Keresés

Részletes keresés

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4266
Hmmm...ejdejólettvolna...:-)))
Előzmény: CNN (4263)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4265
Hej, lehet hogy valamelyik rajongó csinál majd egy erotikus rajzfilmet a kimaradt Sára-Misi intim jelenetekbõl.

De ez mikor történt elvileg? Mert Misi a 4. évad elején levakrtatta a tetkóját, elõtte meg nem sok ilyen lehetõség volt. A 2. évadban egyfolytában menekültek, a 3. évadban meg Misi a Sonában volt, Sárinak meg nem volt feje... :)
Előzmény: CNN (4263)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4264
Anyu az gonosz volt.
Eleve otthagyta õket kiskorukba, össze-vissza manipulálta õket, börtönbe juttatta volna õket a rájuk fogott gyilkosság miatt a kongresszuson, Linc-et simán lelõtte és hagyta volna meghalni, és ha arra kerül a sor, akkor Misit is simán kinyírta volna.
Szóval megérdemelte amit kapott a hajánál fogva húzáson, a kádas, robbantásos kísérleteken át a lepufantásáig.

Lisa + apuka szinkronja elég ciki, ezek a fordítók az adott résznél tovább nem nézik a sorozatot mikor fordítanak? Én azért egyszer lenyomnám az egészet mielõtt nekiesek.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4260)
CNN Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4263

Na nézd, mit találtam:

 

http://img210.imageshack.us/img210/6082/anotherlifeonepj2.jpg

 

Nem írom, hogy 16-os karikás, mert itt már úgyis mindenki elmúlt 16. :-D

 

Igazán meríthettek volna ebből ötletet a fk.írók. Az a szomorú, hogy a rajongóknak nagyobb fantáziája van. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4260)
CNN Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4262

Igen, néztem a retken. De ez a feliratos változatban is így volt, mert akkor még nem lehetett tudni, hogy apáról és lányáról van szó. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4260)
CNN Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4261

Szerintem Linc miatt is csinálta, mert hitt az ártatlanságában. Aztán szegény meglepődött, milyen sokan szöktek, mikor csak két emberről volt szó. ;-)

 

Lehet, hogy R.K. alakítása miatt T-Baggel szemben is elfogult vagyok, de azzal egyetértek, hogy megérdemelte volna. ;-)

 

De engem akkor is az izgat, hogy Sco-t miért kellett kinyírni. :-(

Előzmény: BitterSweetSymphony (4259)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4260

Ja igen, Anyu...:-) Anyu jelenléte már önmagában annyira abszurd volt, hogy én már nem csodálkoztam semmin, ami körülötte történt.

 

Amúgy a lepuffantás már a 3. kísérlete volt, ha emlékszel. (Először a kádbafojtás volt, de az nem számít, mert akkor még leállította magát.) Viszont volt még kettő bombakísérlete anyu ellen, csak egyik sem jött össze. Szóval azért ha belegondolok tényleg elég durva, h háromszor próbálta megölni az anyját:-))

 

Más: nézted a legutóbbit a retken? Hülyét kaptam a szinkrontól: Lisa és apukája, a jó General magázták egymást...

Előzmény: CNN (4258)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4259

Hát jó, az ajtó nyitva hagyásnál  még nem tudta Sára, hogy T-Bag is szökik, így ezért fölösleges is hibáztatni. ;-)

 

Igaz. De ettől függetlenül megtette, szóval objektíve az ő hibája (is) volt. Más kérdés, h Sco két szép szeme miatt csinálta a szerencsétlen, de ez ugye magánügy...:-)

 

Hát, T-Bag kicsit több, mint "bűnöző hajlamú"...a hajlama már erősen kifejlődött:-)

Én veled ellentétben azt gondolom, h ilyen esetben az ölés már nem gyilkosság, hanem a jövőbeni potenciális áldozatok életének megmentése, kvázi önvédelem.

Előzmény: CNN (4258)
CNN Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4258

Én azon csodálkoztam legjobban, hogy Sco az anyukát simán lepuffantotta volna, ha nem szól közbe a sors. ;-)

 

Hát jó, az ajtó nyitva hagyásnál  még nem tudta Sára, hogy T-Bag is szökik, így ezért fölösleges is hibáztatni. ;-) A második esetnél meg szerintem természetes, hogy nem bűnöző hajlamú emberek a másik nem bűnöző hajlamú embernek nem engedik, hogy mást - legyen akár bűnöző hajlamú - megöljön. Sztem én is ezt tettem volna a helyében (de ez sokszor így is van a filmekben). :-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4257)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4257

(Tudom, beszéltétek itt egyszer, hogy Sco is gyilkos lett, de erről meg sok helyen megoszlanak a vélemények. :-))

 

Sammy esetében egyértelmű. Mérnöki szaktudással szándékosan, előre megfontoltan és célzottan kiszedte a tartószöget, hogy a következő odaálló emberre ráomoljon, majd ráadásul provokálta is a célszemélyt, h másszon fel...bármelyik bíróság elítélné:-)

Sztem pont arról is szólt a PB, h senki sem maradhat ártatlan. Nem merülhetsz bele a mocsokba anélkül, h te magad is mocskossá ne válnál, akármilyen jó szándék is vezet.

