homályzóna Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1456
és mennyivel jobb a gázművek a tavalyinál. Pedig a játékosállomány ugyanaz maradt(+1-2 ember).
Előzmény: aranyember001 (1455)
aranyember001 Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1455

Aranyeső!

Én nem hiszek a "fiatal csapat, fejben nem bírja, stb. " megfogalmazásokban!

A Szpari kezdősorában különben is csak egy 20 év alatti játékos van.

(Az FTC II. csapata, aki IFI csapat, simán győzött  a Szpari ellen.)

Hiszek viszont az edzők közti különbségben. Természetesen Ökrös javára.

V.ZS. (tisztelve természetesen játékosmúltját) megmaradt IFI-edző szinten,

taktikája, cseréi, egyszóval MECCSELÉSe nem az igazi.

Ez már a Kispest ellen is látszott!

És látszani fog hétvégén a Gázművek ellen! Ott Kenyeres Joe az edző!

homályzóna Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1454
Brühühü :( Soha többé nem írok ilyesmit ide berzs2 bácsi (néni?). Megígérem jó leszek. Bocsánat. Pfffff.
Előzmény: berzs2 (1449)
nicko Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1453
ezért mondtam a Pénzügyőr mindig elfogja bukni az ilyen meccseket amin a Bugyisok is bedarálták..1 év múlva talán már nem.
Előzmény: szparidrukker (1452)
szparidrukker Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1452
Összefoglalás!
Az Újbuda 45-50 percig szenvedett és csak az utolsó 10 percben, ellenfelének megingását rutinosan kihasználva, tudta megnyerni hazai meccsét.
A Szpari nagy tisztességgel helytállt, de túl fiatal csapat volt ahhoz, hogy elsősorban fejben, a mérkőzés utolsó 10 percében a számára nyerésre álló mérkőzést meg is nyerje.
Attila G. Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1451
Szia!

Basszus, a számból vetted ki a szót, egyébként Berzs is. Pont azt akartam mondani, hogy még meg se szólaltál a meccs után, s már valaki emleget, vagy 1000 éves hozzászólásod emlegeti fel. Komolyan mondom, itt egyeseknek Dancy-fóbiájuk van. Már inkább nem is fűzök hozzá semmit, pedig akartam.
Előzmény: Dancy8 (1450)
Dancy8 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1450

Üdv fórum!

pedig én most meg sem szólaltam mégis valakinek bököm a csőrét:(

megfogadtam hogy semmit sem fűzök ehez a meccshez.mert akármit írok, legyen az egy szimpla kérdés vagy érdeklődés, akik utálnak vagy éppen tű van a gatyájukban tőlem egyből a rosszat látják a sorok közt.
köszönöm az intelligens elemzést berzs,teljesen jól látod a helyzetet. Újbuda szurkeszek is jól látják hogy jobb volt a csapatuk de csak a második félidő második felében.Már most félek a reakcióktól de azért csak eresszétek ki, nehogy nyomja valami a lelketeket. :(

berzs2 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1449
Nem olvasom mindennap a beírásokat,így a több naposakra nem is reagálok,mivel azok idejüket múlták,de a beírásom rájuk is vonatkozik,így Dancyra is.Ott van benne csak nem megsértődni kell rögtön hanem értelmezni a hozzászólást.
homályzóna neked csak annyit,hogy majd akkor poénkodj így amikor néhány ilyen "értelmes" miatt aki hangsúlyozottan Újbuda szurkoló megbüntetik a csapatot,kötelezik arra,hogy saját költségén ellenőrt és X-el nagyobb létszámú rendezőt fogadjon.Több éve Goli szurkoló vagyok és eddig még soha nem kellett ezt szégyellnem,de elég néhány ilyen alak és eljön az a pillanat.Én szeretek kézimeccsekre járni mert szeretem ezt a játékot,de megvetem azokat akik arra próbálják felhasználni,hogy saját egójuk oltárán feláldozzák,vagy legalábbis sulyosan károsítsák az állítólagosan "kedvenc" csapatuk érdekeit. Remélem nem tartozol közéjük?Ha igen nincs miről beszélnünk,ha nem úgy a hozzászólásodat egy rossz tréfának fogom fel,de megkérlek máskor ezt mellőzd.
Attila G. Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1448
Ez a hozzászólás kicsit megmosolyogtató.:))
Előzmény: handball 44 (1447)
handball 44 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1447

Kedves bersz!

