Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 2 4338

Csak úgy finoman kérdezem meg...

van e itt városunkban akik víz, villany és alapvető higiéniás szolgáltatás hiányában élnek?

Sajnos vannak, és eddig is voltak.

Hiába kérdezem itt, nekik még internet sincs, nincs válasz sem.

Vajon ki tehetett erről?

Azt csak reméljük, hogy valami változik, ha eddig nem változott.

Hajrá Szele.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 2 4337

Tiszta női logika...

nem vagy te egy farkas Piroskája?

Szégyelld magad.

Előzmény: zritams (4329)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 2 4336

Azért megsúgom, nem kell olyan messzire menni...

nem Dózsatelep és nem Kisfalu.

Előzmény: Törölt nick (4335)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 2 4335

Kedves Krisztián,

Borítékolható, hogy nem fog elmenni. 

Ha nem megy el, akkor itt jelezd és van egy jobb megoldás.

Ha nem takarítja magát addig, akkor adok édesanyádnak egy utca házszámot 100 m pontossággal...

nagyon remélem, hogy előbb utóbb takarodnak itt is a patkányok.

Előzmény: Barna Krisztián (4334)
Barna Krisztián Creative Commons License 2019.11.11 -2 2 4334

Zsiga13-nak szeretnék veled találkozni személyesen az uj ravatalozónál pontosan délbe szerdán 13-án, de biztosan gyere el, mert mostmár nem hagylak !

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 1 4333

Azt hiszem tűnnek el mások is, ahogy észrevettem... - nem kell nekem itt irtani.

Nagyon remélem, hogy lesznek még akiknek van okuk itt távozásra...

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 1 4332

Hova lettél kamu_fiok?

Téged nem is bántott senki, miért távoztál?

Megszólalt a lelkiismeret, hogy személyedre is fény derülhet?

Előzmény: Törölt nick (4330)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 1 4331

Eddig D I és csapatából minden bejutott ki van felsőbb szinten itt a csoportban értékelve:  ... azt halottam.... azt beszélik...

Vajon ki lesz a következő akit fikázni lehet?

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 1 4330

Most halottam hogy talán a gyerekekkel és pezsgős üveggel is játszó hölgy lesz az alpolgármester? DI saját képviselői közt is megy már a hatalomharc? Nem hatalomból csinálják szivük ügye Tápiószele. Jó sokan bevették a szöveget az biztos. Ebből lesznek igazán a nagy változások. Szépen fest azt láthattuk a facén és biztos aranyos de egy kicsit összetettebb alpolgármesternek lenni mint nyolctól kettőig játszani egy pár gyerekkel. Látszólag önbizalomban nincs hiány. A teljesítményre majd kíváncsi leszek.

zritams Creative Commons License 2019.11.11 -2 1 4329

Azt hittem FGY mint alpolgármester valami szóbeszéd és vicc. Ez már hivatalos? Lesz aztán nagyon nagy baj itt szelén. Nem mondta el neki senki, hogy mi egy alpolgármester feladata? Nem a temető gereblyézés és nem is a maraton lefutása. Honnan fogja tudni mit kell csinálni? Még csak vezető sem volt soha. DI közgazdász vagy nem ez mindegy is, de ő tudja hogyan kell vezetni egy várost?Azért mert meglett szavazva még nem biztos hogy ért is hozzá.Ha annyira értene a dolgokhoz akkor a saját élete se biztos, hogy itt járna ötvánpár évesen ahol jár. Nagy a lapítás körülötte és úgy látom a hivatali dolgozók ugyan úgy járnak dolgozni mintha mi sem történt volna. A saját szekértolók álltak ki mögüle vagy ő fordított nekik hátat? Mert valami történt az bizonyos.

Kik lettek a bizottsági tagok? Hallom FGY régi barátai (akik most TPE színekbe indultak) nagyon be akarnak kerülni a hivatalba valami zsíros pozícióra. 

Előzmény: Törölt nick (4324)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -1 2 4328

Lesznek még itt azonosságok és meglepetések...

Barna Ferencné Creative Commons License 2019.11.11 -2 2 4327

Örülök hogy Zsiga13 és Összefogás33, ugymond "összefogott" és hogy egy személy.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -2 1 4326

Egyszerűen nem értem Összefogás33-at.

Nem vagy te nő? és szőke?

Volt már itt téma a polgármesteri székhez nem feltétlenül kell még érettségi sem.

