Keresés

Részletes keresés

heidi1 Creative Commons License 2006.08.16 0 0 20

Szia TJB!

 

Sajnos valóban nem érkezett meg a leveled, légyszi próbáld meg elküldeni! Hátha!

Ha nem megy, akkor írd itt meg a fórumon a véleményedet légyszíves.

Előre is hálás köszönet!

 

Heidi

Előzmény: TJB (19)
TJB Creative Commons License 2006.08.16 0 0 19
Szia! Elméletileg irtam a mailodra hogy gyakorlatikag megérkezik-e azt nemtudom, ugytűnik hogy nem tekert az autó!
Előzmény: heidi1 (13)
TJB Creative Commons License 2006.08.15 0 0 18
Szia! Elindult a folyamat remélem párnap múlva mindent fogok tudni az autóról. (nem sükséges a motorkód) Üdv! TJB
Előzmény: heidi1 (17)
heidi1 Creative Commons License 2006.08.10 0 0 17

Szia TJB!

 

Írtam az e-mailedre!

 

Köszi: Heidi

Előzmény: TJB (15)
TJB Creative Commons License 2006.07.28 0 0 16
Csa brigantin! gratula az uj vashoz. tudok segiteni ha kell, irj motorkodot és hibajelenséget, ha tudjuk orvosoljuk. irjál te is a mailomra További sok boldog km-et. Csa!
Előzmény: brigantin (14)
TJB Creative Commons License 2006.07.28 0 0 15
Hello heidi1! Az S60-an nem rossz autó, de nem lehet összehasonlítani az s40-nel. A 40 mitsu licenszes a 60-as Volvo fejlesztés szóval más!!! Véleményem a leírtakról: 2002 és 170ekm tehát nem valószínű hogy tekert, de a mai világban már.... ha vezetett szervizkönyves akkor már túl van vezérszijcserén és már a problémás futóműnek elemeknek is elő kellett jönni ha vannak (használattól és útminőségtől függ). A városi használat ugyanúgy megeheti mint a hosszú autópályák sajna a Volvo futóműve nem Magyaroszágra lett tervezve. Ha bővebb infóra vágysz akkor irj motorkódot (motorszám első 7 karaktere pl.:D5244T4) és alvázszámot. számok nélkül nem megy! Szia ui: mailra is irhatsz: audirs2@citromail.hu
Előzmény: heidi1 (13)
brigantin Creative Commons License 2006.07.24 0 0 14

Tiszteletem mindenkinek!

 

Egy 1998-as(asszem:) S80 2.9 birtokosa lettem.Tisztességes és jó szerelőt keresek.ha lehet nem vinném márkakereskedésbe a gépet.

ovábbi szép napot!

Köszönettel:

brig

heidi1 Creative Commons License 2006.07.19 0 0 13

Sziasztok!

 

Hozzáértők hozzászólását várom S60 ügyben, segítséget szeretnék kérni:

 

2002 évjáratú 2.4-es benzines 140 lovas S60-al szemezgetünk már kis ideje, de futott 170e Km-t. Szerintetetk érdemes megvenni? Nem tervezünk vele gigatúrákat, csupán városi használatra kellene, viszont azt mondta egy ismerősünk, hogy 170 után számítsunk rá, hogy sok-sok baj lesz a futóművel. Még nem volt Volvonk, a családban volt S40-es, ott tényleg vészes volt a futómű 120 meKm-nél.

 

Nagyon megköszönnék minden véleményt.

 

Üdv. Heidi

TJB Creative Commons License 2006.07.03 0 0 12
Üdv mindenkinek!
Sajnos nem mindig tudok időbe válaszoli de amint lehet minden kérdésre próbálok válszat adni.
Továbbra is ha valami gond van vagy csak ellenőrizni szeretnétek a gépet akkor írjatok!