Ha a 1358 és a 1373-as hozzászolásnál nem találtad trágárnak azt a bizonyos szot amit ma én lemertem irni akkor nem is értem miszerint döntöd el hogy miszámit kocsmai váasznak!!

Ja, vagyis tudom!!

Vannak forumozok akik válaszolgathatnak alpári és sértön ha kedvük ugy tartja!!!

Ha nem tudod miröl beszélek akkor nem is fejteném ki!!!

Előzmény: berzs2 (1444)
homályzóna Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1446
Balhé??? Biztos úgy viselkedett néhány vámos drukker, mint itt a fórumon és akkor már meg is értem...
Attila G. Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1445
Én ezt nevezem sportszerű hozzászólásnak.
berzs2 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1444
Üdv mindenkinek!
Én kérek elnézést,hogy néhányan megint összetévesztik a fórumot egy kocsmai sörözés közbeni beszélgetéssel ,ahol el lehet küldeni a havert melegebb éghajlatra, mert legfeljebb visszamondja.Próbáljunk meg kúlturált hangnemben írogatni.A vita nem jelenti azt,hogy trágárságokat írunk.Akinek nem inge ne vegye magára ,de akinak inge az öltözködjön már föl !
A meccset mindenki saját szemszögéből nézi és így is reagál az ott történtekre. Ezt el kellene fogadni mindenkinek.A Szpari lelkesen küzdött és igenis megkeserítette az Ujbuda játékosainak életét szerintem kb 45 percig(Ekkor még 2 góllal ment a Szpari).Ekkorra fejben elfáradtak és ahogy valaki már korábban írta győzött a hideg fej és a rutin.Zsinorban 6 gólt kaptak és ez eldöntötte a meccset .Én itt az edzőt is hibásnak tartom hiszen látható volt,hogy a jobb 2-ben védekező játékos nem bírja tovább és ennek ellenére pályán hagyta.4 vagy 5 gólt kaptak róla pár perc alatt.
A kapusok közötti különbség a végére jött ki,de azért nem kell ezt ilyen stílusban előadni.Kinga is akkor tudott jól védeni mikor előtte jól védekeztek és a támadók fejben elfáradtak.Ha lehettet volna kapust cserélni mármint a két csapat között) akkor is lehet,hogy az Ujbuda győzött volna.
A síposok meg igenis megfujták azt a hazai pályát ami kellett ahhoz,hogy az Ujbuda fel tudjon állni.Egymás után 5 támadásban vették el a labdát ebből talán kettőt jogosan a többit talán ők maguk sem tudnák megmagyarázni.
Győzött az esélyesebb csapat,de a Szparit is dícséret illeti a hozzáállásért,de még egyértelműen erődniük kell elsősorban pszichésen.

A mérkőzésen egyedül az volt elkeserítő,hogy néhány ujdondász Ujbuda szurkesz megpróbált balhét csinálni,de szerencsére egyszerűen az arcukba nevettek és otthagyták őket.Erre azért a jövőben mejd figyelni kellene az illetékeseknek .
kkakukkk Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1443

Szerintem hiteles és tényközlő amit írtál, győzött  az esélyesebb csapat. Egyébként a Fradi-Spari mérkőzésről is tényszerűen írtál, sőt mondhatom voltunk már több mérkőzésen (külön-külön) és utólag elolvasva véleményed általában egyezett.

Ez is egy jó mérkőzés volt csakúgy mint a fradi elleni volt, mindkettőn küzdött a szpari és győzött a jobb csapat. Továbbra is Hajrá Újbuda!