 

Sára már másodszor követte el azt a hibát (az ajtó nyitva hagyása volt az első), h "ráengedte a világra" T-Baget. Tök mindegy, mi volt a motivációja.

Előzmény: CNN (4255)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.10 0 0 4256

PB-n kívül sem kell más. Tehát vagy válogatós vagyok, vagy ennyire hűséges. :-D 

 

Vagy csak nem nézel elég sorozatot:-)) Van azért még egy pár finomság Sco-n kívül is...:-)

Előzmény: CNN (4252)
CNN Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4255

Szerintem Sára nem T-Baget sajnálta volna, hanem nem akarta, hogy Sco gyilkossá váljon. ;-)

 

(Tudom, beszéltétek itt egyszer, hogy Sco is gyilkos lett, de erről meg sok helyen megoszlanak a vélemények. :-))

Előzmény: BitterSweetSymphony (4251)
CNN Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4254
Örülök. :-)
Előzmény: gugugaga (4248)
CNN Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4253

Nem-nem, én minimum 50 évre gondoltam. És még akkor sem dobnám el, ha ahogy BSS mondta, Elvis nyomdokaiba lépne. ;-)

 

Tényleg, ez a T-Bag milyen romantikus. Lehet, hogy nála kellene inkább sorba állnom. :-D

Előzmény: 3kismalac (4247)
CNN Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4252

Én sem bánom, mert borzasztó az a kép. ;-)

 

"de nem muszáj PB-ben gondolkodni...:-)"

 

PB-n kívül sem kell más. Tehát vagy válogatós vagyok, vagy ennyire hűséges. :-D 

Előzmény: BitterSweetSymphony (4246)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4251

Hiába tetteted, tudom, h nem vagy te ilyen rossz logikából:P

Szeretek barátkozni, kis túlzással bárkivel. Kivéve WM-t:P))) De mivel ez a veszély nem fenyeget, a kérdés teljességgel teoretikus.

 

Hogy Misi végülis miért nem ölte meg, arra nem emlékszem már Gondolom az áldott jó szive, ami már máskor is bajba sodorta, az lehetett az oka.

 

Jelen esetben Sára áldott jó szíve volt az akadály. A buta liba:-)

 

 

Előzmény: 3kismalac (4250)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4250
Szóval ezek szerint te csak olyan férfiakkal állsz szóba, akikkel esély van barátságnál többre is? A többi meg menjen a mauzóleumba barátkozni, mi? :)

Pedig egy ilyen barát mint Misi mindig jól jöhet, sose lehet tudni mikor kerül az ember börtönbe...


T-bag ügyben meg, lehet, hogy Sárinak igaza volt és Theo tényleg annyira rászokott a börtönben a zsebfogdosókhoz, hogy nõkkel már nem ment neki. Hogy Misi végülis miért nem ölte meg, arra nem emlékszem már Gondolom az áldott jó szive, ami már máskor is bajba sodorta, az lehetett az oka.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4249)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4249

Jajmár, rossz az, aki rosszra gondol:P Természetesen mély és hosszantartó kapcsolatra gondoltunk, a végén lehetőleg házassággal és gyermekekkel:-))

Viszont ha ugye más az irányultsága, akkor nem sok minden marad...lehetne persze jópofa csevegést folytatni mondjuk a napi aktualitásokról vagy akár Heidegger filozófiájáról, de az viszont már-már mazochizmus lenne tudván hogy soha soha soha...:-)

 

A T-Bag vs Sara jelenet nagyon gáz volt sztem. Egyrészt Sara megint éjsötét módon viselkedett, jelesül: nem kéne provokálni a perverz gyilkost, ha az ember ép meg van bilincselve...Másrészt T-Bag is csak dumált meg fenyegetőzött, Sara infói fényében kíváncsi lettem, h egyáltalán meg tudná e tenni...Harmadrészt az lett volna az igazi, ha Sco visszatérvén tényleg kinyírja T-Baget.

Előzmény: 3kismalac (4247)
gugugaga Creative Commons License 2009.07.09 0 0 4248
minden szavával egyetértek hölgyem :))
Előzmény: CNN (4244)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4247
Nahát, lányok, micsoda dolog ez, mi az, hogy senki nem akar barátkozni?
Jellemzõ, csak dirr-durr, megkapni amit akartok, aztán eldobnátok mint egy lemásolt Scylla kártyát. :)

Ennél már T-bag is romantikusabb volt, õ legalább megpróbált beszélgetni a megkötözött Sárival, mielõtt rávetette volna magát.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4246)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4246

Azta! Durva egy dolog ez a photoshop...az ember már a saját szemének sem hihet. (na nem mintha bánnám...)