Mindenkinek jó utat kívánok TJB!
TJB Creative Commons License 2006.07.03 0 0 11
Szia dual24v!
Irod, hogy kinyír a kanyar még bekapcsolt DSTC-vel is. Hát igen a T6 ilyen autó.... brutállll... :)
Szerintem lehetséges a gumik állapota vagy csak a helytelen keréknyomás miatt is ilyen, elképzelhető még az is hogy cak 1 ABS jeladó ment tönkre, de ha ez kizárható akkor jön a computeres kivizsgálás. Lehetséges csak valami hiba van betárlva és ezért nem dolgozik úgy ahogy kéne.
Egyébként újra lehet rakni a DSTC-t de a legutolsó legyen az újra install!!
Minden hibalehetőséget ki kell zárni.

Igy látatlanból ennyit tudtam, jó utat TJB!
dual24v Creative Commons License 2006.06.25 0 0 10

Hello TJB

Mindig irod, hogy egy volvo szervízben dolgozol.

Nekem egy 2000-ől való s80 t6-om van.

Mostanába az az érzésem van, hogy a dstc-je nem úgy dolgozik mint régen.

Csikorog a kereke kb20m gumicsik, és az abs is sokat dolgozik.

Mere felé dolgozol, tudnál e vmit kezdeni vele. Szerintem újra kellene instalálni a dstc progit vagy mi?

Köszi

T_H Creative Commons License 2006.06.25 0 0 9

S60nál biztosan lehet játszani  a km-el.

Van olyanról tudomásom, ahol a 250e-et futott "hogyhogynem" 120e-es szervíz után lett eladva  :-)))))

 

Amúgy én is most nézegetem S60 D5-ösöket.

Jó lenne kifogni egy tényleg megbíyhatót.

 

TJB emiatt kereslek.

 

 

 

Azért jó lenne, ha tényleg pörögne ez a topic is. Az általános Volvo topicba bele se fogtam.

Előzmény: TJB (8)
TJB Creative Commons License 2006.04.25 0 0 8
Kedves VOLVO S60 D5 Én Volvo szervizben dolgozom és tudok ezt azt ezekről a gépekről ha érdekel a tied pálya futása akkor add meg az alvázszámodat és Én megmondom, mivel nem az autó computere rögziti az adatokat hanem a Göteburban a szerver mindíg amikor feldugjuk a diagnosztikiai csatlakozót, adatokat rögzít az autóról. Így lehet tudni mikor volt szervizelve stb stb.
Volvo S60 D5 Creative Commons License 2006.04.22 0 0 7

Tegnap vettem egy 2002-es gyátású Volvo S60 D5 tipusú gépet, használtan. Azt csipegték, hogy ennek a gépnek nem lehet játszani a szervízelési idejével, mármint, hogy a komputere rögzít mindent. Nost lehet:( Ma átnéztem a gépet és úgy legalább 9000 km-el többet ment a szervíz után, ami z az érzésem, nem éppen előnyös.

Franciául kommunikál és két üzit küldött már az első pillanattól. Az egyik a szervízre szólít fel, a másik egy kiégett izzó cseréjére. A fiam körülnézett a fórumokban, hogy miképpen lehet eltüntetni az üzit házilag? Egy amrikai fórumon talált rá leírást és el is tüntette. Azért hétfőn elmegyek szervizeltetni. A rossznelvek azt mondják, nem igazán értenek ehhez a kocsihoz a szervizekben. No, majd meglátjuk.

 

Csak azért írtam ide, mert a nyolcvanas és a hatvanas széria nagyon hasonló.

dual24v Creative Commons License 2006.02.26 0 0 6

Sziasztok.

Én egy S80 T6 boldog tulajdonosa vagyok.

Pártolnám, hogy tipusonként lenne topik, mert ha nekem a másik automhoz kell valami (omega), minek olvassak, és föleg vitatkozzak pl:asztrásokkal.

Enyit a ...... ez legyen más dolga.

Örülök, hogy találtam végre s80-as oldalt.

Az én automon 16"-os felni van és nincs semmi bajom vele, mondjuk én télen is a könnyüfémre esküszöm, mert sokkal jobban bírja a kátyukat mint a lemez, mondjuk nem /40-es gumival.

