mond az a bizonyos kultuszkönyv amiről Wahorn és Fábry beszélt!
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 36
Majd szólunk, ha netán javul! :-)
Előzmény: Orgia007 (35)
Orgia007 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 35
Unalmas volt!
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.10 0 0 34
Érdekes, h a jet-lag*-ról nem említettek.. /*időzóna-ugrás miatti biológiaióra-elhangolódás/
Előzmény: krapek5 (33)
krapek5 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 33
első rész 7/10 :)

Sanyi eléggé felpörgött de ez érthető ha valaki odamegy
Goran_R Creative Commons License 2006.03.09 0 0 32
Azt hittem, hogy komolytalankodósdi lesz majd ez az egész, de kellemesen csalódtam. Sanyi tök normális.
The Rambler Creative Commons License 2006.03.09 0 0 31
nekem is nagyon tetszett az első rész, lesz még jobb is! Tóta csak kritizálni tud nem nézek ki sokat belőle amúgy se.(Bajkeverők mint példa....pfff)

Wahorn mekkora jó fej :D poénokban még Fábry-t is leveri sztem majd párszor :)
Ne felejtsük el hogy ilyen világutazósdiban a legkevesebbet aludni fog az ember, rendkívül fárasztó persze, hogy Fábry se tud Showder szerűen poénkodni.
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.08 0 0 30
Megláttam azt a minősíthetetlen tekintetű /vigyorgó unikumreklámba hanyatló szocs-sta Vitéz János/ borostás cifferblattyát A mi otthonunk c. friss lapszámon, a könyveket -a cikknél is- végigsilabizélve aránlag sok a kortárs orosz..
Előzmény: MrMoJo (29)
MrMoJo Creative Commons License 2006.03.07 0 0 29
Na pont ezt akartam írni. Figyeld meg hogy formába lendül, ha Szibériába vagy a végtelen orosz sztyeppékre érnek. Nagy élvezettel szokott mesélni az un. "más kultur- körből" vicces, altesti történeteket.
Előzmény: AgyProTézis (27)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.07 0 0 28
A legextrémebbeket -faji zavargások, slum stb.- persze bölcsen kihagyták. De hát nem is sokkolni akartak..csak ententaintmediatizálgatni, tittitaintment-izélni :-))
Előzmény: K. Slater (26)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.07 0 0 27
Lehet, h a létező szocsta Magyarországon hozzávetőleg mindennel -minden buherával, sundámbundámmal, etc.- képben, azsúrban volt Sanya, de É.Amerika+Ázsia elég Nagy Fal -at lesz még Neki is. Látszott, h pl. a reptéren is eléggé dezorientált volt perszonál-interakcióilag, mint vasorrú bába a mágneses viharban.
Előzmény: MrMoJo (23)
K. Slater Creative Commons License 2006.03.07 0 0 26

Nekem nagyon tetszett a műsor.

Most szerintem nem a Fábry dumája a lényeg, hanem a helyek amerre járnak.

Jó volt, hogy Los Angeles extrémebb részein (pl.:ócskabolt) kóboroltak leginkább, nem pedig a szokásos Hollywood felirat-Rodeo Drive-Universal Studios hármast kellett nézni.

Remélem továbbra is megmarad ilyen nem hagyományos útifilmnek ez a műsor.

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.07 0 0 25

A Tóta-féle cikket én is olvastam.(Fogalmam sincs különben,ki az a fickó,a nevét szoktam látni itt-ott)

 

Maga a műsor elég nehézkesen indult,de aztán jobb lett.Nem Fábry show-ként kellene nézni,hanem egy road movie-ként,melyben történetesen Fábry az egyik arc,még szerencse,mert egy Kokó-Padödő párosítás rosszabb lett volna.Szerintem érdekes lesz a műsor,akkor is,ha nem röhögi szét magát az ember rajta.Bízom benne,hogy a két fickó eleget improvizál majd,szóval hajrá!

anzix Creative Commons License 2006.03.07 0 0 24

Persze! Nem tudom Fábry milyen, mennyit beszél baráti körben, de itt azt éreztem, mintha egy kvázi házi/belső használatra szánt útifilm és a kötelező fábry show-s imidzs között kereste volna a helyes arányt. Tóta W.-t  meg az zavarja ami csak akarja. (számomra kicsit követhetetlen).

Előzmény: stevebi (18)
MrMoJo Creative Commons License 2006.03.07 0 0 23
Ne feletsd el, hogy sok filmnek volt F.S. a dramaturgja a 90-es években.

1990: Itt a szabadság! (Szereplő)
1990: Céllövölde (Dramaturg)
1992: Sose halunk meg (Dramaturg)
1992: Ördög vigye (Forgatókönyv)
1992: Videoblues (Forgatókönyv)
1994: Megint tanú (Forgatókönyv)
1995: Magyar pizza (Forgatókönyv)

Egyébként a showt már nem nézem , mert izléstelenül politizál benne.

Wahorn pedig király!!
Előzmény: AgyProTézis (19)
Daily Telegraph Creative Commons License 2006.03.07 0 0 22
Én bírom Fábryt, de erről a műsorról a leginkább az erőlködés szó jut eszembe. Kínos volt és egyáltalán nem vicces.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!