Ha diplomara vagy kíváncsi vagy mégis;

ma van félfogadása, mehetsz hozzá.

A választások előtt is tudható volt,

hogy a szelei többség változást akar,

ez be is igazolódott és a legtöbb szavazatot elérő jutott be. Természetesen ha tíz induló lett volna a polgármesteri székért akár 300 szavazattal is nyerhetett volna valaki,

akkor még nagyobb lenne az elégedetlenség.

Csak azért akkor több embert lehetne bírálni mert itt ez a szokás?

Mindenkit kikezdenek mert nem az van amit Összefogás33 szeretne?

Szégyen, hogy nincs építő ötlete és javaslata, csak kritizálni tud. Még az lehet a vigasz, hogy egyre kevesebben osztják nézeteit mert többségünknek haladás az érdekünk és nem a pocskondiázás.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -2 1 4325
Kedves Összefogás33! Megértem elégedetlenségedet abszolút! Én sem arról beszéltem, hogy mennyire elégedett vagyok a megválasztott testülettel, de főleg a pm személyével. A problémát ott látom, hogy javasolni senki nem javasol semmit, hogy mi erre a helyzetre a megoldás. 2 dolgot hagy említsek meg. 1. A lakosság által meglett választva. ( az más kérdés, hogy a többség ellene szavazott ) 2. Mi semmit nem tudunk tenni, csak esetleg annyit, hogy segítjük ahol tudjuk, mivel ez a mi érdekünk is. Tehát patt helyzet alakult ki. Ez a helyzet véleményem szerint egészen addig biztosan fenn áll majd, amíg a DI re szavazók rá nem döbbennek arra, hogy meglettek vezetve. Még az is benne van, hogy hamarabb bekövetkezik, mint gondolnánk. Ezt nem tudhatjuk! Tehát addig 2 dolgot tehetünk, az egyik, hátradőlünk és megvárjuk, míg bekövetkezik az, amitől nagyon sokan félünk! Ennek a kimenetelnek 2 vége lehet, az egyik, hogy fel áll és bevallja alkalmatlanságát, elmegy magától. A másik, hogy ellesz kergetve. De ezzel a variációval mit érünk el? Mire ide jut a település, ki lesz az az alkalmas ember, aki kihúzza majd Szelét, amibe addig kerül? Ráadásul teljes lesz a káosz és a bizonytalanság. A másik dolog, amit tehetünk segítjük a munkájukat ott, ahol tudjuk, s megpróbáljuk együtt kirángatni Szelét. Aztán 5 év múlva választás, legfeljebb leváltjuk... kérdés kire. Ez egy következő felmerülő kérdés vagy inkább probléma. Próbálok józan paraszt ésszel gondolkodni. A hozzászólásod másik része a bizonyítván bemutatásának kérdése, valamint a választásokon cigányszármazásúnak vallók létszáma. 1. A bizonyítvány meglétének kérdése sok emberben felmerült, de nálad beakadt. Amit megint csak megértek, de neked itt azt senki nem fogja bemutatni, pláne nem DI. Nyilván, hogy a szándékod az, hogy eljusson hozzá az általad írt "számonkérés", ami nagyon valószínű, hogy el is jut. Azonban.... ha neked ez ennyire fontos ( természetesen értem, hogy ezzel mire akarnál kilyukadni, bizonyítván hogy valótlant állított ), azt tudnám javasolni, van neki fogadóórája, amikor is belehet hozzá menni és kérni tőle a közgazdász bizonyítványt. Majd ide visszatérve elmondhatod a véleményed, illetve leírhatod, hogy mit mondott, mit mutatott stb. Tehát az eredményt. Az megint más kérdés, hogy mennyire hihető az, hogy te valóban ott jártál. Mert hallottunk már olyan fórumozóról, aki még a kampány kezdetén azt állította, mind a 4 jelöltet végigjárta és miket daloltak neki. Lássuk be ő is hazudott, mégis ott ül a testületben. 2. A cigánynak vallók kérdése sosem fog kiderülni. Tehát ezekkel csak felkavarni lehet az amúgyis szánkig érő fekáliát, nem pedig megoldani a helyzetet azt gondolom. Remélem azt azért érted még akkor is, ha nem írtam le egyértelműen, hogy egyetértek veled, de a te általad leírtak nem visznek előre. Természetesen nem azt gondolom ellenben az én írásom mennyivel előrébb visz. Csak próbálok reálisan gondolkodni. Remélem senkit nem sértettem meg eddigi hozzászólásaimmal. Nem az a célom továbbra sem....
Előzmény: Törölt nick (4324)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 -2 2 4324

Kedves Nyakatekert!