Előzmény: attus germanicus (1435)
homályzóna Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1442
Tudtommal Attus nem kifejezzett ÚJBUDA szurkoló így az ő írását tartom ez ügyben a leghitelesebbnek, bár azt megjegyezném, hogy lazsálásnak nyoma sem volt, pusztán csak pocsékul játszott mindenki, egészen a 40. percig. Egyébként szerintem a szpari kb. 8.-10. helyre lehet jó. A vitátát pedig egy ténnyel zárnám le, amivel igen nehéz vitatkozni,kifogásokat keresni és azt állítani, hogy összetehetjük a két kezünk stb.: ÚJBUDA-Pénzügyőr 34:28
handball 44 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1441

Szerintem nem az Újbudás szurkoloknak a nyilatkozatai ütik ki a biztositékot,van itt más aki ha már a stilust nézzük igen csak hagy magaután kivetni valot!!!

De én nem is fecsérelném erre a beszélgetésre tovább az idöm mert értelmetlen!!!

Előzmény: Törölt nick (1439)
attus germanicus Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1440

Bírálni lehet bárkit, ellenfelet, saját játékost, játékvezetőt. Az, hogy a fórumozók egy része az emberi kommunikáció alapvető minőségi kritériumait sem éri el, nem ezen múlik.

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1439
ahogy Ti írtok ide, a stílus és a mondanivaló az a saját fórumotokra való. Nem a Keleti csoport topikjába. Nem bírjátok a kritikát, nem érveltek,hanem támadtok, mint a sarokbaszorított kutya. Én nem olyan régen regisztráltam ide, de el is ment a kedvem ettől a fórumtól. Szégyenlem magam mindenki helyett aki nem a saját játékosait BÍZTATJA, BUZDÍTJA jobb teljesítményre, hanem az ellenfél szurkolóit, játékosait, a bírókat bírálja, nem beszélve a legrosszabbról, amikor a saját csapatában játszókat szídja, minősíti.
Előzmény: handball 44 (1437)
xaxka Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1438

Mi örülünk is a győzelemnek!!!!!!!!!!

Ti meg?????????? keresitek a nevetséges kifogásokat! Még a bírókra sem szólhattok mert minden szini tehetséggel megáldott játékosotok produkciójat megették!!!!!!!

handball 44 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1437

Szerintem meg ti tegyétek össze a két kezeteket hogy az Újbudás lányok nem hozták a formájukat,mert akkor igazán megszégyenitö vereséget szenvedtetek volna!!

Az ember fogás meg szerintem egy bevált lehetöség mindenki elött,de ebböl látszik hogy volt egy játékosotok akit ha már kivontak a forgalombol meghaltatok!!

És hát ha a szélsöitek még igy sem tudtak golt dobni a "kapujábol kiugrálo" ujbudás kapusnak akkor mégis csak szégyen!!!!

Azért az az Újbudás kapus a félkezét a seggébe dugja akkor is klasszis!!

De még van egy vissza vágo meglehet mutatni milyen profik vagytok,hogy elveritek az Újbudát!!!!:)))))

Előzmény: szparidrukker (1436)
szparidrukker Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1436
Azoknak akik úgy gondolják, hogy az Újbuda 40 percig lazsált, jelezném hogy összetett kézzel adjanak hálát az egeknek, amiért a szombati meccsen nem kaptak ki a Szparitól.

Ugyanis az a csapat, amelyik többek között több mint egy félidőn át arra kényszerül, hogy szoros emberfogással védekezzen, miközben folyamatosan vesztésre áll, az végülis nem megnyerte, hanem annak ellenfele vesztette el a mérkőzést. Jól kitapintható volt az az időpillanat, amikor a Szpari zömmel ifi korosztályos csapata fejben elfáradt, és ezzel nyílt meg a lehetősége az Újbudának, hogy rutinos játékosaival megfordísa a találkozó végkimenetelét. Ha a Szpari az utolsó 10 percben fejben nem adja fel a meccset, hanem a szélsői révén átejtés gólókat produkál a kapujából folyton kiugráló újbudás kapussal szemben, akkor síma vendég győzelem született volna.

