Keresés

Részletes keresés

I-D Szilvi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 4375
Ja? Nem olvasok minden fórumot, azért mindenre nekem sincs időm.
Azért ha valaki tud valamit, írja meg! Légyszi! Olyan fizethetnékem támadt, pont ezért keresgéltem.

Nagyon jók a képeid. Az írek is jók, de Franciska a király! hihi
Előzmény: o.z (4374)
o.z Creative Commons License 2010.01.03 0 0 4374

Helló Szilvi,

 

 

Ne aggódj ezzel nem csak Te vagy így... Biztos működik csak mi nem tudunk róla.

De ha esetleg mások tudnak valamit jelezzék..

Nekem utolsó infóm, h cursingek vannak, voltak,lesznek és minderről valamelyik fórumon lehet  olvasni ha érdekel valakit..

Sajnos nekem nincs  címlistám, hogy néhány isminek ezt jelezzem,  de nem is az én dolgom lenne ... 

 

Zoli

Előzmény: I-D Szilvi (4373)
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 4373
Húha! Nálunk ilyen nincs, csak fújt a szél, de az nagyon.

Lenne egy kérdésem. Gondolom itt elég sokan a HAK-nak fizettek tagdíjat. Tudom, hogy nem vagyok elkésve, de ma keresgéltem interneten is, és sehol semmi. Egyáltalán működik a HAK? Szeptember óta semmi infom nincs, pedig nekik fizettem én is.
Előzmény: o.z (4370)
ocu Creative Commons License 2010.01.03 0 0 4372

Én is így gondoltam, csak kíváncsi voltam reagál-e rá. :-)))))

 

o.z.

Milyen hóról beszélsz??? Nálunk olyan, mintha elestem volna egy kis porcukorral. Arra pont jó, hogy tornacipőbe pofára essek, de másra se. :-)))

Irigyellek a nagy hó miatt, szép lehet. Itt csak a szél fúj, de ezerrel. Nem is mentünk ki, egyszerűen nincs annyi ruha, ami fel tudná fogni ezt a viharos szelet.

Fagyjon meg az, aki akar. Ha nagyon mozogni akarnak, kimennek az udvarra játszani én meg lesek az ablakon keresztül a meleg szobából. :-))))

Előzmény: EmiCsuti (4371)
EmiCsuti Creative Commons License 2010.01.03 0 0 4371
Az a gyanúm, hogy az összes kutyás fórumba bemásolta, tuti, ami fix.
Előzmény: ocu (4369)
o.z Creative Commons License 2010.01.03 0 0 4370

Hát persze!!

 

Nos mára rengeteg hó esett ..., csak az a gond hogy alatta minden sár ..

Ami a legfontosabb , hogy a kutyuk nagyon élvezik  a nagy sétákat valamint a nagy fehérséget ..

Azért lőttem néhány havas képet.. Őrülnék ha Ti is dobnátok fel párat a kutyáitokról..

 

 

 

 

Előzmény: ocu (4369)
ocu Creative Commons License 2010.01.02 0 0 4369

Szia!

 

Örülünk Neked, hogy meglátogattad a fórumot.

 

Ezt most csak saját nevemben írom, de MIT AKARTÁL EZZEL MONDANI?????

 

Ha egy kicsit visszaolvasol, itt csupa kutya és állatbarát ember beszélget. Ebből adódóan szeretjük a természetet és környező világunkra is megpróbálunk vigyázni.

Biztos, hogy a mi figyelmünket akartad felhívni????

 

Előzmény: leokuty (4368)
leokuty Creative Commons License 2010.01.02 0 0 4368
KIÁLLTVÁNY A KUTYÁKÉRT!

2009. karácsonya táján minden magyar emberhez elérkezett a változás szele! A gleccserek, jégmezők olvadása már nem színes dokumentumfilm többé. Emlékezünk az egész napos hóviharra, a mínusz 18 fokra. Majd a négy nappal későbbi plussz 20 fokos nyárelőre.

Ideje felismernünk, hogy a közös jövőnkért itt kell tenni a mában, most. A környezettudatosságot nem lehet levenni a polcról, betenni a kosárba és kifizetni. Azt magunkban kell kialakítani!

Most nem szólunk a madarakról, az erdőkről, a kipufogó gázokról, az elpocsékolt energiafelhasználásunkról, a csomagolóanyagokról, a kommunális hulladékainkról, a felesleges vásárlásainkról.

Most a kutyákról szólunk!
Több tízezrük él menhelyeken, ketrecben, a szerencsésebbje némi jó szóval, némi törődéssel.
Több ezrük él utcákon, az éhhalál küszöbén, autók, kamionok, vonatok között állandó életveszélyben.
Több tízezren élnek láncon, udvari portákon, elhanyagolva, élelem, orvosi ellátás, szeretet szűkében. Rettegésben, félelemben, bizonytalanságban, agresszivitásban, vagy teljes közönyben, méltatlan szerepben.