Valójában értelmetlen „összefüggésekben’” előadott szöveget adsz elő. Egy biztos, részemről nem kívánom bántani az új polgármestert, de azért mielőtt belemennénk a dolgokba, rögzíteni kellene: a választáson résztvevők 32%-a szavazott rá. Tehát a több mint kétharmados többségtől (demokrácia játékszabálya) fogadjuk már el, hogy kritikus lehessen vele szemben. Értjük?!

„Ne legyen igazam”, de egy tehetetlen, felkészületlen tesze-tosza embernek tartom. Tápiószelének meggyűlik a baja vele. Persze az a réteg (szándékosan nem írok sértőt, de valóst) szép lassan lekopik mellőle.

Az eddigi történések egyértelműen a káosz felé mutatnak.

A képviselői pedig külön kabaré műsorban szerepelhetnének. Fleischman, mint alpolgármester a helyi politika legalja. Egy kocsikísérő, temetői kaparázó és gazégető, miközben a saját portáját nézzétek meg.

Kedves Nyakatekert és a többi, ezek nem áskálódások, hanem tények. Mi várható az ilyen –egyébként- szövegláda, s általában semmiért felelősséget nem vállaló  embertől? Semmi jó!

Egyébként engedd meg nekem azt a jogot, hogy kíváncsi legyek DI közgazdász diplomájára. Hangsúlyozom a közgazdász diplomájára. Erre minden szelei polgár joggal igényt tarthat, hiszen azt állította, hogy közgazdász.

Tehát rendkívül sajnálom, ha ezt a jogos igényemet békétlenségnek állítod be. Ugyan így teljes mértékben jogos az a igényem is, hogy a nagy nyilvánosság előtt tisztázásra kerüljön, akik korábban a szelei társadalom által MAGYARNAK hit polgárok CIGÁNYNAK vallották magukat, azok valóban cigányok-e? Amennyiben úgy nyilatkoznak, hogy a cigány etnikumhoz tartoznak, akkor természetesen tudomásul vesszük! Ha hallgatnak, akkor az már további lépést indukál.

Előzmény: Törölt nick (4321)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 -2 2 4323
Egyet értek teljes mértékben. Én is ugyanazt gondolom, hogy már rég megtehette volna a jogi útra terelést, mégsem tette. Bár igazán ezt nem tudhatjuk, mert itt nem lesz visszhangja. Na de valóban várjuk ki a végét! Ami biztos, hogy S bejegyzése óta csend van és ez jó!
Nincsenek biztonságban a sárdobálók ! Mondjuk NZ is élhetne feljelentéssel az ő személyét sértő hozzászólóval szemben. Remélem valóban tartózkodnak a jövőben a hasonló bejegyzésektől a sárdobálók!
Előzmény: Törölt nick (4322)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 -2 1 4322

Mikor valamennyire csendesedni látszik a fórum

akkor megjelenik Összefogás33 - továbbra is szítani a tüzet.

Valaki már kérdezett ez ügyben a 4314-es hozzászólásban...

Szerintem várjuk meg az illetékes válaszát.

Sándor kitárulkozásához csak annyit...

Óriási hiba, hogy csak a jövőben kénytelen leszek...

Azt hiszem érte már annyi bántás, hogy már megtehette volna igazán ezt a lépést. Már csak azt nem tudjuk, hogy eddig miért nem lépett?

Izgatottan várjuk a végeredményt....

és kik lesznek akik takarítják bántó hozzászólásaikat?