A szombati meccsen történtek alapján így is bátran kijelenthető, hogy pl: a csapatok közti eredmények alapján a tavalyi évhez képest is a Szpari jelentőset fejlődött, míg az Újbuda nagyon messze áll az idénre is kitűzött céljának teljesíthetőségétől.
attus germanicus Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1435
Énszerintem az Újbuda szimplán jobb csapat, amelyik 40 percig nem vette komolyan a mérkőzést. Nem az a meglepő, hogy a végét behúzták, hanem az, hogy 40 percig a vendégek tudtak vezetni. Az Újbuda 40 percig szinte egyáltalán nem védekezett, és 25 percig kapusteljesítményük sem volt. A Pénzügyőr nem csinált semmi különlegeset, főleg a támadásaik voltak elég esetlegesek, viszont védekezésben kemények voltak, és intenzíven odatették magukat, aminek az eredménye sok rossz újbudai lövés és persze egy elég erős kapusteljesítmény volt.
Aztán a 40. perc tájékán az Újbuda is elkezdett védekezni, és tökéletesen szétszedték a Pénzügyőr támadásait, ettől kezdve nagyjából 15 percen át nem volt a vendégeknek egyetlen épkézláb, felépített támadásuk sem. De látni kell, hogy ez nem véletlen, nem a pirosak hibái eredményezték, hanem az Újbuda lényegesen feljavuló védekezése. Ezért aztán a hazaiak rendszeresen lendületből mehettek kapura, a Pénzügyőr nem tudott visszarendeződni, a kapusteljesítmény totálisan eltűnt (nem is tudom, volt-e egyáltalán védése a Pénzügyőr kapusának a 40. perc után), és az Újbuda könnyedén átfordította a maga javára a meccset, amibe az is belefért, hogy az utolsó percekben kicsit lazítsanak, így is simán nyertek.
Előzmény: Törölt nick (1426)
nicko Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1434
na most ha egyetértünk akkor mi a nevetséges? vagy ki? ;)
Előzmény: Törölt nick (1432)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1433
Te hol olvastál kifogásokat?? melyik volt KIFOGÁS? Mellesleg a 2. félidőben is 3-al ment a Szpari. Senki más teljesítményét nem kifogásoltam, mint a Szpariét. Ez innentől értelmetlen vita. További szép napot... Pffff
Előzmény: xaxka (1430)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1432
és ez hogy jön ide?!!!! Nem tudtál mivel visszavágni? :D:D:D nevetséges. Mellesleg ebben egyetértünk, de azt hiszem ennek oka sokkal összetettebb. Vajon tegnap mért ült az egyik húzóembere a Szparinak többször is a kispadon?
Előzmény: nicko (1429)
xaxka Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1431
elnézést Dancy a helyes.
xaxka Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1430

elég hosszú hullámvölgy az ami a második félidő kb 10.percétől a végéig tart. Jobb csapattól nem szégyen kikapni  akkor ha ezt emelt fővel tudjátok elviselni, ha nem,  akkor keresitek a kifogást.... és ez igy már nevetséges!

Ja és kiváncsi voltam a Darcy teljesítményére, már tudom miért ilyen a stilusa. Ha nem megy a védés ellensúlyozza mással....................

Azért jó volt a mérkőzés! Hajrá Újbuda!

Előzmény: Törölt nick (1428)
nicko Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1429
az enyém meg az, hogy az összes olyan csapat befogja darálni a Pénzügyőrt..mint a Kispest vagy az Újbuda..
Előzmény: handball 44 (1427)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1428
Mért haragudnék? :) Viszont a meccs képe alapján továbbra is azt mondom, nem teljesítmény, egy fiatalabb, sokkal jobban játszó csapat hullámvölgyét, és rossz megoldásait kihasználni.És mivel végig a Szpari vezetett, azt mondhatjuk az Újbuda küzdött szépen, a hajrában pedig győzött a hideg fej és a rutin.
handball 44 Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1427

Ha nem haragszol én Attussal értenék eggyet,mert ha már az elejétöl fogva játszanak olyan höfokon a lányok mint az utolso 20 percben akkor igen komoly vereséget szenvedet volna a Spari!!!

De küzdött a Spari és ez dicsérendö!!!

Az eladott labdáikat meg nem kézbe dobásnak nevezném!!!

Ja és a kapus teljesitmény között is igen nagy volt a különbség az Újbuda javára!!

Persze ez csak az én véleményem szurkoloi szemmel!!!:))