Ma elérkezett az idő, hogy észrevegyük, erről nem mások tehetnek, hanem mi magunk.
Itt az ideje, hogy ma, gondolkodást váltsunk.
Képesek legyünk egymással beszélni és megvizsgálni, én mit tehetek értük.

Be kell látnunk, hogy a kutyák tenyésztése tanulmányokat, pénzt, időt, szelektálást és minőségi követelményeket igényel. Meg kell értsük, hogy ők érző lények, akik ki vannak szolgáltatva nekünk embereknek. Mi hoztuk létre őket, nekünk is kell értük felelősséget vállalni.

Itt az ideje, hogy elfogadjuk a problémát és kitaláljunk különböző megoldásokat. A törvények, rendeletek és szabályok csupán időt húznak és altatnak.
Eljött az idő, hogy felébredjünk mély álmunkból és megoldásokat keressünk, tettekkel!
Ideje, hogy megvizsgáljuk mivel tudunk tenni itt a mában, hogy a sok problémára megoldások szülessenek.

Néhány maroknyi csapat igyekszik erőn felül tenni a kutyákért. Mentik őket, élelemhez, gyógyuláshoz és otthonhoz juttatni őket. Mind emellett szükség lenne tájékoztatásra, megelőzésre, és mindenek előtt gondolkodásmód váltásra.
Ideje, hogy valami picit tegyünk értük is, csatlakozzunk hozzájuk. Éppen annyira ami nem erőn felüli, hanem ami jól esik. Nem várhatjuk egymástól, hogy megszakadjon, de jólesően adhatunk bele egy apró dolgot, hogy megszülethessenek a megoldások!

Van, akinek pénze van. Van, akinek ideje. Van, akinek szállítóeszköze, valaki jól tud kommunikálni, valaki ért a számítógéphez, valaki az internetet bújja, valaki szívesen ápol, valaki szívesen gyógyít, sétáltat, nevel. Valaki csak a másik emberhez szól, de a lényeg, hogy tehetünk valamit értük.
El kell jutni az állatvédelemmel minden emberhez, hogy megelőzzük a felesleges szaporulatokat, a kóborlást, az utcára dobást, a kutyák ezreinek felesleges létét és halálát.

Szükségünk van nevelőkre, akik a gyerekeknek mutatják a jövő kutyatartásának elveit. Türelmes emberekre akik elmagyarázzák a chipeztetés és az ivartalanítás jelentőségét.
Tettre kész emberekre, akik elhárítják a bajt, akik kimentik a rászoruló kutyát a legsanyarúbb körülményből, legnagyobb veszélyből. Szükségünk van egymásra, hogy meghalljuk egymás gondolatait.
Még az is segítség, hogy meghallgatjuk az állatvédőket. Kezdetnek elég nézni és hagyni őket ahogyan teszik a dolgukat. Majd meglátva tettük jelentőségét, elismerve munkájukat, jó ha magunkénak érezzük már nézeteiket. A többi jön magától.
Lassan megszületnek a cselekedetek, a tettek, a megoldások.
Mi emberek, tudunk tenni a kutyákért, jobb sorsukért, európai körülményeikért!

Itt az ideje, hogy változzon a gondolkodásmódunk!
A kutyákért, a környezetünkért, az emberiségért és egy új földért!

Sztrucska Ildikó
Crvoyager Creative Commons License 2010.01.01 0 0 4367

Sziasztok!

 

Mindenkinek Boldog Újévet Kivánok a kutyáknak óriási csontot, hogy egész évben azt rágják és ne a gazdik féltett kincseit.

 

I-D Szilvi Creative Commons License 2009.12.31 0 0 4366
Sziasztok!
Mindenkinek nagyon köszi a privát üzeneteket, mi is kívánunk minden jót az újévre. Sajnos nincs időm külön válaszolni, még sütök, holnap meló! Éjjel alvás!
Berg család
ocu Creative Commons License 2009.12.31 0 0 4365

:-))))

 

Ezt már megint benézted! Hányszor mondjam, hogy szilveszterkor a pezsgőt a gazdik isszák, nem pedig a kutyák! :-)))

Még jó, hogy nem a kocsmaajtóban fotóztad le őket! :-))))))

 

BUÉK!

Előzmény: o.z (4364)
o.z Creative Commons License 2009.12.31 0 0 4364

Nos Én személy szerint nagyon örülök , hogy a Karácsonyi ünnpeket túléltük..

Igaz, hogy Mi a zalakarosi  Karos Spa welness szolgáltatásait élveztük ki , míg szegény Lahrob kutyukkal a barátaim foglalkoztak..