Előzmény: Törölt nick (4321)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 -1 3 4321

Én személy szerint arra számítottam, meg lesz a változás az önkormányzatban, mindenki megnyugszik, itt a fórumon is vége szakad a mocskolkodásnak, mivel a település elérte a célját, erre tessék. Itt minden ugyanúgy folytatódik, mint a kampány elött, s alatt. Talán az esetleges megoldásokon kellene gondolkodni és nem pedig egymást becsmérelni! Vagy erre van igény? Azt várom, mikor kerül elő DI polgármester személye, hogy mi van már? Miért nem teszi a dolgát? Azt ígérte, eljön a Kánaán! Azt sem gondolhatja senki majd komolyan, hogy itt néhány héten vagy hónapon belül bármi nagy dolog történik! Talán évekbe is telhet, mire egyáltalán letisztul teljesen a kép, az önkormányzat vagyoni helyzetét illetően! Addig is tiporjuk egymást? Ez biztosan nem megoldás! Sajnos annyi a rosszindulatú ráadásul buta ember a településen, hogy így nagyon nehéz lesz változást hozni! Akik itt becsmérelnek másokat, azoknak tudnám ajánlani a különböző könyvek olvasását, inkább abba fektessenek energiát, mert az talán előre visz, nem kidobott időpocsékolás! Azonban az itt eltöltött felesleges idejük, amit arra pazarolnak, hogy másokat próbálnak lejáratni, próbálják a hangulatot felkorbácsolni - azt gondolom, igen csak unatkozhatnak - teljesen értelmetlen! Vannak az életben ettől sokkal fontosabb dolgok is, mint az egymás lejáratása!!!

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 -1 3 4320

Hová tűntél drága pszichológusunk? Most lenne szükség a hatalmas tudásodra, mindenen átlátó bölcs gondolataidra.

Tudathatnád velünk, hogy az itt olvasható három utóbbi bejegyzés egy tőröl fakad. Az első a bevezetés, a második a tárgyalás, a harmadik a befejezés. Érdekes módon a hatalmas szakmai tudás ellenére ülsz, mint szar a fűben.

Már pedig illő lett volna tudatnod a nagyérdemű fórum olvasóival, hogy Sándor barátotok kényszerhelyzetbe került.

NZ írásából eredően olyan helyzetbe került, hogy ezek után kénytelen volt (úgymond) saját névvel előadni egy mesét. Őt is ordas támadás érte, ö nincs is regisztrálva a fórumon, ő tiszteli  NZ önzetlen segítését, egyesek az íjászversenyt is ki akarják kezdeni, stb.

Persze hihetünk a Sándorunk erőlködésének, de akkor kérdésként fogalmazódhat meg, ki volt az az őrült szellemi fogyatékos, aki heteken át írogatta „Edit néni a legalkalmasabb, V-né  a legfelkészültebb, V-né a legnagyobb tapasztalattal rendelkező, s nagyon remélem, hogy V-né indulni fog a választáson.” És még lehetne folytatni  az idézetet.

Persze azon is el lehet majd gondolkodni, hogy egyik pillanatról a másikra hová tűnte az MS-t támadó Dobos pribékek?

Lehet, hogy ők is csak sunyi módon szeretnek pufogtatni a levegőbe?

Ebből lesz majd Tápiószele megújhodása és az áhított társadalmi béke?

Befejezésül pedig várom az újdonsült cigánynak valló polgárok jelentkezését illetve nyilatkozatát és a polgármester közgazdász diplomájának bemutatást.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.08 -2 2 4319
Már mindenkit sároznak!!! Tájékozódni sem ártana, mielött bárkibe belerúgunk!
Hirtelen 2 embert is betaláltak teljesen értelmetlenül!

Ezt nekem sosem fogja senki megmagyarázni, hogy mi szükség van erre. A kampány időszak sem volt semmi, de hogy még meddig tart egyeseknél? Mivel most nincs más, akkor az íjászfesztivált kezdik köpködni, meg annak támogatóit.... mindezt azért, mert MS nevéhez fűződik. A következő mi lesz? A mentőállomás? Mert az meg NZ -hez fűződik? Hagyjuk már ezt! Változást akartunk, hát változás lett!!! De igazából most ez sem jó?
Van itt gond a fejekben!!!
-Magyari Sándor- Creative Commons License 2019.11.07 -3 3 4318

Tisztelt Fórumozók!

Október 13-án véget ért a választási kampány, mégis egyes körökben továbbra is folyik a lejáratás, ellenségeskedés.
Ennek részeként került említésre személyem, itt ezen a platformon. Kitérőtként előrebocsátom, hogy ezidáig soha, semmilyen -sem ál, sem valódi- néven nem voltam regisztrálva ezen az oldalon.

Az Országos Íjász és Hagyományőrző Fesztivált eddig három alkalommal rendeztük meg.