Szóval én 50.000-km alatt még nem tapasztaltam semmi rosszat. Természetes kopás az természetes.

Polisix72 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 5
A Volvo gyartott jopar tipust. Momentan sem idom, sem kedvem naponta 200 hozzaszolast vegigolvasni, sok mas tipusrol. Minden mas tipusnal ez remekul mukodik.

Latszik itt nem is a segitokeszseg a lenyeg. Egyeseket az zavar, hogy "ne indits mar mas topicot". Es meg meg is mosolyogjak, ha megis, hiszen nekem fel kellett volna tunnie, hogy csak az az egy es igaz Volvo topicot. Ez olyan igazi, magyaros hozzaallas.

Mindenesetre remenykedem, hogy elokerulnek Volvo S80 (tehat nem mas tipus) tulajdonosok. Bar igazabol mar szinte mindegy. Megjott mar az autom es meg vagyok vele elegedve.
Előzmény: altefnegy (4)
altefnegy Creative Commons License 2006.01.31 0 0 4

Szia!

 

 

Mivel bőszen indítgatod a különféle Volvo típusokra a topikokat, azért annyit hadd kérjek tőled, hogy ugyanmár, legalább egyszer próbáld feltenni a kérdésedet a Volvo topikban. Attól, mert te nem akarod követni a hozzászólásokat, még léteznek a futó típusokról gondolatok. Van ott zsírúj XC90 D5-ig (185 LE) bezárólag majdem minden. Persze célszerű lenne sok minden, mégiscsak két életképesnek tűnő Volvo topik maradt, talán feltűnt. ;)

 

 

AltF4

Előzmény: Polisix72 (2)
Eddie_Felson Creative Commons License 2006.01.23 0 0 3
Igaz, igaz, így visszaolvasva...
Úgy értelmeztm először, hogy nem találtál CSAK Volvo topicot.
Tehát olyat találtál hogy Zastava-Wartburg-Volvo, de CSAK Volvot nem :D
Na, oké, már letisztult.
Üdv,
E.
Előzmény: Polisix72 (2)
Polisix72 Creative Commons License 2006.01.21 0 0 2
Eddie, pont azt irtam, hogy csak azt talaltam. Ott aztan mindenrol szo van, csak pont a futo tipusokrol semmi. Raadasul kovethetetlen.

Tipusonkent celszeru sztem az informaciokat oszegyujteni.

Előzmény: Eddie_Felson (1)
Eddie_Felson Creative Commons License 2006.01.21 0 0 1
Mindazonáltal, természetesen van Volvo topic, majdnem 150,000 hozzászólással, nem értem hogy a pics.. nem találtad meg.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9009007
Üdv,
E.
Előzmény: Polisix72 (-)
Eddie_Felson Creative Commons License 2006.01.21 0 0 0
0 tapasztalat.
Szegény vagyok.
Előzmény: Polisix72 (-)
Polisix72 Creative Commons License 2006.01.21 0 0 topiknyitó
Nem találtam, csak Volvo topicot. Az S80-nak külön nem. Hát legyen :)

Ennyire öreg lenne a vásárlóköre ennek a típusnak, illetve ennyire nem internet használó?

Most vettem egyet, elvileg hétfőm vagy kedden hozom el. D5, fekete, fekete belsővel, napfénytetőn kívül full extra.

Érdekelnének a használati és szerviztapasztalatok. A népítéletben olvasottak között sok az erősen szubjektívnek tűnő, erős fenntartással kezelendő vélemény.

Pl. konkrétan, kis hazánban mennyire viseli el a futómő hossz távon a 225-ös 17"-os gumikat? Előtte Lagunáim voltak, ott max 205/55R16 volt az ajánlott.

Korábban volt már egy rövid ideig S80-hoz szerencsém, az egy 2,9-es benzines volt, 205/55R16 gumikkal, az korrekt volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!