 

Kicsit elbizonytalanítottál, de azért szeretnék még hinni. :-D

 

Ha úgy jobban érzed magad...;-))

 

Máshol? Hát, ha már PB-ben gondolkodom, Dominic nem az esetem.

 

nekem sem igazán, pedig nem rossz amúgy, de valahogy mégsem...nálam ha nem Went, akkor talán Mahone...pedig vén, mint az országút:-))

de nem muszáj PB-ben gondolkodni...:-)

 

De amúgy meg azt mondják, a meleg pasik jó barátok tudnak lenni

 

akar a Lenin barátkozni:-)))

 

Előzmény: CNN (4243)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4245

egen, rá gondoltam (ellenőriztem a guglin:-)

az pedig alapvetés, h egy fórumon mindenki jól néz ki:-))

Előzmény: gugugaga (4239)
CNN Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4244
ED sem rossz, nekem főleg alakra, SMG meg főleg arcra. ;-)
Előzmény: gugugaga (4240)
CNN Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4243

"Amúgy honnan tudod, h manip?"

 

Más fórumokon írták régebben a rajongók, és mellékelték is az eredeti képet, amin egy modell látható. A képet nem mentettem el, de rákerestem kicsit és ezt az oldalt találtam:

 

http://pattinsonanonymous.com/photo-of-rob-on-his-knees-real-or-manip/

 

Amúgy ügyesen "manipulálta" a képet az alkotója. Wentről a felhasznált kép meg talán a PB-ből való, abban hordott ilyen sapit. Szegénynek a hírnevét eléggé rontják az ilyen képekkel. ;-)

 

Igen, a cigis kép is eléggé 'olyan', és az már valódi sajnos...

 

Kicsit elbizonytalanítottál, de azért szeretnék még hinni. :-D

 

Megszállottan keresem a bizonyítékokat, itt pl. Went egy lánnyal látható:

 

http://img253.imageshack.us/img253/87/wentcandid23b49e89jl4.jpg

 

Bár nem úgy mennek egymás mellett, mintha lenne köztük valami. ;-)

 

"Lehet, h inkább máshol kéne sorban állnod:D"

 

Máshol? Hát, ha már PB-ben gondolkodom, Dominic nem az esetem. Sem pasiként, sem viselkedésügyileg (szereti használni a középső ujját). :-D

 

De amúgy meg azt mondják, a meleg pasik jó barátok tudnak lenni, így legfeljebb barátkozni fogunk Wenttel (de nem azt akarok :D).

 

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (4238)
CNN Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4242

"Hehe, ha ez igaz, akor nekem több esélyem lehet, mint kettõtöknek együtt. :P"

 

:-D

 

"Bár gondolom egy ilyen szerzõdést a sorozat elején iratnak alá valakivel (ha egyáltalán), akkor meg a két év már rég lejárt."

 

Én is pont erre gondoltam (de ebben valahogy nem is hiszek...). ;-)


 

Előzmény: 3kismalac (4237)
CNN Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4241

"New Bags on the Block"

 

LOL

Előzmény: 3kismalac (4236)
gugugaga Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4240
telitalálat :) A sorozat végefelé amikor már nem annyira kislános arca volt SMGnek akkor tűnt fel h milyen bájos nő. Eliza Dushku viszont mindigis feltűnt :) Azt a dokis sorozatot amiben főszereplő volt (Tru Calling?) nem élt meg sokat pedig fehér köpenykében is csini volt :)
Előzmény: CNN (4228)
gugugaga Creative Commons License 2009.07.08 0 0 4239
:)
szép vonások ezt nem tagadom:)
Las Vegasban Josh Duhamelre gondolhatsz. Pasiként mondom h tényleg jól nézi ki (majdnem annyira jól mint én :p) A csajok közül pedig főleg Molly Sims és Vanessa Marcil domborulnak ki a sorozatból :)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4225)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4238

Egen. Egész konkrétan arra a képre gondoltam:-)

(Amúgy honnan tudod, h manip?)

Meg van még 1-2, pl a cigis is. Meg úgy általában, ahogy áll a divatfotókon sokszor...

 

Mármint hogy nővel soha nem tudják lefotózni. ;-)

 

Vajon miért?:-) Pedig legyünk őszinték, nincs ember (ffi), aki ne használná ki ezt a helyzetet. És ő mégsem...Szóval nem akarlak lelombozni dear, de nagyon egyirányba mutatnak itt a dolgok...:-) Lehet, h inkább máshol kéne sorban állnod:D

Előzmény: CNN (4233)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4237
Hehe, ha ez igaz, akor nekem több esélyem lehet, mint kettõtöknek együtt. :P

Le is porolom a PB-s pólómat. :)

Bár gondolom egy ilyen szerzõdést a sorozat elején iratnak alá valakivel (ha egyáltalán), akkor meg a két év már rég lejárt.
Előzmény: CNN (4235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!