Amikor sikerült kormányzati forráshoz jutnunk, akkor abból finanszíroztuk, amikor nem, akkor saját költségvetésből.
2018-ban az állami segítségnek köszönhetően módunkban állt egészségügyi felügyeletet igénybe venni, mely szolgáltatást Nagy Zoltán úr biztosította, a legkiválóbb szakmaisággal. A rendezvény után az elszámolás is korrekten, számla ellenében történő kifizetés útján történt.
A számla eredeti példányát természetesen csatolni kellett az elszámolás dokumentumaihoz, de a másolata nálam van.
2019-ben nem állt rendelkezésünkre állami forrás. Nagy Zoltán úr erről tudomást szerezve valóban ingyen vállalta a rendezvény egészségügyi biztosítását, amelyet meg is valósított a tőle megszokott kifogástalan szakmai színvonalon. Ezért a szívességért cserébe ajánlottuk fel, hogy a Fesztivál estéjén megrendezett retro diszkó jegyeladásaiből származó bevételt átadjuk a mentőalapítvány számára. Az átadás megtörtént, az összeg hozzájárult egy eszköz beszerzéséhez. Ez az interneten és a helyi nyomtatott sajtóban is megjelent.

Ezek után kimondható, hogy Nagy Zoltán úrral mind a személyes, mind a munkakapcsolatom korrekt és egymás tiszteletén alapuló. Talán a város történetében is először fordult elő, hogy - példamutató módon- két civil szervezet -a Tápiószelei Mentőalapítvány és a Tápiómenti Íjász Központ- össze tudott fogni egy jó cél érdekében.

Sajnos általános társadalmi jelenség, hogy a siker ellenségeket és irigységet szül. Csak ennek tudom tulajdonítani mind a személyemmel, mind Nagy Zoltánnal kapcsolatos lejárató híreszteléseket.

Nem vagyok közszereplő így bármilyen rágalom, hazugság, lejárató hangvételű írás személyem ellen bűncselekmény. Éppen ezért, csatlakozva ahhoz, amit Zoltán is sugallt - különösen, miután az imént beszéltem vele telefonon és egy véleményen vagyunk ebben a kérdésben is- a jövőben kénytelen leszek jogi úton elégtételt venni amennyiben ilyet tapasztalok itt a fórumon.

Ahogy a bevezetőben említettem soha, semmilyen regisztrációm nem volt ezen az oldalon -aki ezt állítja, szintén a rágalmazás bűncselekményét valósítja meg- és a jövőben sem kívánok részt venni az iszapbirkózásban a nevüket nem vállaló arctalan senkikkel ebben a szellemi pöcegödörben. (Elnézést kérek az intelligens módon, kultúrált hangnemben, értelmes érvekkel megnyilvánuló fórumozóktól, természetesen rájuk nem vonatkoznak az előbbi jelzők.)

Üdvözlettel :

Magyari Sándor

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.07 -2 2 4317

Most már igazán abba lehetne hagyni a marakodást!

Nem gondolják az urak?

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 -3 1 4316

Tedd hozzá, hogy itt az általa támogatott csapat padlóra került,

egyetlen támogatottja se jutott be, 

sőt... még ezekután itt pocskondiáznak? Itt olvashatók még a tények, melyek Cz úr ás a NŐDIK lejáratása is egyúttal.

Azt hiszem elgondolkodik Cz úr, kell még ezekután valakinek is támogatni az Íjászfesztivált? 

Előzmény: Törölt nick (4315)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 -3 1 4315

Látható bárki számára bejegyzésem

és ha éppen olyan valaki látja akinek nem tetszik, rakja oda a negatív - lájkot?

Gratulálok M Sándornak, V O-nének és az egész brancsnak akinek ezt elérhették:

Szlogenjük volt:

Szavazzon a minőségi változásra,

Együtt, jobban, másként? 

Vessünk már véget a sárdobálásnak, szombaton pedig meg kell csókolni Czerván urat, hogy remek volt támogatása.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 -1 3 4313
Tényleg nem értem mi van itt. Olvasgatom a hozzászólásokat és nem értem. Hova kell még kardoskodni? Megnyerte DI a választást? Meg!!! Innentől kezdve mit kell még savazni? Inkább lássuk mit tud kihozni abból, amit kapott az előző pm -től!
Ellenállásból nem lesz előre jutás!!! Vagy összefogunk és együtt megoldjuk a problémákat, vagy maradunk a pocsványban? Kampánynak vége, sárdobálásnak nincs értelme! Hagyjuk már abba! Képviselőkbe belerúgni úgy, hogy aztán ő maga válaszolja meg a valótlan híreszteléseket a kedves kommentelőnek? A pm székhez is elég akár 8 osztály, ha jól tudom. Hagyjuk már ezt a dolgot nyugodni! Múltban vájkálni meg aztán egyenesen felháborító! Próbáljunk már előrefelé gondolkodni! Azzal, ha hátráltatjuk a testület munkáját, nem segítünk magunkon!!!