De az élet már csak ilyen kegyetlen!

 Na persze lehet hogy nekik jobb volt nélkülem , hiszen az ünnepek alatt drága barátaim egy kicsivel többet kényeztették Őket és ez sajnos meg is látszik rajtuk.. ' túlságosan finom falatok,ráadásul nem is kevés'

 

Az idő borzalmas, a kutyák sárosak ,Nekem pedig semmi kedvem kimozdulni a házból, főleg nem kora reggel mint szegény Szilvinek..Ocu azért Te jókat tudsz alukálni ugye??

 

De mint minden jó gazdi , ma már én sem teszem ki a lábamat és a kutyukkal töltöm az estét valamit együtt köszöntjük az új esztendőt..

Csatolva az idei év utolsó fotóját kutyukról...látható , hogy az új plédjük már kissé koszos..de majd kapnak tisztát..

Remélem mihamarabb  a fagy is beköszönt és nem kell sártengerbe futkározniuk.

 

'''Milyen jó azoknak az embereknek akik kennelben tartják a kutyáikat,,ők szegények biztosan nem lesznek sárosak(:-   ''

 

BUÉK minden négylábúnak és a szerető Gazdiknak!!

 

 

12-31
Előzmény: RobitzRoxy (4363)
RobitzRoxy Creative Commons License 2009.12.31 0 0 4363

Sziasztok!

 

Mindenkinek Békés, Boldog, Vidám Új Évet kívánok Mindenkinek, ma estére meg petárdamentes bulizást, vagy csak kényelmes evés.ivást, kártyázást, mozizást...kinek, mi a  szimpatikus! :-)

Puszi,

Roxi

 

ocu Creative Commons License 2009.12.31 0 0 4362
BUÉK Mindenkinek!!!
macilacika11 Creative Commons License 2009.12.31 0 0 4361
Boldog, békés új esztendót kívánunk mi is :::)))))))))))))
HGC Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4360
Sziasztok! :-)

Minden írnek és íresnek BOLDOG ÚJ ÉVEEEEEEEEEEET!!!!!!!!!!!!!! :-D
Lolka és Fletley
Eamonn&Grania Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4359
MINDENKINEK KÍVÁNUNK SZERETETBEN, EGÉSZSÉGBEN, SIKEREKBEN GAZDAG, BOLDOG ÚJ ÉVET, SOK SZERETETTEL !!!
I-D Szilvi Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4358
De melóba rohantam, és szó szerint rohantam. A 4.45-ös buszra. Tudod milyen rossz hajnalok hajnalán már edzeni? /csak 1 főnököm van szerencsére.
Írok a kutyákról is: Akela is megtanulta kinyitni a szutiajtót (eddig Helen és Annus tudta), na ennek úgy megörült, hogy egyfolytában azt halljuk, hogy bennt vannak a kutyák, és előfordul, hogy egy kis önkiszolgálást végeznek kajaügyben. Újra zárkóznunk kell! Mindig kitalálnak valami hülyeséget. Ezért imádom őket többek közt.

Zoli! Te is írhatsz, meg persze a képek is jöhetnek!

Nekem ez a kikapcsolódás, hogy veletek vagyok!
Előzmény: ocu (4355)
bettibojthe Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4357
Sziasztok!

Szeretnék csak így sallang mentesen Boldog újévet kívánni mindenkinek én minden Írnek.


Jelentem Kókusz jól van most 63 cm egy bébi csajszi és borzasztó aranyos ( Imádom).

Puszi nektek és jó bulizást.

Betti
ocu Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4356

Na Ti is jó szar helyen laktok ahogy elnézem! :-)))

 

Fracika ki is tudja csomagolni a szaloncukrot, vagy nyomja papírostól? Ne adj neki már sokat, így is elég humoros a feje. Nyomj a nevembe is nagy puszit rá, na meg az írekére is.

Nálunk a zserbó Tilknek jött be nagyon (bár neki mi nem?), a többiek a mézes-krémesért álltak sorba egész nap. Na ezért nem tudták a nyuszit elkapni, dagadékoknak nehezen megy a gyors futás. :-))))

Előzmény: o.z (4353)
ocu Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4355

:-))) Elképzeltem a jelenetet! :-))) Remélem nem melóba rohantál, mert akkor csak annyit tudok kívánni, hogy legyenek nagyon megértőek a főnökeid. :-))

 

Bocsi, mostanában nem készültek képek, vagyis igen, csak arról a gépről nem tudom letöltenni. Ahogy én ismerem a páromat, nyáron fogom a rénszarvas-agancsos képeket felrakni. :-) Próbálom sürgetni, majd meglátjuk mekkora sikerrel.

