Keresés

Részletes keresés

n.hu Creative Commons License 2006.03.04 0 0 10
jaj ne...
Előzmény: candida (9)
candida Creative Commons License 2006.03.04 0 0 9

Segits nekem és mutasd be nekem ezt a fószert.

Ő készítette azt az elhíresült jégmadaras képet, amit sikerült eladni a NG- nek és a címlapra került?

Mert nem ösmerem csak a történetet.

Kösz.

Előzmény: eke (3)
n.hu Creative Commons License 2006.03.04 0 0 8
Szerintem annyira be van száradva a zöld állománya, hogy fel sem fogja, miről van szó. Teljesen reménytelen, ezért nem szabad a másik topikon max. csak a képpel válaszolni. Más esélyünk nincs, elborult elme. Sajnos, pedig sokra vihette volna.

Számomra megdöbbentő, hogy ollyan felszereléssel semmi extra témát nem tudott megragadni, ehelyett azokat piszkálja, akik már tettek az asztalra (annyit, hogy az szinte már összeroskad)

Ahhoz meg gyáva lesz, hogy idejöjjön kötekedni!!!!
Előzmény: NJani (6)
eke Creative Commons License 2006.03.04 0 0 7
most a jó. alszik.
Előzmény: NJani (6)
NJani Creative Commons License 2006.03.04 0 0 6

Nincs mese, a fickó gyógyíthatatlan. Csak azt nem értem, miért jó neki, hogy mindenki a legalpáribb jelzőkkel illeti? Ez valami USÁs perverzió?

 

Reggelente a budin Attilára gondolok...., de aztán lehúzom.

eke Creative Commons License 2006.03.04 0 0 5
természetesen ez bar(át)om akart lenni...
Előzmény: eke (3)
n.hu Creative Commons License 2006.03.04 0 0 4
Észrevételt elgogadom!
Itt most szemerkél az eső, vigyáznom kell a gyerkőkre, de délután még bármi lehet!
Előzmény: eke (2)
eke Creative Commons License 2006.03.04 0 0 3
egy barom a kézrátételes nagytele használathoz hozott bizonyító képeket hogy látható ahogy a képeken fotózás közben nem használnak kioldózsinórt a fotósok!

Én is találtam egy bizonyító képet, hogy nem hogy kioldózsinórt nem használnak hanem bele sem kell nézni a gépbe!

Tutti! Kézrátétel, ez a jövő útttya! (szittya magyarok ide!)

Figyelem, a képen a fotós jól láthatóan az expozíció pillanatában lett lekapva! Az újja az exponálógombon, ha nagyobb lesz a csend a gép zajt is hallani, és azt is ahogy a vibráció visszahőköl a kezétől!

eke Creative Commons License 2006.03.04 0 0 2
vitatkoznék!

Ordas csúsztatás hogy "ettél is egy nagy SE NKI. "

ezt visszautasítom! Helyesen: maradt.

azaz maradt egy nagy senki.
Te meg menj fotózni!
Előzmény: n.hu (1)
n.hu Creative Commons License 2006.03.04 0 0 1
Nikon_os:

"Én kijöttem az ismeretlenbe, egy hátizsákkal úgy, hogy se ismerősöm, se nyelvtudás, se semmi"

Erre azt mondom, hogy lettél is egy nagy SE NKI.
eke Creative Commons License 2006.03.04 0 0 0
Egy csecsemőnek minden vicc új!

Előzmény: eke (-)
eke Creative Commons License 2006.03.04 0 0 topiknyitó
MInt topiknyitó!

Teljesen bolond barátunk lám házhoz jön és odaszarik: a rám vonatkozó blődlije ismét.
De igaza van, ez a hiba eddig csek egy SENKINEK tűnt fel.
Aztán díjkiosztón a miniszter mellől mint díjkiosztó kiléptem mint díjazott is, sőt több kategória díjat magamanak adtam át, és ezt a jelenlevő TV társaságok sem vették észre! Isten bizony így történt. Legközelebb még aminiszter is én leszek...


Nikon_os válasz | vissza a topikba 2006.03.04 07:16:48 (14834)

Ha valaki kényes kérdés elé kerül akkor mindjárt szerkesztői hibáról beszélnek. Lásd eke év természetfotósa címe meg a zsűritagsága ugyanabban az évben. Eddig senkinek nem tünt fel, most mindjárt szerkesztői tévedés? hahaha!


Előzmény: alfa lyra (14831)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!