További szép napot mindenkinek!
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 -2 2 4312

Jönnek,mennek itt az emberek

kommentek,adják a + és - jeleket.

névtelenségbe burkolózott keserédes szájízzel.

Vagy ezért vagy azért.

Már az is - jel aki a nevét adja.

Mintha lenne jelentősége.

Szégyenlem ilyenkor magam,hogy

szelei vagyok.

Hol van az egyenes beszéd,építő

hozzászólások....sehol.

Ezért nem halad itt semmi.Jobb törölni magát innen az embernek.

Nagy Zoltán T.szele Creative Commons License 2019.11.06 -2 1 4310

Természetesen a nevem nem jelent meg a kommentben,de mivel én vagyok egyedül intézményvezető

képviselő gondolták a hozzám közel állók,csak rólam lehet szó.

Nagy Zoltán T.szele Creative Commons License 2019.11.06 -2 1 4309

Mivel a hírek gyorsan terjednek szeretnék reagálni.Köztudottan vannak itt DI szimpatizánsok akik tájékoztattak.

Kedves Future-20!

Semmiféle hamis,és igazi érettségi bizonyítvánnyal nem rendelkezem,nem buktam le tanfolyamon sem,mert nem volt mivel.

A mentőállomás vezetői pozíciójára kiírt pályázat nem tartalmazta,az érettségi bizonyítvány szükségességét,szakmai kritériumoknak kellett megfelelni.

Itt jegyezném meg,hogy az előző vezető sem rendelkezett érettségi bizonyítvánnyal,nem volt rá szükség.

A mostani pozíciómat sok sok év/33/ kitartó felelősségteljes munkájának köszönhetem.Több alkalommal kaptam Orvosigazgatói,Főigazgatói dicséretet,

az élet más területein is számos díjjal,elismeréssel rendelkezem.Úgy mint kulturális,sport,egészségügy stb.

Állomásvezető mentőtechnikus státusszal rendelkezem.Ami magában foglalja,a diplomás ápolói végzettséggel egyenértékű eü végzettségemet.

Valamint a megkülönböztetett járművek használatára szóló PÁV 1 vizsgát.

A hivatásunk megköveteli,hogy folyamatosan képezzük magunkat,ami mindenki számára kötelező,alkalmanként 2-3 havi rendszerességgel is.

Olvasva az ön kommentjeit,számomra világosnak tűnik,hogy önnek a Tanárnő csapata volt szimpatikus.Erről sem ön,sem én nem tehetek.

Mi sem bizonyítja jobban a kompromisszum készségemet,hogy MS képviselő jelölt úr megkeresésére 2 alkalommal is 2018-2019. Az utóbbi íjász fesztivál egészségügyi

biztosítását ingyen végeztem.Ami számomra is kiemelkedően jó színvonalú volt.Ennek eredményeképp támogatták alapítványunkat.

Remélem kielégíti a nevemmel ellátott válaszom,esetleges jogi következmények esetén az öné is nyilvános lehet.

A továbbiakban nem kívánom használni ezen oldal adta lehetőségeket.

További szép napot,jó egészséget kívánok önöknek.

Előzmény: Future-20 (4306)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 -2 1 4308

Emlékezzen vissza a 4151 kommentjére.

Ott pontosan kifejti,mennyire elitéli azokat a dolgokat

amivel most hozakodik,hozakodnak elő!

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 -2 1 4307

Kedves Future -20!

A rágalmazás az egy csúnya dolog.Biztosan jól lehet informálva....

Miket fognak még terjeszteni csak azért mert nem az önök által

szeretett csapat egyetlen tagja sem jutott a testületbe.

Miért nem hagynak időt a bizonyításrA.Dolgozzonak,bizonyítsák be

hogy alkalmasak,és tenni akarnak Tápiószeléért.

Tisztelettel:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!