 

Különbe is utálom a karácsonyt. Rokonok jönnek, rokonhoz menni, enni mindenhol, ráadásul itthon sem sikerültek rosszul a sütik. Most próbálgatom a farmeremet, de szerintem összement a mosásba. :-))) Lehet, hogy marad a kinyúlt melcsike, vagy az aprómintás otthonka??? :-))))

Előzmény: I-D Szilvi (4354)
I-D Szilvi Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4354
Ezt már szeretem!

Ocu hol vagy? Tilk baba még mindig idétlen gyerek?

Ma majdnem lekéstem a buszt a sajátok miatt. Először még kiosontam, hogy nem eszméltek fel, de mivel a telomat bent felejtettem, és vissza kellett mennem, addigra jött a támadás. Nem tudok úgy kimenni, hogy valakit kihagyjak a simiből, nem kivételezek.
Előzmény: o.z (4353)
o.z Creative Commons License 2009.12.30 0 0 4353

na akkor néhány kép-:)))gi hed

 

 

gi

 

 

 

 

he

 

 

 

BUÉK MINDENKINEK!!!!

Előzmény: I-D Szilvi (4352)
I-D Szilvi Creative Commons License 2009.12.29 0 0 4352
Szia! Nagyon szépek, tegyél még képeket, ne kímélj bennünket!
Én legalábbis mindig örömmel veszem a nézegetnivalót.

Szilvi! Ez Rád is vonatkozik, rég nem hallottunk felőled!

Előzmény: elli- (4350)
EmiCsuti Creative Commons License 2009.12.28 0 0 4351
Sziaaaa!!!! :)))

Remélem - illetve biztos vagyok benne :)) -, hogy nagyon jól telt a Karácsonyotok, és sikeres, boldog Új Évet kívánok Nektek. Honora lányka gyönyörű ifjú hölggyé cseperedett, illő lesz elkezdeni tavasszal a show karrierjét, úgy nézem igen jó eséllyel indulna.
Az idő ma itt is nagyon klassz volt, igazi, íreknek való futkározós, játszós. A lányoknak is felettébb jó volt a kedvük és szinte egész nap ment a bruszt, meg a kergetőzés.
Előzmény: elli- (4350)
elli- Creative Commons License 2009.12.28 0 0 4350

Megkésve bár,de törve nem...KELLEMES KARÁCSONYT és még időben BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MI IS MINDENKINEK!!!Ja,és sok boldogságot,az egy éveseknek!Szuperek a képek,nagyot nőtek a Gyerekek(Macilacika,lassan jöhetnek a babás -íres képek(hi-hi)!Nálunk ma gyönyörű az idő,ilyet kívánok mindenkinek!

 

 

 

I-D Szilvi Creative Commons License 2009.12.27 0 0 4349
Hát igen!
Nézegettem képeimet, és megpróbálom feltenni minden kutyám ősanyját Csutikát gyerekkorában a palotájában. Tőle tanultak ugatni, ugyanis ő egy hisztigép, szálkás szőrű tacskó. Őt is minden zavarja ami mozog.
Előzmény: EmiCsuti (4348)
EmiCsuti Creative Commons License 2009.12.27 0 0 4348
:))
Az tényleg elképesztő, mikor teljes bedobással megy a játék, a teljes hangorkánnal. Félelmetes tud lenni, az már biztos! :))
Ez a kedvenc időjárásuk, szerintem is, pont jó a hőmérséklet az ízlésüknek. :))
Előzmény: I-D Szilvi (4347)
I-D Szilvi Creative Commons License 2009.12.27 0 0 4347
Nálunk tegnap jégeső, éjjel eső, ma borongós sötét idő. Tetőtől talpig sáros kutyák, semmiféle vadászat, csak négyesben nyomták a játékot. Ők szeretik ezt az időjárást.
De azok a hangok néha még engem is megtévesztenek, amikor elkezdik az őrültködést. Eleinte általában a két csaj játszott egymással, meg a két kan. Most mindenki mindenkivel vegyesben tolja. Imádom őket.
Előzmény: ocu (4346)
ocu Creative Commons License 2009.12.27 0 0 4346

Hali Mindenkinek!! :-))))

 

Itt a tegnapi gyönyörű idő elég szépen felszárította a sarat. A karácsonyi plusz kilókat pedig Sandy és Tilk egy közös nyúlvadászattal próbálták az előbb ledolgozni. :-)) A nyuszi győzőtt!!!

Most viszont van két halálosan fáradt kutya a szivacson és csak alszanak. Napóleon és Piper csak szemmel követték a vadászatot és rettenetesen szurkoltak a "vadászoknak". Mi meg azért, nehogy a vadászok meglássák!! :-)))

Gyorsan egy kis bejglivel megnyugtatom az idegeimet.  :-))))

Előzmény: I-D Szilvi (4345)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!